Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Muhteşem gurup MTM nin Ömerli Baskını

Motovento
    REKLAM ALANI
    buraki77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sen başkanla nasıl konuşuyorsun...çık dışarı bakim...ben senlen çalışmam arkadaş...(Aziz Başkan şekli..)

Burak abicim ben hafta sonu cumartesiden sonra izinliyim...artık beni tutamaz kimse...hadi gidelim deyince satış olmasın...Bolu hususunda niyetim var...Dünya gözüylede Uludağa çıkmazsam gözüm açık gider...

Hafta sonu napıyoz abiler...pazara ama...Dümdüz yollardan düzceeee gitmek ister bu deli gönül...

Burak abi sen 40 liralık cezaya ağlıyon...CERRAHI nickli arkadaşın topiğine bi baksana...evlat acısı gibi koyar adama 208 ytl valla...

abi patronun merserize çorabına kadar ilgileniyorum işte...bu işler böyle...dış kapının dış mandalıyız...
    Metehan ım sen müdürsen seni biz seçtik de MÜDÜR oldun "denizcimuzaffer " abim sana MÜDÜRÜN hikayesini anlatacaktı ne oldu?

Cerrahi ye mesajımı yazdım umarım işine yarar

Bu haftasonu bir gezi yapalım gene güzel olur sen izin aldıysan OK

Bu arada sen ne biçim MÜDÜRsün ilgileneceksen bizim sorunlarımızla ilgilen ayrıca Syriana dediği gibi yazdıklarının %85 i geyik 10000 mesajın olsa kaç yazar...
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim okurken yıkıldım gülmekten...senin önündende ben daldımdı yahu ikinizde karşıda oturuyonuz insan bilmezmi giriş neresi...

hadi ordan fasülyeden pardon geyikten üye...kıdemini bil...senden 4 ay fazla kıdemim var... neymiş mesaj sayısına göre ayrıacalık istiyomuş...attığı 4000 küsür mesaın %85'i geyik zaten... bide utanmadan ayrıcalık istiyo...
    kanka bişey dicem...bana ileriden diyip kendisi bahçe yoluna dalan kimdi aranızda çok merak ettim...

ben isterim ayrıcalık...egom yüksek abi napim...bu akşam gidiyoz dimi mekan basmaya...

Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan ım sen müdürsen seni biz seçtik de MÜDÜR oldun "denizcimuzaffer " abim sana MÜDÜRÜN hikayesini anlatacaktı ne oldu?

Cerrahi ye mesajımı yazdım umarım işine yarar

Bu haftasonu bir gezi yapalım gene güzel olur sen izin aldıysan OK

Bu arada sen ne biçim MÜDÜRsün ilgileneceksen bizim sorunlarımızla ilgilen ayrıca Syriana dediği gibi yazdıklarının %85 i geyik 10000 mesajın olsa kaç yazar...

abi size bakar valla...siz nere derseniz biz ora...ama kalabalık iyi değil...şimdiden söylemekte fayda var...fazla reklam olmasın...

nerde çokluk orda gübre...

Alıntı SeRHaTeKiNci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide metehan abim hep bayanlara 10 point vermiş. olmaz ki böyleee.. süper gezi gerçekten cok eglenmişe benziyorsunuz..
    yenge aplalar çok sabırlı valla...bizimkiler uçuk kaçık hepsi...aplalar olmasa bi yerde toslarız...onlarsız gezilerin tadı yok...harbidende hanımlar olmasa biz böyle rahat gezermiydik...bizi hep toparlıyorlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    bir kaç eski dostu gördüm iyi oldu

resimler harika bu arada
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)