Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 125 agk ile bursadan kemal paşa su uçtu şelalesine toplam 220km

Motovento
    REKLAM ALANI
    sahil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5, yamaha xcity 250
    19 mayıs ta cumartesi sabahtan bir müşterime söz verdiğim için müşterimin işini halletmek için işyerime gittim müşterimin işini hallettikten sonra kafamda olan ama şu ana kadar gitmek nasip olmayan kemal paşadaki su uçtu şelalesine gitmeye karar verdim benimle gelmesi için iki arkadaşıma telefon açtım ama uzun yoldan çekindikleri için gelmediler bende herzaman olduğu gibi tekbaşıma yola koyuldum çıkış saatim 11:00 depoda ne kadar benzin olduğunu az çok kestiriyordum ama bursadan 30 kilometre sonra ne olur ne olmaz bir benzinliğe girip depomu doldurdum

sonra yola devam karacabey kavşağında 5 dakika sigara molası ve yolun fotosu

ve sonunda kemal paşaya vardık bilmeyenler için kemal paşanın tatlısı meşhurdur uğrarsanız dondurmalı kemal paşa tatlısını tatmadan geçmeyin

ve benim için yemek motorum için soğuma molası

kemal paşadan sonra su uçtu şelalesi 20 km kadar yol daha yeni yapılmış kaymak asfalt yolda çok tatlı viraşlar var fotoların bazıları kötü çıkmış elimden gelen bu

şelale tam 38 metre yükseklikten dökülüyor yanına gidince suyun serinliğini mükemmel hissediyorsunuz suyun 38 metreden aşağı düşüm çıkardığı ses insanı rahatlatıyor etraf yemyeşil doğanın tam ortasındasınız şöyle söyliyeyim bu asvalt sayesinde ormanın 10 km kadar içine giriyorsunuz burada hertürlü yabani hayvanın bulunacağı şüphesiz ben çok zevk aldım bu geziden kafa olarakta rahatladım darısı motoruna atlayıp keşfetmek isteyenlerin başına

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alcohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YK-200GY2
    guzel bir gezi olmus paylasim icin tesekkurler. dostum sanirim kaskin biraz problemli?
    İnsanlarla Ugraşmaktansa Makinalarla Uğraşmayı Tercih Ederim....

Guwencin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    çok güzel yerlerden geçmişsin paylaştığın için tşk ederim. umarım gezilerinin dewamı gelir...
    motosiklet kullanmak maharet işidir, mazaret kabul etmez... ::tutkuy::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)