Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

14-08-2005 Ağva Gezisi resimleri ve macerası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Gezi detayları: Gezi 14-08-2005 tarihinde yapıldı. Avrupadaki arkadaşlar Saat 9 feribotuyla hareme geldiler. Anadoludaki arkadaşlar da haremde toplandık. Saat 9:45 gibi yola çıktık. E-5 te göztepe sapağından TEM otoyoluna doğru giriş yaptık. İlk molamızı otoban üzerinde uygun bir yerde verdik. Şileye varmadan 1-2 km önce ağva'ya ayrıldık. Ağva yolunda da 1 kere mola verdik. (Mola verdik dediysek te şu otobüslerdeki gibi yarım saatlik molalar değil. Bi sigara içilecek kadar. Ayrıca gruptaki arkadaşların motorlarında sorun olup olmadığına da bakılıyor.) Saat 12:00 gibi ağvaya vardık. Normalde ağvada haftasonları arabalar için park yeri bulmak zor ama motorlarda sorun olmuyor. Ağva merkeze geldiğimizde Nehir kenarında yemek yenecek yerler var. Oralarda karnımızı doyurduk. Nehirle denizin birleştiği yerde de plaj var. Orada da denize girdik. Yeteri kadar denize girdikten sonra İstanbul masalının çekildiği tarafta güzel çiftlikler var. Oraların birisinde akşamüstü çayımızı da yudumladık. Hava kararmadan Ağvadan ayrıldık. Yine Ağva-Şile yolu üzerinde kısa bir mola verdik. Şile-İstanbul kavşağında da bir benzinciden benzin aldık. Sonra tekrar otobana girdik. Tabi otobanda trafiğin ucu var bucağı yok. Ama motorlar için o kadar problem yok. Ancak dikkat edilmesi gereken birşey var. Birçok sürücünün hafif alkol almış olma olasılığı. Onun için dönerken otobandan da dikkat ederk gelinmesi gerekiyor. Otoban üzerinde bir boşlukta da son molamızı verdik. Grup üyeleri vedalaştı. Akşam 9-10 arası herkes evine ulaştı.

Aşağıda gezide çekildiğimiz resimler var.

Resim çeken arkadaşlar. Resimleri siteye ekleyemiyorsanız bana mail atın.

mail: umit.baykal@gmail.com

msn: uhakki@hotmail.com

Bunlar ilk mola yerimiz. Burada kaynaşmaya başladık hepimiz..

Burası da ikinci mola yerimiz. Ağva yolu. Grup tammı eksikmi kontrol ediliyor. Tabiki eksik yok. çünkü konvoy tüm gezi kurallarına uyuyor..

Ağva'ya ilk varışımız. Bir yandan ne yapacağımıza karar verirken bir yandan da park yeri aradık. Ve çok kral bi park yeri bulduk.

Bu resimler de ne? diye sormayın. Yanlış anlaşılmasın bu resimler motorsiklet galerisinden değil. AĞVA GEZİSİNE KATILAN MOTORLAR..

eee o kadar yol geldik. Hepimiz kurt gibi açtık. En yakın köfteciye saldırdık tabikide..

Tabi bencillik edip sadece kendimiz yemek yemedik. Balıkları da yemledik...

İşte bu da gezi ekibi. Toplam 12 kişi 2 de artçı var..

Bu arada Ağva'da denize de girdik ama hiç resim yok. Elime geçerse buraya koyacağım.

Dönüşte güzel bir keyif çayı içelim dedik ve ve veee nehir kenarında güzel küçk bir çiftliğe gittik. Şengül Çiftliği. Orayla ilgili macerayı daha rahat bir saatte yazacağım... Şimdilik sadece resimler...

Evet bu da 2006 model harley devidson pırpır yeni çıkmış. Hemen test ettim. Resimde de görüldüğü gibi nasıl yatıyor virajda. 10 numara bi makina...

Dönüş yolundaki ilk molamız. Benzinler kontrol edildi. Vizörler silindi. Sigaralar içildi... Dönüş planı hazırlandı.

Dönüş yolunda Ağva-Şile-İstanbul kavşağındaki BP istasyonundan benzin aldık. Orada da keyifli anlar yaşadık. Scooterler test edildi onaylandı...

Bu da son molamız. Burada vedalaştık. Herkes çok mutluydu. Herkes sırıtıyordu...

Bu Jinlun da özgür'ün canavarı. Tüm geziye iyi ayak uydurdu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    ubaykal eve vardın demekki nettesin öteki arkdaşlarımında eve varıp varmadıklarını merak ediyorum : eve vardıklarında yazsınlarda içim rahatlasın bu arada da resimleride bekliyorum çok güzel bir gezi oldu

Motosikleti
    oo ercüment abi bizim pendik ayrımı bayaa uzun oldu. anca geldik. İyi sen de hızlı varmışsın. Birazdan resimleri yayınlar zevkimize bakarız...

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    ben Fsm den rüzgaldelisinle ayrıldım yolu tarif ettim bakırköye gidecekmiş o uçtu gitti bende 9.30 ofiste oldum birazdan eve gidip duşumu alıp ondan sonra motosiklet.net'te resimleri beklemeye koyulacağım

asyamotorclub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS150T
    sabırsızlıkla bekliyoruz acemizi olduğumuz için bu geziye katılmadım bi dahakine mutlaka

Motosikleti
    Geziye katılmayan arkadaşlar için bilgi; e_erdun abi takımın liderliğini yaptı. çok ta başarılıydı. Benim için çok zevkli bir yolculuktu. Katılan tüm arkadaşlara teşekkürler.

Bu arada benim hanımın bacağı egsozdan yandı. şimdi yoğurt sürdüm. Bu da gezinin nazarı artık...

Motosikleti
    yanık kremi yokmu ubaykal yengemin yanık acısı yoktur işallah geçmiş olsun yengeme

Motosikleti
    Yanık kremi yok. demek oluyor ki elin altında her zaman bi yanık kremi olmalıymış. Yarın hemen edineceğim...

Teşekkür ediyor..

ben geldim biz kestirme bi yol bulduk hemen geldik

Motosikleti
    ASYA 150T-1
    İŞTE MACERA BU OLSA GEREK
    arkadaşlar tek kelime süper bir gezi oldu,geziye katılan ve emeği geçen herkeze çok teşekkür ediyorum,Allah tekrarını nasip eder inş. arkadaşlar..

Ubaykal yengemizede geçmiş olsun bu arada,ayrıca 2 kişi olarak performansında tek kelime süperdi,
    e_erdun abi sanada çok teşekkürler emeklerinden dolayı,sende maşallh hızlı geçmişsin karşıya,bu arada 3 kişi daha evlerine sağ salim gitti,

Sabırsızlıkla fotoları bekliyoruz bu arada,gelemeyenler naapcak fotoları görünce bilemiyorum ...
    TEK RAKİBİM THY :P

Bende eve ulaştım ve hemen kendimi banyoya attım. Şimdi bilgisayarın önünde bir sağ viraj alıyorum bir sol

Tek kelimeyle süperdi...
    Her türlü yoldan gittik. Orman yolundan keskin ve keyifli olduğu kadar da bazen yusuflatan virajlar, trafiğin kıyısından, temden, benim arabayla bile şerit içinde kalamadığım tırmıkla kazınmış asvaltın üzerinden.....

Bu güne kadar gittiğim yolun yarınsından fazla yol yaptım birgünde ama süper bir recrübeydi. özellikle e_erdun abimiz tecrübesiyle bize çok güzel öncülük etti.

Yanlız ufak bir sorunumuz var arkadaşlar. Photoooo diğceniz şimdi ama photolar 201 MB olmuş. Benim makinanın çözünürlüğü biraz fazla olduğu için biraz abartmış. Onları uygun boyutlara indiriyim ümite mail atıcam.

Daha uzun ve keyifli geziler inşallah ...

Motosikleti
    resimlerin çoğu baron985 foto makinasında idi acaba eve varmadımı daha ,benim hanımda merak ediyo resimleri oda çok pişman oldu gelmediğine eyong dönüş yolculuğu nasıl geçti yeğenimiz nasıl oldu ?

Motosikleti
    baron şu an msn deyim oradan da yollayabilirsin.
    özkan oradan yolladı. ftp ye atıcam şimdi.

fausten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    e hadi ama ilk resmi benim makine açamadı bekliyoruz.Bakalım jinlunlar ne yapmış uzun yolda(alıcam ya ondan soruyorum )

e_erdun abi gercekten tesekkurler ılgın ve alakan için giderken bize onculuk ettin dönüstede arkamızdan gelıp grubu toparladın cok tesekkurler abi...

hersey cok güzeldi kusursuzdu .
    allah en kısa zaman da tekrarını nasip etsin.

aydın abi den haber alan var mı?

Motosikleti
    aydınynr kardeşim beşiktaşa uğrayacaktı rüzgardelisi ve aydınynr eve geldiğinizde haber verirmisiniz kefken ve izmite giden arkadaşlarımdan haber bekliyoyum gidecekleri yerlere ulaştıkları haberini merakta kalmayayım arkadaşlarımın tamamamı zannedersem evlerine ulaştı gezi mükemmel idi

Motosikleti
    Alıntı fausten adlı üyeden alıntı
    e hadi ama ilk resmi benim makine açamadı bekliyoruz.Bakalım jinlunlar ne yapmış uzun yolda(alıcam ya ondan soruyorum )
    tüm jinlunların performansı çok iyiydi merak etme...

jinlun lar sov yaptı sov

Motosikleti
    Alıntı ExPrEss adlı üyeden alıntı
    İŞTE MACERA BU OLSA GEREK
    arkadaşlar tek kelime süper bir gezi oldu,geziye katılan ve emeği geçen herkeze çok teşekkür ediyorum,Allah tekrarını nasip eder inş. arkadaşlar..

Ubaykal yengemizede geçmiş olsun bu arada,ayrıca 2 kişi olarak performansında tek kelime süperdi,
    e_erdun abi sanada çok teşekkürler emeklerinden dolayı,sende maşallh hızlı geçmişsin karşıya,bu arada 3 kişi daha evlerine sağ salim gitti,

Sabırsızlıkla fotoları bekliyoruz bu arada,gelemeyenler naapcak fotoları görünce bilemiyorum ...
    Teşekkürler ExPrEss hanım da teşekkür ediyor. Ayrıca senin performansın da çok iyiydi. Seni takip ederken kendimi güvende hissettim.

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    Arkadaşlar aranızdaki en acemi benim demek ki herkes beni merak etmiş...

Umarım geziden erken ayrılan eyong ve chatnoir da evlerine sağ salim ulaşmışlardır...

Herkese tekrar tekrar teşkkür ederim müthiş zevkli bir tecrübe oldu benim için umarım en kısa zamanda tekrar yaparız. Bu arada benim motorda bir sorun var sanırım 260Km/s hızla ilerlerken gaz kesti bir iki kere ben de daha fazla basmadın yarın baktırcaz artık herhalde turboda problem var...

Egzost expres
    \"Turkish Choopers\"

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler