Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir-Çeşmealtı-Urla Gezimiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    Pazar sabahı İzmir hatay dan saat 10.00 da cıktık hava o kardar güzeldi ki motor kullanmak için bundan güzel bir pazar olmazdı yolda saat erken oldugu için boştu evden (hatay dan) saat 10.00 da cıktım saat 10.50 de urlaya vardık kardeşimle. Yasemin(Yas) ile çok güzel bir sabah geçirdik onun motorunu( yamaha x-max) da kullanma şansım oldu , teşekkürler yasemin motorun çok güzelmiş artık senin motorla İzmir MT nin gezilerine gideriz.
    Bu resimleri sizlerle paylaşmak istedim.

Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    duslemek guzel bir gezi duruyo yüzeysel geçmişsin fotolar ile
    KT125 Gördükçe kafamı vuruyorum duvarlara Bilgisayar alıcam diye motor alamadım bu yaz

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    urla izmirin en güzel beldelerinden bende yeri ayrıdır çeşmealtıda hergeçen sene güzelleşiyor valla bukadar reklam yeter pazar günü baya bi verimli geçti ozaman abicim harika bi gezi ondan sonra go kart da en hızlı tur zamanları hatta tur bindirmeler falan racecilerden hıncını aldın walla bugun
    Ride your way

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    valla benim şansıma aracım çok hızlıydı 0 numara zaten benden sonra bozuldu.
    125 kt yi tavsiye ederim 13,000 km de sorunsuz ama 2-3 ay sonra ybr veya cbf 150 alacağım ama kt mi özleyeceğim
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    Yamaha x-max 250
    Herkese selamlar, arkadaşlar ufak çaptaki(!) çeşmealtı gezimiz çok keyifli geçti hava muhteşemdi, çeşmealtının zaten doğasına manzarasına denecek söz yok.Umarım bir hafta sonu tüm grup bu güzellikleri görmeye gelirsiniz, hatta bize de beklerim herkesi Ben de foça gezisinde olduğu gibi 4 tekerlekle değil motorumla katılırım aranıza
    ::pulp::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler