Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

ybr 125 ile 850 km.....

Motovento
    REKLAM ALANI
    zangif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar motoru 100 km se bir dinlendirme diye bişey yok yolun durumuna ve yaptığın surate ve hava sıcaklığına göre motoru dinlendireceğin mesafe değişir ayrıca her motorun motor yapısıda farklı zaten uzun yol giderken motorun performansı düştüğünde anlarsınız sıkışmaya başladığını bu yüzden fazla kafanıza takmayın motorun dinlendirme işini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı Muxa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel paylaşım...

Peki 850 km boyunca ne kadar mola verdiniz öğrenebilirmiyim? Motoru ne kadar sürede yada kaç km de bir dinlendirdiniz?

sadece benzin almak , fotograf cekmek ve yol sormak için durdum aralıksız 250-300 km ortalama 90 km hızla sürdüm ybr yi ve tık demedi

bu 850 km gidiş ve dönüş toplamı yani bir kerede 450 km yaptım..

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel de gezmişin Yalnız Zonguldak ta BaTHu larla felan görüşmemişsin sanırım oldu mu yaa
    gitmeden önce zonguldak mt ye mesaj yazdım ama kimseden cevap gelmedi... üzgünüm..

Alıntı siyahlimuzin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay bea gidebilir miyim falan derken gittin de geldin bile
    tekerine makinana sağlık arkadaşım
    artık ilk buluşmada alırım kömürümü

hişş yaa senin kömürü unuttum ben onun yerine odun ya da 1 litre benzin versem olur muu uehuehuehue

ayrıca yorum yapan ve yapacak olan tüm arkadaslara teşekkür ediyorum ve sunu da ilan ediyorum bu daha bir baslangıc ben ve ybr daha ne yollar yapacagız....
    [COLOR="Blue"]ENGİN[/COLOR]de yavaş yavaş, günün minesi soldu,derdim bana arkadaş,bugün de akşam oldu

Motosikleti
    YBR 125 2005 ATEŞ GİBİ KIRMIZI
    engin kazasız belasız geldin ya hoşgeldin.valla iyi cesaret ettin doğrusu. ben hala pek cesaret edemiyorum. hele geçenki düşüşten sonra biraz korkar oldum motordan. 20 ile giderken düştüm ayağım hala iyileşmedi. ya bide süratliyken başıma bişey gelirse diye düşünmekten kendimi alamıyorum. resimler için sağol. zonguldak gerçektende güzelbi yere benziyor.
    Gençliğine güvenip daha ERKEN derken, belki de ELVEDA bile diyemezsin giderken.

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Güzel gezi, tabelalarda Adapazarından sonra İzmit'i bekliyordum, Bilecik olmuş. Olsun 89-91 arası yüksekokuldaydım orada, 2. memleketim sayılır. İzmit'e gelirsen beklerim, real Hipermarket Bilgi işlemdeyim.

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    iyi gezmişsin inşallah bende gezerim şehir şehir yamahamla

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Helal olsun abime tebrik ederim çok güzel bi gezi ve büyük cesaret işi helal olsun walla

toronaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150 t-1 ( siyah) 2006
    Hoşgeldin engin daha uzun yollara daha fazla kilometrelere inşallah.
    Eskişehirli bir motosiklet tutkununun dönüp dolaşıp geleceği yer: MTN tükanıdır.:cat:

Motosikleti
    kymco venox 250
    güzel bir gezi olmuş resimler de süper
    ybr de yabana atılacak bir motor değil benim arkadaşımın ybr de benimle aynı yola gidiyor hiç banamısın demiyor daha bu hafta sonu antalyaya gittik o sıcaklarda bile performans da bi düşüklük olmadı.

maşallah ybr gene kendini kanıtlıyor zonguldaklı olarak uzun zamandır göremediğim memleketimide görmüş oldum onun için özellikle teşekkür ediyorum....
    Kask tak!

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    gezin cok guzel olmuşş ee nede olsa altında ybr war

nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    forester valla bir zonguldak mt uyesi olarak utanıyorum. benim festival dolayısıyla işLerim vardı ilgilenemedim uzgunum. inşallah bi daha Gelirsen başımızın ustunde yerin var
    Lastiklerini yak Ruhunu AsLa...
    [MT Zonguldak]

Motosikleti
    CBF 250
    Üstat artık YBR ye 850 km ödülü bi koruma demiri al derim.Seni mis gibi götürmüş getirmiş ödüllendirmek lazım,küser vallaha hehhee
    Çok güzel olmuş gezi eline yüreğine sağlık.Kolay gelsin sana
    :pr::pr::pr:

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Tek başına iyi cesaret, ayağına sağlık. Güzel gezmişin.

Alıntı SHaLTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Evet bu konuyu bende merak ediyorum.. bir konuda hava soğutmalı motorların maximum 100 km de bir dinlendirilmesi gerektigini okumustum.Acaba ne kadar doğru ?
    Yok öyle bişey CBF 150 ile tam gaz 1.5 saat boyunca gittim hem de sıcakta. Çıtını çıkarmadı çocuk
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    güzel ve zevkli gezi olmuş,benim gibi her tabela da durup resim çekmişsin,elllerine saglık,bende 16 saatte 936 km yol yapmıştım,benimki git gel olmuştu.

Alıntı st_erdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 150 ile tam gaz 1.5 saat boyunca gittim hem de sıcakta. Çıtını çıkarmadı çocuk
    bende 7 saat durmadan karabükten istanbula gelmiştim 125 km bazende 90 km hızla cbf 150 ile iki kere benzin almıştım.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    tebrikler..
    büyük keyifle izledim hepsini..
    motoruna,yüreğine sağlık..
    Allah kaza bela vermesin..
    [I]Sen varken reklama gerek yok...[/I]

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    sagolun arkadaşlar
    bu yaz bi aydın-denizli taraflarına da gidecem onun da sizlerle paylaşırım
    [COLOR="Blue"]ENGİN[/COLOR]de yavaş yavaş, günün minesi soldu,derdim bana arkadaş,bugün de akşam oldu

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    Alıntı forester adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hişş yaa senin kömürü unuttum ben onun yerine odun ya da 1 litre benzin versem olur muu uehuehuehue.
    my majesty öyle bir litre benzinle kurtulamazsın

aydından getirirsin artık kömürü

hihihihihihihihihih

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI
    Forester çok güzel bir gezi olmuş, fotoğraflar nefis, anlatım tarzin da güzel. Tebrik ediyorum. Kazasız belasız nice sürüşler diliyorum. YBR gider, gitmem demez. Ama biraz sabırlı olmak lazım. Maksimum hız 100 km/h. Bazılarının 115-120 falan yaptığı söylentileri geliyor ama yine de fazla yukarılara çıkılamıyor. Zaman zaman dört tekerli araç sürücüleri (içlerinden bazıları dört ayaklı )olmadık yerde sıkıştırıp insanı zora sokuyorlar. Onlara denk gelmediğin sürece YBR 125'in maksimum hızıyla ilgili fazla sorun yok.
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Motosikleti
    ramzey Qm 250 zongshen 200 gy_2a mondial 151 rs yukı 100 cup
    aydın denizliye gelirsen beni aydın merkzde bulabilirsin pakpen /aycanpen buyur gel hatta hepinizi bkliyorum basımın üstünde yeriniz war

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    125cc'lik bir motor iyi dayanmış bence 850 km'ye.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)