Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

adana yaylaları ve motocross

Motovento
    REKLAM ALANI
    cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    ya şeytan diyor sat sport benzeri makinanı, al bir enduro yada cros, bak keyfine diyor. Yolları delik deşik ediyorlar şu an; hizmet yarışındalar bizimkiler,seçimler yakın ya. anası ağlıyor motorun yahu. sürat azaltıcı banketlerde cabası. paylaşımınız için teşekkürler. yine güzel bir gezi yapmışsınız, umarım devamı kaza ve belasız gelir inş.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KAWASAKİ KX 250

avukat herzaman bekleriz

Alıntı motorlu avukat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadir abi haftalık toplantılar yapıyor musunuz ? Her ne kadar motorum şu an sizin gezilerinize uygun değilse de toplantılarınıza katılmak isterim . Haber bekliyorum...
    kadir abi cevapladımı bilmiyoruz bizim toplanma yerimiz kadir abinin atölyesi
    (bilmeyenler için)kanalda ziraat bankasının karsısındaki sokaktan girince ilk 4 sokagın kesiştigi köşe.
    her cumartesi pazar ve hergün saat 5 ten sonra takılıyoruz oraya çemok (cukurova enduro motor klübü) orası yani.....

Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şeytan diyor sat sport benzeri makinanı, al bir enduro yada cros, bak keyfine diyor. Yolları delik deşik ediyorlar şu an; hizmet yarışındalar bizimkiler,seçimler yakın ya. anası ağlıyor motorun yahu. sürat azaltıcı banketlerde cabası. paylaşımınız için teşekkürler. yine güzel bir gezi yapmışsınız, umarım devamı kaza ve belasız gelir inş.
    şeytan bunları söylüyorsa sen gel uy o şeytana yanlız enduro alma kros al (dual sport, offroad, motocross)
    [MEDIA][/MEDIA][COLOR="Black"]:pr:[B]asfalt bizi bozar abi[/B][/COLOR]

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Adanalı crossseverler olarak belli bir gün kararlaştırıp bir araya gelelim . Bu arada teşekkür ederim Merih .
    Hiçbir şey göründüğü gibi değildir ; ama algılanan ne ise gerçek de odur ? Ben köpeklere gem vurdum ;onlar at zannettiler kendilerini ; ama köpekler suyundan içti diye denizler kirlenmez, it eniği it olur , kargalar içinde kartal ; çakallar içinde aslan huzursuz olur

Motosikleti
    Şu an için Bianchi Dakar
    Ah ulan abiler ne yaptınız siz ya?.Tamda
    "Çinli Enduro lar dandik deyip enduro yapamayacağım bari SüperSport yapayım" diye Honda CBR 125R düşünürken oldu mu bu?Ben şimdi gene Kataloglar arasında mı sürüneyim?Bari beni siz sürüklediniz enduro ya bari gene siz çıkarın!. Zealsun ZS200GY-A iyi midir alınır mı?.
    Morrigan'ın dediği gibi: "Her km sini kıskandım".
    HEP BÖYLE İYİ HABERLERİNİZİ DUYMAK OKUMAK VE DAHASI KATILMAK DİLEĞİYLE İYİ GEZİLER!!!

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı Yardır git adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Çinli Enduro lar dandik deyip enduro yapamayacağım bari SüperSport yapayım" diye Honda CBR 125R düşünürken oldu mu bu?Ben şimdi gene Kataloglar arasında mı sürüneyim?Bari beni siz sürüklediniz enduro ya bari gene siz çıkarın!. Zealsun ZS200GY-A iyi midir alınır mı?.
    HEP BÖYLE İYİ HABERLERİNİZİ DUYMAK OKUMAK VE DAHASI KATILMAK DİLEĞİYLE İYİ GEZİLER!!!
    japona gücün yetmiyorise ramzey 200 kros eniyisi adanada 3000 ytl kesinlikle başka makina tavsiye etmem

mkose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 200
    bu gezilerin sürekli aktılımcılarından biri olarak mütiş keyif aldığım gezilerdi hele aralardaki bazı sahneler varki fotoğraflardaki görüntüler bazen o sahneyi anlatmakta yetersiz kalıyor diye düşünüyorum.

Motosikleti
    KAWASAKİ KX 250

sevgili dostum yardır git

Alıntı Yardır git adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu cok önemli bir konu oldugu için bir de ben vurgulayım dedim KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE ÇİN ALMAYIN eger bütçe japona elvermiyorsa RAMZEY aralarında en iyisi
    Aslına bakarsanız JAPON makinalar pahalı degil ve eger ben alabilşdiysen herkes alır diye düşünüyorum.....................
    [MEDIA][/MEDIA][COLOR="Black"]:pr:[B]asfalt bizi bozar abi[/B][/COLOR]

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Harika bir gezi olmuş ellerinize sağlık kazasız ve belasız bir gezi olduğuna çok sevindim
    [B][COLOR="Blue"]EN GüZeL GeZi EvE GeLiP MoToRu SöNdüRdüğüN GeZidiR...[/B] [/COLOR] :bestmt:[B][COLOR="Blue"] ÜNALCAN SOYSARAÇ [/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    lifan 100 a(satılık)
    süper olmuş.......(:()

biker_boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR 600 R
    hocam cok guzel kareler bunlar ekıple guzel gazlamısınız anlasılan paylasım ıcın tesekkurler
    üssü var,üstü yok

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı biker_boyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam cok guzel kareler bunlar ekıple guzel gazlamısınız anlasılan paylasım ıcın tesekkurler
    ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler.iyi kroslar senin resimdeki motor crf mi kim kullanıyor.

merhaba filozof ya asfalt seni bozabilir tamam anladıkta seni bozar sadece.istersen insanları rahat bırak neye isterlerse ona binsinler. valla beni sorarsan o gün hangi ayakkabımı giydiysem ona uygun motora biniyorum. herkesin zevki rengi vs vs. saygılar hayırlı crosslar

yildirim_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun JL 150_5
    aklımdakı bı enduro motor almak vardı bu fotoları gorunce ıcım ıyce kaymadı bu motora fotolar ıcın tesekurler
    muhabbetınız bbozulmasın nıce guzel gezılere

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ffilozoff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    not: bu makinalar enduro degil hepsi offroad enduro ile bunları yapamzsınız....
    Benim motorum off-road değil enduro ama senin gittin butun yollardan Falcon'umla giderim Ediz Bey.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    gerçekten çok güzel bir gezi olmuş
    özgürlük tam olarak bu demek heralde
    nasıl keyifli olmuştur kimbilir
    elinize sağlık, devamını bekliyoruz güzel gezilerinizin...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

biker_boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR 600 R
    yok dostum avatardakı xr 650 hayalımdekı makına
    benımkıde ondan pek asagı kalır bır yanı yok xr 600 alttakı resım yolumuz duserse ınsallah bı gunu gazlarız beraber kucak dolusu selam ve sevgıler Adana'ya

Shot with <Digimax S500 / Kenox S500 / Digimax Cyber 530> at 2007-07-17

ıste buda benım arazı canavarım bende enduro degılde hard enduro kullanmayı daha cok sevıyorum
    üssü var,üstü yok

Motosikleti
    Yamaha XT600
    Kroscu01 selamlar,
    İyi geziymiş, tebrikler ve paylaşım için teşekkürler... O yolara benim gelebilmeme daha var ama gelince bir fotografçınız olacak

Soner; KTM çalışır duruma gelmiş haber vermiyorsun bize hayırdır? ayran içtik ayrımı düştük...

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı biker_boyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok dostum avatardakı xr 650 hayalımdekı makına
    benımkıde ondan pek asagı kalır bır yanı yok xr 600 alttakı resım yolumuz duserse ınsallah bı gunu gazlarız beraber kucak dolusu selam ve sevgıler Adana'ya

Shot with <Digimax S500 / Kenox S500 / Digimax Cyber 530> at 2007-07-17

ıste buda benım arazı canavarım bende enduro degılde hard enduro kullanmayı daha cok sevıyorum
    dostum inşallah istedigin motora kavuşursun vebirgün beraber kanal açarız saygılar

Alıntı azimuth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kroscu01 selamlar,
    İyi geziymiş, tebrikler ve paylaşım için teşekkürler... O yolara benim gelebilmeme daha var ama gelince bir fotografçınız olacak

Soner; KTM çalışır duruma gelmiş haber vermiyorsun bize hayırdır? ayran içtik ayrımı düştük...
    cem ilgine teşekürler senide bekleriz bu arada bazı arkadaşlar bir birlerine laf yetiştireceklerine araziye çıksınlar orda göstersinler marifetlerini her zaman bekleriz

Alıntı soner ulugöz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba filozof ya asfalt seni bozabilir tamam anladıkta seni bozar sadece.istersen insanları rahat bırak neye isterlerse ona binsinler. valla beni sorarsan o gün hangi ayakkabımı giydiysem ona uygun motora biniyorum. herkesin zevki rengi vs vs. saygılar hayırlı crosslar
    sonercim birkaç ayakkabınıda bana ver.birde ben deneyim.

benim ayakkabım sana olmaz kadir abi yoksa canın saaolsun

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    süpersınız komşular nediyeyım krossun zevki başka ama alacam bir tane durum onu gösterıyor

Adanaya sevgilerle
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)