Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

adana da motocros dolu bir hafta sonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    furkanın yeni motorunu denemek amacıyla kısa bir kros gezisi planladık sabah 09:00 da kurttepeden başladık salbaşa kadar süren parkur kurtepede sonuçlandı.
    Black"][/FONT]
    furkanın yeni motoruyla ilk krosu

baba ogul krostalar

gölümüzün güzel bir manzarası

furkanın yeni motoruyla ilk ucuşu 20cm.

ediz ve honda xr 250si

ucan altın kanatlar 250r ucuş başı on liraya kiralık

furkanın 2. ucuşu 50cm. (costu bi kere)

ktm sx525 ve mustafa

furkanın çamurla dansı

kınalı kısragım xr400r

günün taklasını izlemek için tıklayın
    not:taklayı atan ben ve xr 400 üm degil ediz ve xr 250si http://www.youtube.com/watch?v=Kh0QKzWFZF4

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    çok güzel olmuş keşke bende orda olabilseydim.Furkan'ın motoruda hayırlı olsun kazasız sürüşler(atlamalar zıplamalar)
    MoToCroSS RuLeZZ

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    insanı heveslendiriyorsunuz.Zorla crosçu yapacaksınız beni
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

biker_boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR 600 R
    guzel bır gezı olmus elınıze saglık fotolar ıcın xr 400 un performansı nası hocam memnunmusun dıye sormıccam honda hayat onda cunku
    üssü var,üstü yok

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    toprağım eline sağlık güzel video,devamlarını ekleyesin emi

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanı heveslendiriyorsunuz.Zorla crosçu yapacaksınız beni
    Zorla güzellik olmaz Kross veya endro motosikletin tadını alan birdaha başka motosiklete binmez. Hemen denemeni tavsiye edrim.

Alıntı biker_boyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel bır gezı olmus elınıze saglık fotolar ıcın xr 400 un performansı nası hocam memnunmusun dıye sormıccam honda hayat onda cunku
    Yorum için teşekkürler. Honda'nın tüm Endru ve kros motorlarını kullandım XR ın Bütün serisini kullandım XR200 XR250 ve XR400 en rahat en kıvrak ve en ekonomik motor olarak tercihimdir. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
    :D

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toprağım eline sağlık güzel video,devamlarını ekleyesin emi
    Toprağım yorum için teşekkürler Filmin tamamı için bana ulaşman gerekiyor
    55 dakikalık filmi buraya göndermem çok zor.

biker_boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR 600 R
    .[/QUOTE]Yorum için teşekkürler. Honda'nın tüm Endru ve kros motorlarını kullandım XR ın Bütün serisini kullandım XR200 XR250 ve XR400 en rahat en kıvrak ve en ekonomik motor olarak tercihimdir. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

hocam sen bıde xr ın 600 lugu yada 650 ıle arazıye bı gır kafayı yersın

üssü var,üstü yok

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı biker_boyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    Yorum için teşekkürler. Honda'nın tüm Endru ve kros motorlarını kullandım XR ın Bütün serisini kullandım XR200 XR250 ve XR400 en rahat en kıvrak ve en ekonomik motor olarak tercihimdir. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

hocam sen bıde xr ın 600 lugu yada 650 ıle arazıye bı gır kafayı yersın

XR tüm modelleri ile araziye çıktım

Alıntı killing_machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel olmuş keşke bende orda olabilseydim.Furkan'ın motoruda hayırlı olsun kazasız sürüşler(atlamalar zıplamalar)
    Furkan adına teşekkürler. Haziran ortasında Türkiye'nin en güzel takım şelalelerinden biri olan Kapuzbaşı takım şelaleri ve Yedigöller'e tırmanma offroad turumuz var. İnşallah sizi de bekleriz.
    Şelale resimlerini yolluyorum Belki Gaza gelirsin

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    valla güzel ekibsiniz bravo.. Güzel kareler... Toz kir pislik... Bende seviyorum bu işi yaa...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

mkose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 200
    Yedigöller tırmanış ğezisini şiddetle isteyenlerden biri olarak o günün gelmesini heyecanla bekliyorum belki motorla çıkamasamda yaya olarak çıkmayı deneyeceğim çok eğlenceli geçeceğini garanti ederim tüm kurosculara duyrulur.

Motosikleti
    Mondial 150 UT
    selamlar kadir abi motoruna sağlık :D
    sabırsızlıkla yedigöller gezisini bekliyoruz

Motosikleti
    Yamaha FJR 1300+200 cc Kros+180 cc ATV YAMAHA XT 3
    Negüzel zıplamışşınız. baba ogul kutlarım sizi. fotolar şahane buraya nasıl gidilir? bildiriseni memnun olurum .paylaştığınız için teşekkürler
    Yelkovana bak o sana hayatın Nasıl geçtiğini anlatacaktır

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı hasancolakefe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Negüzel zıplamışşınız. baba ogul kutlarım sizi. fotolar şahane buraya nasıl gidilir? bildiriseni memnun olurum .paylaştığınız için teşekkürler
    merhaba buraya derken şelaleden bahsediyorsanız orasının normal yolu kayseri yahyalı kasabasından geçiyor adnadan 400klm re biz oraya daglardan aşıyoruz 150 klm re haziran ortasında inşallah gidecegiz diğer resimler i soruyorsanız orası baraj gölü şehirin içerisinde iyi sürüşler.

kadir abi tam anlamıyla süpersiniz yüreğinize sağlık furkan kardeşimizin motoru hayırlı olsun allah kaza bela vermesin
    rüzgar nekadar şiddetli olursa olsun taşın üstünden sadce toz parcalarını götürür

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı ertuğrul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadir abi tam anlamıyla süpersiniz yüreğinize sağlık furkan kardeşimizin motoru hayırlı olsun allah kaza bela vermesin
    senide aramızda görmek isteriz haziranın 15'inde kapızbaşı 7göller turumuz var

Motosikleti
    motorlar benim pederin ama bende kullanıyom :D suzuki gn-250 and jawa ceylan 250
    Yanlış anlamayında ben bişi soracam bu çocuğun ehliyeti var mı ? şaka şaka .Ha bide bu küçük motorlar ehliyet istiyor mu.Ve de oğlunuza motoru sizin gözetiminiz altında mı bindiriyorsunuz ? Bu üç sorunun cevabını istiyorum
    Dikkat edin motosiklet manyağıyım :D Dükkanı açayım motorları sıralayacam :D

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    valla super gezi olmus yaa...
    bendede xr600r var ..ozledim motorumu yaff offf...
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Motosikleti
    Honda XR400R
    Alıntı suzuki GN-250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamayında ben bişi soracam bu çocuğun ehliyeti var mı ? şaka şaka .Ha bide bu küçük motorlar ehliyet istiyor mu.Ve de oğlunuza motoru sizin gözetiminiz altında mı bindiriyorsunuz ? Bu üç sorunun cevabını istiyorum
    oglumun henüz ehliyet yaşı dolmadı omakina ile hiçpolis durdurmadı ehliyet gerekirmi bilmiyorum genellikle arazide kullanıyoruz furkan 12 küçük oglum 8 yaşında küçük oglumun motoru pw50 yamaha benim iznim ve kontrolüm olmadan kullanmazlar.iyiakşamlar.

Motosikleti
    motorlar benim pederin ama bende kullanıyom :D suzuki gn-250 and jawa ceylan 250
    Hıııı ok .Yaptığınız çok iyi bir davranış gözetiminiz ve kontrolünüz altında kullanmalarına izin vermek sizi tebrik ederim .
    Dikkat edin motosiklet manyağıyım :D Dükkanı açayım motorları sıralayacam :D

kadir abi sizinle geziye katılmayı inanaın cok isterim allah kısmet ederse katılırım ..
    rüzgar nekadar şiddetli olursa olsun taşın üstünden sadce toz parcalarını götürür

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)