Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Muhteşem gurup MTM nin Ömerli Baskını

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    MTM eylemlerimiz sürecek. yeni hedef belirleme aşamasındayız bizi takip edin
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav bir önceki ara yoldan girmişim zahir
    Çay bahçesindekiler rüya görüyomuş gibi baktılar bize
    En fenası aradan geçerkene okeycileri sandalyelerinden kaldırmak zorunda kaldım, Pardon dedim ama

MTM, İlklerin, Enn lerin süfer gurubu

abicim iyi düşün taşın...seni maksilerinde en süperine bindircem...taktım kafaya...kurtarıcam seni bu hayattan abi...bataklıktan çekip alıcam...abi süre kısa...lütfen kararını ver..oparasyonu başarıyla tamamlayalım...saygılar hürmetler...

bu maxiyle istersen Bara diskoya bile dalabilirsin...

haydi bakalım hayırlı olsun...banada dua edersin aplamla gezilerde...tokatlarsın bizi artık yolda...çavuşu değil bizi...

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz Çınaraltına geldiğinizde Mete "hemen yer ayarlamam lazım!" dedi,direk deniz kenarındaki masalara yöneldi.Baya bi gelmeyince insanları denize atıyo diye düşünmüştüm ama nazik insanmış vesselam.İç kısımda bulduğumuz masalarda güzeldi be...
    dostum denize sıfır yerde bir kişi vardı tek masada..dedimki misafir var Japonyadan müsaitmi masa...dedi ki abi(halbuki yaşı benden büyük) kız arkadaşım gelecek...

yani tamam dese Japon mapon yok ortada...nerden aklıma geldiyse işte...

Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi baktım muzo üstad daldı dedim bi bildiği vardır
    eyvahhh...önde Muzo abi varsa burnunuz gübreden çıkmaz...

(copirayt Kılavuz&Karga Co..tüm hakları mahfuzdur...)
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı Kaiser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muzaffer harbiden süpersin yine.Bomba yorumlarını koymuşsun fotoğrafların altına.Ama şuda gerçek ki biz yemeği yemiş kalkıp giderken senin tavuklar bembeyaz yatıyorlardı mangalın üstünde.Hatta aralarında hala gıdaklayanlar bile vardı Sende gıdaklayanları duyunca biraz fazla pişirmişsin sanki İşi garantiye almak için Ama yinede süpersin MTM...
    Kaiser im, bir dahakine MTM militanı olaraktan aramızda görmek isteriz senide o na göre

Yavv hakket rezil olduk Çengelköy halkına, aklıma geldikçe utanıyom

Metehanım Handrosum Gurtaracan demi beni bu hayattanMaksusçuktan demiyon değilmi yavv
    Poturdak

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    muzaffer abi metehan motosiklet almayı gazlama konusunda yüksek lisans yapmış bi arkadaşımızdır...ha bire verir gazı...başka bişey yok yani icraat falan...ama bende karşı atağa geçmedim değil hani kendisine CBF250 alması konusunda gazı veriyorum bu aralar...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

scuba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v strom 650
    kanka sorma karşıyı hiç bilmem bilirsin...bi baktım muzo üstad daldı dedim bi bildiği vardır bende daldım...sonra bi baktım çay bahçesinin orta yerinde motorla buldum kendimi... geri dönüş yok ileri gidiş yok... baktım ilerde muzo abi sandelyede oturanları kaldırıyo falan... bende çaresiz arkasından yol aldım...rahatsız ettiğimiz çay bahçesi sakinlerindende özrümüzü diledik ve normal yola çıktık nihayet...neyse acı bi tecrübe oldu benim için...
    uzun zamandan berı mt nın gezılerıne katılamıyordum ısten dolayı sagolsun mtm grubu bana sahıp cıktı tekrardan yesıl sahalara donus yaptık
    gercekten cok keyıflıydı hem mt ye hemde mtm ye tanks

bu arada ben hayatımda boyle bı sey gormedım ıgne atsan yere dusmeyecek durumda olan cay bahcesıne sen motor grubu olarak gır ve adamları okey masasından kaldır ve adamların dumur pozısyonundan napacaklarını sasırarak sandalyelerını cektır ve gıt
    bana anlatsalar ınanmam ama gozlerımle gordum be kardesım
    cok yasa mtm

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Güzel bir piknik olmuşş....
    Boş gezenin boş kalfası rallici cadde tayfası...

Motosikleti
    muzaffer abi metehan motosiklet almayı gazlama konusunda yüksek lisans yapmış bi arkadaşımızdır...ha bire verir gazı...başka bişey yok yani icraat falan...ama bende karşı atağa geçmedim değil hani kendisine CBF250 alması konusunda gazı veriyorum bu aralar...
    biraderim biz icraat adamıyız...

abimize Honda Fes 250 Foresıght ayarladık....bayiden...2007...0...4650 peşin...kalanı taksitle (world veya bonusa...ruhsat plaka dahil...) taksidini bile ayarladık...sen uyu...

Muzo abi bilgin olsun...şartları düşün reis...Dilana 5500 vereceğine 1000 daha ekle ömürlük makinan olsun...

saygı ve sevgilerimle...uyarsa beraber gidip makinaya oturalım...bi malı gör ...taş gibi Foresıght...20 bg...binmede garajda tut çürüsün...

aplam için herşey...yoksa Muzoya kılım ben...Aplam biraz Denizli eşrafından hemşehrim olur...onun boynu bükük kalmasın diye...yoksa yuva bu Beat yüzünden çatırdıyor...

Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehanım Handrosum Gurtaracan demi beni bu hayattanMaksusçuktan demiyon değilmi yavv

abi şartlar üstte...karta taksit olayı bile tamam...Kasım benim kanka olur...o ne dediyse odur...benide kırmaz...detayları d&b motor Kasım kardeşimle konuşucaz...indirim eşantiyon falan kapıcaz...çetin pazarlıklar devam edicek...

kimisi konuşur kimisi iş bitirir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı scuba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun zamandan berı mt nın gezılerıne katılamıyordum ısten dolayı sagolsun mtm grubu bana sahıp cıktı tekrardan yesıl sahalara donus yaptık

bu arada ben hayatımda boyle bı sey gormedım ıgne atsan yere dusmeyecek durumda olan cay bahcesıne sen motor grubu olarak gır ve adamları okey masasından kaldır ve adamların dumur pozısyonundan napacaklarını sasırarak sandalyelerını cektır ve gıt
    cok yasa mtm
    vay kaan kardeşim MTM grubumuzun en genç ve en yeni üyesi... kardeşim seni iyi ağırlayabildiysek ne mutlu bize...

çay bahçesi olayını sorma kardeşim tam bi faciaydı...klavuzumuz muzaffer abi dedik daldık arkasından...saniyeler sonra kendimizi çengelköy çınaraltı çay bahçesinin ortasında bulduk kendimizi... adamlar oyundan bi an kafayı kaldırıp bizi gördüklerinde dumurları aynen böyleydi......
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Guwencin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    güzel bir günde yapılabilicek en güzel şeyi yapmışsınız.. nice güzel gezilere... paylaşım için tşkler..
    motosiklet kullanmak maharet işidir, mazaret kabul etmez... ::tutkuy::

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Birlik beraberlik içinde ne güzel bir piknik olmuş . Bu camianın bir üyesi olmaktan mutluluk duyacağımız fotoğraflar . Görüşmek üzere arkadaşlar
    Hiçbir şey göründüğü gibi değildir ; ama algılanan ne ise gerçek de odur ? Ben köpeklere gem vurdum ;onlar at zannettiler kendilerini ; ama köpekler suyundan içti diye denizler kirlenmez, it eniği it olur , kargalar içinde kartal ; çakallar içinde aslan huzursuz olur

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Metehan Foresight gelmez Muzo'ya.O ufak makina seviyo.Bende başta çok gazladım büyük al diye ama oda haklı,şehiriçinde onlarda büyük kalıyor.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    ya ya ya şa şa şa MTM MTM çok yaşa....benide aralarına kabul ettikleri için buradan MTM yönetimine sonsuz teşekürü bir borç bilirim
    Saygılarımla........
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anaaa!.. Mete muzo'ya motor alıyo iyimi?Daha haber yok ama olursa hayırlı olsun diyorum.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Alıntı Kaiser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan Foresight gelmez Muzo'ya.O ufak makina seviyo.Bende başta çok gazladım büyük al diye ama oda haklı,şehiriçinde onlarda büyük kalıyor.
    dostum inan kendiside artık hrşeyin farkında...Muzo abi gözünü açtı...

Beate artık tövbe binmez...emir büyük yerden...yengeden...

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anaaa!.. Mete muzo'ya motor alıyo iyimi?Daha haber yok ama olursa hayırlı olsun diyorum.
    bi olsunda bu yazın bombası olacak inşallah...

Motosikleti
    2004 Honda Twister

cok yasa mtm
    Hocam aramıza katılman bizleri de çok mutlu etti. Çınaraltı olayına gelince 2 sebebi var.

1. Motor sevgisini insanların içine aşılamak için onlara marka model olsun diye bir show yaptık bakın görün burnunuzun ucundan bile geçeriz diye

2. Bizi orada bekleyen büyük üstad "Ümmet Perkitan" a bir bakıp çıkacaktık O da görsün bizim motor sevgimizi diye motor üstünde geçiş korteji yaptık kendisine saygımızdan

Bu arada bende güneş gözlüğü vardı bir baktım heryer karanlık alıştığımda çoktan yarı yolu girmiştim arkadan patron (bu olay sonucu motor sevgisi oluşan) devam et devam et arkadaşların geçemez sen geçersin dedi ben de o gazla tek teker geçi verdim

Bu arada yeni üyelerimiz Scuba ve Özrace i buradan tebrik eder gelecek gezilere de tam takım katılmalarını ısrarla talep ederim.
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

Motosikleti

cok yasa mtm
    kaan beyefendiliğiyle her zaman örnek bir insan zaten...kendisiyle 2005 lerden aynı ortamlarda bulunduk...ben hoşgeldin demiyim tanışıyoruz çömezler desin artık...

bknz...çömez üye...buraki77...havacımuzo

ozraceye hoşgeldin diyim...Basın sözcüsü Kurucu Üye Genel (Fahri) Başkan ve Halkla İlişkiler olaraktan...

Bilooda eskiyim diye sevinir ama ilk buluşmasında Nargilede bende vardım...yani aktif değildi...ama eski üye naparsın işte...forum içerisinde mesaj sayıları ve üye giriş tarihlerine göre muameleye tabi olmak isterim...ayrıcalık isterim kardeşim...

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ya ya şa şa şa MTM MTM çok yaşa....benide aralarına kabul ettikleri için buradan MTM yönetimine sonsuz teşekürü bir borç bilirim
    Saygılarımla........
    Ozrace kardeş hani resimler nerede AĞVA fotoları gitmek isteyenlere de ilham olur belki bekliyoruz unutma. Bir MTM olmak kolay değil emek ister bak herkesler hazır yemek yerkene biz yine mangalımızı yaktık kanatları kızarttık içecekleri aşırdık ...

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaan beyefendiliğiyle her zaman örnek bir insan zaten...kendisiyle 2005 lerden aynı ortamlarda bulunduk...ben hoşgeldin demiyim tanışıyoruz çömezler desin artık...

bknz...çömez üye...buraki77...havacımuzo
    Demiyim demiyim diyorum zorla söyleteceksin beni... lakaplarını biliyorsun bu sitede. Ayrıca yeni eski fark etmez senin motor buraya park etmez. İcraat adamıyın diyorsun ortada bir icraat yok saol benim için de muzo içinde başımız sıkıştığında yardıma koşuyorsun ilgileniyorsun ancak nerede senin Bolu Abant, nerede Bursa İskender.....

Cevap bekliyorum. Sonra senin patronun çorapları gibi olmasın

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam aramıza katılman bizleri de çok mutlu etti. Çınaraltı olayına gelince 2 sebebi var.

1. Motor sevgisini insanların içine aşılamak için onlara marka model olsun diye bir show yaptık bakın görün burnunuzun ucundan bile geçeriz diye

2. Bizi orada bekleyen büyük üstad "Ümmet Perkitan" a bir bakıp çıkacaktık O da görsün bizim motor sevgimizi diye motor üstünde geçiş korteji yaptık kendisine saygımızdan

Bu arada bende güneş gözlüğü vardı bir baktım heryer karanlık alıştığımda çoktan yarı yolu girmiştim arkadan patron (bu olay sonucu motor sevgisi oluşan) devam et devam et arkadaşların geçemez sen geçersin dedi ben de o gazla tek teker geçi verdim
    kardeşim okurken yıkıldım gülmekten...senin önündende ben daldımdı yahu ikinizde karşıda oturuyonuz insan bilmezmi giriş neresi...

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilooda eskiyim diye sevinir ama ilk buluşmasında Nargilede bende vardım...yani aktif değildi...ama eski üye naparsın işte...forum içerisinde mesaj sayıları ve üye giriş tarihlerine göre muameleye tabi olmak isterim...ayrıcalık isterim kardeşim...
    hadi ordan fasülyeden pardon geyikten üye...kıdemini bil...senden 4 ay fazla kıdemim var... neymiş mesaj sayısına göre ayrıacalık istiyomuş...attığı 4000 küsür mesaın %85'i geyik zaten... bide utanmadan ayrıcalık istiyo...

Motosikleti
    Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demiyim demiyim diyorum zorla söyleteceksin beni... lakaplarını biliyorsun bu sitede. Ayrıca yeni eski fark etmez senin motor buraya park etmez. İcraat adamıyın diyorsun ortada bir icraat yok saol benim için de muzo içinde başımız sıkıştığında yardıma koşuyorsun ilgileniyorsun ancak nerede senin Bolu Abant, nerede Bursa İskender.....

Cevap bekliyorum. Sonra senin patronun çorapları gibi olmasın
    arkadaşım sen başkanla nasıl konuşuyorsun...çık dışarı bakim...ben senlen çalışmam arkadaş...(Aziz Başkan şekli..)

Burak abicim ben hafta sonu cumartesiden sonra izinliyim...artık beni tutamaz kimse...hadi gidelim deyince satış olmasın...Bolu hususunda niyetim var...Dünya gözüylede Uludağa çıkmazsam gözüm açık gider...

Hafta sonu napıyoz abiler...pazara ama...Dümdüz yollardan düzceeee gitmek ister bu deli gönül...

Burak abi sen 40 liralık cezaya ağlıyon...CERRAHI nickli arkadaşın topiğine bi baksana...evlat acısı gibi koyar adama 208 ytl valla...

abi patronun merserize çorabına kadar ilgileniyorum işte...bu işler böyle...dış kapının dış mandalıyız...

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    iyide metehan abim hep bayanlara 10 point vermiş. olmaz ki böyleee.. süper gezi gerçekten cok eglenmişe benziyorsunuz..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)