Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şarköy' den MT geçti, pir geçti

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaşlar benim için zor ama güzel bi geziydi.
    3 gün içinde hiç bu kadar araca binmemiştim.
    Taksi,vapur,metro, tekrar metro,otobüs,otobüs,tekrar otobüs ve en son foresight.
    Gerçekten çok yoruldum, ama eğlenceli bi gezi oldu
    Gezide emeği geçen herkese çoooook teşekkür, özellikle güzel tarifler veren takım arkadaşım Hakan abiye çoooooook teşekkürler
    Kazasız...Belasız...
    İMZA:DENİZCİEYLEM
    Poturdak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canavar_hk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok YaKıNDa GeliYooo !!!
    gezi superdi gerçekten..bazı aksaklıklar oldu tabi ama herseyın ustesinden geldik...istanbul'lu arkadaslar..şarkoy virajları nasılmıs..biz farukla geri donerken iyice costuk ya 1 saatte tekirdağ'a geldik..burgazdan gelen YBR'li arkadasta bizle geldi...biz karardık o bizden daha fazla karardı ama sonucta guzel bi geziydi..kaza bela gelmedi basımıza...faruk bikerede biz gidelim istanbula ya nasıl olur..

Motosikleti
    tabanvay
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çok güzel bir gezi olmuş süper gerçekten ....

Pınar tavlada yine estirmişsin...

Denizde çok güzel görünüyorrr....

Semih motor çok mu yakıyorrr ¿

abi öyle böyle değil yav bi benzicide fulliyoruz ikinmciye yetişemeden benzin bitiyo geri dönüp benzin alıyorum o yüzden hep aynı yerde sayıyoz nededim ben şimdi aslında sonunu bi espriye bağlayacaktımda olmadı ee bu saatte bu kadar oluyomuş kasmamak lazım saat 02:27 sabah işe gidicem

Motosikleti
    hyosung gt250r
    ozene ozene okudum walla cok guzel gezı olmus

Motosikleti
    tabanvay
    bi dahakine bekliyoruz o zaman senide

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    ben oradayken gelmediniz beyav :(
    bu hafta sonu yine seyirtecem sanırsam.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    tabanvay
    Alıntı canavar_hk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi superdi gerçekten..bazı aksaklıklar oldu tabi ama herseyın ustesinden geldik...istanbul'lu arkadaslar..şarkoy virajları nasılmıs..biz farukla geri donerken iyice costuk ya 1 saatte tekirdağ'a geldik..burgazdan gelen YBR'li arkadasta bizle geldi...biz karardık o bizden daha fazla karardı ama sonucta guzel bi geziydi..kaza bela gelmedi basımıza...faruk bikerede biz gidelim istanbula ya nasıl olur..
    babacım ben dönüşte önceden tek döndüm tekirdağa tam bi saat 17 dakkada döndüm yolu net bilmediğimdendir ama sırf o yol için bidaha gelirim ben oraya

iste gelin buyrun başımızın üstünde yeriniz var bu arada ben dönüşte seni gördüm babacım tekirdağa erken gelince tam otogarın ordaki ışıklardan maxi istikametine gidiyodun peşinden yetişiim dedim ışıklara takıldım göbeğin orda sende yukarı döndün gittin

UAKBULUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 GT
    İlk defa katıldığım bir motorsiklet gezisinde, hiç bir zaman unutamayacağım anılar yaşadım. Dünya tatlısı insanlarla tanıştım ve yardımseverliğin ne demek olduğunu bir kez daha gördüm. Herkese çok teşekkürler...

Bu arada benim arıza elektirik ile alakalıymış. Motoru komple söktük arızayı bulamadık, beyindi, filtreydi, vitesti, bobindi derken çıldırma aşamasına geldik. bir oto elektrikçi geldi, ne yaptıysa çözdü halletti, ne kadar ısrar ettiysekte söylemedi ne yaptığını, meslek sırrıymış
    NC 700x

Motosikleti
    gezimizin Kahramanı Uğurtan arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Motoru arızalı olmasına rağmen moralini hiç bozmayan, soğukkanlı ve Muhteşem Yardımseverliğine sadece şapka çıkarılır. grubun Eksiksiz dönmesinde ki emeği tartışılmaz. Yeni ve Acemi bir motorcu olduğunu söylesede, 40 yıllık bazı ustalardan daha Motorcu olduğunu ispatlamıştır kendisi.
    Motoruna baktıralım abim Elektrik sorununu çözdüğümüzde aslında canavar makineymiş, günehını almayalım
    Tekrar en içten teşekkürlerimizi kabul etmeni rica ederiz
    Poturdak

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    süper gezi olmuş muzaffer abi.senin yeni motorun rodajıda bitmiştir bu geziyle galiba
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Rodaj bitmek üzere idi abim,
    giderken geçtik diyebilirim, dönüşte makine gerçekten rahatlamıştı, klerensler yerine oturmuş, ses istediğim kıvama gelmişti. Çok iyi oldu
    İlgine teşekkür ederim, artık aklım motorda kalmayacak, şöylemi olsaydı böylemi falan diye Uzun yolda, tek başıma, sıkıştırmadan bitirdim. Dönüşte son gaz hiç yapmamama rağmen kendisi kolaylıkla 120 lere tırmanıverdi, ancak yinede bir 500 Km yine dikkatli gideceğim, ondan sonra sabrımın öcünü almaya niyetliyim makineden

Özrace, olm ne yapıyoz mangal işlerini yaaa
    Poturdak

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı uzman_1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada pınarda meydanı boş bulmuş arkadasları yenmiş maşallah ben kendısıne gereklı dersı burda verıcem arkadaslar merak etmeyın
    selamlar
    tansel
    Uzman en pahalı parçayı sana ayırıyorum. Bileğine güveniyor isen ben burdayım
    Ama yan çizmek yok ona göre
    Tırsak davranır kaçarsan maçtan ve masraftan siteye rezil olursun benden söylemesi
    Alıntı ihsanhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pınar kardeşime elcikler için tşkler,bir sonraki gezide
    buluşmak ümidi ile herkese sevgiler.
    5-4 yenilmişim Hakan abi elcikler bana pek dokunmaz skor itibariyle
    Önemli değil yane
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pınar tavlada yine estirmişsin...
    Ertekin senin payına bi egzos düştü şööle performans egzoslarından
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper bir gezi olmuş valla,
    fotoğraflar da harika
    bu arada pınaaarrrrr
    hani eşime motor kullanmayı öğretiyordun?
    gezip tozmaktan vakit kalmıyor heralde....
    Aaa ayıpsın öğretirim tabiiki ama hiç yoksunuzki ortalarda. Msn yok tel. yok iletişim sıfır
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pınarcım walla helal olsunn sana
    tek tek devirmişsin baylarııı

ist.da geldiğimde haber ediyimde
    bi elde benle oynaa
    eksik parça kaldıysa onu tamamlarız barii
    yada benim motorun kumbarasını
    yaa ben motoru boyatıyım diyorum ne dersin
    UAKBULUT
    İlk defa katıldığım bir motorsiklet gezisinde, hiç bir zaman unutamayacağım anılar yaşadım. Dünya tatlısı insanlarla tanıştım ve yardımseverliğin ne demek olduğunu bir kez daha gördüm. Herkese çok teşekkürler...

Bu arada benim Motoru komple söktük arızayı bulamadık, beyindi, filtreydi, vitesti, bobindi derken çıldırma aşamasına geldik. bir oto elektrikçi geldi, ne yaptıysa çözdü halletti, ne kadar ısrar ettiysekte söylemedi ne yaptığını, meslek sırrıymış
    Aaaa Uğurtan aşkolsun. Sende mi söylemiyceksin motorun neden arızalandığını
    Şimdi arkadaşlar Uğurtan arkadaşımız benim kırmızı şeytanımı geçmek için bikaç girişimde bulundu. Ama yenilen pehlivan güreşe doymaz hesabı devam etti denemelerini. Mağlubiyetin ardından arıza olayı intikal etti motoruna

Bu arada kendisi tavlada sadece resim çektirmecesine oynamıştır. Üstün başarımı görünce korktu tabiiki Ama çekilen koltukaltı resmi siteye eklenmemiş çok kınadım şahsen

Üstün başarım derken sıralayım. Pirelli lastiklerimi alan silah1 Halis abimiz km göstergemin olmamasına dayanamadı. Onu da ben alırım dedi ve karşılığında ona tavla öğrettim
    Gidonun yamuk olması itibari ile motorda yamuk oturduğumu gören semih kardeşimiz tavla öğrenmeye niyetlendi ve tabiiki ders verdim ince ayrıntılar ile Belimin ağrımasını istemediğindendir kesin heheheheee
    Uğurtana debriyaj baleti ve fren baleti karşılığı ders vercektim ama yukarıdaki saydıklarımdan dolayı tırstı
    Eylemle iki kez oynadık ve yendim ama bu kez hemcinsim olması itibari ile insaflı idim, sadece öğretme amaçlı oldu
    Muzaffer en çok tırsanlardan biri idi. İki gün boyunca benim yanımda tavlayı gördükçe kaçtı Biz masadayken muzaffer arıyoruz meğer korkup kaçmış motorların arasında saklanıyo hehehehee

Bu arada Halis abiyle yolculuk yapmak zevkli oldu gerçekten. Biz iki motor gazlıyoruz böyle ilerde durup dinleniyoruz, ben sigaramı tüttürüyorum filan arkadakiler anca yetişiyo zaten sonra yola devam ediyoruz. Bazen arkadakiler yetiştiğindede molamıza devam ediyoruz nasıl olsa 3 dakka sonra yakalıyoruz onları hehehehe

Ben gezide çok eğlendim, Şarköy gibi güzel bi mekanı daha keşfettim, iyi arkadaşlar dostlar kazandım, herşey bir numaraydı, herkese teşekkür ederim. İnşallah yakın zamanda daha güzel bir gezide bulunuruz. Yalnız Şarköy yolu beni korkuttu Allahtan yusuf yanımdaydı yoksa tek başıma geçemezdim o yollardan

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 GT
    Alıntı, Pınarr:
    Aaaa Uğurtan aşkolsun. Sende mi söylemiyceksin motorun neden arızalandığını
    Şimdi arkadaşlar Uğurtan arkadaşımız benim kırmızı şeytanımı geçmek için bikaç girişimde bulundu. Ama yenilen pehlivan güreşe doymaz hesabı devam etti denemelerini. Mağlubiyetin ardından arıza olayı intikal etti motoruna

Bükemediğimiz bileği öperiz... motorumla beraber
    NC 700x

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    güzel bir gezi olmuş arkadaşlar fotolar için teşkürleeeeeer.
    facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    Pınarr homfemdi
    esefle esefliyom sizi, yalan yaptınıss bendeniz Tavla düşmanıyımdır, yakaladığım tavlayı yenerim, oynuyan kimmiş bakmam
    Halis Bey tüm arkadaşları organize etti Dedi kii, Pınarr hanım' ın motoru imece usulü toparlayalım, herkeşler yenilsin dedi. Ben hiylekarlığı gabul etmediğimden gabul etmedim, uzaktan seyreettim Sen Halis Abeye duva et denizcieylemi Yenmiş Olmaktan şüphelenmeliydin aslında komploya

Şarköy yolları ne ki sana yavv, HACIYATMAZ gibisin

Şu Gondol denen salıncaklara pinelim mi Sen seversin deyi dedim
    Poturdak

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 GT
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezimizin Kahramanı Uğurtan arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Motoru arızalı olmasına rağmen moralini hiç bozmayan, soğukkanlı ve Muhteşem Yardımseverliğine sadece şapka çıkarılır. grubun Eksiksiz dönmesinde ki emeği tartışılmaz. Yeni ve Acemi bir motorcu olduğunu söylesede, 40 yıllık bazı ustalardan daha Motorcu olduğunu ispatlamıştır kendisi.
    Motoruna baktıralım abim Elektrik sorununu çözdüğümüzde aslında canavar makineymiş, günehını almayalım
    Tekrar en içten teşekkürlerimizi kabul etmeni rica ederiz
    Sağolasınız, ben teşekkür ederim...

ben kararımı netleştirdim bu arada, canavar mı bilmem ama seneye benimle olmayacak bu motor... Hızlanayım biras, yetişmem gereken yerler varda
    NC 700x

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Hey maaşallah ne sandıkmış bu yahu sanki Boğaziçi üniversitesi.
    Bir de biz gelip master yapsak mı acaba.
    Ya da Uludağ üniversitesi de olur,hem de yüksek rakımda bol oksijenle kafalarımız daha iyi çalışır ne dersiniz.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    uğurtan Kardeşime can feda
    Sana Motor köpek olsun peşinden gelsin

ben teknik destek olarak yanındayım, ne istediğine karar ver Gezecek o kadar çok yer varkiii
    Poturdak

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pınarr homfemdi
    esefle esefliyom sizi, yalan yaptınıss bendeniz Tavla düşmanıyımdır, yakaladığım tavlayı yenerim, oynuyan kimmiş bakmam
    Halis Bey tüm arkadaşları organize etti Dedi kii, Pınarr hanım' ın motoru imece usulü toparlayalım, herkeşler yenilsin dedi. Ben hiylekarlığı gabul etmediğimden gabul etmedim, uzaktan seyreettim Sen Halis Abeye duva et denizcieylemi Yenmiş Olmaktan şüphelenmeliydin aslında komploya

Şarköy yolları ne ki sana yavv, HACIYATMAZ gibisin

Şu Gondol denen salıncaklara pinelim mi Sen seversin deyi dedim
    Yalancı babaya mum yakmaya git sen iyisimi?
    Gondol denen şeytan işine ben karşıyım. Bir daha hiçbir güç beni o alete bindiremez...
    Yaa sorma yatamamamın ve lastiklerin kaydığını düşünmemin sebebi benim arka amortisör patlakmış. Bugün servise götürdüm onlar söylediler ve arka geziyomuş öyle olunca. Garanti değişicek allahtan...

Alıntı UAKBULUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasınız, ben teşekkür ederim...

ben kararımı netleştirdim bu arada, canavar mı bilmem ama seneye benimle olmayacak bu motor... Hızlanayım biras, yetişmem gereken yerler varda
    Bak işte yine kapışma sevdalısı
    Yeni motoruda bozucak soora beni suçlıycak yine o olcak

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    Alıntı UAKBULUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada benim arıza elektirik ile alakalıymış. Motoru komple söktük arızayı bulamadık, beyindi, filtreydi, vitesti, bobindi derken çıldırma aşamasına geldik. bir oto elektrikçi geldi, ne yaptıysa çözdü halletti, ne kadar ısrar ettiysekte söylemedi ne yaptığını, meslek sırrıymış
    olduysa mesele yok.yine bekleriz buralara yolunuz düşerse.
    ::tutkuy::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)