Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Muğla mt-İzmir mt buluşması 26/27 mayıs 07 Önder kamp

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    opel yeni astra
    arkadaşlar bizdede 2 foto kalmış buyrun

pazar sabahı şirince yolunda

pazar akşamı bodrum yolunda günbatımı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    İiyice bi silkelenin bakalım daha neler çıkıcakkkk
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

Motosikleti
    opel yeni astra

Muğla MT-İzmir MT buluşması Kuşadası 26-27 Mayıs

Arkadaşlar güzel gezimizin video çekiminin birinci kısmı. iyi seyirler.

Motosikleti
    R1

Dostluk güzel şey...

İzmir Mt den arkadaşlara kendi adıma bir kez daha teşekkür ederim...

tabi MARMARİS olmasa bu gezi bu kadar zevkli olurmuydu onu bilemem herkese sevgiler
    KENDİNLE BARIŞMAZSAN DÜNYA İLE SAVAŞIRSIN...:cat:

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ahmet-meloş video için ayrı başlık açmayın,bu başlıkta paylaşın fotoğraf ve videolarınızı.Başlıkları birleştirdim.

Bütün arkadaşlara fotoğraflar için teşekkürler,görüşmek üzere

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    arkadaşlar çok güzel bir geziyi daha arkada bıraktık.Haftaya n'apıcaz?
    Var mı planı olan?
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    opel yeni astra
    Forrap:
    Bugüne dek yaptığımız gezilerin video kayıtlarını (toplam 13 adet) sitemizin videolar bölümüne ekledik. Bundan bir amaç da "il grupları" sayfalarına girmeden sadece "videolar" bölümüne giren motorcuların çekimleri izlemesi. ilk video kaydımızı(muğla mt 7-8 nisan marmaris gezisi), şu anda sizin yaptığınız gibi gezi yazımıza başlık açarak eklemiş, ancak hata yaptığımız ve videoların sadece ve sadece videolar bölümüne konması gerektiği hatırlatılmış idi.
    Ortada bir yanlışlık var ise neden 13 çekimi videolar bölümüne koyduktan sonra bir düzeltme yapıldı. Ayrıca moderatörümüz Barış Beyden bugüne dek yanlış yaptığımız konusunda bir hatırlatma almadık. Aydınlanmak istiyoruz ki bir daha "yanlış" yapmayalım.
    sevgiler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Resimler güzel abi saol. İnşallah bende bigün babamın motoruyla gazerim.

Yalnız abi sanki ben birinizi Eskişehir'de gördüm

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkeze bir kez daha teker teker teşekkürler.... Harika vakit geçirdik. Sizler gibi haika insanlarla tanışmak bizim için çok büyük bi zevkti. Motosiklet kardeşliğinin ne kadar güzel bişey olduğunu bir kez daha görmüş oldum. gecenin tek müzisyeni olarak bana eşlik ettiğiniz için bir kez daha teşekkürler. (amma çok teşekkür ettim ) Tekrar ve mutlaka görüşmek dileğiyle....

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Güzel gezi olmus valla Bu arada 3 sene yasadıgım Kusadamı da özlemişim resimler falan ahh aahhh yaşancak yer oralar yaw
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ahmet-meloş fotoğraflar ve videoların aynı topicte olmasının (aynı gezi için) daha düzenli olduğunu düşünüyorum,bunun için böyle diyorum.Senin dediğin gibi özetlemek gerekirse,insanlar çıkıp tekrar video bölümüne oradan çıkıp tekrar fotoğraflar bölümüne bakacağına o geziyle ilgili bütün fotoğraf ve videoları aynı topicte görse daha düzenli olur düşüncesindeyim.Eğer Barış tam olarak böyle dediyse yarın kendisiyle konuşurum.Eğer bu konuda hata benimse şimdiden özür diliyorum,amacım dediğim gibi sadece düzeni sağlamak.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Güzel bir buluşma olmuş. Motosiklet dostluğu işte böyle birşey. Malum o tarihlerde Çeşmedeydik ve sizlerle tanışamadık ama mutlaka yollarımız bir yerlerde kesişir. Bu arada Muğla Mt özellikle sizleri kıyafet ve full koruma konusunda tebrik ediyorum. Böyle bilinçli rider ve artçıların trafikte artması tek temmenim.
    Saygı ve sevgilerimle,

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yalnış bir uygulama yok ..aslında gezilere ait videolar aynı başlıkta olursa ilerde bulmak istediğimizde kolay ulaşılır. ..

gelelim buluşmaya dostları bir arada görmek ne güzel oldu .. Murat"ı Güldemet"i Onur"u bizim tayfayla görünce iç çekmedim dersem yalan olur..

il il ziyaretler başladı sizleride Marmok festivaline bekliyoruz..hepinizi gözlerinizden öperim
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Çok güzel herşey,paylaşım için teşekkürler.Badem'e bittik.Öpün onu ne olur.Sıkıştırın böyle.
    ozkansava & beauty İstanbul'dan sevgiler.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Motosikleti
    opel yeni astra
    Bizi aydınlattığınız için teşekkürler arkadaşlar(forrap, barış). Bir yanlışlık olmadığına sevindik.

Wallace teşekkür ederiz arkadaşım kısmetse sizlerlede buluşuruz. Tanıştığımız ve de kaynaştığımız İzmir MT li arkadaşları çok sevdik.

Özkansava arkadaşım teşekkür ediyoruz ve bademi yerinize hemen mıncıkladık:

Motosikleti
    suzuki VL 800
    Arkadaşlar çok güzel bir hafta sonu geçirdik.buna katkısı olan herkese sonsuz teşekkürler umarım en kısa zamanda tekrarlarız
    bu akşam restaurantta müşterilerle girdiğim (şişeden mantar çıkartma) iddaadan bir şişe rakı kazandım bereket versin

mesut sen nereye gideceğimizi söyle yeter abiegsozları soğutmayalım

Motosikleti
    opel yeni astra
    Bölüm 2 izleyin tabiki

son klip yarın

Vatanoğlu mantar yarışmasında kazandığın gazozu lütfen bizsiz içme abi fona atmayı unutma

Herkese Teşekkurler!Harıka bir geziydi iyiki gelmisim sizi tanımak cok guzeldı

[QUOTE=mes;688981]

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Asıl ,Biz sana çok teşekkür ederiz Positive MiracleBundan sonraki gezilerimize de bekleriz.Sevgiler

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir buluşma olmuş. Motosiklet dostluğu işte böyle birşey. Malum o tarihlerde Çeşmedeydik ve sizlerle tanışamadık ama mutlaka yollarımız bir yerlerde kesişir. Bu arada Muğla Mt özellikle sizleri kıyafet ve full koruma konusunda tebrik ediyorum. Böyle bilinçli rider ve artçıların trafikte artması tek temmenim.
    Saygı ve sevgilerimle,
    çok teşekkürler Wallace.Mutlaka bir yerde tanışacağız.Şüphen olmasın.Sevgiler sunuyoruz
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    suzuki VL 800
    ahmet abi bu akşam da 2 kilo et için iddaaya girdimmi haftayı kurtardık sayılır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)