Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Tophane Sabahlama Buluşması Resimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    3 kere içseniz ki muhtemelen içceniz...(beleş olduğundan 5 de olabilir) 40-45...ben o paraya Çaykuru satın alırım valla...kusura bakmayın..terapimiz sona ermiştir...

böle ince hesaplar yaparım ben Pınarr...ondan beni sevmezler tiksinrler...ya inan böle ortamdlarda paranın pulun lafı olmaz ama ödemeyi yapan bir kahramanın hep olması ne güzel dimi...hesap zamanı birileri hep atlar...

malum kahraman...:durun ülenn ben ödeyecem...

önden buyur ciğerimm...

hesap 105 ytl...cik...evlad acısı gibi oturdu ama çaktırmıyor...

hehehe...severim böle kişileri ben...ben ödüyomuş gibi yaparım ama arada kaynatırım...birilerine hep kitlerim...

Bu topikle alakasız bir detay yazmak istiyorum...alp tunay kanka...ALLAH BELANI VERSİN EMİ canımm...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Ben bi fön çektirip gittim çayların yarısını ısmarladılar vallaa
    Hesap ödemek istemediğin zaman fön paramı ver ben fön çektirip yeterim hemen

Motosikleti
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bi fön çektirip gittim çayların yarısını ısmarladılar vallaa
    Hesap ödemek istemediğin zaman fön paramı ver ben fön çektirip yeterim hemen
    yahu sonra diyonki çocukluğuna inelim...niye incen işte mantalite bu..bayansan hayat beleş...heç bir bayana bişey ödetirmi bizim Törkiş Pıpıl gencliği...yani Türkiş style denen olay bu...ondan belkim avrad olmak istiyom...herşey beleş...yani o kadar centilmenizki ...bayanlara bişey ödetmek errkekler için sanki dünyanın sonu...(ne alakaysa dimi...ondan Alman usülü gelmiş bizim Türklerin değeri artmış Batı medeniyetlerinde...

yannış anlamıyon demi Pınar...genelleme yapıyom eh laf sokma şekli falan algılayan olursa pataklarım vallla...

mesela sen kendi paranı kazanıyon...kendi motorunu almışın vs vs...ama irkekler hayatınızı nasıl kolaylaştırayım deyii taklalar atıyolar...enteresan dimi...ama senin umrunda değil mesela...

yani erkeler centilmenliği yaşamın ilk kuralı olarak algılıyolar...kadınların pek umrunda değil...yani bana öle geliyo...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Yok abi ben arkadaşlarımdan bahsetmedim garson ha bire beleş çay taşıdı banada yanımdaki arkadaşlarıma da

Motosikleti
    Yok abi ben arkadaşlarımdan bahsetmedim garson ha bire beleş çay taşıdı banada yanımdaki arkadaşlarıma da
    yav sonucta lafın özü şu...erkekler aptaldır...doğal olarak bende aptalım...

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Tamam işte ama o aptal erkek sayesinde masadaki erkeklerde beleş çay içti dimi ?
    Demekki masadaki erkekler akıllı aptal olan garson sadece

Motosikleti
    halbukim garsomlar o kadar uyanıktırlar ki şeytanın hesabını bilem şişirirler...itiraz etse arkaya alır girişirler...

ya sen gecen gün 24 tane buzdolabı alıyodun ya kartlarınlan olmazsa onların biriylen bize yemek ısmarlasana kaşıbeyaz da yerim ben ama
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

Motosikleti
    Alıntı cartman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya sen gecen gün 24 tane buzdolabı alıyodun ya kartlarınlan olmazsa onların biriylen bize yemek ısmarlasana kaşıbeyaz da yerim ben ama

iç tüketimi gııdklamayı bırakıp bide senin mideni gıdıklayacam eylemii...Manisa dağları yüksek yüksek olurmuş...İstanbıla gelde düşünürük...

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    sabaha kadar kaç bardak çay içtiniz
    MoToCroSS RuLeZZ

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ama kalabalık olmayan bir döneme denk gelsin...Tophana kazıkcı biraz...bi çaya 3 ytl diyolardı fi tarihte eşşoğlular...

tuce off be nerdesin...senin topiği yukarıda dutcam diye ıkınıyom yetiş gayrı...

bırak aşağı düşsün ozaman...
    facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı killing_machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabaha kadar kaç bardak çay içtiniz
    40 tane ısmarlamaları saymıyorum

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Şu resimdeki çirkin bayan kim?

Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı SeRHaTeKiNci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu resimdeki çirkin bayan kim?
    Pşşt çirkin resmimle reklam yapmaya utanmıyo musun? Yaşına başına bak tüüüü iresillll

Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    40 tane ısmarlamaları saymıyorum
    bide ısmarlamaları saysan kaç olacak ki?
    çaykolik olmuşsunuzdur ozaman
    MoToCroSS RuLeZZ

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Fazla çay sağlığa zararlıdır,kabızlık etkisi gösterir ayrıca kanı koyulaştırır.
    Ama 40 tanecik çaydan bişi olmasÇok güzel olmuş.Şafak ağarırken bir resim alsaydınız keşkemm...
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla çay sağlığa zararlıdır,kabızlık etkisi gösterir ayrıca kanı koyulaştırır.
    Ama 40 tanecik çaydan bişi olmasÇok güzel olmuş.Şafak ağarırken bir resim alsaydınız keşkemm...

MoToCroSS RuLeZZ

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    headhunter251=Fazla çay sağlığa zararlıdır,kabızlık etkisi gösterir ayrıca kanı koyulaştırır. Neden bende ters etki yapıyo aceba????
    Ama 40 tanecik çaydan bişi olmasÇok güzel olmuş.Şafak ağarırken bir resim alsaydınız keşkemm...Keşke tabii de Melih beyin gıcıklığı üstündeydi. Zaten çeksekte vermezdi. Bize çirkin olanları vermişmiş daha bi dünya resim var hayında...

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    headhunter251=Fazla çay sağlığa zararlıdır,kabızlık etkisi gösterir ayrıca kanı koyulaştırır. Neden bende ters etki yapıyo aceba????
    Ama 40 tanecik çaydan bişi olmasÇok güzel olmuş.Şafak ağarırken bir resim alsaydınız keşkemm...Keşke tabii de Melih beyin gıcıklığı üstündeydi. Zaten çeksekte vermezdi. Bize çirkin olanları vermişmiş daha bi dünya resim var hayında...
    ben sizin yerinizde olsam o resimleri ne yapar yapar ele geçirirdim bi mehtap bir de şafak manzarasının mest edemeyeceği insan yoktur kanımca

Ayrıca ters etki demişsin onunda ilacı var:Bir kahve kaşığı kahveye, yarım limonun suyunu sıkıp iyice karıştırınız ve sonra oluşturduğunuz karışımı afiyetle yiyiniz.Biraz ekşi olur ama işlevi büyüktür yarım saate bişiycik kalmaz
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    oooo... sabahlama muhabbeti süper. hele hele tophanede dahada süperde... üşümediniz mi siz yaww... birinin sadece gözleri görüniyi.. gerisi battaniye sanırım. yada 2008 model koruma kıyafetlerini mi sergiliyo anlayamadım.. hehehe...

sabahlar olmasın demişsiniz ama genede sabah 9 olmuşşş. allah neşenizi bozmasın...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler