Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

29 nisan Çocuk Yuvası Ziyareti Fotoları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Mükemmel bir pazar günü sabah kahvaltısı ve cocuk yurdu ziyaretimiz oldu .Evet Arkadaşlar Gün Içinde Yaşananlar Ile Ilgili Kimde Foto Varsa Buyursun Yüklesin Topiğe Katılım gösteren tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler...
    NOT : arkadaşlar onlarca fotoğraf çekildi etkinliğimizin başından sonuna kadar , ancak bende sadece çocuk yurdunda çekilen fotoları var. şimdilik onları veriyorum siteye(teşekkürler morningstar)

Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KAWASAKİ en 500
    bu kadar birbirinden şirin çocukların geleceği ne olacak?
    MOTORCULAR İÇİN UZUN YOL SEVGİLİDEN ALINAN SICAK BİR ÖPÜCÜK KADAR GÜZELDİR.[COLOR="Red"][/COLOR]:bounce:

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Sizlerle tanışmak ve helede böyle bir vesileyle tanışmak çok güzeldi arkadaşlar.Beklemediğim kadar iyi ve verimli geçti.Umarım bundan sonra da daha da iyilerini sizlerin aracılığıyla gerçekleştiririz.
    Bu arada dikkatinizi çektimi bilmiyorum arkadaşlar çocuklar duygularını hep uçlarda gösteriyordu.Ya çok sevgi ya da şiddet arada olan çok az gibiydi sanki.Gelecekleri için endişe etmemek mümkün değil.Ama yılmadan sıkılmadan elimizden geleni yapmaya devam...
    (Bende olan fotoları en kısa zamanda ekleyeceğim...)
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Şimdi açtım bilgisayarı yüklüyorum hemen fotoları...Ayrıca ilk tanışma fırsatını böyle güzel bi etkinliğe denk gelmesi beni ayrıca mutlu etti

merhaba arkadaşım çok güzel bir işe el atmışsınız eminim bütün çocuklar memnun kalmıştır.
    geçen haftalardada ben muş'un hasköy ilçesinin yukarı üçdam köyünde bir okulun durumu kötüymüş oraya gücümün yettiği şekilde yardımcı oldum inan çok mutlu oldum onlarda aynı şekilde oldular.

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Bu güzel sosyal sorumluluğun gerçekleşmesinde emeği olan herkesi tebrik ediyorum. Teşekkürler...
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...

Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    serkan abi gu güzel ziyaretiniz beni çok mutlu etti keşke imkan olsaydı da bende gelebilseydim manisaya mt ye sevgilerle
    BURAK
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    ayaklarınıza sağlık çocukların mutluluğu yüzlerinden ve gözlerinden okunuyor

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yavrular annesiz babasız kalmasa...o yuvalar olmasa...1 yavru kimsesiz kaldı diye kıyamet kopsa ...kainatın dengeleri dünya üzerinde yaşayan milyarlarca çocuktan birinin mutsuzluğu umutsuzluğuna bağlı olsa...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Merhaba sevgili Lodos, racingiski, Gurkay, belifeless ve Mecit kardesim,
    Oncelikle boyle bir organizasyonu dusunup ve daha sonra konuyla bayagi bi ilgilenip ugrastiginiz ve bizleri de en az oradaki cocuklar kadar mutlu ettiginiz icin ve ilk karsilamanizdaki heyecandan, bizleri Manisa dan yolcu edene kadar gosterdiginiz misafirperverlik icin tum Manisali dostlarima ve kardeslerime tesekur ederim....

Her ne kadar bugunlerde acimiz olsa da sizleri tekrardan gorup bi nebze bu aciyi hafifletip cocuklarla ilgilenip sonrasinda ise her zamanki gibi Manisa-İzmir kardesligini butunlestiren muhabbetlerimize vesile oldunuz... ben sizlere takılmaktan espri yapmaktan sizlerle gülüp sizlerle bi seyler paylasmaktan cok mutluyum....

Manisa grubuna yeni katilan arkadaslarima hos geldiniz ve tanistigimiza memnun oldum diyorum ve linkinpark Kemal butun gun yeni motoruna eziyet etmeme ragmen sesini cikarmayip bana katlandigin icin de ayrica tesekur ederim...

resimleri hemen yukluyorum, herkese tesekur ederim....

BULUSMA YERINDEN KAHVALTI YERINE YOL ALIRKEN....
    Lodos yengemin ellerine saglik, rots annesi de cok guzel borekler hazirlamis sagolsun

IMG]http://img253.imageshack.us/img253/1306/photo0010rt6.jpg[/IMG]

GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    Siyah YBR 125

Kahvaltı sonrası yurda doğru giderken (kamerawoman biraz acemi )

Saçlarını örüyorlar ablalarının çekmiyorlar yani

Ufaklık serkan abinin kask ile motora göz dikti...

Ufaklığa sercan abisi gibi fotoğraf çekmeyi öğrettik deklanşöre basıo küçük parmaklarıyla tabi bunun heyecanıda var gözlerinde

Dipnot: Onları yeşil toplarında ayıran, onları bizden ve hatta abi abla, belkide anne baba sevgisinden ayıran bu demir parmaklıkları kırmak adına bu geziyi gelenekselleştirelim

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı umutus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ufaklığa sercan abisi gibi fotoğraf çekmeyi öğrettik deklanşöre basıo küçük parmaklarıyla tabi bunun heyecanıda var gözlerinde

Dipnot: Onları yeşil toplarında ayıran, onları bizden ve hatta abi abla, belkide anne baba sevgisinden ayıran bu demir parmaklıkları kırmak adına bu geziyi gelenekselleştirelim
    su son yazdigin sozler var ya kardesim hakkatten beynimden vurdu beni.... Geleneklestirecegiz....
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Dipnot: Onları yeşil toplarında ayıran, onları bizden ve hatta abi abla, belkide anne baba sevgisinden ayıran bu demir parmaklıkları kırmak adına bu geziyi gelenekselleştirelim[/QUOTE]
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

vınvın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Söyleyecek söz bulamıyorum... Tek kelime ile harikasınız...
    Sizlerin de , o güzel çocukların da ömür boyu gözlerinizdeki mutluluk hiç kaybolmasın. Katılan bütün arkadaşlarımızı ayrı ayrı kutluyorum. Yüreğinize sağlık

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    süpersiniz ya acayip mutlu oldum helal olsunnnnnnnnnnnnn
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    OFOFOFOFOFOFOF,,,
    MANİSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    İZMİRRRRRRRRRRRRRR
    RRRRRRRRRRRRR

MÜTHİŞSİNİZ..

BU ORGANİZASYONDA BİZLERİ YANLIZ BIRAKMAYAN TÜM AMA TÜM DOSTLARIMA BİNLERDE KEZ TEŞEKKÜR...

SİZLERİ ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMM..

MANİSA- İZMİR ELELE
    (KISKANANLAR ÇATLASINNNNNNNNN))
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Bu arada yazmayı unuttum göksu (acress) da bende bizi yalnız bırakmadığınız ve sıcakkanlılığınız için tüm mt aliesine minnettarız ..Herşey için binlerce teşekkürler...

HURAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 695 olcak bi gün..Şimdilik geçenlere bakıyorum
    Böyle anlamlı bir etkinlik sayesinde sizlerle tanıştığım için çok mutlu oldum. Baştan sona son derece keyif aldığım ve bir o kadar da anlamlı, unutulmaz bir gün oldu benim için.

Fotoğraflar bir harika, benim makinede olanları da rot's a ilettim, bugün-yarın sitede görebiliriz.

Bence de bu etkinliğin devamını getirmeliyiz arkadaşlar. Bir sonraki ziyaretimizin daha da verimli geçeceğine inanıyorum.

Sevgiler, selamlar..
    Gitmek varsa, durmak yoktur:bounce:

Motosikleti
    şehir efsanesi

Diğerleride geliyoor...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)