Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

2007 yaz tatilim İzmir'denn kıyı boyunca Anamur'a, geri dönüş isee iç anadoludannnn..

Motovento
    REKLAM ALANI
    chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    davut süper gezi olmuş dostum...cuma toplantıya bekliyoruz mutlaka özletme kendini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Helalll olsunnn fotolarrr mukemmell cok guzell gezi olmuş yaaa sımdı ben bunları yazarken kımbılır nerelerdesın neyse hayırlı yolculuklarrr allaha emanetsınn
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    davut harikasın kardeşim yüreğine sağlık. rizeli amca doğru söylemiş gönül sohbet ister çay bahane. hadi izmire gel sağ salim de bize anlat anılarını. ilk çayın benden bilesin

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    davutum,,uzun zamandır yoktum,,siteye girememiştim,,ŞİMDİ topiğin tamamını izledim ve yemin ederim muhteşem zevk aldım..mükemmel bir gezi yapmışsın..
    helal olsun kardeşime...eylülde bende gidiyorum kısmetse..
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Çok güzel olmuş. Benim her zaman yapmak istediğim bir şeyi yapmışsın. Ancak benden her zaman bir fazlan olacak o da tüplü dalgıçlık. (Ben ancak tüpsüz dalıyorum o da tabii ki en fazla 10-12 metre olduğunu tahmin ediyorum.) Bir gün ben de uzun bir gezi yapacağım.

kumita45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlarr sağsalim Ahmetliye vardımmm, zorlu bir yolculuktuu Konya dan çıktığımda yağmur yağıyordu ve 180 km yağmur altında yolculuk yaptım daha sonra bir benzinlikte sıcak bir duş ardındann yeni kıyafetlerr komple........... dumlupınara kadarr çok güzel bir havada yolculuk yine yağmurr, ama bu seferrr dumlupınara sığındımm ve ıslanmadımm. yarım saat içinde yağmur kesildi ve saat 18:30 da ahmetliye vardımm. ahmetlinin girişinde beni kaptanpoyraz (yusuf abi) ve babam karşıladıı. çokk güzell fotolarr varr birazdann yayınlamaya başlayacağımmm.....

Konya'dan manzaralarrr....

MEVLANA

Konya'ya gelipde etli ekmek yememek ayıpp olurduu Celalim (çömezim) sağolsun budaa etli ekmekkk ilkk gördüğümdee bayaa şaşırdımm hatta nasıll yiyeceğimm falann dedimm amaaa ölee olmuyorrr bi tane daha olsaaa yerimmm.........birisii bilirr ne kadarr aç olduğumu doymadığımııı.....

MERAMMM

KOSKOCA KONYA ÜÇ FOTO ÇEKTİM HALA SIĞMADIIII.....

KULESİTE

ARKADAŞLAR YOLCULUĞA KONYADA ÇOKK MEŞHUR OLANN BU TIRPORTÖRLE DEVAM ETMEYEE KARARR VERDİMM ER-5 DE SIKMIŞTI ARTIKK ZATEN SAHİBİDE KAÇ PARA DEDİMM HACI AMCA ÖNCE 3000 YTL SONRA 3000EURO SONRA 50.000 EURO İSTEDİ GİTTİKÇE ZAMLANIYORDUU BENDEE VAZGEÇTİMMM ER-5 LE YOLA DEVAMMM...

Celalim bide bana alaaddin tepesinde mangall keyfii yaşattı...(bu arada konyalı arkadaşlar alınmasın. konyalılarr hiç ortalıkta tepe olmadığı için tepe özlemlerini yapma tepelerlee gideriyorlarr......)öle böle değil amaa çokk başarılılarrr havuz piknik alanları çimenlik çocuklar içinn eğlence yerleri kafelerr daha birçok yerr mevcut...

YOLDAN MANZARALARRR....

KOCATEPE

DUMLUPINAR

Yağmur yağıyor er-5'im ağacın altına saklandııı...

AHMETLİNİN GİRİŞİNDE KAPTANPOYRAZ ABİ VE BABAM BENİ KARŞILADILARRR...

VE İLK FOTOĞRAFTAYIMMMMM.....(EVDE)

Arkadaşlar şimdilik gezim ahmetlidee sona erdiii amaa bir kaç günn içerisindeee izmire döneceğimmm... kamp bilgilerini yayınlayacağımm aklımdaa tekrar herkesee çok çok teşekkürlerrr selamlarrr.... toplam 2500km. yol 113lt. benzin
    asla bitmeyen aşk motosiklet aşkıdır

Motosikleti
    CBF 250
    Davut helal sana çok güsel bi olmuş,taktir ettim,kolay gelsin...görüşmek üzere.Topluca bilgileri ve resimleri bence cd yap.Toplarız senden,klavuz olur en azından...

CD ler benden

(Cd sponsoru duyulmaz.15cd ye kadar...)
    :pr::pr::pr:

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hoş geldin.....Güzel gezdin...Helal....

Fotolar harika..Paylaşım güzel....Teşekkürler.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

kaptanpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Hoşgeldin Kardeşim. Bütün gezi boyunca takip ettikten sonra seni karşılamak hem boynumuzun borcu hemde çok büyük bir zevkti. Resimlerini takip ederken bütün gezini sanki seninle birlikte gezmiş gibi olunca yolculuğunun son noktasını da birlikte koyalım istedim. Birde resimlerle takip ettiğimiz geziyi senin ağzından dinlemek çok daha ayrıcalıklı. Tekrar hoşgeldin.
    Dürüst esnaf malını %20 karla satar, Hırslı esnaf malını %50 karla satar,biz karından vazgeçtik.Bu memleketin bir karış toprağının maliyetini ödeyebilecek babayiğit varsa gelip alsın!!

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    davut kardeşim her motorcunun yapmak isteyipte çeşitli nedenlerle hep ertelediği bir gezi yapmışsın..fotoğraflar ve siteye yerleştirme tam belgesel tadında olmuş.bende geçen ay iç anadolu yaptım ama benim gezi toplam1627km de kaldı yaştan dolayı yoruldum herhalde..inşallah daha nice gezilere yollara çıkarsın sağlıkla..allah kazasız belasız sürüşler versin hoşca kal
    2014 YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin Davut Gezin gerçekten güzeldi...
    Fotoğraflar mükemmel.
    Er 5 in söylediğine göre 13,5 kuruş yakmış km de.Gayet iyi...
    Bir daha ki sefere hep beraber yaparız inşallah böyle bir geziyi

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Arkadaşım gezdin, yedin, içtin, anlattın, daha ne olsun, tekerine sağlık... Bir dahaki gezileri beraber yapabilmek umuduyla.... Görüşürüz...

Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahhaaaaaa çok iyi yaaa,adam dönerden kordinat çıkarttı hahahaaa

üstat bi tanışamadık seninle de ,denk gelmedi.İnşallah tanışırız,kolay gele
    Sen bendeki göbeği görsen koordinatın sebebini anlardın hocam. Burada abur-cubur yemekten göbek kategorisinde Wallace ve Gürkay ile yarışır olduk.

Ben şafak 15 sayıyorum, inşallah görüşeceğiz hocam, hatta çok sık görüşmekten bıkabiliriz bile...
    ...Sergerdan...

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Dostum tüm geziyi takip ettim.Süper bir gezi.Gıpta etmedim de değil hani.Dönüşte Uşak"tan geçmişssin keşke haberleşebilseydik te tanışsaydık seninle.Nasip belki bir daha ki sefere
    Satılık Asya125t-Spidi mont

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    way beaaa ben ve millet dizi gibi izledik sanırsam güzel gezi teprikler
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Alıntı kumita45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzlediğimm yol güzergahı arkadaşlarrr....harita ilee uğraşamadımm dahaa sonraaa....
    İzmir turgutlu ahmetli turgutlu armutlu torbalı selçuk ortaklar germencik incirliova aydın çine yatağan muğla ula marmaris köyceğiz ortaca fethiye ölüdeniz kemer saklıkent kalkan kaş kekova (üçağız köyü) kale finike kumluca altınyaka kemer antalya düden şelalesi kurşunlu şelalesi perge serik aspendos manavgat manavgat şelalesi oymapınar hidro elektrik barajı alanya gazipaşa anamur. yarında kısmetseee konyaaaa....görüşmekk üzere...
    Anamur, bozyazı, aydıncık, gülnar, mut, sertavul, karaman, kazımkarabekir, konya, kadınhanı, ılgın, akşehir, sultandağı, çay, afyon, banaz, uşak, kula, salihli, ahmetli.

Kaldığım yerlerle ilgili bilgileri istemiştiniz arkadaşlar.
    MARMARİS
    günlücede marmarise yaklaşık 5km. PEKUZ camping kalış ücretim 10 ytl. restaurantı barı güzel denize sıfır karşınızda marmaris mükemmel... Pekuz Camping Aktas Mevkii / Marmaris Tel: (252) 413 10 61
    ÖLÜDENİZ
    sugar beach club 7 YTL.ye kaldım arkadaşlar denize sıfır merkeze 5dk. yürüyüş mesafesinde restaurantı barı çok güzelll...
    Oludeniz Caddesi No:20 Oludeniz /Turkiye
    Tel: +90 252 617 00 48 - 617 02 81 - 617 02 78
    Fax : +90 252 671 07
    KAŞ
    Kaş camping denize sıfır iskelesi var harika kayalıkların üzerine kurulmuş restaurantı barı harika zeytinliğin içinde 12.5ytl. ücret güzel ne dieeyimm...
    Yaşar Yazıcı Cad. 0.242.8361050
    ANTALYA
    Denizer camping denize yürüyerek 20dk. mesafede antalya kemer yolu üzerinde sarısu kenarında çok güzel restaurantı canlı müzik havuzu ve gerçekten görülmeye değer huzur verici bir ortam kalış ücreti 10 ytl.
    Kemer yolu BP Yanı Yeni Liman Arkası 0.242.2590874
    ANAMUR
    denize sıfır campda yemek yiyecek bir yer ben gittiğimde yoktu ama normalde oluyormuş. yinede problem yaşamadım hemen yolun karşısında (mamure kalesi karşısı) restaurantlar bol bol. kalış ücreti 10ytl.
    Paradise Camping Anamur-Mersin yolu 4.Km Mahmure Kale 0.324.8271715

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Konyada sana ulaşamadım. Kusura bakma. Bir takım sorunlar vardı. Forumu da hergün takip zor oluyor.
    Neyse sağsalim geçmiş gezin. Başka sefere diyelim. Bu arada fotoğraflar harika
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    gerçekten güzel yazılar çoğu insanın içinde olan bir macera bir gezi ellerine sağlık fotoların çok güzel. benzin 13.5 biraz çok değilmi yoksa 500 cc motor için uygunmu?..
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Tutkun22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten güzel yazılar çoğu insanın içinde olan bir macera bir gezi ellerine sağlık fotoların çok güzel. benzin 13.5 biraz çok değilmi yoksa 500 cc motor için uygunmu?..

Normal sayılır.... havaların sıcaklığına bakarak çok normal.... Biraz daha serin havalarda 12 kuruşa kadar düşer....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

bencede 13.5 fazla değil tasarruflu kullansaydım o yükle o yollarla en fazla 11 e düşürebilirdimmm....ama rahatımdan ödün vermedim ve dilediğim gibi kullandımmm yeri geldiğindee emniyetli bir şekilde 190 km süratlerde gördüm, ama bazen anamur yolunda, anamurdan sonra aydıncık gülnar civarlarında 60 km yi geçemediğim yerlerr çok olduuu....

Döndüm dolaştımm yine izmirdeyimm arkadaşlarrrr....Güzel İzmir fuardaa açıldııı tadınıı çıkarmakk lazımmm.........

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)