Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

14-08-2005 Ağva Gezisi resimleri ve macerası

Motovento
    REKLAM ALANI

freeozkan, bencede. hem gittiğimiz yerde doya doya kalamıyoz. geni gezilere açığım her zaman, ama çadır olayına falan girersek çok iyi olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    tutkun bar bar bağırdık forumda çok güzel bir gezi olacağını lensleri takıp baksaydın görürdün (şaka,Şaka) tabiki senide bekleriz yapacağımız gezilere resimleri de göremedim hala foto makinandamı

bence 250cc ve altı olarak abant gezisine pek fazla katılım gösteremiyeceğiz. bu 30 ağustos u değerlendirebiliriz. cumartesi ehliyet sınavimiz var. pazar falan gider salı günü döneriz mesela. hem daha uzak yerlere gidebiliriz.

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    baron985 çadır olayı motorcular için gerçekten zor oluyo ama gidilecek yerde pansiyon gibi yerler daha uygun oluyo kap kaçak-yorgan döşek çadır taşımıyon çadır olayı gerçekten çok zor pansiyon veya motel,hotel daha uygun bence

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    evet 30 ağustos güzel fikir. baron sen birkaç yer baksana gidilebilecek. ama günübirlik değil. Çadırlı... ohh şimdiden heyecanlandım...

Bu arada barondan ilk parti resimler geldi uyumayalım. kısa zamanda siteye koyacam. Yarın 8 de mesai var ama olsun resimleri siteye koyup öle yatacağım...

Haa bu arada resimlerin tümü elime geçince bu gezi anısına güzel bir süprizim var.

ubaykal, valla eriklimiydi neydi bir yer söylüyordu bizim arkadaş ama bence 3 günlük olacaksa daha uzak ve daha güzel yerlere gidebiliriz. benyatar arkadaşımızın dediği gibi bandırmaya kadar gemiyle gidilip ordan çanakkale veya ayvalık civarında bir yere gidilebilir. süper eğlence olur. ben devlet kamplarına katıldım birkaç kez, aynı kafadan bir grupla tatil süper oluyor. tadından yenmez yani...

bu arada resimlerin ilk parçası mail box ında

Motosikleti
    ubaykal harley devidson pırpıra ne kadar da yakıştın yahu makinası 1500 cc di dimi
    5 otomatik pardon mekanik vites Türkiyenin en güzel çapırı TÜrkiyide eşi benzeri istanbulda yok ama Anadolumuzda adım başı bulunan bu makinanın römorkuda vede tırpanıda vardı herkese sevgi ve saygılarımla ben yatıyom iyi geceler arkadaşlarım kendinize iyi bakın

şu resimleri atıyım bende yatıcam hemen. Koltuğa bile zor oturuyorum. bu halde yarın 7 de kalkıcaz daha.

Motosikleti
    ASYA 150T-1
    nasıı dökülmüş millett nasılll sebebini de söyliyeyimmi baron kardeşim al sende bi 150T-1 rahat et be kardeşim
    TEK RAKİBİM THY :P

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    ExPrEss, Ben hala dimdik ayaktayım

e_erdun, Abi şaka yapıyodum sadece ama grubun en tecrübesiz elemanı bendim kesinlikle... Ayrıca sana liderliğimizi yaptığın için ayrıca teşekkür ediyorum...

Bu arada sabah sirkeci arabalı vapura binerken kilometrem 349'du eve gelişim itibariyle km 630 oldu yanlış hesaplamadıysam yüzde yirmi fazla gösteriyor... Bu da demek oluyor ki 244,8 km yol yapmışım (vay bee... )

Sevgiler...
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    ASYA 150T-1
    aydinynr, abicim egzost egzost diyosun da (biliyoruzki 18 susturucu var içinde)
    sen sanmaki tecrübesizim diyerek bize, sürüş takdiklerini bizden sakladığını,benden hiç bişşey kaçmaz o ayağını dışa çıkartıp kurduğun o dengeler yokmuydu bir harikaydın,bu arada giderken ağvaya bende zorlandım fakat dönüşte senin takdiği uyguladım(arkamdaki arkadaşlar görmüştür) ne rahat oluyomuş bee sen işini biliyosun walla ( bööle kızmıyosundur umarım bana) neyse sanırım bu en son virajı alıp yatsam iyi olacak,iyi geceler herkeze
    TEK RAKİBİM THY :P

ExPrEss, ben bir yasyık bağlasam koltuğa rahat edecem zaten

ben çok memnunum motorumdan, oyuncak araba gibi ne o öyle.

bu arada giderken ağvaya bende zorlandım fakat dönüşte senin takdiği uyguladım(arkamdaki arkadaşlar görmüştür) ne rahat oluyomuş bee
    bende diyorum giderken niye millet yana tekme atar gibi ayakları sallıyor

resimlerin ikinci parçasıda yollandı. çok küçük bir parça kaldı. yatanlara iyi geceler.onuda atıyım bende tuşşşşşşşşşş......................................

Motosikleti
    as 125 t gri
    ExPrEss, Sen süper bir adamsın kardeşim sık görüşelim, özellikle özkan ve sen beni çok güldürdünüz her canım sıkıldığında ararım ben sizi (tavuk var şiş var )

baron985, Ben bu tekniği bir çinli ustadan öğrenmiştim adı bruce bişeydi Bruce... Bruce tamam buldum Bruce Lee

baron985, At ve yat

Cümleten iyi geceler...
    \"Turkish Choopers\"

Herkese iyi geceler

Attım ve yatıyorum

Motosikleti
    Ben resimleri siteye koyup yatarım. Yarın keyifle bakarsınız. Haa bi de bende hareket halinde çekimler var onları da hafta içi koyacağım. Herkese iyi uykular..

Motosikleti
    as 125 t gri
    ubaykal, Eywallah resimler için de sana çok çok teşekkürler ayrıca yapacağın çiğ köfteler için...
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    Aydınynr; ne demek yatılı gezi olursa çiğköfte yaparım canın sağolsun..

Ohh canım çekti bak..

Motosikleti
    Arkadaşlar resimleri bi arkadaşımla paylaştım. Konuşmayı aşağıya yazıyorum. Koyu yazıya dikkat. Çok duygulandım.

Captain Murat:
    ekip kıyak
    Ümit Baykal:
    evet 12 motor gezi yaptık. herkes grup kurallarına uydu.
    Captain Murat:
    ruh ve hukuk oluşmuş
    Captain Murat:
    bozulmazzz

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler