Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Marmaris - Salihli günlük gezi(650 KM) - 4

Motovento
    REKLAM ALANI

Alaşehir, Salihli etabı.

...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Temiz görüntüler

Tavsiye " biz matorcular , kesinlikle ! müziksiz tercihen egzos'un hafif sesi motorun tepkileri , bayır çıkarkenki düzde rüzgarda sesi , ve görüntü açısı , kamera azıcık aşağıya baksa gidon ve kadran görünse okunabilinse çok daha severiz. mümkün ise toplam yol/kullanım şekli/yakıt tüketim (100km/litre olarak tabii , ama asla asla kataa kuruş nevii değil ) konaklama/yeme/içme yazı ile dahi olsa bilgi /yol durumu vb bilgilerde olsa daha iyi olur idi. yinede elinize sağlık "
    arokh bunu beğendi.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temiz görüntüler

Tavsiye " biz matorcular , kesinlikle ! müziksiz tercihen egzos'un hafif sesi motorun tepkileri , bayır çıkarkenki düzde rüzgarda sesi , ve görüntü açısı , kamera azıcık aşağıya baksa gidon ve kadran görünse okunabilinse çok daha severiz. mümkün ise toplam yol/kullanım şekli/yakıt tüketim (100km/litre olarak tabii , ama asla asla kataa kuruş nevii değil ) konaklama/yeme/içme yazı ile dahi olsa bilgi /yol durumu vb bilgilerde olsa daha iyi olur idi. yinede elinize sağlık "

Haklısın ama ilk etabın birinci mesajında geziyi 2021 eylül ayında yaptığımı belirttim...O zamanki yakıt masrafı
    650 KM de/ 165 TL idi..(20TL yemek) Toplam 185 TL

Tabi ki doğrusu motorcu arkadaşlara fikir vermesi açısından motor sesi, çekişle, yokuşla ilgili seslerin farkedilmesi
    lazım ama daha önce youtube'a eklerken videodaki motor sesini örtmeyecek kadar üzerine orjinal müzikler eklemişdim...Youtube'nın
    telif hakkı meselesi yüzünden videoları tekrar baştan telifsiz müzikler eklediğimden motor sesleri neredeyse kalmadı.

Benim motor 2008 model; üretilmeyen bir motor, piyasada bile ikinci eli zor bulunuyor(Sym VS-125 Scooter)...
    Zaten arada bir yaptığım bu tür gezi videoların üzerine müzik ekleyip büyük ekranda izlemek benim için terapi yerine
    geçiyor..

Aslında kask kamerasını kendim için almıştım,hevesim bol bol fotoğraf çekip forumda paylaşmak..Hatta forumda zamanında
    devamlı motor videosu ekleyenlerden hep foto istemiştim ama gün içinde 650 KM yapıp gene aynı noktaya dönme
    mecburiyetimden dolayı foto çekemedim.. Aslında bir kaç tane var ama önemsiz fotolar...Keşke yatılı gidip 3 gün bir yerlerde kalsam
    burayı fotoya boğardım herhalde..

İlgin için teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)