Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Muhteşem gurup MTM nin Ömerli Baskını

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    MT nin Ömerli köyüne gezi düzenleyeceğini duyunca harekete geçtik ve gizlice örgütlendik. Bizi hasetle takip eden gıskanç MT ciler daveti gizli dutmuş, bizim pilgisayarlarımızda gezi topiğinin görükmesini engellemişlerdi. Ama, heyhat, MTM den kaçılamaz. Öğle vakti Bastık pikniği

işte MTM, Tekmili birden
    Hemmen dahil olduk ortama

MT, ''amman Allahım, bunlar efsane gurup MTM'leeeeerr'' şaşkınlığını yaşarkene, biz çoktan pikniği ele geçitip aktifitelere başlamıştık bilene
    İşte muhteşem MTM gızları; Sipor da yaparlar, kariyerde

MT üyelerinin, '' hehehehh, bunnar fos çıktılar, bu sefer efsanevi Mangalları yok yanlarında, hem o zaman güçleri de sıfıra iniyor'' diyen heveslerini anında kırdıkMolotoflar, amaaann, Mangal bir gece önceden zulalanmıştı oysa

Artık MT dağılmış, teslim olmuştu gücümüz garşısında MT ciler sıraya girip yimeklerini beklerkene, yutkunarak MTM yi seyrediyolardı

Muhteşem gurup MTM nin Dayanışmasının zirveye vurduğu anlar.

MeteHandros müdürümüz, ayarlamaları yaparak içecekleri masa altına zulaladı ve bizi kurtardı. (5YTL idi bir litre kola yavv)
    Veee adeta MTM ye ruh verdi, işte ruhunu verdiği an

Aman Allah'ım, ağlamak istiyorum sayın seyirciler

gısganç MT bizi tavla turnufasına almayı reddettiği an, sizmisiniz reddeden dedik ve patlattık bizim Öz MTM Tavla Turnuvasını

Koskoca MT Hande ile Özge hanımı aç bırakınca, onlarda sallanarak avunmaya çalıştılaracıdık vallah

Eveeeeettt, MT, bizim MTM nin pikniği basmasından sonra çöktüğü, iptal olduğu anÜzülmedik değil hani

(Hadi neyse, Admindir diyelim ve siteden atılmamak için fotosunu koyalım )
    İşte Erhan'ın düellosu

Mt üyeleri,
    MTM'nin baskını karşısında, pikniklerinin üzerine Su İçerlerken
    (Müdür Mete-Handros Damacana ile soğuk suyu nasıl buldu, nasıl getirdi ayrı bir şehir efsanesidir aslında)

GENÇ insanlar da MTM ye hayranlık besliyorlar elbette Geleceğin MTM cileri

Diskoveri ve Neyşinıl ceyografikten aldığı belgesel tekliflerini değerlendirmek için Amarika da olan MTM nin en önemli üyesi Böccük Selami abimiz baskını haber alınca, Taaaa Amarikalardan koşturup geldi. Selamını verdi, uçarak uzaklaştı. Tırtıl Niyazi ile gecikmiş randevularına yetişmek üzere

Veeee,
    MTM Grand Prix Tavla Turnuvası Sonucuuuuu,
    Gönüllerin Birincisi denizcieylem

Muhteşem Gurup MTM, her ne kadar kendisini dışlayan hareketlere maruz kalsada, MT nin bayrağının düşmesine izin vermezzz!!! Mecburen alıp astık bizde sancağı

İşte günün sonu: MTM baskın pikniği kritik ediyor. Duayen ve Motor Dervişi Ümmet Perkitan'dan feyz alıyor. Çınaraltı Çay Bahçesinde, nerde iyiydik, nerede daha iyi olabilirdik tartışması... Bir sonraki eylem planı tartışılıyor

Bu günü düzenleyen, emeği geçen tüm kardeşlerimize en içten sevgilerimizi yolluyoruz
    Büyükşehir teranesinden bir zamanlığına kurtulup mis gibi yeşillik havası aldık. güzelim İstanbul Kuzeyini turladık. Aklımız, ruhumuz, içimiz rahatladı sayenizde
    Mete'nin handrosu, yingesini az daha kaçıracaktı Ama geri pıraktı yavv
    Herkese sonsuz teşekkürler
    Heeee,
    Eylemlerimiz devam edecektir
    Poturdak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güzel piknik yapmışsınız....Kutlarım ve afiyet olsun diyorum.....

Mete kaç ekmek yedi?...Dikkat ettiniz mi?.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

trinacria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    denizcimuzaffer süper olmuş konu nasıl da özendim size :p
    resimler güzel açıklamaları güzel ;) ...........
    [B][COLOR="Red"][CENTER]1000 lerce dansözüm olacağına 1000 cc makinem olsun ![/CENTER][/COLOR][/B]

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    evet bizde MTM grubu olarak çok eğlendik... grubumuza yeni üyelerde ekledik hani...herkes hazır yerken biz yine grubumuzun vazgeçilmez bi unsuru olan el emeği göz nuru mangalımızı alevlendirdik...

büyük mangal üstadı denizcimuzaffer abimiz sayesinde ellerimizdeki parmaklarımızda eksildi yerkene... kendisine tekrar tekrar teşekkürlerimizi bi borç biliriz...

dönüştete ümmet perkitan abi , darkdaimond kardeşimiz , buraki77 ve eşi ,denizcimuzaffer abi ve eşi , scuba(kaan) ve kız arkadaşı , metehan ve biz çengelköy çınaraltında çaylarımızı yudumladık ve ayrıldık...

bu güzel günde emeği geçen herkese teşekkürler...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    süper yaw bay bayan genç yaşlı karman çorman

baskın falan harika hele hele fotolar yorumlar muhteşem

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    evet abi özendirdiniz valla...offf cızbız falan.. gayet güzel bi gezi ve baskın olmuş tebrikler..
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    MTM için 3 defa OLEY OLEY OLEY! Süper bir etkinlik oldu biraz geç gelebildik ama bizden kurtuluş yok gördüğünüz üzere ekibimiz hergeçen gün daha da genişlemekte yeni üyeler sırada MTM li olabilemek için mangal yellediler.

Müdürümüz METE HANDRO buz gibi 10lt memba erikli suyunu 1 gün önceden verilen sipariş ile bursanın uludağından suyun el değmediği kaynağından soğuk olarak bizim için özel getirtti.

Her zamanki gibi mangalımız koru, tavuğumuzun butu eksik olmadı. her gelene de ikram ettik ancak içlerindeki MTM i henüz fark edemedikleri için tavuklarımızdan almadılar belkide bu virüsün kendilerine de bulaşmasından korktular

EYLEMLERİMİZ DEVAM EDECEK...
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

Motosikleti
    Teşekkürler sevgili arkadaşlar
    MTM, bir şehir efsanesi değildir, MTM mangalın kendisidir, muhabbetin tillahıdır,
    MT yide çok severler (atılmayak yav durduk yere siteden)
    Herkese sevgiler
    Poturdak

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumumuzda büyük resimleri otomatik küçültme özelliği var ..yani siz hangi boyda yüklerseniz yükleyin sonuçta 640X480 boyutuna geliyor..ama sayfa çok yavaş açılıyor bu yüzden bu kadar emek verip hazırladığınız fotoğraflar bir çok kullanıcı tarafından bakılmadan atlanıyor..Kimse oturupta 7-8 dakika resimler açılsın diye beklemez.. bu yüzden emeğinizin karşılığını alabilmek için, Resimlerinizi foruma eklemeden önce lütfen 640X480 boyutuna getirin..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel fotoğraflar buluşma süper olmuş anlaşılan

Müdürünüz her fotoda nevaleyi mideye indiriyo kimse uyarmadımı bu adamı boğulacak neredeyse resmen facia

Motosikleti
    İyiki uyardın BBRR, vallah biz bu işlere yabancıyız.Mangalımızı yaparız o kadar biliyoz
    Şu anda ben yüklediğim resimleri görebilme kabiliyetine, 10 yaşındaki bir ekran yüzünden sahip değilim
    Resimleri küçültüp ekleme macerasına, gözü kara atılacağıma emin olabilirsin
    Sonuç olarak fotolar, mazrufun zarfıdır
    Gönül ne kahve ister ne kahvehane, gönül Muhabbet ister hepsi bahane
    Poturdak

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Veee adeta MTM ye ruh verdi, işte ruhunu verdiği an

:

bu kadar berbat foto görmedim valla...kendimden tiskindim ya...

Muzo abi...beni en masum ve zayıf anımda yakalamışsınız ve hiç gocunmayarakatan koymuşsunuz...size çok fena manyak teessüf ederim...bunun altında yatan gerçekleri yarın açıklayacağım...Aplamla birlikte şahsınızı yol boyunca taciz ettik...karizma hayat felsefesi bırakmadık tabi dimağınızda...ondan kelliii...

yarın güzel şeyler yazarım topiğe...

Bak yüce Mevlanın adını verdim...süper bi gündü...lezzetliydi...yarın bir tesbit durum değerlendirme ar-ge yaparım ben...bu gecelik müsade...Herkes muhteşem günündeydi...ben bide motoru devirdim...baktım toprakta manevra yapamadım...ön kaydı...böyle nazikce (Fürek STYLE ) motoru bırakıverdim...ben ayaktayım ama...uğraşamadım motoru tutmaya...koruma demirinde 1-2 çizik...başka bişey yok...ben Türküm...bana bişey olmaz...

artık zıbarmak ister bu diri vicut...

gezi sonrası notlarınız...

Denizci muzo...8 poıntt...etler yanıktı hafiften not kırıldı...

Denizci eylem...10 poıntt...hemşo torpili var...

Syrıana...8 poıntt...bugün aplayla salıncağa binmediniz nedense...

Syrıana nişanlısı aplam...10 poınttt...nizami 4/4 lük artcı...

burak77...7 poıntt...çınaraltına çay bahçesine motorla daldığınız için not kırık...

yasmin apla...10 poıntt...uyumlu artcı...ama çocuklar sana el sallamadı bugün...hehhe...benden kaçmaz...

bu arkadaşlar ÇENGELKÖY deki çınaraltı çay bahçesine motorla dalmışlardır...Okey oynayan kağıt oynayanlardan müsade istemişlerdir...motorla geçmek için...

dumur ötesi bu durum için Çengelköy halkından özür dilerim...

hadi çüzzz...arkası yarın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Müdür sen kendi notunu yazmamışsın sanada biz mi not verecez O zaman

1. 10lt erikli suyununu membaandan soğuk olarak getirdiğin

2. Operasyon dahilinde meyve suları ve suyu alıp getirmen

3. Denzicieylemi muzoya yük olmadan getirdiğin için benden sana *10* puan

Bu arada bana 7 vermişin çok ayıp ne kötülüğümü gördün,

Halbuki ben
    1. Getirdiğin membaa yı operasyon dahilinde içeri gizlice soktum

2. Getirdikten 3 saat sonra bile soğuk olarak kalan membaa suyunu yakartopçulara ikram edene kadar sotede ve gölgede sakladım

Neyse,çengelköye de ilk defa gidiyordum muzo ve syriana girince arkadan ben de daldım sonra yol kapalı geri dönücem adam git git yolun açık dedi öylecene geçtik geçerkende özür diledik böylece, çevreye duyarlı MTM in şanına uygun bir giriş yaptık.
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arkadaşlar ÇENGELKÖY deki çınaraltı çay bahçesine motorla dalmışlardır...Okey oynayan kağıt oynayanlardan müsade istemişlerdir...motorla geçmek için...
    kanka sorma karşıyı hiç bilmem bilirsin...bi baktım muzo üstad daldı dedim bi bildiği vardır bende daldım...sonra bi baktım çay bahçesinin orta yerinde motorla buldum kendimi... geri dönüş yok ileri gidiş yok... baktım ilerde muzo abi sandelyede oturanları kaldırıyo falan... bende çaresiz arkasından yol aldım...rahatsız ettiğimiz çay bahçesi sakinlerindende özrümüzü diledik ve normal yola çıktık nihayet...neyse acı bi tecrübe oldu benim için...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    tebrikler güzel bir açılışla iyi bir haftasonu geçirmişiniz büyük küçük tüm motorcular bir arada hehe
    önemli olan ne yapacagım demek değil.yapmak istediğin şey için yola çıkmaktır.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müdür sen kendi notunu yazmamışsın sanada biz mi not verecez O zaman

1. 10lt erikli suyununu membaandan soğuk olarak getirdiğin

2. Operasyon dahilinde meyve suları ve suyu alıp getirmen

3. Denzicieylemi muzoya yük olmadan getirdiğin için benden sana *10* puan

Bu arada bana 7 vermişin çok ayıp ne kötülüğümü gördün,

Halbuki ben
    1. Getirdiğin membaa yı operasyon dahilinde içeri gizlice soktum

2. Getirdikten 3 saat sonra bile soğuk olarak kalan membaa suyunu yakartopçulara ikram edene kadar sotede ve gölgede sakladım

Neyse,çengelköye de ilk defa gidiyordum muzo ve syriana girince arkadan ben de daldım sonra yol kapalı geri dönücem adam git git yolun açık dedi öylecene geçtik geçerkende özür diledik böylece, çevreye duyarlı MTM in şanına uygun bir giriş yaptık.

10 tm poıntı hakettim...alnımın teriylen...

olm fedakarlıktır söylenmez...ama yinede söyliyim su mecorasını...şimdi oraya ben sondaj makinesinini getirdim taammı...sonracıma baktıkki su var burada...epmek çıkar bize...hemen deldik tabe...

bu yorucu görevi zor şartlarla yerine getirdim...

3 kere gittim geldim...çanta fuldu zaten...kolaları suyu 250 metre arayla gidip gelip yere koydum canım çıktı be...5 ltrelikler sıcaktı...tek soğuk 10 lt ydi...bi kolayı aldım...uzağa koyup geri dönüp suyu alıyom...bu arada suda depo üzerinde ve çenemle tutuyorum...yani dumur ötesi durum...bu arada dua ediyorum yol kenarına koyduğum şeyleri birileri almasin diye...boşuna Müdür olmadık biz...naparsın işte...fedakarlık...herşey sizin için...

Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka sorma karşıyı hiç bilmem bilirsin...bi baktım muzo üstad daldı dedim bi bildiği vardır bende daldım...sonra bi baktım çay bahçesinin orta yerinde motorla buldum kendimi... geri dönüş yok ileri gidiş yok... baktım ilerde muzo abi sandelyede oturanları kaldırıyo falan... bende çaresiz arkasından yol aldım...rahatsız ettiğimiz çay bahçesi sakinlerindende özrümüzü diledik ve normal yola çıktık nihayet...neyse acı bi tecrübe oldu benim için...
    yav biz Eylem aplayla ne güldük size...gözlerimizden yaş geldi artık...gül gül öldük valla...çok komiktiniz ya...kafanızıda kaldıramıyonuz utancınızdan...ömür boyu unutulmayacak hatıra...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Yav bir önceki ara yoldan girmişim zahir
    Çay bahçesindekiler rüya görüyomuş gibi baktılar bize
    En fenası aradan geçerkene okeycileri sandalyelerinden kaldırmak zorunda kaldım, Pardon dedim ama

MTM, İlklerin, Enn lerin süfer gurubu
    Poturdak

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siz Çınaraltına geldiğinizde Mete "hemen yer ayarlamam lazım!" dedi,direk deniz kenarındaki masalara yöneldi.Baya bi gelmeyince insanları denize atıyo diye düşünmüştüm ama nazik insanmış vesselam.İç kısımda bulduğumuz masalarda güzeldi be...
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Muzaffer harbiden süpersin yine.Bomba yorumlarını koymuşsun fotoğrafların altına.Ama şuda gerçek ki biz yemeği yemiş kalkıp giderken senin tavuklar bembeyaz yatıyorlardı mangalın üstünde.Hatta aralarında hala gıdaklayanlar bile vardı Sende gıdaklayanları duyunca biraz fazla pişirmişsin sanki İşi garantiye almak için Ama yinede süpersin MTM...
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

ali_yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v strom dl 650
    ali yıldız : MTM büyüksünüz okurken bile çok eğlendim birde orda olsaydık çok daha eğlenirdik heralde yeni eylemlerinizi bekliyoruz

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)