Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

4.[MT]Muğla 17.12.2006 Akyaka Gökova

Motovento
    REKLAM ALANI
    sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Evet arkadaşlar...Bu haftada yepyeni bir geziyle birlikteyiz.Her ne kadarda geçen haftaya benzer mangal keyfide yapmış olsak,bu buluşmamız biraz sancılı geçti gerçeği söylemek gerekirse.cumartesi günü bende işlerimi bitirip hem Barış Abiyi mekanında ziyaret etmek hemde günün iş stresini atmak için atlayıp marmarise gittim.Murat abi ile haberleşip marmarsite mehmet amca ve afife teyzeyi ziyaret edip murat abi ile Barış Abinn yanına gittim.
    http://img82.imageshack.us/img82/206...39smallit0.jpg
    Daha sonra geceye kadar planlarımız bir kaç kez değişti.onları teker teker anlatmayayım merak eden Mt Muğla sayfasına baksınson olarak mes iki motor biz geleceğiz köyceğiz uzak kaçar mümkünse akyakada buluşalım dedi ve son kararlarımız alındı.

Sabah 08,30 civarı lordskeldan namı değr selim ile köyceğizde kavşakta buluştuk.Banro (Can Abi)ve eşi ise biz öğlene gelelim dediler.Bizde yolumuza devam ettik.Yalnız hava şartlarından dolayı ikimizinde bacakları soğuktan yandı.Altıma birkat daha birşey giymeliydim diyerekten lordskeldan ile yaklaşık üç molada gökovada bir kahvaltı salonuna oturduk
    lordskeldanın kymcosu ve benim honda

lordskeldan ve ben soğuktan donmuş bir biçimde giriyoruz ve hemen kendimize birer nescafe söylüyoruz.bir baktık içeride soba yanıyor.bir tane teyze "yavrımmmmmmmmmm soğuktan donmuşsunuz ısnıvern gareeee" diyince selim ile benim de içim ısındı.Tam motorlarımıza atladık murat abi ben marmaristen çıkıyorum dedi.Bizde ısınmış ve tazelenmiş bir halde yola koyulduk.istikamet halilin yeri.

bende yola çıkmaya hazırım.karizmanı yiyeyim

herneyse tekrar donmadan yaklaşık 15 km sonra marmaris istikametinde halilin yerine ulaştık.Her zamanki gibi yine en erken biz geldik. yine hemen nescafe dyadık bünyeye selim ile ben tıkır tıkır titriyoruz.murat abide bir 15 dk sonra geldi yanımıza.tabikide açız
    daha sonra mes sabah yola çıktıklarını yatağana kadar geldiklerini ancak havanın çok soğuk ve sisli olduğundan dolayı geri dönmek istediklerini iletti.canınız sağolsun mes inş.başka zamana.Barış abide birgün önceden eğlenceyi fazla uzatmış kalkamamıs.o gelmeyince barış abi ve burcuda gelmedi.ama bora abi sana darıldım ben sen niye gelmedin

bunlarda motorlarımız bir mola esnasında.

bu esnada fotoğraflarda hepimiz çıkalım diye yardım istedik.

ama eleman profosyonel çıktı.pozisyon alıyor falan.bknz üst resimlerçok sağolsun onada teşekkür ediyoruz

daha sonra ne yapalım dedik.iskeleye indik.murat abi açtı oltasını denize saldı ama nafile balıklar takılmıyordu.

sitede reklam yapmak yasak olduğundan şöyle özetliyeyim gittiğimiz yerde ünlü bir dondurma markasının reklamı çekilmişti.

bu arada tuncer amcada telefon etti mangal yapacaksak hamsi getirecekti ama katılım az olur diye vazgeçtik sen gel yeter tuncer amca dedik.banroda gecikince bizde biraz merak ettik.ama geçte olsa eşiyle geldi bizde hadi cafeye gidelim birşeyler içelim dedik.hemde Can abi iki haftadır yoktu onuda özlemişisiz

havayı fırsat bilen gelmiş

biz aslında iptal etmiştik mangalı falan ama mehmet amca yakın mangalı biz geliyoruz tuncer amcanız ve afife teyzenizle diyebizde hemn atladık doğru markete et almaya bende ızgara ve kömür vardı.o esnada barış abi bizi görmek için gelmiş.oda kalıp geri döndü.sağolsun banroda kömür getirmiş.hemen yine plan değştirip geçen haftaki yerimize gittik.tam mangalı yaktık MEhmet amcalar geldi.
    onlarda malzemlerini getirmişler.mehmet amcada şarap getirmiş ama bize izin vermedi içmek için malum motorluyuz.

geçen haftanın mangalcısı bendim.bu hafta sıra banrodaydı.sağolsun yaktı hemen mangalı.mangal öncesi abartıp ağaç yakalım dedi banro.

mangal maharet ister.Can abide bol çıktı maharet.

Yine sohbetler yapıldı ve günün onuna geldik.8 motor hayalimiz suya düşsede yinede güzel bi geziydi.

Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Şahin fotoğraflar güzel çıkmış. Mangalı görünce yeniden acıktım.

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    ohooooo konuyu tuncer amacamda okuyor saygılar tuncer amca.Arkadaşlar arada F5 yapın yeni resimleri atıyorum.benim makinede pil bitmiş nasipse yarın atarım bendekileri.
    Motosiklet.net ailesinden mutlu bir kare daha.17.12.2006

Can abi buda sana gelsin.sağolsun onuda yorduk bugün.

bu arada üşenmeden sabahın erken saatlerinde yanıa gelen lordskeldan a çok teşekkürler.arkadaşımız hem almanca öğretmeni hemde bizim gibi müzisyen.akşamüstü dalyanda düğün orkestrasında programı varmış.o yüzden aramızdan erken ayrıldı.tavuktan yiyemedi ama inşallah gelecek sefer
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2004 yaz'ının 4 mükemmel günü bu koyda bir arkadaşımızın pansiyonunda geçmişti inanılmaz güzel ve gidilesi bir yer özellikle koy'a akan çay'a girilmesi tavsiye olunur buzul etkisi yaratıyor.... Çok güzel bir gezi olmuş tekrar ziyaret edilmesi gerektiğini hatırlattığın için teşekkür ederim..
    sanırım burası.aman aman uzak dursun bugün yeterince üşüdük

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    2004 yaz'ının 4 mükemmel günü bu koyda bir arkadaşımızın pansiyonunda geçmişti inanılmaz güzel ve gidilesi bir yer özellikle koy'a akan çay'a girilmesi tavsiye olunur buzul etkisi yaratıyor.... Çok güzel bir gezi olmuş tekrar ziyaret edilmesi gerektiğini hatırlattığın için teşekkür ederim..
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    gününüzün güzel geçmesine sevindik.O harika mangalı kaçırdık diye çok üzüldükancak bunu ilerde telafi edeceğimize inanıyorum.Çok soguk bir yolculuk yaşadık inşallah yarın hasta kalkmayız.Bodrum'dan herkese sevgiler yolluyoruz

nmurataydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    arkadaşlar gerçekten güzel bir gündü..katılımcı arkadaşlara çok teşekkürler..haftaya şimdiden program yapmaya başlasak diyorum

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    geziniz ve gününüz güzel geçmiş resimler yine konuşuyor
    paylaşımınız için saolun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gününüzün güzel geçmesine sevindik.O harika mangalı kaçırdık diye çok üzüldükancak bunu ilerde telafi edeceğimize inanıyorum.Çok soguk bir yolculuk yaşadık inşallah yarın hasta kalkmayız.Bodrum'dan herkese sevgiler yolluyoruz
    mes can sağlığı olsun.bizde sabah ,oldukça zorlandık.lordskeldan iile üç molada vardık.sizi çok iyi anlayan biri varsa bugün onlardan biri bizdik emin ol.o yüzden fazla ısrar etmedik gerçi bizim kisi tam koruma çıkmadığımızdan oldu.kotun altına birşeyler giymeyince kötü oldu.buda akıl karı haznemize yazıldı.

Beatrice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine çok şahane bir günü kaçırmışız... Neyse umarım bir dahaki sefere bizde katılırız. Fotoğraflar için teşekkürler...

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Biz hanımla çok üşümedik. Sağlam bir bot+dizlik+kışlık motosiklet montu+balaklava+kask= konforlu ve sıcak seyehat. Gerçi hazırlanması uzun sürüyor, hareket imkanınıda çok sınırlıyor ama olsun. 90 dan aşağı hiç düşmedik ve mola vermeden 70 küsür km yol yaptık, soğuk çok rahatsız etmedi.

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paylaşım için teşekkürler, ankaraya da deniz gelsin istiyoruz

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    valla şahin gene azmışınız ama bu sefer aga yok yanınızda mes de gelecekti oda yok ama gene muhteşemmişiniz birgün aranızda bende olcam çok yakında.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Çok güzel gezi olmuş..... Biz İstanbuldan bakıyoruz sadece ....
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cumartesi akşamı bir arkadaşıma davetliydim gece bizim düşündüğümüzden uzun sürdü haliyle geç saatlere kadar muhabbet ve içkide olunca pazar günü kafa kazan bir şekilde kalktım değil motor bisiklet dahi kullanacak durumda değildim ..bu yüzden bu hafta arkadaşlara katılamadım hoş katılamadım diyom ama sonradan araba ile yanlarına gittik .. tesadüf onlarda biz akyakaya vardığımızda mangal alışverişi yapmak üzerede akyakaya gelmişler araba ile önden gderken resimleri çektim aslında bide video vardı ama çok titretmişiz ..

hemen mangal ateşi yakılma girişimlerine başlandı
    bu sefer can mangalı eline aldı

can ağaçlarda kuru dal aradı

ve mutlu son

bu hafta ben ancak yarım saat kadar arkadaşlarla beraber olabildim ..bir dahaki sefere buluşmak üzere
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Üşüdük ama olsun gerçekten güzel bir gündü
    Fotolar çok güzel olmuş
    Katılan herkese teşekkürler
    Katılamayanlarla da görüşmek ve tanışmak üzere
    Bu arada beni mt listesine eklemeyi unutmayın

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşım için teşekkürler, ankaraya da deniz gelsin istiyoruz
    bizde ankaralıları buraya istiyoruz sezonda.

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla şahin gene azmışınız ama bu sefer aga yok yanınızda mes de gelecekti oda yok ama gene muhteşemmişiniz birgün aranızda bende olcam çok yakında.
    ümmet abi aga açıkladı durumu. onsuz sohbetin tadı olmaz ki zaten ama ne olursa olsun bu haftada eğlendik.bakalım abi gelecek hafta neler yapacağız.biraz keşf yapsak ii olur aslında.
    yorum yapan elleriniz dert görmesin

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    tek resim kalmıştı elimde.hep birlikte mehmet amcanın anlattığı fıkraları dinliyoruz.her buluşmada selamlaştıktan sonra kime çatacak bugün acaba diye bekliyoruz. Mehmet amca huysuz virjin halt yemiş senin yanında.bu arada mehmet amcanın konservatuar mezunu olduğunu bilmiyordum.lordskeldan bas gitar ve klasik gitar,murat abi ud,barış abi korocu,ben gitarcı ve klavyeci....ama konu motorlar olunca herkes müziği unutuyor.

bu arada yeni hafta planlarımızı şimdiden yapalım.cumartesi pazar hava açık yaklaşık 4 adet hava tahmin sitesine göz attım.bir çoğu cumartesi ve pazarda mutabık.
    hadi site sakinleri hiç yorum yok bizim buluşmalar hakkında.kendi kendime soruyorum acaba ii gezemedikte ondanmı yorum yapmıyorlar diye.

Muğla'da sular 30 metre çekildi
    20 Aralık 2006 Çarşamba 07:12
    Köyceğiz Gölü tarafında da su seviyesi yaklaşık bir metre indi. Muğla Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Niyazi Özdemir, çekilmenin şaşırtıcı olduğunu, çok iyi incelenmesi gerektiğini söyledi.

Caretta Caretta kaplumbağalarının üreme alanındaki İztuzu'nda geçen pazar yürüyüş yapan, ılık havadan yararlanıp denize girmek isteyenler, sahilde teknelerin kuma oturduğunu görünce tedirgin oldu.

Göcek Liman Başkanlığı yetkilileri, son 10 gündür gözle görülür bir çekilme olduğunu belirterek, "Bu çekilme günden güne artıyor. Bu durum ilk kez oluyor. Benzer olay Göcek'te de yaşanıyor. Nedenini bilemiyoruz" dedi.

Dalyan Tekne Taşıyıcıları Kooperatifi Başkanı Atilla Gültekin de, "Kanala tekne giriş çıkışı mümkün değil. Kış turizmi darbe aldı. Ayrıca yazın turist taşıyıp kışın balık avlayanlar, kanalın dışına çıkamadığı için zor durumda kaldı" diye konuştu.

bu hafta bi dalyan yapsak nasıl olur....hem olayı yerinde görmüş oluruz...merak ettim şimdi.

Beatrice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar bu haftasonu varmı yeni plan

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı Beatrice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bu haftasonu varmı yeni plan
    Tam belli değil ama :
    http://www.motosiklet.net/forum/show...=10103&page=11

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    muğla mt de yazdık ancak buluşma saatlerinide ayarladıktan sonra duyurularada veririz...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler