Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bilinmeyen her yol keşiftir. Bilinmeyen değil belki ama kendimiz için bilinmeyendir.

Motovento
    REKLAM ALANI
    autonomous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en son xrv 750 Africa şimdi 4 teker
    bugün pek iyi başlamadım güne. Mühye köyünde yarış izlemeye gidecektim. Lakin yolda polis çevirdi. Neyseki işlem yapmadı ama geri dönmek zorunda kaldım. Ama koca bir pazar boşa geçiyordu. Mavilimde aşağıda sanki beni bekliyor gibiydi dayanamadım. Ehliyet sınavı aralıkta o tarihe kadar nasıl beklerim ki. Yine trafiğe açık olmayan bir yerler bulurum nasıl olsa diye çıktık yola. Alabalık tabelasını görünce saptık

sağa döndükten sonra kısa bir asfalt yol daha

sonra şose başladı ve bir yol ayrımı daha sağdan mı soldan mı? *:roll:

orda bir tabela solu gösteriyor

ama tabelaya bakarken yukarıdaki tek ağaç ilgimi çekti dönüşte oraya gitmeye karar verdim. Ama önce ala balık

işte mavilim her yola hazır görünüyor

yolun sonundaki dostum pek misafir perver gibi görünmesede sadece eksoz sesini pek sevmedi biraz havladı ve gitti. Benide biraz korkuttu aslına bakarsanız. sanırım fotoğraftanda belli. makineyi biraz titretmişim *:D

burası hayvanlarla dolu şirin bir alabalık bahçesi. Şimdi hayvan dostlarımızla ve bahçeyle yalnız bırakıyorum

işte tek ağaca doğru

geldik bile

burdan heryer görünüyor

gök yüzü farlı bir renge büründü batan güneşin bulutların arkasında kalmasıyla

ordan devam ettik. Ama yol kum ve ben yeni bir tecrübeden geçiyorum

bu yolları çekerken aynamda güneşin batmakta olduğunu gördüm en güzel tek ağacın ordan görünebilirdi ve geri döndüm

nereye mi bakıyoruz

işte buraya

Güneş battı benim fotoğraf makinesinin pilleride bitti. Neyseki bu son kareyide yakaladım
    "inandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanırsın"
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    Ehliyetiniz olmadığı için ne kadar iyi kullanırsanız kullanın , aman dikkat diyorum

Pilin son şarjıı ile son kare harika yakalanmış , iyi ki yakalanmış. Paylaşım için teşekkürler

autonomous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en son xrv 750 Africa şimdi 4 teker
    teşekkür ederim. Elbet dikkat çok önemli ehliyeti alınca bile. Aralık gelse bir an önce
    "inandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanırsın"
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)