Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

29 nisan Çocuk Yuvası Ziyareti Fotoları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu tür anlamlı organizasyonları gercekleştirdiğiniz için teşekkürler

harika

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Daha Çok FotoĞraf Daha Çok FotoĞraf ArkadaŞlarrrrrrrrrrr
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OFOFOFOFOFOFOF,,,
    MANİSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    İZMİRRRRRRRRRRRRRR
    RRRRRRRRRRRRR

MÜTHİŞSİNİZ..

BU ORGANİZASYONDA BİZLERİ YANLIZ BIRAKMAYAN TÜM AMA TÜM DOSTLARIMA BİNLERDE KEZ TEŞEKKÜR...

SİZLERİ ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMM..

MANİSA- İZMİR ELELE
    (KISKANANLAR ÇATLASINNNNNNNNN))
    saygı duyarızz mecitt herzmann yapmak lazımm böle organizee

herkeşşleree kucuman kucuman silamlarrr

gelen tüm abılerim ablalarım arkadaşlarımm tek tek teşekkurlerr

sizlerii bendee cokkk seviyorummm
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün kendimi zor tuttuğum anlardandı. küçücük yüreklerinde kocaman dünyaları vardı her birinin. kaygısıy, amaçsız, hırçın, agresif ya da tam tersine suskun...her neyse ne. onlar yüreğimi burkmaya yettiler. sevgiye, dokunulmaya, okşanmaya ve sevilmeye muhtaçtılar aç kurtlar gibi. her biri, beni de götür gittiğin yere der gibi bakıp son darbeyi indiriveriyordu bana. ama ben sadece çok üzgünüm diyebiliyordum onlara, iç çekerek. onlarda sadece boyunlarını büküyorlardı, sessizce.

tüm gelen dostlarımın yüreğine sağlık. sevgiyle kalın. iskender...[/I][/B][/

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    daha yeni görüyorum fotoğrafları yeniden aynı duygu yoğunluğuna girdim
    ya görsel olarak binanın kurumun durumu çok iyide
    görevli kişilerin yeterliliği ve çocukların ruuh sağlığı malumm aynı düzeyde değildi.
    özellikle o suskunluğuyla mahmur gözleriyle emre beni çok derinden etkiledi.

arkadaşlar koruyucu ailelikle ilgili oradaki görevliden biraz bilgi aldım belki böyle birşey için gönüllü olmak isteyen arkadaşlar vardır.
    bulunduğunuz şehirdeki çocuk esirgemede bir form dolduruyorsunuz değerlendirmeye alınıyor ve eğer onaylanırsa seçtiğiniz çocukla haftada 1 gün belli saat aralıklarında önce kurumda çocuğu tanıyana kadra sonra dışarıda vakit geçiriyorsunuz. oradaki çocukların çok büyük sevgi açlığı var
    ne kadar çok çocuğa koruyucu aile olabilirsek o kadar çok çocuğu topluma kazandırabiliriz.
    manisada bu işe gönüllü bir çok insanın varlığından bahsettiler hatta bazılarının ilkokul öğrencisi olduğunu öğrendim onlarda gelip kurumdaki çocuklarla oyun oynuyorlarmış.

bu arada serkan-gürkay ve iskenderin eşine ayrıca çooook teşekkür ediyorum
    hediyeleri o kadar özenle paketlemişlerkii ne kadar ince ve hassas olduklarını bir kez daha ortaya koydular.

en kısa zamanda bir ziyaret daha düzenleriz umarım
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Muhteşem bir gündü.

Emeği geçen, varlığıyla bu günü güzelleştiren herkese teşekkürler.

Çocuklarımız önce sevindiler, sonra üzüldüler... küçük aksaklıkları bir dahaki sefere daha ince düşünüp hazırlıklı olacağız mutlaka.

Sakalımı çeken ufaklığın adı neydi yahu?

Haziran'da Marmaris'te görüşmek üzere...
    ...Sergerdan...

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    çok güzel bir etkinlik olmuş. kimsesiz çocuklarımıza hiç unutamayacakları bir gün yaşatmışsınız.
    ileri de imkanlar el verirse kendime evlat edinip hayatını kurtarmak isteyen biri olarak çok etkilendim.
    fotoğraflar her şeyi anlatıyor zaten. elinize yüreğinize sağlık

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı racing iski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün kendimi zor tuttuğum anlardandı. küçücük yüreklerinde, kocaman dünyaları vardı her birinin. kaygısıy, amaçsız, hırçın, agresif ya da tam tersine suskun...her neyse ne. onlar yüreğimi burkmaya yettiler. sevgiye, dokunulmaya, okşanmaya ve sevilmeye muhtaçtılar aç kurtlar gibi. her biri, beni de götür gittiğin yere der gibi bakıp son darbeyi indiriveriyordu bana. ama ben sadece çok üzgünüm diyebiliyordum onlara. iç çekerek. onlarda sadece boyunlarını büküyorlardı, sessizce. [/I][/B][/
    o kadar güzel ifade etmişsin ki iskender ağzına sağlık

aksaklıklar birazda kurumdaki kişilerin yanlış yönlendirmesinden kaynaklanıyordu bence
    bu arada bana kalmadığı için tadına bakamadığım börekleri getiren arkadaşın annesine de teşşekkür ederiz
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    süper gezi olmuş elinize saglık. ve oldukçada anlamlı bir gezi tebrikler

sizlerin de yüreğine sağlık özlem. umarım en kısa zamanda yine yeniden aynı amaç doğrultusunda birlikte oluruz. evet patlıcanlı börekler için anne rots'a çok teşekkürler. ellerinden öpüyoruz.

Alcohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YK-200GY2
    arkadaslar gercekten cok anlamlı bir ziyaret gönlünüze saglik
    İnsanlarla Ugraşmaktansa Makinalarla Uğraşmayı Tercih Ederim....

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Arkadaşlar hepinize tekrar ben ve arkadaşlarıma yabancılık çektirmediğiniz, hatta yıllardır tanışıyormuşuz havası yaşattığınız için teşekkür ediyorum. Hayatımda unutamayacağım günlerden birini yaşamama aracılık ettiniz.Umarım çok daha iyilerini hepbirlikte yapacaz ilerde de...
    Annemin hepinize selamı var bu arada patlıcanlı börekler için afiyet bal şeker olsun dememi istedii ve tepemde dikilip yazdırdı bu cümleyi bana
    belifeless birdahaki toplantıya bir tepsi senindir

Şule'ye sarılışına bakın...

Yamaha bu kadar mı hüzün verir (bu çocuk öldürdü benii...)

[I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Yüreğinize sağlık arkadaşlar.Sağolun varolun.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Şu sıkıntılı günlerde, böyle güzel şeyler görmek hiç değilse kendi adıma, gülümsetti beni..
    Teşekkürler arkadaşlar, güzel yürekleriniz hiç acı görmesin...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AKHİSAR'DAN yola çıktık...

bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    arkadaşlar gönüllerinize emeklerinize ve yüreklerinize sağlık. Çok anlamlı ve çok güzel bir olaya daha Manisa MT olarak imza atmışsınız. Sizleri tanıdığıma inanın ki çok sevindim. Bu camianın böyle insanlara ihtiyacı var. Amacımızın sadece gezmek tozmak yol yapmak olmadığını, toplumsal sorumluluklarımızında farkında olduğumuzu bir kez daha herkeslere gösterdiniz. Malum sebeplerden dolayı bende katılamadım ama neler yaşadığınızı çok iyi biliyorum. Allah kabul etsin. İzmir Manisa elele ve her daim. Sizin gibi canlarla her işe girilir her yola gidilir her muhabbete gelinir.
    Sevgilerle

canım kardeşim murat, biliyor musun senin yüreğinin güzelliği sana yansıyan. hep birlikte daha güzel günlere yürüyeceğiz. aramızda yoktun ama bizlere verdiğin gücü hissettik hepimiz. sevgiyle kal.
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

Motosikleti
    kawasaki z 750 s 2006
    evet arkadaşlar dünkü geziden çok mutlu oldum.gezide emeği geçen herkezi kutluyorum.allah kimseyi anasız,babasız bırakmasın.

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    resimler insanın yüreğinde unutulmuş yerler dokunuyor.. bu Pazar da İstanbul MT olarak bizlerde çocuk yuvası 2. ziyaretimizi gerçekleştireceğiz... ne mutlu ki yüreği bu kadar büyük insanlarla sanalda olsa aynı ortamı paylaşıyorum.. hepinize canı gönülden teşekkür ederim... oradaki çocuklarımızın yüzünde yarattığınız tebessümün bedeli yok...
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    cok hüzünlendim aranızda olamamaktan amakalbimsizlerleydi böyle bir organizasyon düzenlediginiz icin sizleri tebrik ediyorum fotolar harika

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)