Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

8 Nisan Kozak Yaylasi Ve Bergama Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla afiyet olsun bu defa bensiz oldu ama birdahaki sefere bende varım. Misafirlerim olduğu için gelemedim. Görüşmek üzere
    evet Rahmi abi, bu sefer misafir dedin, bi dahakine kralini tanimam, bizimlesin

Lodos, geliyor bende ki resimler, bayagi bi cekilmisiz yaw
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    weboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasıldı iyimiydi bizsiz eğlenebildiniz yani. Nasıl geçti boğazınızdan afiyet olsun hadi bakalım...

korucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 COMET
    Sercan,ferhat.hamdi Ve Havran Motor Dostlari Olarak,temiz Hava Bol Gida Keyifli Bir Pazar Daha Geçirdik.en Kisa Zamanda Görüşmek Dilegiyle.

Motosikleti
    Alıntı weboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıldı iyimiydi bizsiz eğlenebildiniz yani. Nasıl geçti boğazınızdan afiyet olsun hadi bakalım...
    senin gelmeni cok istedik biliyosun, israrci da olmadik degil yani baktim sen yoksun senin payina dusenleride ben yedim

Alıntı korucu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan,ferhat.hamdi Ve Havran Motor Dostlari Olarak,temiz Hava Bol Gida Keyifli Bir Pazar Daha Geçirdik.en Kisa Zamanda Görüşmek Dilegiyle.
    en kisa zaman, insallah haftaya

bu arada tekrardan Manisadan LODOS,FAVORİİ,HAMDİ ve İzmirden saz arkadasim GİTTARDANDO YA cok cok tesekur ederim...

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    sercann abı büyüksun yaa

ağlıyorum suann hemdee hüngür hüngürr mangal kokularıı buraya kadar geldı zatenn
    birde keman gördüm ordaa ohh bee valla süper olmuss keskee gelseydımm
    : pr:

serkan abi kaç dakıkada vardınız bergamayaa yapiştırdınızz gibime gelıyoo

abı karelerr dehşettt vallaa
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    guzel gezi olmuş arkadaşlar hepinize mugladan sevgiler...
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

Haftaya inşaallah görüşürüz.Sizlerle birlikte olmak bizim içinde büyük bir zevk olacak,mutluluk duyacağız...

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    ah şöyle sercan koy fotoları...

HAVRAN'dan katılan tüm dostlarım abilerim , ablam tanıştığımıza memnun oldum.

hepsi adam gibi adam

çok güzel zevkli bi haftasonu geçirdik , inşallah marmok festivaline de gelen abilerim olacak daha da zevkli olacak

bu arada weboy (sedat) o kadar da ısrarcı olduk bi dahaki ne sallarsan karışmam

ali (gitar) kardeşim can dostum son dakikada yaptı sürprizi atladı geldi (özlemişiz seni be )

sercan organizasyon için teşekkürler
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250
    Gezimize katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum Öncelikle Sercan kardeşimize Serkan arkadaşımıza Ferhat arkadaşımıza Hamdi arkadaşımıza ve İzmir den gelen gittardondo arkadaşımıza teşekkür ediyorum ayrıca Edremit den Emin kardeşime ve eşine katıldıkları için ayrıca teşekkür ediyorum çok güzel bir gezi oldu havran gurubu olarak çok güzel eyelendik ve gezdik mutlu bir Pazar günü geçirdik görüşmek üzere

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel keyifli bir gezi olmus harika
    paylaşım için teşekkürler

sercan kardeş sucuklar bensiz boğazınızdan nasıl geçti iyi eylen mişiniz. ben ayvalığa gidiyordum bizim motorize gurup dönöyordu yani ben geç kalmışım bir dahaki sefere. sercan çaktırma yengen izin vermedi .oooo şaka arkadaşııım iyi eylenceler

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aranızda bulunamadığım için üzgünüm ben bu olayı tamamen unutmuşum halbuki bende dikilideydim size yakındım ama unuttum kusura bakma sercanım.bidahakine söz yanınızdayım selamlar
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    ya hayatımda bu kadar eglendigimi hatırlamıyorum hepiniz gercek bi dostsunuz hepinizle tanıştıgıma cok memnun oldum biz havran motor dostları olarak sizleri buradada agırlamak isteriz hepinize kazasız sürüşler

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Sercancım gezi harika oLmuş.Seni ve geziye katıLan bütün arkadaşLarımı ve abiLerimi tebrik ediyorum.Bir gün aynı gezide buluşmak diLegi iLe Adanadan sevgiLerLe
    Born To Be wild,Live to Ride...

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Alıntı Muharrem1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya hayatımda bu kadar eglendigimi hatırlamıyorum hepiniz gercek bi dostsunuz hepinizle tanıştıgıma cok memnun oldum biz havran motor dostları olarak sizleri buradada agırlamak isteriz hepinize kazasız sürüşler
    muharrem kardeşim inşallah orayada geleceğiz.
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

cowboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 cbf150 racer200
    süper olmuş ayrıca manisa mt`i cesaretinden dolayı kutluyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Sercan, güzel bir gezi olmuş. Gezinin yapılacağını biliyordum ama topic'in açıldığını fark etmediğim için herhalde olmayacak dedim. Bu yüzden de düşünme fırsatım bile olmadı. Her hafta sonu da gelme imkanım olmadığı için belki ileride bir geziye ben de katılabilirim diyorum.

Bergama Kalesi'nden olan manzaraya bayıldım. Çokgüzelmiş.

Buluşma yeri bana göre biraz uzakmış. Sadece o noktaya bile ulaşmak başlı başına bir gezi olurmuş. Sonuçta şehirlerarası yolda tekbaşına gitme ve/veya dönme ihtimali oluyor.

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    kardeşim bekleriz sizinle tanıştıgıma cok memnun oldum ayrıca iyi dost sunuz akisara selamlar

Motosikleti
    fazer 6
    sercan kardeş birdaki sefere benide listenize ekleyin uzun zamandır görüşemiyoz dükkan açtım beklerim herkezi
    serkan işbilir

Motosikleti
    Alıntı linkinpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercann abı büyüksun yaa

ağlıyorum suann hemdee hüngür hüngürr mangal kokularıı buraya kadar geldı zatenn
    birde keman gördüm ordaa ohh bee valla süper olmuss keskee gelseydımm
    : pr:

serkan abi kaç dakıkada vardınız bergamayaa yapiştırdınızz gibime gelıyoo

abı karelerr dehşettt vallaa
    dedik sana Kemal, ama bidahikine insallah... bu arada yokus yukari Favorii yi baska motorla tasıdık, bayir asagi da Lodos la indi... e e e kolay mi 120 kilo

Alıntı illegalrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel gezi olmuş arkadaşlar hepinize mugladan sevgiler...
    bir ay sonra Bodrum da gorusmek dilegiyle..

Alıntı Honda35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftaya inşaallah görüşürüz.Sizlerle birlikte olmak bizim içinde büyük bir zevk olacak,mutluluk duyacağız...
    Bizler icinde oyle... umarim havalarda bu haftataki gibi olur ve yeni kesfettigim dag yollarinda gezeriz

Alıntı havranlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezimize katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum Öncelikle Sercan kardeşimize Serkan arkadaşımıza Ferhat arkadaşımıza Hamdi arkadaşımıza ve İzmir den gelen gittardondo arkadaşımıza teşekkür ediyorum ayrıca Edremit den Emin kardeşime ve eşine katıldıkları için ayrıca teşekkür ediyorum çok güzel bir gezi oldu havran gurubu olarak çok güzel eyelendik ve gezdik mutlu bir Pazar günü geçirdik görüşmek üzere
    Muhittin ABicim, asil biz sizlere tesekur ederiz, yakın zamanda yine guzel bi seyler yapalim...

Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel keyifli bir gezi olmus harika
    paylaşım için teşekkürler
    sizin Corlu geziside aynen oyle olmus, gozum masadaki tabaklarda kaldi

Alıntı husayinolmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan kardeş sucuklar bensiz boğazınızdan nasıl geçti iyi eylen mişiniz. ben ayvalığa gidiyordum bizim motorize gurup dönöyordu yani ben geç kalmışım bir dahaki sefere. sercan çaktırma yengen izin vermedi .oooo şaka arkadaşııım iyi eylenceler
    Abi adini da sık sık andık, dediler iste, yenge salmaz onu diye , Nadir abiyi de gozlerim aradi, siyah Honda eksikti grupta... Ahmet baba da seyahatinden donmedi gitti...

Alıntı gürkay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aranızda bulunamadığım için üzgünüm ben bu olayı tamamen unutmuşum halbuki bende dikilideydim size yakındım ama unuttum kusura bakma sercanım.bidahakine söz yanınızdayım selamlar
    bahaneye bak, Gurkay OUT, Favorii IN... bi dahakine Mecit i de kap gel ama...

Alıntı Muharrem1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hafataya kısmetse İzmir den misafirlerimiz var, onlarida alip geleyim diyorum ya da siz gelin hep beraber gezelim...

Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercancım gezi harika oLmuş.Seni ve geziye katıLan bütün arkadaşLarımı ve abiLerimi tebrik ediyorum.Bir gün aynı gezide buluşmak diLegi iLe Adanadan sevgiLerLe
    vay kardesim, saolasin, insallah yaza takılacagiz.. bu arada grenajın resmini koy yaw, merak ettim nasil oldu diye...

Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muharrem kardeşim inşallah orayada geleceğiz.
    gidecegiz tabiii...

Alıntı cowboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper olmuş ayrıca manisa mt`i cesaretinden dolayı kutluyorum
    Manisa li iste, deli bunlar deli

Alıntı MrCool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan, güzel bir gezi olmuş. Gezinin yapılacağını biliyordum ama topic'in açıldığını fark etmediğim için herhalde olmayacak dedim. Bu yüzden de düşünme fırsatım bile olmadı. Her hafta sonu da gelme imkanım olmadığı için belki ileride bir geziye ben de katılabilirim diyorum.

Bergama Kalesi'nden olan manzaraya bayıldım. Çokgüzelmiş.

Buluşma yeri bana göre biraz uzakmış. Sadece o noktaya bile ulaşmak başlı başına bir gezi olurmuş. Sonuçta şehirlerarası yolda tekbaşına gitme ve/veya dönme ihtimali oluyor.
    abi halbuki Gittardando da geldi son anda, onceden bilseydik beraber gider gelirdiniz.. bu arada resimlerin hepsi cep telefonundan cekilme...
    msn den gorusmeye devam

Alıntı goldmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan kardeş birdaki sefere benide listenize ekleyin uzun zamandır görüşemiyoz dükkan açtım beklerim herkezi
    serkan işbilir
    Kardesim hayirlisi olsun, insallah ugrayacagim yanina... valla ozledik seni... kafana estimi bas gel...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)