Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yagmur-kaplumbaga-cheetah125-xt600 MT-Eskişehir

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    HHUUUAAAAA.....
    bugun superdıı..
    sabah senlık ıcın yola cıktım..kımse gelcem dememıstı ama yınede son dakkada gelen olur dıye gıttım unıversıte otoparkına..bıraz bekledıkten sonra kımsenın gelmıcene karar verıp vurdum yollara.
    muttalıp koyunun ıcınden sakarılıcalarına gıttım...ordan mıhalgazı sarıcakaya ıstıkametınden sehre donuyodum..tam tepede fotograf cekmek ıcın durdum..telefona baktıgımda ısmaılın aradıgını gordum..aradım konustuk kampusun kapısında bulustuk..sonra vurduk yıne bozdaga :laughing7: (dıkkat 2. cıkısım :D )
    dagkupluye kadar durmadık...koyde durup bı cay molası verdık...sonra devam yola..benım 2. turum oldugundan mıhalgazıde tekrar doldurdum depoyu..sonra tam gaz ılıcalara dogru cıktık yola..ılıcalarda yenen kuru-pilav arkası ıcılen cayın yanında yapılan tavla musabakasını ısmaıl 5-2 kazandı:D ama mars ettım bıkere:laughing7: :laughing7: ılıcalarda ısmaılın arkadaslarıyla karsılastık...gerı donus yolunda beraberdık.. tam bozdagdan ınıse gecmıstıkkı yagmur coktu tepemıze.. eskı bı ahır kulubesıne zor attık kendımızı..motorları yol kenarında bırakıp yoldan 100 metre kadar uzakta olan kulubeye sıgındık..ama oraya gıdene kadar sırılsıklam olmustuk artık.. yagmur yavasladıktan sonra kulubeden cıkıp dustuk yola..muttalıp koyunun geclerı mangal ıcın bı agıla toplanmıslar..oraya gıttık ustumuzu kurutmak ve ısınmak ıcın..oraya gıdısımızde ayrı bı macera ben az daha dusuyodum camurda kayıp..koyun genclerınden bı arkadas on tekerıyle camurlugun arasının camurla dolmasından dolayı kayıp dustu:icon_pale: neyse yolu kayıpsız gecırdık:D gıttıgımızde arkadaslar saolsunlar hemen bı odaya mangalı getırdıler basına gectık kuruttuk ustumuzu ısındık...sonra yemege davet ettıler karnımızıda doyurduk..son duragımız olan muttalıp benzınlıgınde vedalasıp ayrıldık..ben s ustum bırazda fotolar konussun

yol ustunde karsıdan karsıya gecmeye calısan bı adet kaplumbaga kardes sıncap kertenkele ve tılkıde gordum ama resımlerını cekemedım:icon_pale:

hoscakal kaplumbaga kardes:icon_pale: :icon_pale:

bıde yolda bırı takla atmıs arabasıyla durdum bırı warmı dıye ama benım gıbı meraklı bı aıle daha vardı sadece

cesme basında ufak bı mola :D

ısmaılle dagkuplu kahwesınde cay molası..

kahwedekı kedıcık :D

eskısehıre yagmur yagarken bozdagdan bı goruntu..oo yagmurun sanıyeler sonra tepemıze gelıceenden habersız SAF SAF dikiliyoduk orda

ayrılık zamanı..:icon_pale: :icon_pale:

daha sabah temızlemıstım motoru..halıne bakın yaa:icon_pale: :icon_pale:

ewden cıkarken sıfırlanan kılometre sayacının son halı :D :D :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    ya süper ya harika gezmişsiniz iki kafadar
    bütün resimlere tek tek bayıldım
    kaplumbağa kedi falan süper
    eee siz de yakıosunuz ortalığı

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    ben 2 sene eskişehirde okumuştum.. mihalgazi süper biryer ya... eskişehirde donardık soguktan.oraya gittiğimizde montları çıkartırdık üstümüzden.. emeğinize sağlık..
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    ellerine saglık güzel gezmişsiniz...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    paylaşımın için teşekkürler, fotolar da güzel :D
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)