Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

CBR'cılar yine yollarda: Tekirdağ Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar yine biz...
    Biz kimiz? Praetorian (Özgür) ve ben GorkeM (sadece Görkem)

2 gün önce uzun zamandır karşılaştırdığımız ama bir türlü gerçekleştiremediğimiz Tekirdağ gezisini gerçekleştirmek için sağanak yağmur ve fırtına eşliğinde buluştuk. Hava çok soğuktu ve rüzgar çok kuvvetliydi... Ben Leventten zor gelirken Özgür köprüden uçmadan geçebilmişti. Ama canımız acaip köfte çekiyordu , Tekirdağa gitmeliydik =)
    Beşiktaşta buluştuk ve kahvaltı etmeye simitçiye girdik...

Karnı doyan Özgürün yaratıcılığı azdı... Içinde balık yüzen botlarına poşet geçirerek yağmurdan korundu...

Hazırlıklar tamam , yola çıkma vakti

E-5'den yola çıktık... Gayet istikrarlı ve disiplinli bir şekilde sağanak yağmur ve fırtınayla boğuşarak ilerledik. Yolda motorla ilgili hiç sorun yaşamazken 5-6 tane kaza gördük. Özgür Dakar'a benzetti yolu ben ise Carmageddon'a... Heryerde parçalar vardı yolda. Herkes biryerlere, birbirlerine çarpmış. Eee o havada gitmek zor tabi
    Tek sorunumuz üşüyen ayaklarımız ve silmek zorunda olduğumuz vizörlerimizdi.
    Beylikdüzüne vardığımızda Bauhaus'da bir mola verdik...

Normalde su geçirmeyen ayakkabılarım sağnağa dayanamadı... Ben de Özgür gibi yaptım

Özgür'ün eldivenleri sünger gibi su çekince yine yaratıcılını konuşturdu. Çözüm:bahçe eldiveni ;)

Bauhaus'da etrafa bakar gibi yapıp ısındıktan sonra yola çıktık... Benzinlerimiz azaldı benzin almaya girdik... Adama 20-20 40 milyon doldur dedim gittim karttan ödedim... Depolar almadı 35 milyon doldurabildi 2sine toplam , 5 milyonumuzu geri almak için bekledik durduk...

Ölümüne kankayıızz

Soğuktan telefon kameram buğu yapmış

Vee sonunda silivriye vardık... Silivride hava nispeten güzeldi... Motorları parkettik ve girdik bizim yazlığa 1 saat mola vermeye...

Soğuk ve ıssız...

Özgür düşünceli... (Tamamen yalan, başka tarafa bak dedim)

Moladan sonra tekrar çıktık yola... Erman_Erkan ile buluşmaya... Tekirdağa vardığımızda bir arkadaşla beraber bizi karşıladılar sağ olsunlar... Oradan özlemini çektiğimiz Tekirdağ köftecisine gittik... Bol bol köfte yedik, muhabbet ettik. Erman Tekirdağ trafiğinin o gün yoğun olduğunu söyleyince 2 Istanbullu olarak çok şaşırdık =)
    Yola çıktık ve ileride bir kasabaya vardık Erman adı neydi oranın??? Yükseklere çıktık ve manzaranın keyfini çıkardık =) Yerler çamurdu çok eğlenceliydi... Bizim Cıbırlar enduro moduna geçti hemen transformers misali...

Özgürün süper gösteren farı: (Zaten bütün yol kısalar olmadığı için uzunlarla arkama geçti , aynadan yansıyan ışıkla kör etti beni )

The Çamur Resimde pek çıkmamış...

Benim Jillian(kızım) manzarayı işaret ediyor...

Onu kırmadım hemen çektim manzarayla bir pozunu

E tabi diğer kızlar kıskandı...

Gece oldu , bir çay içtik. Kalkma vaktimiz gelmişti... Erman'lar sağ olsun yola kadar eşlik ettiler... Vedalaşmadan önce Ybr'yi test ettik...
    Orada kaskımın plastiklerini kaybettim ama

Neyse Silivriye döndük , alışveriş yaptık... 5 lt'lik bir su aldık , kola aldık , hazır makarna ve çorba aldık , bir de abur cubur Ama yolda 5 ltlik su filemden kurtuldu ve düştü... paramparça oldu... Bir tane daha aldık

Silivriye vardık , motorları park ettik ve trafoları , suyu açtık girdik evimize...

Önce odayı ısıttık

Ormantik odamız +18

Veee şartlar böyle olunca başladık Paris Hiltonculuk oynamaya

Şaka bir yana Özgür Playstation2 getirdi... Aldık yanımıza cips-kola , Tourist Trophy , Burnout ve Winning Eleven oynadık Çok eğlenceliydi Winingde bir türlü yenemedim Özgürü , ama Touristte öyle değildi
    Alttaki ben... Ninjaaa... Üstteki o... K1200R

Sabah olmuştu... Motorları çalınması zorlaşsın diye koyduğumuz alakasız yerden çıkartacaktık...

Kankalar başbaşa muhabbet ederken...

Ve bize yol görünür: (ortadan saman topu geçse tam olacak)

Neyse çıktık yola... Yollar kuruydu. Ve artık Cıbırların ss kişiliğine bürünme zamanı gelmişti... Biraz basalım dedik , çok da trafik vardı...
    Ama silivri-levent arasını ara sıra durarak; ben 50 dakikada Özgür 1 saatte katettik... Arabalar sağ olsun çünkü düz yolda Özgür beni geçiyor hep Ama ben daha kıvrak gidiyorum sankim

Eve döndük , ve yarın serviste yağ değişimi için buluşmak üzere ayrıldık... 2mizin de motorlar aynı km'de...
    El sallarken Özgüre
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hele bi bahar gelsin biraz da tecrübeleneyim ben de gezicemmm !!!! istanbul sınırlarının dışı çağırmaya başladı bayramda bakalım ne zaman kafalanıcammm... kıskandımmm

=) bekleriz gezilere...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Kısa ve güzel bi gezi olmuş
    ben de gittim geçende silivriye ..Ama gene şanslıymışsınız benim gittiğim zaman silivide hava tertemiz açıktı..Biraz ileri gittim maxi de süperdi..Biraz daha gittim.. ve 2 metre ötemi göemiyordum..Sahile falan indim sisler içinde fotoğraflar çektim açıkçası tek başımaydı çok ıssızdı korkmadımda değil ama olmaz öyle maceracı adam her şeyi göze almalı dedim ve devam ettim ama makinam analog olduğu için koyamıyorum şu an:(
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Sizleri görünce özeniyorum valla :(:( Güzel gezmisiniz(e be oglum kafayımı yedin yagmurda sogukta motora biniyosun)

yarışçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda-cg+mz+cbr125+R1
    TEBRİKLER BEYLER TÜRKİYE DAKAR VERSİYONU OLMUŞ BU YAA.KONUŞULACAK Bİ ANINIZ ÇIKMIŞ YİNE.

CBR'DA İYİ MAKİNADIR HEE HONDA CUP'TANIM İYİ BİLİRİM.YAPMIŞ ADAMLAR VALLA YOLDA BAŞKA 125 PEK TANIMAZ ÇEKER TOKADI HEMEN.

PAYLAŞIM İÇİN TŞK.İZLEMESİ BİLE KEYİFLİYDİ

ahmetusta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 400
    geziniz hoş olmuş belli paylaşımınız için tşk

honda hayat onda
    www.ahmetusta61.blogspot.com
    ÇILGIN MOTORCU

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer

Motosikleti
    yazın bişeyler düşüncez bakalım..
    güzel gezi olmuş paylaşım için sağol.benim de kumburgazda yazlığım var kışın oralar ıssız ve sakin olur gezi için bence güzel zamanlar.

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    güzel gezii olmuş. poşet fikri iyi
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Sağol paylaştığın için Görki
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Motti 150T-11---Sym Gts 250
    Tebrikler çok güzel gezi resimler ve anlatım muhteşem

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abilerim bene yaza dogru motor alıom ınsallah ama hangı motoru alıcagımı sasırdım cbr 125 mı yoksa zealsun gs 200 mu zealsun cın malı ama honda da kalıtelı bı mal ama cbr 125 hondanın gercek malı deılmıs bole bı solen tı var eger cbr alırsam arnıza gırebılırmıyım insallah o zamnlar gelır hadı sıze ii surusler

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gusel gezı olmus gorkem ellerınıze saglık
    o dıger arkadası kutluyorum yaratıcı cozumlerınden dolayı zaten kendısı cok sanatsal ve entellektuel bı kısılıktır
    saka bı yana
    yagmurda benım durumuma dusersenız sulu bı bot ve su cekmıs eldıven
    2 cozumde cok ıse yarıo aklınızda bulunsun
    play statıon oynarken ben daha kıvrak gıdıodum gorkem duz yolda zx-10r la gecıodu benı
    gercek hayatta tam tersı oldu
    duzlukte ben bastım(daha agır olmama ragmen) trafıkte gorkem abandı

not:gorkem kasabanın adı kumbag dı
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    vayy bee olaya son noktayı koymuşsunuz...
    birçok endurocu geçinen böyle havada evden çıkamazken siz yolları yutmuşsunuz helallll
    eline saglık süper resimlerr .......

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    beyler harika olmuş eğlenmişsiniz kesin ama inşaallah hasta omadınız. bir ay önce ben sağanağa yakalandığımda hemde ful kıyafetlerimle olmasına rağmen felaket hasta olmuştum..............
    görkem o depo üstüne koyduğun çanta mıknatıslı çanta mı.
    BORN TO RACE

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Ufff Bugun uyandığımda hertaraf bembeyazdı gözlerimı açamadım. benim motor sezonum kapandı galiba

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    paylaşımın için saol
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

@crayzboyone
    Zealsun ile Honda arasında mı kaldın?... hmm
    Bir de Cbr nasıl gerçek Honda değil onu anlamadım
    Kim söylemişse sallamış

@DEVIL CBR
    Evet depo üstü çanta mıknatıslı... Richa marka. Ben çok memnunum valla her motora lazım

Bu arada yorum yapan bütün arkadaşlara teşekkürler...

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Size enduro şart
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler