Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

2007 yaz tatilim İzmir'denn kıyı boyunca Anamur'a, geri dönüş isee iç anadoludannnn..

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Kumita yüregüne saglık iyi gezmişsin valaaa

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Davut Gezin gerçekten güzeldi...
    Fotoğraflar mükemmel.
    Er 5 in söylediğine göre 13,5 kuruş yakmış km de.Gayet iyi...
    Bir daha ki sefere hep beraber yaparız inşallah böyle bir geziyi
    Gerçekten yaww hepberaber güzel olurdu böyle bir gezi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kumita45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar kısmet olursaa gelecekk senekiii gezi ekibiniii açıklıyorummmm---hadi bakalımmm kimlerr gelecekkkk.....hodri meydan....

kumita45
    Forrap
    Kaptan Poyraz,
    Alp_tunay
    umutus
    MrCool
    Gittardando
    PIERzig

sizce bu konu seneye
    hortlar mı....?

tabiii gelmek isterdim istiyorum keşke demeyipde gelmek isteyenleride unutmayızzz.....
    asla bitmeyen aşk motosiklet aşkıdır

aLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 Gümüş İnci
    Arkadaşım vallahi her motorcunun yaşaması gereken mükemmel bir olaydır bu. Yola çıkıp hesapsızca gördüğün istediğin yere girip çıkmak. Şimdilik motorum böyle bir geziyi kaldıracak güçte değil. Ama önümüzdeki yıl bende bie er-5 almak istiyorum kısmet olursa. Eğer alırsam ilk fırsatta böyle bir gezi planlıyorum. Umarım aynı zamana denk gelir de katılırım sizlere. Sağ salim dönmüşsün. Geçmiş olsun.
    Sevgi & Saygıyla
    NC700SA'13

Alıntı aLien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım vallahi her motorcunun yaşaması gereken mükemmel bir olaydır bu. Yola çıkıp hesapsızca gördüğün istediğin yere girip çıkmak. Şimdilik motorum böyle bir geziyi kaldıracak güçte değil. Ama önümüzdeki yıl bende bie er-5 almak istiyorum kısmet olursa. Eğer alırsam ilk fırsatta böyle bir gezi planlıyorum. Umarım aynı zamana denk gelir de katılırım sizlere. Sağ salim dönmüşsün. Geçmiş olsun.
    Sevgi & Saygıyla
    teşekkür ederimm dediğin gibii hesapsızca özgürlüğün tadını çıkardım..aslında ne yalan sölim hedefimm anamur ama gidebilecekmiydimm eminn değildimmmm, sonuçta başardımmmm ve çokk güzeldii. artık darısı nice böyle yeni gezilereee...saygılar

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Alıntı kumita45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kısmet olursaa gelecekk senekiii gezi ekibiniii açıklıyorummmm---hadi bakalımmm kimlerr gelecekkkk.....hodri meydan....

kumita45
    Forrap
    Kaptan Poyraz,
    Alp_tunay
    umutus
    MrCool
    Gittardando
    PIERzig

sizce bu konu seneye
    hortlar mı....?

tabiii gelmek isterdim istiyorum keşke demeyipde gelmek isteyenleride unutmayızzz.....
    Beni yazmışsın. Umarım gerçek olur. Çok şartın hepsinin aynı anda gerçekleşmesi lazım. Para ve zaman en önemlileri.

Alıntı MrCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni yazmışsın. Umarım gerçek olur. Çok şartın hepsinin aynı anda gerçekleşmesi lazım. Para ve zaman en önemlileri.
    ben anlamammm abiii önümüzdee birr seneee varrr şartlarımızııı ayarlayalımmm... inşallahhh bu çaptaa bir gezii olmasadaaa yakınn zamandaa yinee birr grup halindee gezi yapsakk ne güzelll olurrr....Forrap.....tuncerr sana selsniyorummm...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    İşallah diyelim..Çok istiyorum güzel bir akdeniz turu.....Ama tam bir motorcu ruhuyla....Hep çadır....Otel paniyon falan yok....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşallah diyelim..Çok istiyorum güzel bir akdeniz turu.....Ama tam bir motorcu ruhuyla....Hep çadır....Otel paniyon falan yok....
    bana uyarr alp_tunay abi hallederizzz yeterkii gidebilelimm ben herzamann varımmm. amaa bu senee doydumm istemesemdee izin bitti...:(....ancak hafta sonu ufak kaçamaklarr olurrr...acaba 10 günlük kışlık iznim duruyorrr bu senede havalar hiçde soğuyacak gibide durmuyorr bir yerlere kaçabilirmiyimm, mesela bu sefer tam tersine ümmet abinin şuan gittiği izmir,ayvalık,ç.kale,gelibolu,şarköy,hoş köy ve uçmakdere gezisi......

zaten benim artçı hazır Fuat KURTULMUŞ (babam).............bu arada ne diyorum ben yaa babam bana vermez ki motoru kendi kullanırrr....nede olsaa eski motorcuuu ne jawa lar geçti elindenn...
    biri beni durdursunnnn.......

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    parklarda yatarsınız alper çadıra ne gerek var bak seneye söz benim gönlümde sizinle olacak siz gideceksiniz ben oh oh vah vah diyeceğim
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parklarda yatarsınız alper çadıra ne gerek var bak seneye söz benim gönlümde sizinle olacak siz gideceksiniz ben oh oh vah vah diyeceğim
    Biz gidicez sen gelmeyecen yani......

Kaptana söyler kaçırırız seni.............
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    süper bir gezi paylaşım için çok saol fotolaırn dewamını bekleriz
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin davut, bu tecrübelerini seneye mototur rehberi olarak kullanarak lanse edip, 113 lt benzin karşılığnda sponsor bir gruba öncülük ederek (kendin için) daha ekonomik bir geziye dönüştürebilirsin,

herhalde abartıl olmayacak 100den fazla kişiye türkiye turu yaptırdın, oturduğumuz yerden gezdik resmen, motoruna ve bileğine sağlık,
    May The Force Be With You

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı MrCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    WAlaa dedigin dogru Mesala şimdi benim için 2. şıkkın önemi yok ama 1. şık için gelecek seneye kadar para biriktirmek gerekir

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben anlamammm abiii önümüzdee birr seneee varrr şartlarımızııı ayarlayalımmm... inşallahhh bu çaptaa bir gezii olmasadaaa yakınn zamandaa yinee birr grup halindee gezi yapsakk ne güzelll olurrr....Forrap.....tuncerr sana selsniyorummm...
    Kumitam Davutum,kesinlikle yapıcaz.Ölüm olmadığı sürece seneye ben varım bu gezide (zaten yapamazsam ölürüm).Bir kaç arkadaş daha elbette olur,en azından hiç yoksa ben 3 motor garanti diyorum.Tabi ki fazlası da olur...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen abi,katılıyorum.5 yıldızlı otelde konaklarız istesek ama bize yakışmaz Ciddi ciddi bu işi çadırla yapmalıyız,otel çok yapay.Doğayla baş başa olmalıyız Çadırda kalmak kesinlikle şart...İşin eğlencesi hafifde olsa rezillik çekmekte,doğayı bedeninde hissetmekte (bakınız kıçınıza batan diken ve ufak taş tanecikleri ve sauna tadında çadır ).

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kumita resimler için teşekkürler...
    yolun açık olsun.kaza görmeyesin...

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    gelecek seneki gezide bande varım ona göre
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    CBF 250
    Davut bak şaka değil,15 cd benden sana.Güveler kullanacağına cdleri biz kullanalım.Resimlerini isteriz.Ayın 20 gibin gelcem,halledelim sonra...

Sonra yok efendim bilgisayara format attım hepsi gitti anlamam.O gezi resimleri olmazsa Er-5 in lastiklerini kemiririm ki çok sevdiğim bir spor dalıdır.

kendine iyi bak
    :pr::pr::pr:

Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Davut bak şaka değil,15 cd benden sana.Güveler kullanacağına cdleri biz kullanalım.Resimlerini isteriz.Ayın 20 gibin gelcem,halledelim sonra...

Sonra yok efendim bilgisayara format attım hepsi gitti anlamam.O gezi resimleri olmazsa Er-5 in lastiklerini kemiririm ki çok sevdiğim bir spor dalıdır.

kendine iyi bak
    Ahmet'im damamm yaww lastikleri valla yeni aldımm kahrolurumm promosyonn olarakk sanaa 2006 yazz tatili resimlerinide vereceğim..........tabela fotolarımı deseydim yoksa...

davut abı helal olsun baska bısey demıyorum taktır ettın ınsallah bı gun bızde boyle bı gezı yapabılırız...

mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t

kumita45
    Forrap
    Kaptan Poyraz,
    Alp_tunay
    umutus
    MrCool
    Gittardando
    PIERzig

sizce bu konu seneye
    hortlar mı....?

Amannnn allahımmmm Davut abi eridim bittim vallahi gezi fotolarını izlerken Mükemmel bir gezi olmuş Sen listeye benide yaz.Hoş benim motorla öyle 120-130 km lik süratlerle gelemesemde siz dinlenirken ben arkadan yetişirim

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)