Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBF 150 ilk gezimiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    seruvenci80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    doğrudur sevgili metehan..güvenmemek lazım
    GAME OVER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    abi beni niye almadınız bizim mekana gelmişsiniz habarım yok Normalde KPSS kursuna gidiyorum ama bir günlüğüne ekerdik artık Ben kartaldayım abi hemen altımızda toplanmışsınız.benzin parasındanda yırtıcaktım ne güzel Hem benim cbf kırmızı sorunda olmazdı renkli olsun grubunuz bir dahaki buluşmalara benide çağırın abicim
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    erdo sen aklımıza geldin ama ben kursta yada okulda vs olabileceğini düşündüm..hatırladığım kadarıyla bu tür bir işin vardı..ayrıca telefon vs de yoktu...tabi güzel olurdu araya kırmızıyı alırdık
    GAME OVER

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi beni niye almadınız bizim mekana gelmişsiniz habarım yok Normalde KPSS kursuna gidiyorum ama bir günlüğüne ekerdik artık Ben kartaldayım abi hemen altımızda toplanmışsınız.benzin parasındanda yırtıcaktım ne güzel Hem benim cbf kırmızı sorunda olmazdı renkli olsun grubunuz bir dahaki buluşmalara benide çağırın abicim
    sitede yoktun kardeşim bizde aniden toplastık daha kalabalık gezilerimiz olucak inşallah

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    erdo kanka yahu şu cebin olsaydı arardım...gınger misafir var dedi...cloudunda cebi yoktu olmadı...gınger cloud sen falan bugün 6 olacaktık...ama sadece cbf 150 ciler gibi insanlar yanlış anlamasın tüm dostlar he davetlidir...ama 6 tane cbf 150 yi arka arkaya görenler şaşıracaktır...hoş olacaktır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    işşallah kısmet olursa bende gelmek isterim.Şöyle bir konvoy oluşturalım yahu öyle 3 motorla olmaz bu işler Gerçi benim daha rodaj bitmedi 200km oldu yahu

not:Bende nişantaşı çocuğuyum benide alsanıza aranızaa (alıntı burhanın lafı avrupa yakası)
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Forumdan Uzaklaştırıldı ginger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf150
    abi kaza yapmasaydım geçte olsa gelecektim yanına ama kazadan sora binmek istemedim koydum motoru sokağa çıktım gezdim arkadaşlarla

Motosikleti
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işşallah kısmet olursa bende gelmek isterim.Şöyle bir konvoy oluşturalım yahu öyle 3 motorla olmaz bu işler Gerçi benim daha rodaj bitmedi 200km oldu yahu

not:Bende nişantaşı çocuğuyum benide alsanıza aranızaa (alıntı burhanın lafı avrupa yakası)
    ya bişey diyemmi ben harbi nişantaşı çocuğuyum...8 saatim Valikonağında geçiyor...gınger desen oda aynı durum...

gınger kaza yapmış affedildi artık...benimde aklıma başka şeyler gelmişti...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    ginger geçmiş olsun
    GAME OVER

Vay be, o çay içtiğiniz yere bir kaç kez gittim, benim en çok turladığım yol o sahil yoludur. İyi yapmışsınız yaa, yakında daha kalabalık buluşmalarda beraber oluruz umarım. Bu arada Metehan'da benim montun aynından almış, benimki siyahı sadece.
    Şu Mart gelsin bakalım motorumuzu bi yanımıza alalım, ondan sonra ben de katılırım fırsat oldukça sizlere.

Mete sana özelden cebi atayım. Gerçi Pazar arasanızda gelemezdim, eşimle tiyatroya gittik daha önceden planlanmıştı. Artı motor şu an Kadıköy'de değil Kartal'da arkadaşın garajında, Mart başı gibi yanıma alıcam, ondan sonra her fırsatta gelirim ben de ve evet öyle 6 - 8 cbf150 çete gibin dolaşırız yauu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Süper olmuş ya Ah ank dada Toplansaydık bi :S

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende zevk aldım...yazın düşünsene...o sahil bir başka tatlı olur...açılıcaz ksımetse...

Evet ya yazın o sahilde ne muhabbet olur, şöyle 8 - 10 motor.
    Abi beni de sabırsızlandırdınız haa.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletleriniz hayırlı olsun kazasız belasız nice gezilere

Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    evet çete olucaz, dört tekerlerin üstüne üstüne sürücez, sıkıştırıcaz onlar, yanlarından geçerken camlarını balgamlarla sıvayacağız...

şimdi böyle diyorumda dün oturduğumuz çay bahçesinin otoparkında bi dört tekerin aküsü bitmiş..çocuk ezik bi şekilde yanımıza gelerek abijim şuna bi el atarmısınız, el pençe divan modları...

insan yüreği işte metehanla gittik el attık..el attık tabi ama vakti geldiğinde balgamda atmayız anlamına gelmiyor tüm bunlar..
    GAME OVER

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    güzel olmuş... üç cbf te yan yana bir başka duruyor hani...
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Ooo! Siz çoktan sezonu açmışsınız, darısı bizim başımıza.

Bizim yerimize de gezin.
    Free Motorcycle Team

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Güzel bir şehir turu olmuş...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chocolateman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo! Siz çoktan sezonu açmışsınız, darısı bizim başımıza.

Bizim yerimize de gezin.
    sezon 365 gün yeterki yerler kuru olsun

Motosikleti
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be, o çay içtiğiniz yere bir kaç kez gittim, benim en çok turladığım yol o sahil yoludur. İyi yapmışsınız yaa, yakında daha kalabalık buluşmalarda beraber oluruz umarım. Bu arada Metehan'da benim montun aynından almış, benimki siyahı sadece.
    Şu Mart gelsin bakalım motorumuzu bi yanımıza alalım, ondan sonra ben de katılırım fırsat oldukça sizlere.

Mete sana özelden cebi atayım. Gerçi Pazar arasanızda gelemezdim, eşimle tiyatroya gittik daha önceden planlanmıştı. Artı motor şu an Kadıköy'de değil Kartal'da arkadaşın garajında, Mart başı gibi yanıma alıcam, ondan sonra her fırsatta gelirim ben de ve evet öyle 6 - 8 cbf150 çete gibin dolaşırız yauu
    e hacı seni biraz Hanımköylü gördüm... varsa hanım abla...yoksa hanım abla... neyse Mart ayında Çanakkale olayına giricez kısmetse...ben hafta sonu pazar günğ yağış olmazsa Tekirdağdayım o kesin...bilginiz olsun...kanka o cafede çay 2.5 ytl ya...bi kazıkladılar bizi akıllara zarar...kazık yemeyelide bayağı olmuş ha...

5 çay 1 tost 1 sahlep 19 ytl bayıldık ortak...hepimiz ödeyince kazık acısı azaldı... paraya pula önem vermeyiz ambiansta ama kazık yemekte hoş değil ya...sahil diye kanımızı emdiler akşam vakti...

Alıntı seruvenci80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet çete olucaz, dört tekerlerin üstüne üstüne sürücez, sıkıştırıcaz onlar, yanlarından geçerken camlarını balgamlarla sıvayacağız...

şimdi böyle diyorumda dün oturduğumuz çay bahçesinin otoparkında bi dört tekerin aküsü bitmiş..çocuk ezik bi şekilde yanımıza gelerek abijim şuna bi el atarmısınız, el pençe divan modları...

insan yüreği işte metehanla gittik el attık..el attık tabi ama vakti geldiğinde balgamda atmayız anlamına gelmiyor tüm bunlar..
    kanka o elemanın yanında manita vardı birde ondan ezikti...kızın yanında zaten araba çalışmamış karizmayı çizmiş...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Şööle çıksaydınız yola, kamyoncuların uğadığı benzinliklerin birind saç kavurma yeseydiniz daha karlı olurdunuz en azından et yemiş olurdunuz...

Allahın suyuna çayına 19 ytl ha.....Yüreğin de sızlamıştır kanka...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)