Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

2007 yaz tatilim İzmir'denn kıyı boyunca Anamur'a, geri dönüş isee iç anadoludannnn..

Motovento
    REKLAM ALANI
    kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    fotolar süper ellerine sağlık ayrıca moturunda çok güzel nazar değmesin
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda dylan
    hayırlı yolculuklar fotoların devamını beklıyoruz.

kumita45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekkürlerr arkadaşlaarrrr fotolaraa birazz dahaa devammm...

Alıntı lordskeldan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazasız belasız güzel km'lere
    ayp ayp insan bi haber verir
    pazar o taraflara uğricaz gibi muğla mt olarak
    marmaris civarlarında olursan görüşelim tanışalım
    keşkee tanışabilseydikk arkadaşımm ama üzgünümm şuann ölüdeniz deyimmm sizee iii eğlencelerrr başkaa zamann inşallahhh...

ewettt yükümüzüü aldıkkk marmarisdenn ayrılıyorummm

Shot at 2007-08-18
    asla bitmeyen aşk motosiklet aşkıdır

yildirim_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun JL 150_5
    hersey gonlunce olur ınsallah

marmariss kapalıı çarşı çeşmee başındaa...

Shot at 2007-08-18
    ahmetlideee depoyuuu fulledimmm marmaris e gelenee kadarr süratimm 110 120 km civarlarındaa olduu hızlıı gittim çünkii geçç çıkmıştımm yolaaa karanlığaa kalmakk istemedimm fazla yinedee 1.5 saat gece yolculuğu yaptımm ama onundaa zevki gerçektenn bambaşkaydııı yollar güzelldii rampalardann tünellerdenn geçtimmm neysee 325 km sonraa marmarisee vardımm 10km daha marmarisin içinde gezdiktenn sonraa benzinimmm rezerve geçti depoya yanaştımm fulledim 15.5 lt. aldı şimdi ise süratim 95-100km marmaris ölüdeniz arası 163km yaptım tabi arada köyceğizi fethiye yi falanda gezdimm neysee şuan 2. depo benzinim 220.km de. devam ediyorumm.(bilgi)

Shot at 2007-08-18
    köyceğizz gölüüü buradada hiçç tanımadığımm daha öncee görmediğimm insanlarınn evinee gittim amaa birisii aracılığıı ilee tuna üsteğmeniminn ablasıı eniştesii ağırladılarr beniii hatta çokk mahçup ettilerrr neysee sağolasınlarr....

Shot at 2007-08-18
    Fethiye ye çokk az kalaaa buradaa bir ailee durmuşlarr birdeee ne göreyimm sepetin içindee birr kedii bakıyorlarmışş hani bendee hiç sevmemm yaaa aldımm kediyii siyahh çirkinn bişiydii döve döve sevdimm mundarr ettim kediyiii kızdırdımm delirttim........onun hoşunaa gitti benn bilşiyorumm amaa ben nedenn fotosunu çekmemişimm yaaa onunn...:(

Shot at 2007-08-18
    ufuktaaa fethiyeeeeeee

Shot at 2007-08-18
    bir üstteki fotoyaa bideee karşıdann bakalımmmm

Shot at 2007-08-18
    Fethiye Kaya mezarlarııı

Shot at 2007-08-18
    Bukadarr büyükk olduğunu bilmiyordum Fethiyeninnnn....

Shot at 2007-08-18
    ölüdenizzzzzzzzzzzzzz...........

Shot at 2007-08-18
    Bunlardaa kimmmm, heleee arkadakileriii hiççç sormayınnnnnnn

Shot at 2007-08-18

Shot at 2007-08-18

Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolun açık olsun,,kazasız belasız hemşerim...
    eyvallahhh mecittt abimmm sağolasınnnnn, bişii dicemmm abiii er6n aldımm demiştinnn bir dahakiii toplantıdaaaa al geldeee abiiii bi sesini duyalımmmm dokunalımmmm.....saygılarrrr

Motosikleti
    CBF 250
    Davut cidden güzel gezi,yalnız şu dikkatimi çekti de motoru her karede vurgulamışsın çok hoşuma gitti haaa hehheee...Allah sana ve motoruna sağlık versin(motoru da içine kattım bak)

Yolun açık olsun geldiğinde görüşmek üzere...Yan çantalar iyiymiş
    :pr::pr::pr:

Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Davut cidden güzel gezi,yalnız şu dikkatimi çekti de motoru her karede vurgulamışsın çok hoşuma gitti haaa hehheee...Allah sana ve motoruna sağlık versin(motoru da içine kattım bak)

Yolun açık olsun geldiğinde görüşmek üzere...Yan çantalar iyiymiş
    Ahmett teşekkür ederimm sağolasınn, izmiree dönünceee ilkk toplantıdaa göeüşmekk dileklerimleee...bu aradaa arkadaşlarr yarınn sabahh kalkarr çadırr toplarrr önce saklıkent daha sonraa hedefimm Pataraaa....kalacakk güzell bir yerr bulursamm oradayımm bir gecee ama bulamazsammm Kaş'a geçeceğimmm...

nasıldaaa karnımm acıkmıştııı.....

Shot at 2007-08-19

hisarönüüüüüü.. ......

Shot at 2007-08-19

kaya köy civarlarındaannnn birr kaçç manzaraaa fotoğraflarııı...

Shot at 2007-08-19

Shot at 2007-08-19

kaptanpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Davut kardeşim bir gezi ancak bu kadar güzel resimlenebilir. İnan bu topic'in müptelası oldum. Sayende resimlerle de olsa gezdiğin yerleri gezmiş kadar oluyoruz. Yalnız bahsettiğin benzin yakışı bana çok çok hesaplı geldi. Sanki benim ER-5 daha fazla yakıyor gibi. Dönüşte mutlaka görüşelim seninle motorlarımız hakkında konuşmak istediğim şeyler var.(Umarım bu kez beni ekmezsin.) Bizi resimsiz bırakma he mi. Yarın unutmazsam babanı bulup bu topici göstereceğim. Eee özlemiştir adam biraz hasret gidersin. Bi sakıncası yok değil mi?
    Dürüst esnaf malını %20 karla satar, Hırslı esnaf malını %50 karla satar,biz karından vazgeçtik.Bu memleketin bir karış toprağının maliyetini ödeyebilecek babayiğit varsa gelip alsın!!

Alıntı kaptanpoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Davut kardeşim bir gezi ancak bu kadar güzel resimlenebilir. İnan bu topic'in müptelası oldum. Sayende resimlerle de olsa gezdiğin yerleri gezmiş kadar oluyoruz. Yalnız bahsettiğin benzin yakışı bana çok çok hesaplı geldi. Sanki benim ER-5 daha fazla yakıyor gibi. Dönüşte mutlaka görüşelim seninle motorlarımız hakkında konuşmak istediğim şeyler var.(Umarım bu kez beni ekmezsin.) Bizi resimsiz bırakma he mi. Yarın unutmazsam babanı bulup bu topici göstereceğim. Eee özlemiştir adam biraz hasret gidersin. Bi sakıncası yok değil mi?
    sağol yusuf abi tabikide göster babama görsün buradann nereleri gezdiğimi zaten bende ablama söyleyip bu sayfayı göstermesini söyleyecektim. bide abii eğer seni görmeden gidersemm harbiden beni birdaha ahmetliye almasan yeridirrr............. ben fırsat oldukça foto eklemeye çalişacağım selamlar saygılarr...

Motosikleti
    CBF 250
    son resimlerinde Er-5 i dahil etmemişsin...??? heheheee hadi hadi oyuk seleli( Er-5 siz olmaaaaazzzz
    :pr::pr::pr:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mirage YY150 T1 (düldülümü geri aldım)
    ah be usta.. az kaldı motorlanıyom çarşamba.. ellerina saglik super fotolar.. özendim valla.. inşallah çarşamba motoru aldiim gibi ben de bi Edirne-enez gezi yapicam tatil hesabı. yillik iznim 1 hafta. tam da motoru alcaam gün baslio... Edirne-Enez 180 km civarinda bi bölümünü ana yoldan diil sahil yolundan gidicem (Meriç nehri kenarindan bahsediom.. Yunanistan'a el sallayaraktan) yolu 5 km kisaltiyo ama olsun.. 5 km de sehir icinde tamamlarim :D yeni fotolari beklioz.. biraz daha özendir bizi :D

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    abi yapma etme valla kıskandım hemde imrendim süper ya ALLAH bizede nasip eder inş. ALLAH kaza bela vermesin :D
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

kaptanpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Davutcuğum, şu anda resimlerine babanla birlikte bakıyoruz. Dikkat et her an gözetim altındasın. Baban resimlere bakarken acaba yanında gelin kızını görebilecekmi diye heveslendi ama umutları boşa çıktı. Oğlum hadi artık sevindir aileni bizde motor camiası olarak şöyle motorlarla bir düğün konvoyu yapalım.
    Dürüst esnaf malını %20 karla satar, Hırslı esnaf malını %50 karla satar,biz karından vazgeçtik.Bu memleketin bir karış toprağının maliyetini ödeyebilecek babayiğit varsa gelip alsın!!

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    davut yüreğine bileğine sağlık. valla keşke bende olsam diye düşündüm yollarda ne çay içerdik o manzarlarda.
    kazasız belasız dön gel izmire kardeşim. geldiğinde de bol bol anlatırsın bize

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güzel geziyosun maşallah..... Gez eğlen tadını çıkar.....Resimlere tek tek uzun uzun bakıyoruz.... Daha çok foto bekliyoruz.....

Bu arada neden hiç tabela yok?.... Nerden bilelim oralarda olduğunu..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    alp-tuncay valla ne alem adamsın ya. hem çocuğa uzak dur diyorsun hemde tabela soruyorsun

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alp-tuncay valla ne alem adamsın ya. hem çocuğa uzak dur diyorsun hemde tabela soruyorsun
    Walla asıl sen ne adamsın....... alp_tuncay kim yaaa.....

Bu arada keşke beraber çıksaymışız tura diye düşündüm davut....

Bidaha ki seneye bakalım....Geniş bir tur bende istiyom....Özendim şimdi....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotolar süper Davut.Bu sene nasip olmadı ama seneye bu denli uzun bir yolu ve tatili bir kaç motosiklet yapacağımızdan emin olabilirsin Ah makinam olsaydı
    Seneye artık... Gerçi ben kışın rahat duramam da bu kadar uzun bir şey olmaz tabi
    Kışın da zaten azalsa da geziler devam eder.Tatlı su motorcusumuyuz biz kardeşim Pasifiklerin,okyanusların motorcularıyız biz,akvaryumlara sığamayız

arkadaşlarrr hepinizee tek tekk teşekkürr ederimm inşallahh kazasız belasızz güzell anılarr meceralarlaa döneceğimmm izmireee sizlerinn dualarıı sayesindeee....şuannn Kaş'dayımm arkadaşalarrr....sizeee bu seferr gerçektendee benimdee hayrann kaldığımm fotolarrr ekleyeceğiğmm hadii iii seyirlerr...saygılarrrr....

şöyleee dün gecedenn birr başlayalımmm...

Shot at 2007-08-20

saat 10:00 gibi saklıkente doğru yolaa çıktımmm ve ilkk gördüğümm yerdee kahvaltıya oturdummm....amaaa bendee köy ağaları gibi çıkmışımm beeeeee.....

Shot at 2007-08-20

saklıkentt yolundaannn manzaralarrrrr.....ufukta saklıkentttttt

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

vallaha şuu suyaa girdimm zatenn içindenn geçmedenn vadiyeee giremiyorsunuzz dizimee kadarr ıslandımm amaa hepsini boşveriyorummm o akan suu ne soğukturr öylee nee yalann sölimm neredeysee acımdann ağlayacaktımm.....

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Patara ya yaklaşırkennnn

Shot at 2007-08-20

Patara dayımmmm.....

Shot at 2007-08-20

yaaaaaaaaaaa şuu plajaaaaaa bakarmısınızzzzz tekk kelimee ileee MÜKEMMEELLLLL

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

alp_tunay abii tabelalarr senin içinn...

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

buuu üççç fotodaaaaa KALKAN dannnn

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

KAŞ'a yaklaşıyorumm yollarıı çokk güzeldiiii çokk zevk aldımmm bu yollardaaa motorr kullanmaktaannn ayyy pardonnn(er-5).....

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20

Shot at 2007-08-20
    ve Kaş'a vardımmmm....

Shot at 2007-08-20
    ve zeytin ağaçları altındaaa denizee sıfırr Kaş campinge yerleştimm arkadaşlarr...iki günn buradayımm yarınnn birdeee denizinn altınınn tadınaa bakacağımmm dalışaaa katılıyorummmmmm........herkesee selamlarr saygılarr....

Shot at 2007-08-20

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Abiii geri geliceksin dimi seneye +1 in var ona göre eğerki planlarda da bi karışıklık çıkmaaz ise benimde er-5 imi deneriz

Bu arada kazasız belasız sağ salim bekliyoruz seni ona göre
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)