Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

GT250 Comet le ilk uzun yolum 2011 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Süper gezi olmuş...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    paylaşım için teşekkürler. keyifli bir anlatım olmuş ..
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sitem eden tüm arkadaşlarım sitemlerinde haklıdır..aslında bu kadar yol tepip onlara uğramadan geri dönmek hiçte benim sitilim değil ..ama kar yağdı be kardeşim bu kadarda olmazki valla amacımız en az 10 gün kalıp herkese uğramaktı zaten bu kadar yol 4 gün için tepilmez .. amacımız Ankara ordan Antalya yapmaktı hiç bir proğramımız olmadı ..ama Allah nasip ederse ilk İstanbul ziyaretimde sitem eden arkadaşlarıma Uğrayıp çaylarını içecem ..hepsi gönül dostudur.hepsinin yeri gönül soframızdır..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abi bu ara bana kıl olsanda (ki haklısın)...insan bi arar sorar geldim der... kapımızı açıp hem evimize hemde gönül hanemize kabul ederdik seni...kırılan gönülleri tamir ederdik...aynı yemeğe kaşık sallardık aynı sudan içerdik...hiçmi hatırımız kalmadı...yalan olmuşuz abi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Metecim çoğu konuda hemfikir olmamamız sna kırgın olduğum anlamına gelmez senin yerinde gönül soframızda sabittir ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Ankara dan geçerken işallah haberimiz olur...Mete_han ı da artçı olarak at bu tarfa da Gözü memleket görsün...İstambıllılar sizi.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara dan geçerken işallah haberimiz olur...Mete_han ı da artçı olarak at bu tarfa da Gözü memleket görsün...İstambıllılar sizi.....

Barış Reis 120 kilo...Ben desen bir 120 çekerim vesselam...Hyosung taşırmı bilmem...Ama Angarada doğmuş biri olarak diyorum ki Ankara yalan olmuş...Allah düşmanımın başına vermesin oraları...

Anadoluyu hep sevdim Angara hariç....

Abi en çok Cumhurbaşkanlığı Muh.Alayının az ilerisinde Hard rock Cafe vardı ya oralara takılırdım...Birde Sakarya Caddesine...

Bent Deresinin o yukarısındaki gecekondular dururmu babiş...Hani kayalık üstündeki tuhaf mezbaha kılıklı gecekondular...

Aşağı Ayrancıyı unutmayalım lütfen...

Barış abi seni Marmarise götürsünde melmeket gör sen...Angara melmeketden sayılmaz hacı bunu herkes bilir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış Reis 120 kilo...Ben desen bir 120 çekerim vesselam...Hyosung taşırmı bilmem...Ama Angarada doğmuş biri olarak diyorum ki Ankara yalan olmuş...Allah düşmanımın başına vermesin oraları...

Anadoluyu hep sevdim Angara hariç....

Abi en çok Cumhurbaşkanlığı Muh.Alayının az ilerisinde Hard rock Cafe vardı ya oralara takılırdım...Birde Sakarya Caddesine...

Bent Deresinin o yukarısındaki gecekondular dururmu babiş...Hani kayalık üstündeki tuhaf mezbaha kılıklı gecekondular...

Aşağı Ayrancıyı unutmayalım lütfen...

Barış abi seni Marmarise götürsünde melmeket gör sen...Angara melmeketden sayılmaz hacı bunu herkes bilir...
    Herd rock ağır geliyor bana...Rocları çok ağır.
    Üstündekileri soruyorsan çoğu yıkıldı...Hemen alttakileri soruyorsan duruyor...
    Çok misafirperverdirler... Ayrancı dedinmi dur bakalım...Ebru muydu adı??

Yakında ya izmire ya da kuşadasına göçüyorum ey sitedekiler haberiniz olsun....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herd rock ağır geliyor bana...Rocları çok ağır.
    Üstündekileri soruyorsan çoğu yıkıldı...Hemen alttakileri soruyorsan duruyor...
    Çok misafirperverdirler... Ayrancı dedinmi dur bakalım...Ebru muydu adı??

Yakında ya izmire ya da kuşadasına göçüyorum ey sitedekiler haberiniz olsun....

Hacı benim şu an burada HSBC de çalışan YKM Muhasebede beraber çalıştığımız Kıvanç isimli bir arkadaş Manisa Kırkağaçdan Komandodan Muhafız Alayına düştü...Bende Elmadağda Deniz İnzibatdım...Oralara gide gele bizde sosyete olduk yani...herif asker çarşıda bizi cafeye götürüyordu ya...ben bilmem öyle rock falan...bizim tarzımız hıp hop...

Alttakileri sormuyorum len...

Evet Ayrancı Ebru....

İzmire gidersen ömrüne 20 yıl katar Kordon Boyu...

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Abi Bursayada uğrasaydınız ya Ben sizi ağarlardım başımın üstünde yerin var. Hem bu sitede Bursa MT diye bir gurup var. Birdaha Bursaya uğrama ihtimalin olursa bekliyorum bak valla kırıldım sana
    Okan ACAR

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    güzel gezi olmuş eline saglık resimler biraz az oda sanırım yagmur nedeni ile ...
    bu arada
    10 ytl ye orijinal levisler falan var yane o kadar
    burda levis'in en düşük fiyatı 90 ytl'den başlar. oda orjinal mı belli degil. nedense içimde kazıklanıyor gibi bir his var

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    evet oraya bende bir çok sefer gittim (6 - 7 kere) Hakikaten insan oraya gidince kazıklandığını daha iyi anlıyor. Levi's kotlar en pahalı 50 lira civarı sarar takımlarını görseniz aklınız şaşar ve orda istediğiniz her markayı bulabilirsiniz. Outlet center diye geçiyor ama çoğu ürün defo dışı.
    Okan ACAR

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    bizde marmarise gelcez bu yaz inşallah ozaman biz geliriz senin yanına ama o fotograftakilerden 2 tane istiyorum (anladın sen)
    yellow storm

Motosikleti
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde marmarise gelcez bu yaz inşallah ozaman biz geliriz senin yanına ama o fotograftakilerden 2 tane istiyorum (anladın sen)

Barış Abiyi dövmeci olarak biliriz..Yoksa İstanbula mal almayamı gelmiş...istediğin nedir 2 tane olan...paketmi yapsın acaba...

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    o fotograftakilerden dediğim hyosung forumundakilerden bu yaz oraya gidmemştk çok güzel fotograflar çekmiş onlardan istiyorum canım pakette olur evde yerim sahildede olur farketmez
    yellow storm

Motosikleti

22 / 08 / 2006

23 / 08 / 2006

[/QUOTE]

seç beğen al o zaman...Yalnız kargo ücreti alıcıya aittir...

Barış Abi Moldovanın ...Rusyanın...Romanyanın ne kadar tipsizi hırbosu varsa oturtmuş motora...Marmarise bunlar geliyorsa şaşarım...bugün Tarabya üstünde bir tane gördüm...Sanatçılar sitesinde bloğun birine temizliğe geliyormuş....Adı İRİNA...akıllara zarar ya...allahım dedim bu nedir ...

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Onca yol sonra ah Barış abicim bi gelip çayımı içmedin ya
    Borcun olsun derim !

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    abi naaptınız yaa bende benim cbr yi satıp hyosung mu alsam?baksana hatunlar gani...işin şakası barış abi izmire bi daha bekleriz!
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    bravo barış abi.
    istanbul'a, 15-20 km mesafeye kadar gel (halkalı), 4 gün kal, bir telefon dahi etme, sonra yok şöyle, yok böyle bıdı bıdı yap.

vallahi kırıldım, haberin ola...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    iyi bir tatil olmuş. inşallah uzun yolların devam eder barış abi. yolun açık olsun her zaman. biraz daha resim olsaydı daha iyi olurdu aslında
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler