Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125 cc ile bir gunde 265 km ... İlk uzun yolumuz ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Gerci bircok kisiye gore pekde uzun bir mesafe olmasada ilk uzun yol deneyimimiz icin sanırım buyuk bir yol katettik. 18 haziran pazar saat 1.00 da Dikili den yola ciktik. Hava oldukça sıcakti . İlk olarak ayvalıkga gittik. Sahilinde bir tur attıktan sonra Cunda adasına ordanda Alibey adaya gectik. Girisinde motorfestivali pankartını gorunce esim burcu BİLEREKK GETİRDİN DİYMİ NEDEN DAHA ONCE SOYLEMEDİN DEDİ . gercekten haberim yoktu Ayvalık motor kaynıyordu . Yolda da surekli motorcu arkadaslarla selamlastık. Alibeyada da guzel bir ayvalık tostu ile buzgibi ayranın keyfini deniz kenarında cıkardık. Daha sonra Edremite gittik sahibinden.com sitesinde daha once bakıp beyendigim 98 model BMW F650 si olan ahmet arkadasım motorunu bize gosterdi. Motoru kısa bir surekigine kullandım . Ama Esim motordan cok korktu. Arkamada binmek bile istemedi bizim motorumuzda kendini daha guvenli hissettigini soyledi almak ile almamak arasındaydık ve daha ilerki bir tarihe kısmet olursa diye gorusmeyi noktaladık. Ardından saat 6.00 gibi Akçay istikametine hareket ettik. Akçayda sahile motorla cıktık. Dikiliye gore cok daha kalabalıktı. Akçaydan sahil yolundan Burhaniyeye gittik. Esimin universite doneminden ev arkadasının ailesine konuk olduk . Saat 7 gibi aksam yemegimizi yedik. Davetsiz misafiriz nede olsa . Saat 8 gibi Burhaniyeden Dikiliye donus yolculuguna ciktik. Aksam ustu serinligi insanı mest ediyor ... Toplamda 125 cc lik suzuki gn 125 imiz ile 265 km yol yaptık toplam 18 ytl benzin harcadık hız olarak 60 - 80 km arasında bir seyahat gecirdik. Motorumuz bizi hic yormadı . Yol guzelgahınıza Akçayı eklemeyi unutmayın ... Birde yol boyunca bizi tehlikeye atmadan zaman zaman arkamızdan takip eden oto suruculerinede tesekkur ederim. Trafik cok yogun olmasına ragmen artık yavas yavas halkımız motor kulturunu anlıyor ve motorculara saygı duyuyor ...

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Ben gn 125 e bitiyorum abi harley gibi ....nazar deymesin
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    hadi bakalım siftahı yapmışsınız..
    CBR 600F Honda,

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    güzel gezi olmuş. günbatımı resmine bayıldım. sorması ayıp bmw ye nekadar istiyodu sahibi?

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla bu gn125'i çok sevdiğimi söylemeliyim ben de, temizini bulabilsem belki de Regalden vazgeçip alırım.Hakkında hep iyi şeyler söyleniyor.
    Size de bravo demakten başka bişey diyemiyorum. Çok iyi etmişsiniz ya. böyle çiftleri gördükçe hoşuma gidiyor, helal olsun diyorum.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Motosikleti
    Sagolun arkadaslar ...

BMW icin motora 7000 ytl istiyor. 45000 kmde ama guzel motor lastıkleri falan yeni . Ama dusundum bu paraya 8 yasında motora vermek akılcı gelmedi ...

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    oyy oyyy oyy ne güzel gezmişsiniz motorunuza sağlık
    yaz kısa tadını çıkarmak gerek
    nice gezilere kazasız belasız inşallah
    KAMP ADAMLARI

icetoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250-9 ve HONDA CIVIC 1.4
    Şu ehliyeti alayım ve acemiliği atarsam bende eşimle bir gezi düşünüyorum......güzel gezmişsiniz bravo

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Güzel gezi olmuş...Darısı bizim başımıza

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    evet gerçekten çok güzel gezi olmuş brovaaaaa birde sizin dediginiz gibi halkımızın motorsikletli insanalara olan saygısı artıyor eskiden motorları trafikten bir araçgibi görmüyorlardı. fakat şimdi motorcuyu zor durumda bırakmamak için trafikte motorlara fazla yaklaşmıyorlar dün akşam arabayla gidiyoz arkadaşım kullanıyo önümüzde bir motor gidiyordu biraz yavaşladı yaa öndeki motorcuyu sıkıştırmayalım rahat gitsin dedi ben birden şok oldum gerçekten bu motorculara olan saygının nekadar arttıgını fark ettim .böyle motorcu arkadaşlara trafikte yardımcı olanlara tesekkür ediyorum bravooo sizleree

Motosikleti
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı
    evet gerçekten çok güzel gezi olmuş brovaaaaa birde sizin dediginiz gibi halkımızın motorsikletli insanalara olan saygısı artıyor eskiden motorları trafikten bir araçgibi görmüyorlardı. fakat şimdi motorcuyu zor durumda bırakmamak için trafikte motorlara fazla yaklaşmıyorlar dün akşam arabayla gidiyoz arkadaşım kullanıyo önümüzde bir motor gidiyordu biraz yavaşladı yaa öndeki motorcuyu sıkıştırmayalım rahat gitsin dedi ben birden şok oldum gerçekten bu motorculara olan saygının nekadar arttıgını fark ettim .böyle motorcu arkadaşlara trafikte yardımcı olanlara tesekkür ediyorum bravooo sizleree

Arkadasınıda tebrik etmeliyim . Umarım bu anlayıslı oto suruculerinin sayısı hergecen gun artar ...

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    acaba 125 lik çinli ile bu geziye çıksaydınız o gezdiğiniz yerleri genede gezebilirmiydiniz...

allah kaza bela vermesin nice gezilere..

skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    Ne güzel bir gezi olmuş..Bende isterim böyle gezi ama kısmet işte
    Senin motosiklet baya iyi yakıyor,km ye 60-70 kuruş glb?
    Bu arada satıyor musun? sahibinden.com da gördüm dikili den aynı modeli

Motosikleti
    Alıntı skyline adlı üyeden alıntı
    Ne güzel bir gezi olmuş..Bende isterim böyle gezi ama kısmet işte
    Senin motosiklet baya iyi yakıyor,km ye 60-70 kuruş glb?
    Bu arada satıyor musun? sahibinden.com da gördüm dikili den aynı modeli
    Ewet Satmayı dusunuyordum İlan da bana ait. . Hatta bu topikte adı gecen BMW f650 yi alacaktım kendı motorumu satıp. Ama yemin ederim kıyamıyorum . Gecen gun Aliagadan geldiler motoruma baktılar . Almak istediler ama ben biraz zaman istedim . daha 1 yıl bile olmadı ve hicbir sorun cıkarmadı motorum servisinede hic gitmedim bakımlarını burda cok iyi bir motorcu ustam var o yapıyor. Herhalde suzukimi satmaya kalbim izin vermeyecek ... Birde bazı arkadaslar motorlarını cok kotu kullanıyorlar . Saga sola dusuruyorlar . Ben allah kaza bela vermesin bir kere bile dusurmedim motorumu . 2000 yamaha bmw 100 scoter ım var o da 45000 km de oda bu zamana kadar sadece bi kere park yerinde arac geri geri gelirken gormeyip vurdu ve yere dustu. Baska yok . Allah kimseye kaza bela vermesin ... İkinci el motor almak sans isi ...

Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı
    acaba 125 lik çinli ile bu geziye çıksaydınız o gezdiğiniz yerleri genede gezebilirmiydiniz...

Walla dun mondial race diye 150 cc lik daha 1 aylık bi scoter arkadasıma ait kapının onunde arıza yaptı. gece 2 ye kadar ugrastım yok . Kanter icinde kaldım . fazla degil bujiyi sokmek icin 1 saat ugrastım sonra bi ara calıstı pat durdu. Bırak burda kalsın dedim ben motorla arkadası biraktım evine sabah . Bi tıkladım calıstı cin isi yavvv sanırım bunlarında canının gezmek istemesi lazım ... hehehehe

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    darısı başıma ne diyim aliyim motoru çöziyim tamamen huyunu suyunu

sonra ver elini istanbul içi dışı farketmez rüzgar bizi nereye götürürse artık
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster

öncelikle güzel bir gezi kutluyorum sizi

ve arkadasım motorun memleketi o kadar önemli degil içindeki seyyar adamı dısarı vur yeter

gidemiyecegin yol yoktur

sıradan ve sıkıcı hayat inat yol almaya devam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler