Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İSKENDER YEME UĞRUNA BURSAYA SÜRDÜK

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Nc 750 x DCT
    Sakarya'dan başlayarak Pamukova, İznik, Yenişehir üzerinden Bursa'ya yola çıktık. Güzel geçen yolculuğumuzun ardından Bursa'da meşhur iskender'in tadına baktık. Ulu Camii ve Kozahan ziyaretlerimizin ardından Bursa'ya veda ettik. Yine olsa yine de geliriz

İskender ücretleri, yol masrafı vs bilgiler videonun içerisinde mevcuttur.

Keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle, iyi seyirler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Ne güzel gezmişsiniz. Afiyet olsun.

Keşke burada gezi yazısı yazan diğer arkadaşlar gibi uzun uzun yazsaydınız da okurken biz de gezmiş kadar olsaydık.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı emreyamans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakarya'dan başlayarak Pamukova, İznik, Yenişehir üzerinden Bursa'ya yola çıktık. Güzel geçen yolculuğumuzun ardından Bursa'da meşhur iskender'in tadına baktık. Ulu Camii ve Kozahan ziyaretlerimizin ardından Bursa'ya veda ettik. Yine olsa yine de geliriz

İskender ücretleri, yol masrafı vs bilgiler videonun içerisinde mevcuttur.

Keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle, iyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=2uQBbXt6ANU
    Basligi ve mesaji okuyunca tarihi merak ettim izleyince gordum, ben de aynisini bugun yaptim :D

Kapidag Yarimadasi turu donusunde ne yiyeyim diye dusunurken niye Bursa degil dedim. Ben de mavi dukkanda yedim, Koza Han'da da cay ictim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel gezmişsiniz. Afiyet olsun.

Keşke burada gezi yazısı yazan diğer arkadaşlar gibi uzun uzun yazsaydınız da okurken biz de gezmiş kadar olsaydık.
    Ben yazarim merak etme :D
    emreyamans, erensel, GoGi ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Keyifli geziler sadece hesap bana biraz tuhaf geldi 350km de 278tl yakıt almışsınız 26tl yakıt ile ortalama 0.79 kuruş yaparki Buda ortalama 3 litre yapar fabrika verisi minumum 3.6 diye hatırlıyorum üstüne artçılı …
    bence yakıt bayağı bayağı iyimser oluyor şahsi fikrim.. 330-340 tl yakıt almış olsanız bence daha doğru değerlere yakın olur yada depoda 60-70 tl yakıt vardı oda olabilir ..

Motosikleti
    Honda Nc 750 x DCT
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyifli geziler sadece hesap bana biraz tuhaf geldi 350km de 278tl yakıt almışsınız 26tl yakıt ile ortalama 0.79 kuruş yaparki Buda ortalama 3 litre yapar fabrika verisi minumum 3.6 diye hatırlıyorum üstüne artçılı …
    bence yakıt bayağı bayağı iyimser oluyor şahsi fikrim.. 330-340 tl yakıt almış olsanız bence daha doğru değerlere yakın olur yada depoda 60-70 tl yakıt vardı oda olabilir ..
    Merhaba, çok çok sakin kullanan birisiyim, genelde ne kadar yakacağını merak ettiğim gezilerde geziye başladığım an depoyu gırtlağa kadar doldururum, gezimin sonlandığı yerde tekrar gırtlağa kadar fullerim bu şekilde hesaplarım ben. Bu turumda da bu şekilde yaptım. Evet çok çok az yakıyor, ve ben bundan çok memnunum Sürüşüme baksanız 50cc ye kalkışta geçilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basligi ve mesaji okuyunca tarihi merak ettim izleyince gordum, ben de aynisini bugun yaptim :D

Kapidag Yarimadasi turu donusunde ne yiyeyim diye dusunurken niye Bursa degil dedim. Ben de mavi dukkanda yedim, Koza Han'da da cay ictim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:13 ----------

Ben yazarim merak etme :D
    Bursalılar genelde dışardan gelenlerin meşhur yerde yediğini, yerlileri ise daha güzel alternatif yerlerde yediğini söylediler.
    Youtube / Emre Yaman TV

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı emreyamans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, çok çok sakin kullanan birisiyim, genelde ne kadar yakacağını merak ettiğim gezilerde geziye başladığım an depoyu gırtlağa kadar doldururum, gezimin sonlandığı yerde tekrar gırtlağa kadar fullerim bu şekilde hesaplarım ben. Bu turumda da bu şekilde yaptım. Evet çok çok az yakıyor, ve ben bundan çok memnunum Sürüşüme baksanız 50cc ye kalkışta geçilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

Bursalılar genelde dışardan gelenlerin meşhur yerde yediğini, yerlileri ise daha güzel alternatif yerlerde yediğini söylediler.
    Dogrudur hocam, ben Kapidag yarimadasindan donuyordum, aslinda Uluabat'ta Kasap Halil'de bildigin et yiyecektim hayvanlar gibi, sonra ulan niye iskender yemiyorum deyip Bursa'ya daldim. Soylesin o yerliler de bir dahakine orada yiyelim dimi

Tommygun'a not, Kasap Halil, yaz bunu kenara

https://goo.gl/maps/eYB2L9SN7NMoNtbe9
    tommygun, Cyan, GoGi ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Dogrudur hocam, ben Kapidag yarimadasindan donuyordum, aslinda Uluabat'ta Kasap Halil'de bildigin et yiyecektim hayvanlar gibi, sonra ulan niye iskender yemiyorum deyip Bursa'ya daldim. Soylesin o yerliler de bir dahakine orada yiyelim dimi

Tommygun'a not, Kasap Halil, yaz bunu kenara

https://goo.gl/maps/eYB2L9SN7NMoNtbe9
    Kasap Halil'de de yiyelim Uzan Et Mangal'da da.

https://goo.gl/maps/kb9r1GEkmQ5BsYmW8
    Cyan, GoGi, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Yav arkadaş bi organizasyon yapında hem tanışmış olalım hem yiyelim.
    emreyamans ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaş bi organizasyon yapında hem tanışmış olalım hem yiyelim.
    Bu haftasonu Cumartesi uygun değilim, sonrasında tüm Haziran uygunum. Aslında şöyle bir gece kamp yapalım diyoruz, yer belli, kişiler de belli gibi, tek sorun tarihler. Millet çocukları eşleri tatile gönderip motosiklet surmeye, içmeye hasretmis arkadaş. Niye evlendiniz o zaman birader ))
    GoGi ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bu cumartesi benim birader evleniyor bende müsait değilim sonrasında olur.Ama bende kamp falan techizat yok zaten yapmayıda pek sevmem.En kötü pansiyon.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:44 ----------

Gezi videosunu biraz geç olsada izledim.keyifli gezi olmuş.Sakarya benim memleketim olsada pek sevmem aslında.Sendede ben gibi bir göçmen siması aldım.Esspresoya katılıyorum bir yazı olsa daha güzel olurmuş o olmasda en azından rotayı gösteren Gürcanınki gibi bir harita koyarsan aynı yolları kullanmak isteyen kişilere faydası olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:50 ----------

Bir ekleme daha yapayım.Ablamada bir full face kask al.
    emreyamans ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    [/COLOR]Bir ekleme daha yapayım.Ablamada bir full face kask al.

Geçenlerde eşim bana da mont alalım beraber gezeriz dedi, ben de bir tek montla bitmez, kask ve ben ne giyiyorsam hepsinden almak lazım eksik ekipmanla olmaz dedim, şimdilik kalsın o zaman dedi ama bu yaz geçince kışın ona da ekipman toplamaya girişicez artık. Sürekli motor üstünde olmayacağı için ona çene açılan kask almaya gerek yok, koruma düzeyi yüksek olan bir full face kask alırım artık.
    okanbagiscan bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde eşim bana da mont alalım beraber gezeriz dedi, ben de bir tek montla bitmez, kask ve ben ne giyiyorsam hepsinden almak lazım eksik ekipmanla olmaz dedim, şimdilik kalsın o zaman dedi ama bu yaz geçince kışın ona da ekipman toplamaya girişicez artık. Sürekli motor üstünde olmayacağı için ona çene açılan kask almaya gerek yok, koruma düzeyi yüksek olan bir full face kask alırım artık.
    Bizimkide bana takılmaya başladı.Kask eldiven varda Montla bot pantolon lazım.Bir yandan almak lazım diye düşünürken bir yandan alırsak hiç rahat bırakmaz diyorum.
    Git gellerdeyim anlayacağın.
    espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Artçınız varsa kendinizden iyi bakmanız lazım bir kaza anında size bir şey olmasa ona olsa vicdan azabı çekersiniz ..
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Bizimkide bana takılmaya başladı.Kask eldiven varda Montla bot pantolon lazım.Bir yandan almak lazım diye düşünürken bir yandan alırsak hiç rahat bırakmaz diyorum.
    Git gellerdeyim anlayacağın.
    Ben motoru ilk aldığımda çok fena karşı çıkmıştı. Uzun zamandır da görmezden gelme tavrındaydı. Şimdi beraber gezeriz demesi iyi bir şey olarak görüyorum. Keşke iyice merak sarsa da bana da motor alalım demeye başlasa.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    İskender'i doğru yerde yemişsiniz.
    Bir diğer alternatif de Uludağ kebapçısıdır.
    Bir sonraki delirmenizde oraya da uğramanızı tavsiye ederim.

Bu arada Bursa ve çevresinde bir iskender yeme şenliği yapalım diyen arkadaşlar varsa temmuz ortası gibi Türkiye'de olacağım.
    Bir buluşma organize ederseniz, gelebilirim.
    Cyan, emreyamans, espresso ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İskender'i doğru yerde yemişsiniz.
    Bir diğer alternatif de Uludağ kebapçısıdır.
    Bir sonraki delirmenizde oraya da uğramanızı tavsiye ederim.

Bu arada Bursa ve çevresinde bir iskender yeme şenliği yapalım diyen arkadaşlar varsa temmuz ortası gibi Türkiye'de olacağım.
    Bir buluşma organize ederseniz, gelebilirim.
    2-3 Temmuz gibi Bursa'da olma ihtimalim yuksek.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    inegöl'e yolu düşen olursa köfte yemeye beklerim
    F54 bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    2-3 Temmuz gibi Bursa'da olma ihtimalim yuksek.
    Maalesef 10 temmuzda yola çıkacağım. 14-15 temmuz benim için uygun olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)