Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Binkılıç-Çilingoz,Karacaköy-Ormanlı Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    teşekkürler.gezdiklerimi gördüklerimi paylaşıyorum burada.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Konuyu çok sağlam hortlatıyorum.

Malumunuz İstanbul Avrupa yakasında eski Kırklareli yolu, Karadeniz sahili, Asya tarafında da Ulupelit-Darlık üzerinden Ağva'ya gidiş gibi harika rotalar var.

Benim sorum, google maps'de yıllardır Binkılıç(Atatürk diye geçiyor) ve Çilingoz arasında orman içinden geçen bir yol var. Buradan son yıllarda geçen oldu mu? Bilgilendirirseniz sevinirm.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu çok sağlam hortlatıyorum.

Malumunuz İstanbul Avrupa yakasında eski Kırklareli yolu, Karadeniz sahili, Asya tarafında da Ulupelit-Darlık üzerinden Ağva'ya gidiş gibi harika rotalar var.

Benim sorum, google maps'de yıllardır Binkılıç(Atatürk diye geçiyor) ve Çilingoz arasında orman içinden geçen bir yol var. Buradan son yıllarda geçen oldu mu? Bilgilendirirseniz sevinirm.
    2018 Eylul'de girmeye calismistim o yola, ancak daha sonra hem yolun scooter icin uygun olmamasi ve yakitimin az olmasindan dolayi vazgecmistim o yoldan. Ama toprak siyah ve yumusakti, yolda kalmak istemedim aksam ustu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)