Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gaziantep Mt nin ilk Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Alıntı airman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaziantep MT
    güzel gezi olmuş, bize tekrar antebin güzelliklerini gösterdiniz, grup gezileri böyle başlar.

osmaniye-kadirliye de bekleriz. Ayrıca baharda Adana MT ile Andırın-Başkonuş gezimiz olacak bekleriz.

ayrıca forograftaki işaret motosiklet giremez levhası degil aksine girebilir.

bknz. http://trfdenetleme.iem.gov.tr/tanzim.htm
    evet gercektende güzel gezi oldu ilk gezimiz olmasına ragmen havalar güzelleştıkce gezilerimiz de güzelleşecek katılımda artar umarım bu arada airman kardeşim trafık levhaları degişti senin dedigin eski levha bu yeni levha keşke bu tabela hıç olmasay dı bunun için çalişmalarımiz var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Güzel gezi olmuş

Ellerinize sağlık
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    izmir MT ilkk gezisine 3 kişi gitmişti. şimdi 50-60 kişi oldular istanbul desen ona keza ilk geziler böle az kişi ile olsada duyan katılıyo duyan katılıyo ve grup artıyo sizde biraz artında MT stickelerinden gönderelim gruba dağıtın
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk gezi olmasına ragmen güzel bir gezi olmus devamı gelir inşallah bbu sekilde katılanların dahada artacagını sanıyorum zaten niye bize haber vermediniz tarzında mesajlar gördüm hadi hayırlısı

Motosikleti
    kawasaki en 500 2005
    gezi güzelde adet az olmuş iyi geziler..

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı airman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ayrıca forograftaki işaret motosiklet giremez levhası degil aksine girebilir.

bknz. http://trfdenetleme.iem.gov.tr/tanzim.htm
    Hayır öyle bir durum olamaz. Çünki o yoldan motosikletler sürekli geçiyordu. Yeni alınan karara göre o yolu ve çevresindeki yolları motosikletlere kapattılar.
    Tabelanın fotosunu alırken
    -ali abi bu tabela bana biraz farklı geldi yani üzerinde bir çizgi olması gerekiyor dedim.
    ve sonra internetten iyice araştırdım o tabelanın anlamını bulamadım. Aslında bulmamada gerek yok yeni alınan karar ile o yollar şu anda motosiklet girişine kapalı.. istersen sende bir ara o tabelanın anlamını..

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir MT ilkk gezisine 3 kişi gitmişti. şimdi 50-60 kişi oldular istanbul desen ona keza ilk geziler böle az kişi ile olsada duyan katılıyo duyan katılıyo ve grup artıyo sizde biraz artında MT stickelerinden gönderelim gruba dağıtın
    Saol barış abi sabırla beklicez stickeleri
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    TebrikLer güzeL bir gezi oLmuş,Sayenizde merak ettigim Antep hayvanat bahçesinide bi nebzede olsun görmüş oldum
    Born To Be wild,Live to Ride...

Motosikleti
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu bir söz olarak kabul ediyoruz bekliyoruz MT stickeleri ayrica destegın içinteşekür ederiz

delsol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tesekkurler paylasim icin. gaziantep turkiyenin en guzel sehirlerinden bitanesi. hele birazda bogazina duskunsen tam bir cennet.
    abime daha kral bi makina yakisir diyorum ben resimlerin kalitesi gazi sehrimizin guzelligine golge dusurmus biraz. SAMPIYON GAZIANTEPSPOR

Motosikleti
    Alıntı delsol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler paylasim icin. gaziantep turkiyenin en guzel sehirlerinden bitanesi. hele birazda bogazina duskunsen tam bir cennet.
    abime daha kral bi makina yakisir diyorum ben resimlerin kalitesi gazi sehrimizin guzelligine golge dusurmus biraz. SAMPIYON GAZIANTEPSPOR
    delsol ilk gezimiz bu ama bırdakı sefere daha güzel olacak motor konusuna gelin ce o da olacak bakıyorum iyi bir motura zaten olursa virago 535 lık yamaha olacak kismet

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    güzel gezi olmuş nice gezilere gaziantep mt ye selamlar..

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    daha nice güzel gezilere
    umarım katılım da yavaş yavaş artar

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı delsol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saol delsol İlk Gezimiz olduğu için biraz acemilikler oldu makine ayarlayamadığımızdan cep telefonu ile çekmek zorunda kaldık. İşallah birdahakilere kaliteli fotolar çekeceğiz.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Arkadaşlar, bu yıl yolu Kuşadası'ndan geçecek mototrcular için harika bir yer keşfettim. Kuşadasında özgünlüğünü ve temizliğini, güleryüzlü ve içtenliğini korumuş çok sevimli ve hesaplı bir tatil mekanı, Mürsel Pansiyon. Yaşlı bir çiftin işletiği tesisi geniş yeşillikler içindeki bir bahçede, çok dinlendirici bir yer. 2007 yaz tatili için Ege'yi düşünenler bu sevimli ve samimi bu yerin web sayfasını (www.murselpansiyon.com) ziyaret etmelerini öneririm. Herkese selamlar, mutlu günler.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ya maymunlarla lamaların fotoları çıkmıyo

Motosikleti
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya maymunlarla lamaların fotoları çıkmıyo
    fotolar gayet normal arkadaşim

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    dostlar mt kardeşleri..nice etkinliklere ALLAH nasip etsin...sevindirin, özendirin bizleri...
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    gazıantep de motora binme yasagı kalktımı yoksa siz kacak mı bindiniz Cok sacma bi şey motosiklet kullanamamak... Ama yine güzel gezi olmus. Animapark resimlerde güsel.. Ellerinize saglık...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)