Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

18 Mart Çanakkale Gezisi ve Tüm Fotoğraflar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    güzel paylaşım olmuş nasip bidahakine inşallah
    [B]All this pain is an illusion[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı 007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Necdet ve Erhan elinize sağlık...
    Gelemedim artık bir daha ki sefere... :(
    niye gelemedin acaba sebeb neydi çok merak ettim
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Öncelikle kaza haberlerine çok üzüldüm,
    Hepsine acil şifalar diliyorum,
    Çok gitmek istediğim bir geziyidi ancak müsait olamadım,Gidenlerin ayağına sağlık,İnşallah 30 ağustosta tekrar gidilir...
    " MOTORUM OLMADAN ASLA !... "

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Alıntı Gelişim Sürücü Kursu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye gelemedin acaba sebeb neydi çok merak ettim
    Arkadaşlar selamlar
    Gerçekten çok güzel ve bir o kadar da yorucu bir geziydi. Hala bacaklarımı hissetmiyorum 30 senelik Çanakkaleliyim böyle kalabalık görmedim. Keşke akşam da kalsaydınız çok güzel anbiyanslar oldu Her bayramda olduğu gibi bu 18 Mart da da fener alayından sonra konvoy yaptık 100 motor falan vardı.Konvoydan sonra truva atının önünde parantez yapıp havai fişek gösterisini izledik.

Erhanla yine gelmenizi bekliyoruz. Sevgiler Tolga
    ThE LaSt SaMuRaİ

arkadaşlar ellerinize sağlık...Hepinizi tanıdığım ve gezide birlikte olduğum için çok şanslıyım..neclet abi baştan sana kızdık erken yola çıkıyosun gezelim die ama en akıllımız sen çıktın..ben böyle kalabalık görmedim erhen kardeşlerle en son çay içtiğimde eceabatta sat 16.40 idi.sabah 7.40 geziye başladımızı düşünürsek....biz bide akşam saat 20.00 de çanakkallede fener alayına katıldıdık yani pert olduk..inanın daha yeni uyandım.. ama hala yorgunum.haaaa bu arada erhan kardeşin geziyle ilgili çektiği artistlik fotoğrafları yayınlamamış onlarıda bizahmet yayınlarsa çok mennun olacam bu arada hepinizi beklerim ama ne olur gelmeden önce salam organizasyon ve uyum ...bu sene çok zorluklar yaşadık..ricam yapılan org.uyulması tlf 05056539692 saygılar efem

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun... çok güzel bir gezi olmuş , tekerlerinize sağlık. seneye bende gelicem inşallah.
    Dorado V5

oncelıkle kaza yapan arkadaslara gesmıs olsun ve acıl sıfalar dılerım.bu gezıye katılamayan bızler ıcın bu guzel fotografları ceken ve o gunu bu fotograflarla bıze yasatan arkadaslara cok tessekur ederım.gercekten cok gıtmek ıstedıgım bır yer canakkale ve sehıtlık ınsallah boyle bır gezıde bana nasıp eder rabbım dıyerek paylasımınız ıcın cok tessekur ederım arkadaslar

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı cubanamen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ellerinize sağlık...Hepinizi tanıdığım ve gezide birlikte olduğum için çok şanslıyım..neclet abi baştan sana kızdık erken yola çıkıyosun gezelim die ama en akıllımız sen çıktın..ben böyle kalabalık görmedim erhen kardeşlerle en son çay içtiğimde eceabatta sat 16.40 idi.sabah 7.40 geziye başladımızı düşünürsek....biz bide akşam saat 20.00 de çanakkallede fener alayına katıldıdık yani pert olduk..inanın daha yeni uyandım.. ama hala yorgunum.haaaa bu arada erhan kardeşin geziyle ilgili çektiği artistlik fotoğrafları yayınlamamış onlarıda bizahmet yayınlarsa çok mennun olacam bu arada hepinizi beklerim ama ne olur gelmeden önce salam organizasyon ve uyum ...bu sene çok zorluklar yaşadık..ricam yapılan org.uyulması tlf 05056539692 saygılar efem
    Herşey için tekrar teşükkerler Serhan

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    nejdetçim ellerine emeklerine sağlık ben 1 hafta önce gittiğim için sizlerle olamadım .zaten başka bölgedeydim yetişme şansımda yoktu.ama sizin geziniz amacına ulaşmış hepinize sonsuz teşekkürler biz gelemeyenlere yaşattığınız bu coşku için allaha emanet olun.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Motosikleti
    honda cbr 125
    of sahane bi gezi ve ziyaret olmus..

insallah sonrakine ben de katilirim..

herkese selam sevgi..

Shakulin

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    bende gidemedim stüdyoda motosiklet'ci şarkımızın vokalleri okudu giden arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz motosiklet'ciyi temsil ettiler sağolsunlar ayaklarına gönüllerine sağlık yalnız kaza haberleri canımızı acıttı işte hayatın içinde herşey var! keşke olmasaydı çok üzgünüm ...
    erhan'cım resim bekliyoruz bari şu kaza modundan çıkalım
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paylasım için teşekkürler harika resimler

Motosikleti
    yukı 250 2006 şopar.
    ya bende gittim fakat giderken 5 motor daha sonra solo takılmak zorunda kaldık zannediyorum benden neyse yinede güzeldi ( şanslıyım ilk gezim çanakale oldu )

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    he he bu saçlar boşuna beyazlamıyor yavaş yavaş ben birde çok kötü uydum geziye çıkmadan yani başlamadan yoruldum oraları geçen senede gezmiştim bu senede nasip oldu allaha şükür önümüzdeki 10senede nasip olur inşallah her sene daha düzenli bir organizasyonla buluşuruz çanakkalede

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    çokk gzll ben gıdemedım cokk üzüldümm

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı frosen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar
    Gerçekten çok güzel ve bir o kadar da yorucu bir geziydi. Hala bacaklarımı hissetmiyorum 30 senelik Çanakkaleliyim böyle kalabalık görmedim. Keşke akşam da kalsaydınız çok güzel anbiyanslar oldu Her bayramda olduğu gibi bu 18 Mart da da fener alayından sonra konvoy yaptık 100 motor falan vardı.Konvoydan sonra truva atının önünde parantez yapıp havai fişek gösterisini izledik.

Erhanla yine gelmenizi bekliyoruz. Sevgiler Tolga
    Tolga, Serhan,Hasan,Sebayat Pardon Sebehattin abi sizlere tekrar bizlere gösterdiğiniz misafirperverlik için çok çok teşekkür ederm...Bu arada RESİMLER güzel çıkmış dimi Serhan cım
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir dahaki sefere bende gelicem inşallah

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    fotograflar çok güzel, çok anlamlı.
    şehitlerimize rahmet olsun.
    paylaştığınız için teşekkürler.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    nekadar da gelemediysekte resimlerle bizi oralara götürdünüz emeginize sağlık
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

blue black - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '06
    Gerçekten güzel bir gezi olmuş.
    paylaştığınız için teşekkürler harika fotograflar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)