Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125cc scooterla non stop afyon

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu perşembe akşamı bir arkadasımı askere gecirmek için istanbula gelmiştim
    kendiside kütahyaya gidecekti bende onu motorla bırakmayı teklif ettim ama babası zaten otobüs biletini almıstı bende madem öle ben de motorla geliyim bayadır km yapmıordum.

fakat biraz sorun vardı biraz üşütmüş ve grip olmustum buna ragmen istanbuldan arkadasların gazıylada olsa yola cıktım

eskihisardan vapurla karsıya yolavaya gecip burdan bursa üzerinden inegölü gecip bozüğüye vardım burada kısa bir yemek molasından sonra kütahyaya dogru yol aldım buraya vardıgımda sabahın daha erken saatleriydi ve arkadas henüz gelmemişti bende bir arkadasın davetini degerlendirip afyona gitmeye karar verdim ve gittim

henüz saat 05:30 du afyona vardığımda gün yeni agırıyordu motoru cekip meydana uzanıverdim üzerinde biraz tabi tüm saskın bakıslara aldırmadan
    34 plakayı görenler saskın saskın bakıyolardı en sonunda biri dayanamayıp gelip sordu istanbuldanmı geldin die evet diyince saskınlıkları bir kat daha arttı nede olsa bir scooterla gelmiştim

neyse bizi buraya davet eden arkadas öglene kadar bi haber vermeyince bende kütahyaya yol aldım askeri bi görüyim dedim ne mümkün adamın bölüğünü bilmiyoruz die göstermediler ki adam daha bu sabah teslim olmussanırım o bile bilmiyordur bölüğünü bende zaten uykuluyum dedim ver esyalarımı görmüyorum istanbuldan gelmişim adamı bi askeriyede bulamıyorsunuz diyerek cıktım bu arada afyondaki arkadastan hala bi ses yoktu ekildiğimiz düşüncesiyle geri dönmeyip buradan istanbula doğru 13:00 sularında yola cıktım

uykulu uykulu kullanmak zorda olsa akşam iftar vaktinde istanbuldaydım o gece burda kalıp ertesi gün tekirdaga geri döndüm
    yaptıgım gezilerde pek yolda durmak tarzım degildir direkt olarak gitmyi sewiyorum birde benzin deposu büyük olsa sanki hiç durmayacagım ve buyüzden görüntü cekmekte zor oluyor zaman kaybı oluyor ama giitigimi ispatlamak için kısa bir video cektim cünkü antalya gezimde bunun hatasını cekmiştim motorize07 den kimse inanmamıstı işte size link afyonda oldugumuzun ispatıdır
    http://video.google.com/videoplay?do...&q=turkmotorcu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Süper gezi de keşke foto da olsa...

alttaki linkten kısa bi video var ordan izleyebilirsiniz ama tek olunca durup cekmek birde video camerayla zor oluyo
    diğer gezilere kısmet artık

shaggy77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tek kelimeyle BRAVO

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    inandık inandık hadi! kask benimkinin siyahı siyah vizor bulabilirsem değişdirmiycem ama bulamassam değişdiricem sen memnunmusun
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Video yetmiş zaten, ayfonda çarşı içinde konuşurken amcanın biri tam ''bak genç gece yolculuk yap....'' diyordu. Yakaladım hakikaten güzel cesaret demek motoruna güveniyorsun. Ne kadar yaktın kaç km. yol katettin, afyon kaymağı yedin mi? Biraz daha anlat bakalım. Sonuçta arkadaşını görememişsin sırf yol hikayesi olmuş bu yolculuğun, bak Burdur'daki Salda gölüne muhakkak git hiç değilse Dünya'da Mars'a benzeyen ve en temiz iki krater gölünden birini görmüş olursun.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=21104
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    wala helal olsun ne diim bnide gazladın wala bnde gitcem motorla .. öle yerlere

arkadaslar öncelikle sag olun
    kaska gelince bu gezi için yeni aldım ve menunum tabiki cünkü diger kaskım ucuz bir kasktı
    istanbuldan afyon 471 km gidiş dönüş yaptım hemen pek gezme sansım olmadı ben kütahyaya gidecektim bu maksatla cıktım ordaki arkadaslada tam haberleşemedik sanırım haberleşme işini pek beceremiyorum
    gidiş dönüş 75 ytl yaktı(ist/afyon-afyon/ist) ıvır zıvır işte sag salim geldik tabiki oradaki dostlarıda görseydik ii olacaktı sucuk ekmek sözü vardı neyse başka zamana dioruz nasıl olsa bi gaz veren olur kacarım gene
    tavsiyeni dinliyecem biraz netten arastırıyım yazılı kanyonuna niyetim vardı ama
    tam güzergahı bilmeden gitmedim önce bi arastırma yapmak gerek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler