Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT de devasa yeni bir grup doğuyor: MTM!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Yavv arkadaşlar,
    foto makinesi pilleri aç bir deve kuşu gibi yuttuğundan bu kadar çekebildik kusura kalmayınız.
    MTM; 2007 nin mayıs ayında kurulmuş, eski köklü ve geleneksel bir motor gurubudur. İnternasyonel olmakla beraber tamamen yerel motifler taşımaktadır. Bagaj çantalarında her an korsan piknik düzenleyebilecek Mangal, Marsık ve Izgara Telini bulundurmak gizli şifreleridir. MTM her an herşeye hazırlıklıdır; denize girmeye de gidebilir, tracking yapmaya da, antik keşif gezilerine de. Ancak muhakkak ve muhakkak Mangalın arz-ı endam edeceği anı kollarlar. Uygun an ve zamanı yakaladıkları an pikniği başlatırlar. O andan sonra artıkın süreç içerisinden çıkamazsınız. Bir anaforlar pikniğinde geyiğin, arkadaşlığın, şamatanın tillahına gark olursunuz
    Biri bizi durdursun yaavvv
    Poturdak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    güzel gezi muzaffer grubunuzda hayırlı olsun ne dıyelım allah kaza bela vermesin.....Gaziantep MT den selamlar
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    Gaziantep MT ye sevgilerimizi iletiriz. Ayar yapalım siz o taraftan biz bu taraftan yola çıkalım, ortada bir yerde buluşup patlatırız pikniği
    Poturdak

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yavv arkadaşlar,
    foto makinesi pilleri aç bir deve kuşu gibi yuttuğundan bu kadar çekebildik kusura kalmayınız.
    MTM; 2007 nin mayıs ayında kurulmuş, eski köklü ve geleneksel bir motor gurubudur. İnternasyonel olmakla beraber tamamen yerel motifler taşımaktadır. Bagaj çantalarında her an korsan piknik düzenleyebilecek Mangal, Marsık ve Izgara Telini bulundurmak gizli şifreleridir. MTM her an herşeye hazırlıklıdır; denize girmeye de gidebilir, tracking yapmaya da, antik keşif gezilerine de. Ancak muhakkak ve muhakkak Mangalın arz-ı endam edeceği anı kollarlar. Uygun an ve zamanı yakaladıkları an pikniği başlatırlar. O andan sonra artıkın süreç içerisinden çıkamazsınız. Bir anaforlar pikniğinde geyiğin, arkadaşlığın, şamatanın tillahına gark olursunuz
    muz.abi tebrikler...bizim grubun tüzüğünü en ince detayına kadar yazmışsın...genel kurulu toplayıp onaylayalım bunu...

sizleri tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum arkadaşlar...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı syrıana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muz.abi tebrikler...bizim grubun tüzüğünü en ince detayına kadar yazmışsın...genel kurulu toplayıp onaylayalım bunu...

sizleri tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum arkadaşlar...
    muz.abi ne len....bari muzo yazsaydın...

Yavv arkadaşlar,

teprikler...başarılı bir açıklama...talep yoğun olursa sen beslersin ama...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    tebrikler MTMDenizcimuzaffer kardeşim,senin ekip gelecek vadediyor.Sıkın dişinizi Marmok'a gelin.Bekleriz efendim yakışır size.Muğla Mt'den sevgiler
    Motosiklet aşkına

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Güzel gezi olmuş, ellerinize sağlık...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    Mes arkadaş,
    zati bendeniz Muğla MT ye baka baka bu hale geldim. Heryerim şişti sizin numunelik gezilerden.
    İşallah Mormok a gelebiliriz de beraber oluruz.

Len Handros un Metesi, MTM nin Moderatörü, grubu kurdurup gazlayıp bir de milleti mangallama görevini bana yıktın ya, helal olsun sana

Gurubun genişlemesine karar vermemiz gerekiyor. Talep yığın halini alıyor
    Arz ederim efenim
    Poturdak

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Mes arkadaş,
    zati bendeniz Muğla MT ye baka baka bu hale geldim. Heryerim şişti sizin numunelik gezilerden.
    İşallah Mormok a gelebiliriz de beraber oluruz.

Len Handros un Metesi, MTM nin Moderatörü, grubu kurdurup gazlayıp bir de milleti mangallama görevini bana yıktın ya, helal olsun sana

Gurubun genişlemesine karar vermemiz gerekiyor. Talep yığın halini alıyor
    Arz ederim efenim
    Bizim gezi planımızda ,Marmok'tan hemen sonra ,Emok festivali Eskişehir Kırka var.Oraya da bekleriz....Eeee motorculuk zor zanaatSevgiler kardeşim
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    MTM grubumuz sadece eğlence ve mangal değil, eğitimin şart olduğu günümüzde sosyalleşmek ve genç kuşakalara motor sevgisini aşılamak için her türlü faaliyet içerisinde de bulunmaktadır. Zaten bunun gibi çok çeşitli yönlerimiz ile diğer gruplardan ayrılmaktayız. MTM Grubu gerek çocuklara motor sevgisi aşılarken

Gerekse bayanlara ücretsiz A2 eğitimi verirken

her zaman eğitimin şart olduğunu vurgulamış ve birlikten kuvvet doğacağını belitmiştir. Ayrıcana sadece motor değil, en güçsüz motorda bile olan BG (Beygir) gücünün aslını test ettirerek gücün sınırlarını göstermiştir.

UNUTMAYIN kontrolsüz güç güç değildir!İşte Kontrol işte Beygir işte MOTORİDER MUZO

Bu arada MTM grubumuzun keşfedilmeyeni keşfetmeye gidilmeyen yerlere gitmeye Discovery ve Nationel Channelden geri kalmadan devam etmektedir. İşte karşınızda MTM grubumuzun maskotu TIRTIL NİYAZİ Gerek ortama uyumu, gerek atletik yapısı ve gerekse slalom yeteneği ile MTM grubunu temsil etmektedir (METEHAN hariç o ayrı bir kişilik)

Hayat bir dairedir kıvrılmayı bilmeyi

Son duruğa gelmeden inmesini bilmeli

ALKIŞ
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    hayırlı olsun MTM her şey gönlünüzce olsun abilerim ablalarım
    sizler ve çocuklar harikasınız. peki şu yeşil canlı ne yaw

Motosikleti
    Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada MTM grubumuzun keşfedilmeyeni keşfetmeye gidilmeyen yerlere gitmeye Discovery ve Nationel Channelden geri kalmadan devam etmektedir. İşte karşınızda MTM grubumuzun maskotu TIRTIL NİYAZİ Gerek ortama uyumu, gerek atletik yapısı ve gerekse slalom yeteneği ile MTM grubunu temsil etmektedir (METEHAN hariç o ayrı bir kişilik)

aaa Burak yaşıyomuş...yaşayan bir mikroorganizmaymış...

abi siz dul bir tarantulanın duygularıyla oynadınız...halbukim ben onu yemeyecektim....

sentetik eee...pardon sempatik çocuklarsınız...teprik ederim...şevkle ve ihtirasla takip ediyorum sizleri...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Güzel gezi olmuş. Paylaşım için teşekkürler özendirdiniz benide
    Okan ACAR

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Bende at binmek istiyorum yaaaaaaaa Bir o kaldı Çok beğendim çok şekersiniz Eski gözdem Cbf250 de muhteşem
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aaa Burak yaşıyomuş...yaşayan bir mikroorganizmaymış...

abi siz dul bir tarantulanın duygularıyla oynadınız...halbukim ben onu yemeyecektim....

sentetik eee...pardon sempatik çocuklarsınız...teprik ederim...şevkle ve ihtirasla takip ediyorum sizleri...
    Bizi siteden takip etme, bir dahakine yanımızda olmanı ŞİDDETLE tavsiye ederiz. Sen gelince konuşuruz mikroorganizmayı !!! Gel MTM grubunun başındaki yerini al partimizin yeni yüzü ol

Bu arada NİYAZİ bir TIRTIL (yeşil tırtıl) Henüz discovery onu keşfedemedi ilk biz keşfettik. yeni keşiflerde bulunmak üzere
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

nice keşiflere o zaman

Motosikleti
    Yamaha MT25
    burak tebrikler kardeşim eğlenceli ve grup amacını ayrıntılı bi şekilde anlatan güzel anlatımın için...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizi siteden takip etme, bir dahakine yanımızda olmanı ŞİDDETLE tavsiye ederiz. Sen gelince konuşuruz mikroorganizmayı !!! Gel MTM grubunun başındaki yerini al partimizin yeni yüzü ol

Bu arada NİYAZİ bir TIRTIL (yeşil tırtıl) Henüz discovery onu keşfedemedi ilk biz keşfettik. yeni keşiflerde bulunmak üzere
    beyefendi kelimelerinizi içinde ŞİDDET unsuru içeren ögeler bulunmaktadır...lütfen dikkatli yazalım...ürkütmeyin beni...

ayrıca Niyazi abinin isim babası benim...ben keşfettim...ben ben...hep ben...

Muzo abi için evde aplaya söz geçiremediği için tüm hegemonyasını ata yoğunlaştırdı diyolar...ne derece doğru bilemiyorum...

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski gözdem Cbf250 de muhteşem
    dihy yeni gözden neymiş peki... tam bende 2 ay sonra sana satmanın planlarını yapıyoken...

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyefendi kelimelerinizi içinde ŞİDDET unsuru içeren ögeler bulunmaktadır...lütfen dikkatli yazalım...ürkütmeyin beni...

ayrıca Niyazi abinin isim babası benim...ben keşfettim...ben ben...hep ben...

Muzo abi için evde aplaya söz geçiremediği için tüm hegemonyasını ata yoğunlaştırdı diyolar...ne derece doğru bilemiyorum...
    Bu konuda yorum yapamam ancak bizim MTM felsefemizde "GEL NE OLURSAN OL GENE GEL" yatar bu yüzden Sen de gel metehan

NOT: Hep ben hep ben nereye kadar !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)