Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

24 temmuz pazar Manavgat mangal partisi resimleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Seni bir gün at bo... gibi yapıştırcam Aydın arkama o zaman işte izlersin movieni, geçip geçip önümde bilerek mi yapıyorsun yoksa bilmeyerek mi bilmiyorum ama şu ani frenlerin yok mu . Bittin olm sen azılı bir düşmanın var artık adamın önüne geçtim bende ani bir fren yaptım yapışsın arkama diye ama adam tınlamadı bile, onun için gayet normal bir olay olduğu için hiç sesini çıkartmadan geçti gitti yanımdan yine ben korktum .
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Panik fren öğretiyorum sana ama değerimi bilmiyorsun
    ERASER WİLL COME BACK

matraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni HUSSAR
    Alıntı ****** adlı üyeden alıntı
    bizim gurubun bir özelligi geliyorsun buralara diyorsun gezmek istiyorum tek kısı için bile topalnıp hemen gezeriz misafir arkadaslarımız bile gezi hemen duzenleriz.Senide bekleriz.
    saol ****** ve diger abilerim
    [b]Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı. [/b]

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    vaybe aydın helal olsun biz burda aç aç oturalım sen orda ziyafet gezi falan neyse helal olsun organize adamsın alimallah
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    Alıntı mmc21 adlı üyeden alıntı
    hüseyin abi benim de kollarım pis acıyor felaket yanmışız ama güzeldi valla değdi
    amele yanığının kitabını yazdım ben öyle böyle diil, geldim ankaradan beyaz beyaz, oldum kırmızı beyaz ton farkım daha yeni yeni insancıl bi hale geldi, 3 gündür insan içine çıkamiorum, terasta kollara 32 faktör gerisi yağsız kendimi kızartiorum ama keyifli bi geziydi yani Aydın'ın hakkını yememek gerek
    imza, safrane

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Valla ben onu bunu bilmem benim kollar 4 renk oldu en güzel yanan ben mi oluyorum şimdi , geri kalanlarıda Cumartesi günü yakıcam ama tavsiye filan verin elimde bir 10 birde 20 numara güneş yağı var hangisini kullanayım ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

mmc21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Abi ben çözdüm olayı yemek esnasında haklısın kimse resim çekmiyor ama çıkış ve dönüşten önce motor resmi çektik çektik yoksa oda olmuyacak sitede, nedeni resim değil yolda video çekmemiz lazım bence, bende dahil kaptırıyoruz yola ve gazlamaya resim çekmek aklımıza gelmiyor
    aydın kardes video çekmemiz için motorda 2 kişi olmamız lazım ama bir daha ki geziye digital makina kesin getireceğim telefonla ceken arkadaslar da yemek yerken hiç çekmiyor hele kaan (******) onu suclamak lazım resimleri o cekti zaten
    kırmızı şeytan new-r1
    07 yzf-R1 1907

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlgi alanları
    Alıntı mmc21 adlı üyeden alıntı
    Abi ben çözdüm olayı yemek esnasında haklısın kimse resim çekmiyor ama çıkış ve dönüşten önce motor resmi çektik çektik yoksa oda olmuyacak sitede, nedeni resim değil yolda video çekmemiz lazım bence, bende dahil kaptırıyoruz yola ve gazlamaya resim çekmek aklımıza gelmiyor
    aydın kardes video çekmemiz için motorda 2 kişi olmamız lazım ama bir daha ki geziye digital makina kesin getireceğim telefonla ceken arkadaslar da yemek yerken hiç çekmiyor hele kaan (******) onu suclamak lazım resimleri o cekti zaten
    yahuu ben de cekemsem kim cekecek bir kişide zahmet edip soyle guzel dijital foto makinası getirmiyorki bizde 6630 var allahtan onla cekıyoruz ama makınadan farkı yok :d
    Motorize07.com Antalya Team

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Kaana laf yok oda olmasa fotoraf yüzü görmüyecez para toplayıp digital mi alsak acaba
    ERASER WİLL COME BACK

Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İlgi alanları
    ;) bence gerek yok ama bulunsun tabii gelemezsek bir gun cekinin ki görelim degil mi ?
    Motorize07.com Antalya Team

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    ben bnmkini arabada unutmasam getircektim de unuttum maalesef, yakınlarda bişi yaparsak unutmam gibi gelio artık
    imza, safrane

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler