Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

21 Ağustos 2005 Antalya-Aspendos gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlgi alanları
    Akşam ola hayrola semih...

bu arada hattımı kaybettım inşallah evde unutmusumdur yoksa turkcell ile uras giden numaralarla uras dur yaaa offff...
    Motorize07.com Antalya Team

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Sezonun 2 büyük ve son gezisi Beşkonak ve Dim çayı hakkında fikir üretmeye başlıyalım şimdiden neden son demeyin 2 ay 27 gün kaldı askere ufak geziler var gene tabii ki
    ERASER WİLL COME BACK

mmc21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    arkadaslar aran1zdan ayriliyorum 23 agustos aksami son görüsmemiz art1k 24 agustostan itibaren ögrencilik hayatim yeniden basl1yor o yüzden 10 kadar görüsemeyecegiz sadece ayda 1 veya 2 ayda bir artik ama nasil dayanacam bu ayriliga bilmiyorum simdiden kendinize iyi bakin
    kırmızı şeytan new-r1
    07 yzf-R1 1907

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Alıntı mmc21 adlı üyeden alıntı
    arkadaslar aran1zdan ayriliyorum 23 agustos aksami son görüsmemiz art1k 24 agustostan itibaren ögrencilik hayatim yeniden basl1yor o yüzden 10 kadar görüsemeyecegiz sadece ayda 1 veya 2 ayda bir artik ama nasil dayanacam bu ayriliga bilmiyorum simdiden kendinize iyi bakin
    Kardeş fark attım yazmışsında sen ancak şehir değiştirerek bana fark atabilirsin
    ..:: KEEWAY ARN 125cc ::..
    Weight:105KG-Single Cylinder,4Strokes,Air Cooling-Compression Ratio:9.5:1-Power:6.2 KW/7500R/MIN 8,4 hp-Ignition Mode : CDI-Clutch:Dry Shoe,Acentric-Front:Disk/ABS,Rear:Disc/Drum-Alarm, Foldable remote Control

ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance
    ufak tefek yanlış anlaşılmalar olabilir arakadaşlar ama bunlar bizi ayırmaz.daha güzel geziler bizi bekliyor...

Alıntı ozgur_zrolu adlı üyeden alıntı
    ufak tefek yanlış anlaşılmalar olabilir arakadaşlar ama bunlar bizi ayırmaz.daha güzel geziler bizi bekliyor...
    özgür bu konuda sana katılıyorum. Hem havalarda serinlemeye başladı. Sonbahar Antalya için tam gezme zamanı.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler