Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şöyle bi Akçaova'ya gazlayayım dedim de..

Motovento
    REKLAM ALANI
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Akçakoca çıkartması
    Toplam km : 493
    Toplam süre : 13 saat
    Max hız : Gps e göre 175 , Ekrana göre 185
    Hareketli süre : 9 saat 23 dk.
    Durulan süre : 3 saat 37 dk.
    Yakıt tüketimi : 670 lira
    Yakıt tüketimi : 100 km de 3.7 Litre.

Görülen yerler : Gümüşova , Gölyaka , Düzce , Akçakoca , Kocaali , Karasu , Kaynarca , Kandıra , Ağva , Şile .

Motoseverrr, tommygun, espresso ve 15 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Eline emeğine sağlık.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Ne güzel gezmişsiniz.

Sizin Kymco benim xmax'dan az yakmış.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Güzel gezi olmuş, yakıt tüketimi cidden başarılı.

tecrube0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ns 160, Dominar 400 Tur Versiyon
    Güzel bir gezi olmuş emeğine sağlık insanın şöyle denizi görünce atlayası geliyor da ekipmanlarla bu iş çok zor Dün uçmakderede deniz çok güzeldi ama sırf o ekipmanları nereye koyacağımı bilemediğim için girmekten vazgeçtim :D

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline emeğine sağlık.
    Tşkler başkanım.

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel gezmişsiniz.
    Tşkler beğenme canavarı

Sizin Kymco benim xmax'dan az yakmış.
    Kymco genel olarak az yakıyor zaten. Tüm motorları böyle.

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş, yakıt tüketimi cidden başarılı.
    Tşkler , sakin kullanımla oldukca iyi.

Alıntı tecrube0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş emeğine sağlık insanın şöyle denizi görünce atlayası geliyor da ekipmanlarla bu iş çok zor Dün uçmakderede deniz çok güzeldi ama sırf o ekipmanları nereye koyacağımı bilemediğim için girmekten vazgeçtim :D
    Deniz hic ilgimi çekmiyor ya, bölgenin kültürel yaşantısı daha cazip geliyor bana. Bi bankta oturup gelen geçeni izlesem bile yeter
    espresso bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel gezi olmuş.Artık bu benzin fiyatları ile o kadar az yakan scooterın bile yakıt maliyeti insanı korkutuyor.
    Italian bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Güzel gezi

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Güzel gezi tebrikler.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Akçokoca benim ilk kamp yaptığım yermiş. Yani ben hatırlamıyorum, bizimkiler ben 1 yaşındayken orada çadır kurup bir aya yakın tatil yapmışlar, adını oradan biliyorum, kendim gitmişliğim yok. Rahmetli anne ve babam ne güzel gezmişler de beni de gezdirmişler.
    Cyan, arican, F54 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

yulis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 --> RTR180-->CBF1000FA
    Güzel gezi olmuş,teşekkürler.

Macabre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emeğinize sağlık harika bir gezi olmuş. Öğrenmek için soruyorum: Sabah saatleri yola çıktığınızı varsayıyorum. Batıdan doğuya doğru yola başlıyorsunuz yani güneş tam karşınız ve tepeniz arası bir yerdeyken. Akşam da güneş tam batarken dönüş yoluna geçiyorsunuz, güneş yine karşınızdayken. Bununla ilgili bir problem yaşadınız mı? Çıkış saatini ayarlamak için bir bilene danışmak istedim çünkü bu hafta sonu kısmetse aynı rotayı yapabilirim. (Çok fazla uzun yol tecrübesi olan birisi olmadığım için aşırı saçma bir soru ise mazur görün lütfen).
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel gezi olmuş.Artık bu benzin fiyatları ile o kadar az yakan scooterın bile yakıt maliyeti insanı korkutuyor.
    Teşekkürler. Yakıt fiyatları sebebiyle gezileri ayda 1 e düşürüyoruz artık.
    Alıntı ilker a. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi
    Teşekkürler

Alıntı arican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi tebrikler.
    Teşekkürler

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akçokoca benim ilk kamp yaptığım yermiş. Yani ben hatırlamıyorum, bizimkiler ben 1 yaşındayken orada çadır kurup bir aya yakın tatil yapmışlar, adını oradan biliyorum, kendim gitmişliğim yok. Rahmetli anne ve babam ne güzel gezmişler de beni de gezdirmişler.
    Artık bi rota çizersin

Alıntı yulis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi olmuş,teşekkürler.
    Teşekkürler

Alıntı Macabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeğinize sağlık harika bir gezi olmuş. Öğrenmek için soruyorum: Sabah saatleri yola çıktığınızı varsayıyorum. Batıdan doğuya doğru yola başlıyorsunuz yani güneş tam karşınız ve tepeniz arası bir yerdeyken. Akşam da güneş tam batarken dönüş yoluna geçiyorsunuz, güneş yine karşınızdayken. Bununla ilgili bir problem yaşadınız mı? Çıkış saatini ayarlamak için bir bilene danışmak istedim çünkü bu hafta sonu kısmetse aynı rotayı yapabilirim. (Çok fazla uzun yol tecrübesi olan birisi olmadığım için aşırı saçma bir soru ise mazur görün lütfen).
    Çok dert ettiğim bi konu değil, kaskımda güneş vizörü var. Sabah karanlığında yola çıkmayı tercih ediyorum. Gün aydınlanırken yolda olmak çok hoşuma gidiyor ve herşey icin fazlaca vaktin olduğunu bilmek daha güzel. Akşam dönüşlerinde daha sık duruyorum. Eve yeşitmek icin çabalamak hem strese , hemde yolun keyifsizleşmesine sebep oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Madem bu rotayı düşünüyorsun , yol hakkındada bilgi verim. Akçakoca'ya kadar otoyol u kullandım ben. Düzce'ye girmeden Gölyaka istikamitine döndüm ( haritada işaretlemedim o yolu ) o bölgeye girmeni tavsiye etmem, yolun büyük kısmı çok bozuk ve toprak.

Düzce - Akçakoca arası yolu harika. Uzun ve geniş virajları var. Sonsuza dek sürecek gibi dönüyorsun. Çok beğendim.
    Akçakoca - Karasu arası yolu başlarda tek gidiş gelişli köy yolu. Sonradan 2 şerit gidiş 2 şerit geliş güzel bi sahil yoluna dönüşüyor. Düz ve keyifsiz ama asfaltı güzel.
    Karasu - Kaynarca : bu yol rota boyunca en sevdiğim yol. Anadolu yakasının Şile otoyolu gibi. Uzattıkca uzatıyorsun motoru harika bi manzara eşliğinde.
    Kaynarca merkezinde asfalt yok. Ağva'ya sürmek icin mecburen ordan geçiyosun. Toz toprak , sulama yapmaları yüzünden oluşan çamur.. ne ararsan var.
    Kandıra - Ağva arası çok sıkıcı. Yol uzadıkca uzuyor ve manzara nerdeyse hic yok. Ağaç ağaç ağaç..
    Ağva ve Şile civarlarını zaten biliyosundur sanıyorum.
    Şimdiden keyifli yolculklar.
    Macabre, espresso ve yulis bunu beğendiler.

Macabre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler. Yakıt fiyatları sebebiyle gezileri ayda 1 e düşürüyoruz artık.

Teşekkürler

Teşekkürler

Artık bi rota çizersin

Teşekkürler

Çok dert ettiğim bi konu değil, kaskımda güneş vizörü var. Sabah karanlığında yola çıkmayı tercih ediyorum. Gün aydınlanırken yolda olmak çok hoşuma gidiyor ve herşey icin fazlaca vaktin olduğunu bilmek daha güzel. Akşam dönüşlerinde daha sık duruyorum. Eve yeşitmek icin çabalamak hem strese , hemde yolun keyifsizleşmesine sebep oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Madem bu rotayı düşünüyorsun , yol hakkındada bilgi verim. Akçakoca'ya kadar otoyol u kullandım ben. Düzce'ye girmeden Gölyaka istikamitine döndüm ( haritada işaretlemedim o yolu ) o bölgeye girmeni tavsiye etmem, yolun büyük kısmı çok bozuk ve toprak.

Düzce - Akçakoca arası yolu harika. Uzun ve geniş virajları var. Sonsuza dek sürecek gibi dönüyorsun. Çok beğendim.
    Akçakoca - Karasu arası yolu başlarda tek gidiş gelişli köy yolu. Sonradan 2 şerit gidiş 2 şerit geliş güzel bi sahil yoluna dönüşüyor. Düz ve keyifsiz ama asfaltı güzel.
    Karasu - Kaynarca : bu yol rota boyunca en sevdiğim yol. Anadolu yakasının Şile otoyolu gibi. Uzattıkca uzatıyorsun motoru harika bi manzara eşliğinde.
    Kaynarca merkezinde asfalt yok. Ağva'ya sürmek icin mecburen ordan geçiyosun. Toz toprak , sulama yapmaları yüzünden oluşan çamur.. ne ararsan var.
    Kandıra - Ağva arası çok sıkıcı. Yol uzadıkca uzuyor ve manzara nerdeyse hic yok. Ağaç ağaç ağaç..
    Ağva ve Şile civarlarını zaten biliyosundur sanıyorum.
    Şimdiden keyifli yolculklar.
    Çok teşekkür ederim detaylı anlatımın için.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Başlığı direk akrapoviç le diye okudum :cherry

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    güzel gezi olmuş bu kadar deniz görüp nasıl suya girmeden dayanıyorsunuz hayret
    ben çanakkale balıkesi i gezerken nerede denizi koy u beğensem hemen denize giriyordum altınoluk ve bozcaada da ki ıssız yerleri çok beğenmiştim
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezi olmuş bu kadar deniz görüp nasıl suya girmeden dayanıyorsunuz hayret
    ben çanakkale balıkesi i gezerken nerede denizi koy u beğensem hemen denize giriyordum altınoluk ve bozcaada da ki ıssız yerleri çok beğenmiştim
    Kimi insan ıslanmayı sevmez.
    F54 bunu beğendi.

Başlıkda birden Akçaova'yı görünce bizim Muğla sandım.. Akçakoca'yı ise çocukluğumdan bilirim.
    Bir daha görmek nasip olmadı..

Manzaralı fotolar için saoğlasın, insan kendi gezmiş gibi oluyor.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Vay vay vay, fotoğraflar harika , güzel olmuş,yüreğinize sağlık,selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)