Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

[MT] Muğla ilk buluşma ve resimler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En sonunda katılım azda olsa toplanmayı başardık Marmaris"ten 4 motor Dalaman"dan bir motor Köyceğiz"den bir araba Muğla"dan katılan yoktu

Cumartesi sabahı kalktım ..Son birkaç gündür acaba hava nasıl olur derken yazdan kalma bir gün ışıldıyordu ..daha öncede dediğim gibi kimse gelmesede bu havada gaz açmak lazım ..saat 10:00 da Marmaris Tansaş ın önünde beklemeye başladım nmurataydin motoru ile geldi onun tükkana gittik orda bi kahve içerken bizle gelecek olan Mehmet abiyi de bekledik oda gelince hadi artık gazı açalım yollar bizi bekler dedik ve asıldık gaza

yola çıkmadan evvel

en solda Murat yarısı çıkmış motoru regal raptor yanında Tuncer usta motoru pioner ben motorum hyo ve ihtiyar delikanlı Mehmet abi motoru dragstar

Açtık gazı ve bastık Gökova"ya.. Pırıl pırıl bir havada çam ormanlarının içinden tüm oksijeni ciğerlerimize çekerek Gökova"ya geldik banro (Can) ve sahinbirinci (Şahin) Bizden önce gelmişler çaylarını içiyorlardı .

Söledik çayları kimi kahvaltı istedi kimi tost istedi ben sahanda tereyağda kızarmış köy yumurtası yedim

Kahvaltıda tanışma ve koyu bir motor sohbeti vardı tabiki

Kahvaltı bitti taze sıklmış nar suyunu da içtik.. ee hava güzel biraz gaz açalım dedik ..Bu arada sahinbirinci işleri olduğundan kahvaltı bitiminde bizlerden ayrıldı ..Bide dünya küçük derlerya Şahin"le akraba olduğumuzu da öğrenmiş olduk ..Akraba olarak tanışamadık ama motorcu olarak tanıştık

Gökova"dan Ören"e doğru giden sahil yoluna daldık ..İhtiyar delikanlı Mehmet abi işi olması sebebiyle 10-12 km bize eşlik ettikten sonra Marmaris"e geri dönmek üzere bizden ayrıldı ..Mehmet abiden sonra biz bi 4-5 km daha yol yapıp müthiş deniz manrasını seyretmek için durduk .

ihtiyar delikanlı Mehmet abi

Mola sonunda yolun bozuk olması nedeni ile yeni bir proğram yapıp yönümüzü Dalyan"a çevirdik ..yaklaşık 40 dakka sonra Dalyan"a girdik .. Yaklaşık 2 yıldır Dalyan"da otel işleten her fırsatta benide davet eden ve benim fırsat bulup gidemediğim kuzenime uğrama fırsatını yakaladık ..

Otelin hemen önü (otel yeni göl)

Otel şu an kapalı ama bizim için göl kenarına bir masa atıldı pizzalarımızı nefis göl manzarasına karşı yerken ne kadar şanslı olduğumuzun bir kere daha farkına vardık..

Resimde en solda oturan kuzen Emrah .. Bu arada sıklıkla çeşitli klüplere üye motorcular otelde kalıyorlarmış .Eğer yolunuz Dalyan"a düşerse gölün hemen dibinde Temiz güzel bir otel şu anda kapalı ama gelen olursa servis verememek kaydı ile oda açabilirlermiş (kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri yok)..

Tuncer usta bi ara gölün dibine kadar giti şöle afilli bir poz verdi ..

Buda banro yani can .. Biraz askerlik anısı pozu olmuş ama olsun

Hava kararana yakın yola çıktık ..Can dalaman"a gideceği için bizden ayrıldı ..Bizde güzel bir günün ardından evimize doğru gaz açtık.. Uzun lafın kısası güzel bir gün oldu ..Bu tip gezileri sıklıkla yapmaya karar verdik ...

Bu arada toplantıya katılan tüm arkadaşlara söz verdiğim üzere stickerleri dağıttım ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    herkese izmirden selamlar.motorla gelemedik ancak 4 teker geldik olsun.darısı askerden sonraki buluşmamıza.barış abinin doyumsuz sohbeti mehmetin amcanın ince espirisi ayrıca renk kattı.herkes çok cana yakındı.gelmeyenler üzülsün biz sticker ları aldık murat abi ve barış abiyi en yakın zamanda ziyaret edecğim.hele bir izmirden döneyim.

yakın zamanda sultaniye kaplıcaları ve köyceğiz gölü resimleri ile burada buluşmak dileklerimle.....

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Gelen herkese teşekkürler. Yazdan kalma bir gündü ve motosiklete binmek için şartlar mükemmeldi. Saat 10 gibi hazırlanıp yola çıktım. 11 de Gökova'da olacak şekilde ağır tempo keyfli keyifli yol aldım .Tam 11 de buluşma yerine geldim ama hiç motosiklet göremedim .Sağa sola baktım kimse yok.Moralmen çöküntüye girmek üzereyken , gülümdeyen bir yüz beni karşıladı .Şahin arkadaşımız 4 tekeri ile ilk gelen olmuş. Oturup çayımızı yudumlarken har har har sesleri ile irkildik . Barış , Murat , Mehmet abi ve Ertuğrul abi bizlere katıldı.
    Keyifli bir sohbet eşliğinde kahvaltımızı ettik. (Barış , ingiliz gemisi gelirse haber et ) Sonrasını resimler eşliğinde Barış anlatmış. en kısa zamanda tekrar buluşmak üzere.

nmurataydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    gerçekten güzel gündü iyi muhabbetler oldu hava enfesti yeni arkadaşlarla tanışmak birlikte gaz açmak dahada güzeldi..umarım en kısa zamanda tekrarlarız...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    iyi hoş...vesselam Barış abi bu nasıl fotolar yav...senden daha iyisini beklerdim...

kahvaltı sağlammış ha...

Sizi gidi ihtiyar heyeti sizi...hız varmı hızz..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    doğruya doğru köyceğizden yola çıkıp iki defada banro yu solladım tahmin etmiştim zaten motosiklet.net in farkı diyelim kasklı tam donanımlı bir twister istikrarlı şekilde yol alıyor.metehan abi kahvaltı bahane sohbet şahane....barış abi kırdı geçirdi anılarıyla.ama sen kahvaltının zayıf göründüğüne bakma malzemeden çalmadan gelince hepsi doyuruyor

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yok valla kahvaltı sağlam dedim...Tan açık havaya yakışan cinsten...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi hoş...vesselam Barış abi bu nasıl fotolar yav...senden daha iyisini beklerdim...

kahvaltı sağlammış ha...

Sizi gidi ihtiyar heyeti sizi...hız varmı hızz..
    Barış'ın fotolarda suçu yok makine benim yanlış ayarda kalmış üzüldüm ama yapacak bişey yoktu hiç yoktan iyidir..özür...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Valla resimler güzel...Konu güzel...Olay güzel....Herşey güzel....Kıskandırdınız....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    çok güzel bi gezi olmuş.Ben de gelmek istiyordum,ümmet perkitan bana Bbrr nin yanına gittiğimde seni önceden arar haber veririm demişti...Aranızda Ümmet'te yok.Ne iş?

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Egelileri, kask mont bere vs. ile görmek biraz tuhaf geldi
    fotolar facia olmuş. ama paylaştığınız için teşekkürler...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

zannedersem fotoğraf makinesinin ayarı en düşük pikselde kalmış ..önemli değil daha baya bi gezi yapacaz merak etmeyin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zannedersem fotoğraf makinesinin ayarı en düşük pikselde kalmış ..önemli değil daha baya bi gezi yapacaz merak etmeyin
    benim hatun çiçek resimleri filan çekiyor detay çekimde kalmış makine

mesela bugün çektiği resimlerden biri..ben balık tutuyorum

murat haftaya ne yapıyoz ..balığa gidelimmi
    oltalarıda alalım hatta yiyecek almayalım sadece ekmek alalım yakaladığımız balıkları pişirelim yakalayamazsak aç kalacağımızı bilirsek kesin yakalarız bişiler..

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    valla bana uyar...termoslara çayımızı kahvemizide yapıp yanımızda götürelim hatunlar geirse onlarıda götürelim...

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    metehan abi özür ben yanlış annamışımama fotolar bju seferlik 2 numara astigmat çıkmış. hatta murat abi çekerken iki kez çekelim garanti olsun dedi.ama olsun...
    yeni gezilerde acısını çıkartır murat abi

Re_math - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caracal
    hersey ıyı hosta, benım mı gozler bulanık goruyor? yoksa fotograflar mı bugulu cıkmıs? paylasım ıcın sagolasın barıs abı, bızde marmarıste olsaydık keske dedırttın.
    Motosiklet hakkında bildiğim bir şey var o da hiç bir şey bilmediğim.

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    paylaşımınız için saol
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    slm mt muğla.paylaşım için sağol inşallah bundan sonraki buluşmada tüm mt muğla toplanır güzel bi organizasyon yaparız

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    haftasonuna köyceğize dönüp pazar akşamı izmire geri döneceğimhafta sonu planlarınızda köyceğiz varsa kalacağım.bi kaplıca yapıp rahatlıyalımne dersiniz???

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler