Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yılın Son Güzel Hava Gezisi, Kaiser-Denizcimuzaffer-DylancıServet Ortak yapımı iftihr

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı togepi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş .motoru mu yaktınız naptınız birde şu saçı uzun arkadaş çok tehlikeli poz veriyor...
    O yorgunluk ile kaşarlı mantar-kavurma ve alabalıkları sen de görsen sen de acaip pozlar verirdin emin ol
    Poturdak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    akşam irdelerim muzo beyi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ablam yeni motoruda çektin, senide bekliyoz gezilere ona göre
    Vallaa haber vermiş olsaydınız gelebilirdim
    Sezonu da kapattınız artık siz, naapalım nisan ayında açılışı beraber yaparız artık

Motosikleti
    honda dylan
    guzel gezı paylasım ıcın saolun.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Oy oy oy afiyet bal şeker olsun yarasın.
    Şu iş yoğunluğumu halledeyim,hele bir de Uludağa kar düşsün,kısmetse güzel bir parti de ben yapacağım.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oy oy oy afiyet bal şeker olsun yarasın.
    Şu iş yoğunluğumu halledeyim,hele bir de Uludağa kar düşsün,kısmetse güzel bir parti de ben yapacağım.
    sayın İhtiyar, davet ettiğiniz an nevalelerimizle orada oluruz biz de. Sevgilerimizle

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sezonu da kapattınız artık siz, naapalım nisan ayında açılışı beraber yaparız artık
    OOOO biz sezonu kapatmayız Pınarcığım, bu: Son Güzel Hava Gezisi İdi, bundan kelli, kötü hava gezilerimiz başlar Ben de o kadar arkadaşa haber vermişim de en gelebilecek dostlarımı ihmal etmişim Hakketten özür dilerim. Gerçi, biraz da biz davetliydik geziye, onun için son anda gelişen duruma müteakip haber veremedim birazda Kar yağınca görüşmek dileği ile

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam irdelerim muzo beyi...
    seni bir İrdelersem Sen yat evde pazar pazar, sizin yüzünüzden bütün MT nin Gezi Yükünü ben çekiyom Len

Alıntı departed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel gezı paylasım ıcın saolun.
    Katılımın için ben teşekkür ederim Departed arkadaş bir dahaki gezide hep beraber olalım
    Poturdak

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Muzaffer abi yavf hangi ara gittiniz valla kaşla göz arasında fişek gibisin hee
    maşallah allah nazarlardan sakınsın helal olsun valla ışık görmeyesin hemen
    eylem yengeyi atıyon arkaya ver yolun gözüne yakışır sana bu yollar valla.

Motosikleti

seni bir İrdelersem Sen yat evde pazar pazar, sizin yüzünüzden bütün MT nin Gezi Yükünü ben çekiyom Len
    Muzo Bey yengenin üzerine kuma olarak getirdiğin 4.Elizabetden sonra bi evrim geçirdin hayrola beyefendi...geziye kaçıyorsunuz habarımız olmuyor...Burağı ek...ihsanhakanı ek...darkdaymındı ek...hadi bu çömezleri geç benide ekiyon...kii ben seni buralara getiren popülaritemi paylaşan biriyim...yani sitedeki varlığınız benim sayemde olmuştur...el verdim...ittirdim...sayamda bi noktaya geldin...

gel gör ki ihaneti affetmem...valla paçandan aşağı çekerim...

Küçük Muzonun keyfiyeti doğrultusunda bu gezilere çıkmış olmanı bizim uyuşukluğumuza bağlıyorum...ilk ve son olarak affediyorum seni...

bide sende zaten bir dylan ve dylancılar sevdası vardı...nihayet aşka geldin...niye aldattın bizi anlamadım...

MTM olarak bizde bulamadığın onlarda bulduğun şey nedir...ayıp dimi..

ihsanhakan...darkdaymınd ve buraki77 adına seni kınıyorum...bugün hepsi msnde seni ayıpladılar valla...ortak bildiridir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    terpiyesiz dedikoducular sizi
    Aazınız glevyeniz çalışacaana gaz kolunuz firen leviyeniz çalışaydı

Abim, ben dediğim gibi biraz davetli idim, dylan-vstrom ortak yapımıydı, işin kötü yanı bu ateş ile barutu ben yan yana koymuştum ne etsem kaçamadım, Allahım dedim, buda mı gelecekti başıma...
    irtibatta kalın sizi fezaya götüreceğim
    Abim, hepinizin beni affettiğini biliyom, çok seviyonuz çünkü beni, bayılıyonuz hatta, durmadan affetme isteğinizi gıdıklayan bir yönüm var evet
    (Olm, bak alttan almazsan aplanı salarım üzerine, bir de öyle bir gaz veririmki bir daha konuşmaz senlen
    Poturdak

Motosikleti
    valla paşam sen yat kalk ablama dua et...kayınçon olarak ben zaten beatcıye forsaytcıya gız vermezdim...neyse artık kuş yuvadan uçtu...onun hatırı olmasa işin rengi değişirdi...

bi anı geldi hafızama...bi gün sen yanımızdasın...sana dediklerimi hatırlıyomusun...beatle orman içi yolda gidiyoruz..o gün ne gülmüştük demi abii...seneye yaza kaldı artıkın hayırlısıyla...

seneye kim öle kim kala...hani Düzcede bungalovlarda kalıyoduk...ohooo yalan oldunuz valla...purakda Kuzey Irağa gidemicekmiş...çok üzülüyo...ulan kış geldi yalan olduk be...ioğuzda moturu yeniler...bide ihsanhakan abimiz bombayı patlatırsa efsane devam eder...hayırlısıyla...

aslında purak abi bana sordu arabayı ayarlada gidek diye ama kızımla gezmeyi tercih ettim valla...napim abi ...evlad bu...

haydi sağlıcakla kal...

ama dediğim gibi sen bizim tapulu tescilli adamımızsın...bu gruba giren çıkamaz...airet gibim yani...artık vesikalı bir üyesin...nereye hemşerim derler adama...dyln v stormlamı kandırdılar seni yavrucum..onlar pis tukaka...

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    OOOO biz sezonu kapatmayız Pınarcığım, bu: Son Güzel Hava Gezisi İdi, bundan kelli, kötü hava gezilerimiz başlar Ben de o kadar arkadaşa haber vermişim de en gelebilecek dostlarımı ihmal etmişim Hakketten özür dilerim. Gerçi, biraz da biz davetliydik geziye, onun için son anda gelişen duruma müteakip haber veremedim birazda Kar yağınca görüşmek dileği ile
    Yok yok Muzaffer kar yağınca görüşmeyelim biz
    Tatlısu motorcusu deilim normalde ama cuma günü benim maviş ıslandı yolda bıraktı beni.. Tatlı su motorcusu olma yolunda ilerliyorum mavişimle birlikte
    Karda hiç çıkamam sanırsam Ama pastırma sıcaklarında görüşebiliriz
    Harbi nerde kaldı bu pastırma sıcakları, kandırıyorlarmı yoksa bizi

ali_yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v strom dl 650
    abi afiyet olsunda paso yemissiniz ya bu ne istah

Motosikleti
    HACI MURTAZA (BİSİKLETİM)
    abi ordaki kazları doyurmaya çalışıyodunuz ha bence onlar sizi ısırmaya çalışıyolar görmüyonmu ağızları bir karış açık
    herkez kapmış motorunu iyi ama ben nasıl motor sahibi olucammmm.Ağlamak istiiiyomm ya motorum yokkkkkkkkkk:salut:

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burnun uzuycak Pınar, haberin vardı gayetde Hatta Tekirdağ'a gidicem diyip Opet'de basıldın, konuşma cezalısın

Bunlarda hep güzelim yayla yolu fotoğrafları,yemek yiyip gelmişler demesinler;

http://img213.imageshack.us/my.php?i...24smallqs2.jpg
    http://img213.imageshack.us/my.php?i...29smallvj3.jpg

GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)