Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Çay Içmeye Kerpe'ye Giden Manyaklar

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hehe , zaman olsa keşke ama işte malum sabah 7'de uyanmak zorundayız
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    bence çok güzel gezmişiniz bravo vallah ama o yollar süper ya ilk önce otoban
    ondan sonra 40km duble yol kandıraya kadar tatlı virajlar bende cumartesi yada pazar gitmeye düşünüyom

blackbird le mi? , benim motoru da arkaya bağlasana nasıl olsa kamyon bile çeker o motor...

O tatlı virajlar gerçekten güzel... Biz o virajlara ulaştığımızda hava kararmıştı , ışık da yok o yolda , Emre arkadaşım bir U dönüşünü kestiremeyip düşme tehlikesi geçirdi Valla kızmasın ama görüntüsü çok komikti

Benim temassızlık yüzünden kırpan sağ farım sonucu; yol boyunca karşıdan gelenlerin selektör sanması üzerine , ben de bol bol selektör yedim o biraz kötüydü
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    blackbird le mi? , benim motoru da arkaya bağlasana nasıl olsa kamyon bile çeker o motor...

O tatlı virajlar gerçekten güzel... Biz o virajlara ulaştığımızda hava kararmıştı , ışık da yok o yolda , Emre arkadaşım bir U dönüşünü kestiremeyip düşme tehlikesi geçirdi Valla kızmasın ama görüntüsü çok komikti

Benim temassızlık yüzünden kırpan sağ farım sonucu; yol boyunca karşıdan gelenlerin selektör sanması üzerine , ben de bol bol selektör yedim o biraz kötüydü
    evt blackbirdle gitcem hava iyikene rodajı bitirim diyorum ama ilk bahar gelsinde
    yavaş yavaş gezileri planlamaya başlayalım

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Hepimiz biraz manyağız

Motosiklet tutkusu işte böyle bir şey adamı bir anda manyak eder ve hiç düşlemediği yönlere sürükler

Üşüdünüz belkide dondunuz ama buna değdi değilmi?

Kazasız belasız nice manyaklıklara..

Selamlar,
    Özer

Alıntı necdet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evt blackbirdle gitcem hava iyikene rodajı bitirim diyorum ama ilk bahar gelsinde
    yavaş yavaş gezileri planlamaya başlayalım
    Bizim plan belli , Izmir üzerinden Akdeniz turu , hemi de kamplı

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5

aallloo arkadan konuşmak ayıp olmuyo mu?? evet belki komik bi görüntü oldu fakat düşmedik. baak "dik" diyorum çünkü ben tek kişi değilim ve ayrıca soğuk bide topun sibobu kaymış...
    Dorado V5

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Öncelikle paylaşım için teşekkürler..
    Koyulacivert ;bu arada senin motosiklet cidden cruıser mış yav,ben başka bir modelle karıştırmışım
    Bu arada o hamburgerlerin hepsini yediniz mi,Görkem hiç göstermiyor da
    Ducatista:)

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Akdeniz turunda Antalya var ise haberimiz olsun sizi en ii sekilde karsilariz dostlar.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koyulacivert ;bu arada senin motosiklet cidden cruıser mış yav,ben başka bir modelle karıştırmışım
    yedik yedik... ne kadar yesemde formumu koruyorum yarışçı dediğin ince olur

ya ayıp ettin Akdeniz turu olur da Antalya olmaz mı

Motosikleti
    Dorado V5
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya demiştim sana sen corvus diye bi modeli var onunla karıştırdın
    Dorado V5

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı koyulacivert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya demiştim sana sen corvus diye bi modeli var onunla karıştırdın
    Koyulacivert;
    Ne aptal kız motosikletten de hiç anlamıyor demişsindir içinden kesin
    Bowling konusuna hiç girmiyorum,o da üstüne tuz biber olmuştur herhalde
    Görkem;
    Formunu koruma yöntemlerini bir ara biz kızlara da açıklarsan çok sevindirici olur
    Ducatista:)

yakında "Görkem'le sağlıklı yaşam" cd'si çıkarcam zaten

Motosikleti
    Dorado V5
    @ starsailor --- aa valla aklımdan öyle bişey geçmedi herkes her modeli bilemez ki... bowling fiyaskoydu doğru

@ görkem --- hahahauha bide sana spor salonu açarız tam olur hemde "kerpe" de... gidiş-geliş hep macera olur
    Dorado V5

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    hocam valla güzel şey ya aslında kerpe diye çıkmıcaktınız rüzgarın estiği yöne diye açıcan gazı ben genelde otostopla öle yapıyom rüzgar ne yöne eserse o tarafa otostopola gidiyorum

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Paylaşımınız için teşekkürler.Bu arada gerçekten ADANA'ya gelecek olursanız çok memnun oluruz.Diğer ADANA'lı arkadaşla birlikte sizleri ağırlamaya çalışırız Mesela meşhur ve sadece adanada yiyebileceğiz lezzette adana kebabı,şalgam suyu,ve adanaya özgü buz gibi(zaten buzdan yapılır)bici-bici.boşverin o hamburgerleri sonuçta fast food.Bu arada emre kardeşime birşey sormak istiyorum?Bende 1-2 aya kadar dorado/corvus almk için girişimlerde bulundum.bayağı da araştırdım.yani anlayacağın kafaya koydum.bu konuda senin duyum ve fikirlerin nedir?yardımcı olabilirsen sevinirim.

gece-ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    haberini geç aldım gezinin ama yinede sağol söylediğin için görkem.Başka bir zaman inşallah.emre, ben ,sen ve diğer motorcu arkadaşlardan katılmak isteyen olursa onlarıda çağırırız tabi hava iyi olduğunda.

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşımınız için teşekkürler.Bu arada gerçekten ADANA'ya gelecek olursanız çok memnun oluruz.Diğer ADANA'lı arkadaşla birlikte sizleri ağırlamaya çalışırız Mesela meşhur ve sadece adanada yiyebileceğiz lezzette adana kebabı,şalgam suyu,ve adanaya özgü buz gibi(zaten buzdan yapılır)bici-bici.boşverin o hamburgerleri sonuçta fast food.Bu arada emre kardeşime birşey sormak istiyorum?Bende 1-2 aya kadar dorado/corvus almk için girişimlerde bulundum.bayağı da araştırdım.yani anlayacağın kafaya koydum.bu konuda senin duyum ve fikirlerin nedir?yardımcı olabilirsen sevinirim.
    Abi ne yaptın gece gece acıktırdın yaw Off nasıl da canım çekti , adana kebabına da bayılırım...
    Emrede Dorado Poseidon var... Bence iyi motor Tek eksiği otomatikliği (bana göre)

@gece-ci
    Inşallah başka zamana Bir haftasonu oradayız yemeğe ağırlarsan bizi

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Bizim plan belli , Izmir üzerinden Akdeniz turu , hemi de kamplı
    ne diyorsunuz benim rotam bu benden çaldınız vallah aynı düşünce bendede var izmirden başlayıp bütün ege akdenizi dolaşıp antalyada son durak
    antalya mt ziyaretine

Motosikleti
    Dorado V5
    @ adanalı --- benim motor poseidon ben çok memnunum hiç sorun çıkartmadı çok şükür... corvus u da kullandım o da süper... daha detaylı bilgiye dorado topiklerini okuyarak ulaşabilirsin.. bu arada adana ya da geliriz o kadar gelmişken teklifler süper

@ necdet --- necdet abi sen diyosun benim rotam bu benden çaldınız diye ama senin benim farkeder mi yahu? beraber gideriz... sen biraz hızlı gidersin o motorla ama... napalım arkandan arkandan
    Dorado V5

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler