Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

ZEYTİNLİOVA 18/02/2007 Pazar MANİSA GRUBU Mangal partisi fotoları ve yaşananlar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    serkan abi benim motorun fotoları var,,çekmişti hatun ordayken,,koy bari abi...
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...

kardeşime bak robokop gibi...

kazlar, ördekler hepsi bi kırık ekmek için önümüzden arkamızdan dolaşıyor

közde patates

ne tavuğu kaldı ne balığı ne eti ne patatesi...gürkay, favorii , linkin abicim ,evi damı yer bunlar
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    KLV-1000
    var var abi,,ince bir şeklim var gene.....

KLV-1000

Motosikleti
    PARASI HAZIR :) İZİNE GELİNCE CBR 600 F OLACAK
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırakın simdi bu muhabbeti, Manisa grubu kimseyi ayirt etmez, kapisi herkese aciktir yurekten giren yurekten karsilanir, ama aksini yapan yol alir .....

suzeko, sanirim Ayvalık gezisi icin bulusacaktik bi zaman degil mi? sen niye katilmiyorsun muhabbetlere?

bu arada iskender abi o ceketi nerden buldun yaaa, 10 numaraymış maşallah nazar degmesin.. kazasiz belasiz... iyi gunlerde kullanman dilegiyle...

gorusmek uzere arkadaslar...
    p.s:sevgili lodos, benim t-shirt M beden olsun ve V yaka olsun, kollari kısa, dovmelerim gorunecek sekilde ve body tarzi olsun haaa bi de bedava olsun

Mecit, Gurkay ve Favorii e laf atmadim icim de kaldi... Atişmak isteyen varsa msn de bekliyorum...
    sercan abicim ben ekledim seni nezaman istersen atışırız fotolarda harıka olmus hamam ada beklerim sercan abi gelmesen darılırım bak alarım göbek tasında yumurta pişircez olmazmı telaklar gürkay ve ben

ben ne yapayım bütün kasaba arkamdan kosturuyo dursam işim biter vala ee inalcım napalım yanlız askerden sonra bonbayı patlatçam

siz benim askerden firr sebebim olcanız ama hadi bakalım hayırlısı durum hiç iyi degil vala serkan abi bana mt sayesinde iylikmi yaptın yoksa kötülükmü yaptın askere gidince anlıcaz artık onu
    bu uzun süre geceyi aydınlatmaya yetmeyecekse gökteki ay,geciken şafak, bir bozkurt uluması ile sökecektir.

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    etkinliğe katılan tüm dostlara teşekkürler manisa mt bu alemde sonuna kadar vardır ve hertürlü organizasyonda da adını duyuracaktır allahın izniyne.bizdeki bu güzellik devam ettiği sürece görün bak daha ne geziler yapıcaz herkez mt 45'ten bahsedecek
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    ellerinize sağlık gözüm doydu sayenizde resimlerden de olsa sizleri görmek güzelldi. sevgilerle

suzeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    :queen: :queen:
    Yauv amma içlendiniz birden katılım az dedik diye. kötü bişey demedikki.benim mangal olayından haberim yoktu o saatlerde kırkağaça nart ın yanına gittim. ordan akhisara geldim ki belki bir iki üye ile karşılaşırım diye ordan manisa ya geçtim baktım yine yok izmire devam ederken manisa motor kulübü üyeleriymiş 6-7 racing ve 1 klv 1000 in peşine takıldım ve çiçekli ye gittim. 3-5 dakka orada takıldıktan sonra izmir e indim oradan karşıyaka menemen derken yağmura yakalandım devam ettim tabi dona dona bergamadan somaya girdim.

Bu arada bende doğma büyüme manisa lıyım. ama şunlara çok güldüm "alemde şeklimiz duvarda resmimiz :queen: :queen: falan, yok davet edilmeler motorculuğu hazmetmeler :queen: bırakın hocam bunları yaa....

Sonra sorarlar dimi adama acaba kaçyıldır motorcuyuz hangi motorlara bindik, kimlerle gezdik nerelere gittik???? neyse boşverrrrr. İyi eğlenceler sizeee
    Erkan TURKKAN
    Yamaha XJR 1200 Cafe
    MANİSA

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    iii güzel de...bunun bir motosiklet toplantısı oldugunu nereden anlıycaz
    Motosiklet aşkına

Motosikleti
    KLV-1000
    Sonra sorarlar dimi adama acaba kaçyıldır motorcuyuz hangi motorlara bindik, kimlerle gezdik nerelere gittik???? neyse boşverrrrr. İyi eğlenceler sizeee[/QUOTE]

HERKES BİLDİĞİ İŞİ YAPACAK ARKADAŞIM,,sen "moderatörlüğünü" yapacaksın bizde gezip tozup lastik yakacaz..vallaha para bizde çuvalla,,zamanında mz'de bindik,,kimseler race bilmezken antalyalardan 1300 lük makinada getirdik,,canım sıkıldımı motor bile değiştiriyorum..aksilik ya şimdide çifter çifter biniyorum motora,,garajda duruyolar,,kafama göre yani.

haftaya toplantımıza buyur gel,,ha gelmeden haber ver ,,arzu ettiğin bir model varsa onla geleyim....

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iii güzel de...bunun bir motosiklet toplantısı oldugunu nereden anlıycaz
    manisa'nın farkı

bir dahaki hamam'da olacak(ince saz eşliğinde çiğ köfte yoğuracağız hamamda) buyur gel... (tabi bu sefer davetiyeler tek kişilik )
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    KLV-1000
    abi hamam işi bügün yarın hallolacak..panik yok ona göre...

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    manisa'nın farkı

bir dahaki hamam'da olacak(ince saz eşliğinde çiğ köfte yoğuracağız hamamda) buyur gel... (tabi bu sefer davetiyeler tek kişilik )
    basmayın damarıma walla
    vekaleten imi yollarım tellal niyetine
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı suzeko adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yauv amma içlendiniz birden katılım az dedik diye. kötü bişey demedikki.

Bu arada bende doğma büyüme manisa lıyım. ama şunlara çok güldüm "alemde şeklimiz duvarda resmimiz falan, yok davet edilmeler motorculuğu hazmetmeler bırakın hocam bunları yaa....

Sonra sorarlar dimi adama acaba kaçyıldır motorcuyuz hangi motorlara bindik, kimlerle gezdik nerelere gittik???? neyse boşverrrrr. İyi eğlenceler sizeee
    sayende (nart) abimizide andık
    sayın moderatörüm(başka bi dost motorcu sitede) olumlu bir tane yazını göster istersen grup topiğinde ,
    daha 15 mesajdasın(yazmıyorsun), katılımcı bir tavrın yok. topik açılalı yıl oldu gördün ,okudun... atlayıp gelebilirdin ,onun bunun arkasına takılacağına mod'u olduğun sitenin etkinlikleri yokmu

84 ten beri motor tepesindeyim şu an 3 makine var bizde(kross125,cbr125r,dl1000 v-strom) daha ne diyeyim
    300000(üçyüzbin )km yol yapmışlığım var (iki teker sadece )

nerelere gittiğimize gelince zaten siteyi takip etmediğin buradan belli oluyor...

dediğimiz grup refleksine gelince işine gelmeyebilir (grup içindeki herkez bu kriterlere uyuyor...) taktir edersin ki önüne gelene gel denmez...tüm mt ailesinin gurur duyacağı bi topluluk bu,amatör yani dostluk bağı ile bağlı birbirine tüm mt gibi kendini bu bağ içinde görmeyenin(dostluk ve ik teker) içimizde zatem yeri yok ... operasyonel dinamikleri olan motor sevadalısı mt li dostlara ihtiyacımız var kendini öyle hissediyor isen başımızın üzerinde yerin var...

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı suzeko adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yauv amma içlendiniz birden katılım az dedik diye. kötü bişey demedikki.benim mangal olayından haberim yoktu o saatlerde kırkağaça nart ın yanına gittim. ordan akhisara geldim ki belki bir iki üye ile karşılaşırım diye ordan manisa ya geçtim baktım yine yok izmire devam ederken manisa motor kulübü üyeleriymiş 6-7 racing ve 1 klv 1000 in peşine takıldım ve çiçekli ye gittim. 3-5 dakka orada takıldıktan sonra izmir e indim oradan karşıyaka menemen derken yağmura yakalandım devam ettim tabi dona dona bergamadan somaya girdim.

Bu arada bende doğma büyüme manisa lıyım. ama şunlara çok güldüm "alemde şeklimiz duvarda resmimiz falan, yok davet edilmeler motorculuğu hazmetmeler bırakın hocam bunları yaa....

kimin nereye gittiği ve kimlerle olduğu bizi ilgilendirmez. sormadik yani zaten. hatta nereli olduğu bile önemli değil. insan olması yeterli bizim için. tabi bunun yanında oturup kalkmasını bilmeli. konuşmasına, davranışına ve uslubuna dikkat etmeli. aramızda yer edinebilmek için. bilmem anlatabildim mi suzeko?

sercan kardeşim teşekkürler. almanyadan değerli bir dostum gönderdi. vala paramız cebimizde baya bi rezil olduk aslında. kimseye güven yok yani. ama değdi. bana bahsettiğin kordondaki yeri gördüm. hala amacına uygun kullanım için beklemekte.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    ooooooo manisa mt allah eğlencenizi arttırsın kardeşlerim.ulan varya koymuşunuz tavukları cız bız kokusu buraya kadar geldi şerrefsizim.irtibatı koparmayalım manisalı tarzanlarım,can dostlarım
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    tavuğu boşş ver sen balıkların fotoları bi gelsee
    canlı canlııı
    torba içinde dans ediyordu mübarekler
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tavuğu boşş ver sen balıkların fotoları bi gelsee
    canlı canlııı
    torba içinde dans ediyordu mübarekler
    yaw özlem gıcıklığına mı yapıyorsun?
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı kamberhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooooooo manisa mt allah eğlencenizi arttırsın kardeşlerim.ulan varya koymuşunuz tavukları cız bız kokusu buraya kadar geldi şerrefsizim.irtibatı koparmayalım manisalı tarzanlarım,can dostlarım
    kardeşim nerelerdesin sen yaa, bak haftaya ki etkinliği biliyorsun, kafamı bozma GÜRKAY yapar tellalığını bi deri bi kemik kalırsın

dostum sesinizi özledik yaa... (izmir-mt)

WALLACE (MURAT) KARDEŞİM GELMİŞ GEÇMİŞ OLSUN...
    artık dön aramıza uzattın haa

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    wallace geçmiş olsun arkadaşım

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    dostlar manisalı kardeşler süpersiniz. güzel ve kaliteli grubunuzu sakın bozmayın derim. sizin gibi oturmasını kalkmasını bilen, sohbeti güzel, insanlara güven veren, yola çıktığında gözünün arkada kalmayacağı kaç grup var. aman diyeyim bunu koruyun. sizlerin yaptığı yapacağı her etkinlik eminim ki çok güzel olacaktır. aile ortamı gibi sizinkisi.

SUDEKO; kardeşim mangalı bizim dostlar yaptı ama anlaşılan sende hazımsızlık yaratmış. Soda iç iyi gelir ayrıca çok da inceleme bu topicleri iyi ce hazımsızlık yapar sonra allah korusun ülser falan olursun. malumunuz hasetlenmek ve çekememezlik insanda sinir yapar o sinir de midesine vurur. sağlıcakla kal motorsikletci kardeşim.

MECİT olm senin o garaja gelsem beğendiğimi alır mıyım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)