Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

18.02.2007 [Bolu MT] Bolu Dağı Tünelinden Geçiş

Motovento
    REKLAM ALANI
    myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @R3N Evet arkadasım ya haklısın bak onuda soyleyecektim arkadaşlar. Bolu dagı tünelinde anlık bi kaza , sorun vb olay durumunda emniyet seridi veya bi ufakta olsa park alanı yok tünelin içinde. Tünele girdiginiz andan itibaren bir an once cıkabilmek için dua etmeye başlasanız iyi olur (Gerçi motosikletler için pek sorun değil ama araçlar ve kamyonlar için bi sorunla karsı karsıya gelmesi durumunda büyük bi olaya neden olabilir)
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LucasBishop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250r
    olmuyo ama bizede haber verilmeli bu geziler.. ;) bizde bugun gidecek yer bulamadik gerci golkoye gittik ve orda bile donduk ki sizi dusunemiyorum gezintilerinizden haberimiz olursa katilabiliriz eger sizde isterseniz tabii ki..

tuncayguler14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    wayyy bolu mt nin demirbaşları güzel yapmışsınız ben yokken yokluğumu belli etmeyin oralarda benim içinde gezin.bu hafta boludaydım valla 1 günde 20 km yapmışım be o soğukta neyse hadi görüşürüz ist dan slm larr. bidaki gelişime görüşürüz... ha bu arada tatlı su motorcusu olmuşsunuz sanırım otoban falan filan niseeee artık
    :rendeer:

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emniyet şeridi olmayan tünelimiz cümlemize hayırlı olsun ! bu kadar paraya anca bu olmus demekki !
    Bir şerit kar etmişiz ..Daha ne istiyon.. .Sakın arızalanmasın sürücüler...Ya da benzin bitmesin tünelde.....Yürü babam yürü.... Benzinlik de koymamışlar tünele....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı LucasBishop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmuyo ama bizede haber verilmeli bu geziler.. ;) bizde bugun gidecek yer bulamadik gerci golkoye gittik ve orda bile donduk ki sizi dusunemiyorum gezintilerinizden haberimiz olursa katilabiliriz eger sizde isterseniz tabii ki..
    Sen abant gezime katılan boludan gt 250 motoru olan arkadas mısın ? Valla oysan bi goruselim bi ara ya tanısalım da bu tur gezilere de beraber gideriz. Benım msn myheart1404@hot

Ha bu arada Bugun gordum o motoru caddede Kaldırımda duruyodu

Alıntı tuncayguler14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wayyy bolu mt nin demirbaşları güzel yapmışsınız ben yokken yokluğumu belli etmeyin oralarda benim içinde gezin.bu hafta boludaydım valla 1 günde 20 km yapmışım be o soğukta neyse hadi görüşürüz ist dan slm larr. bidaki gelişime görüşürüz... ha bu arada tatlı su motorcusu olmuşsunuz sanırım otoban falan filan niseeee artık
    La zıgır adi motorcu tatlı su motorcusu gel de sana enduro kakalıyım da biraz içindeki enduro ruhun ortaya cıksın

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir şerit kar etmişiz ..Daha ne istiyon.. .Sakın arızalanmasın sürücüler...Ya da benzin bitmesin tünelde.....Yürü babam yürü.... Benzinlik de koymamışlar tünele....
    Valla o 1 şerit bizim açımızdan kar değil bi olum tehlikesidir bence Allah kımseyi orada bırakmasın cok uzun yaa ite ite de goturemezsin. Toplam 3000 mt civarı tunelin uzunlugu
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler