Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314

Moto-solo gezilerim.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Çelikten Sıpam, Biricik motorum, Gözümün bebeği Mobidik'ime taktıracağım yeni ANLAS marka lastikler Ankara'daki evime ulaştı.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı arican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çelikten Sıpam, Biricik motorum, Gözümün bebeği Mobidik'ime taktıracağım yeni ANLAS marka lastikler Ankara'daki evime ulaştı.
    Yeni lastikler hayırlı olsun. Hazır lastikleri yenilemişken formulax jel de düşünün, çivi falan girerse çiviyi çıkarıp devam ediyorsunuz büyük rahatlık. Ayrıca yama yapmaya gerek kalmıyor, lastiğin ömrü kadar gideri var deniyor.

Motosikleti
    Yeni lastiklerimi de şamriyalli seçtim. Benim için şamriyalli lastiği onartması daha kolay. Ayrıca jantlara değişmesi lazım dediler. Büyük masrafa girmek istemedim. Yeni lastikler kaliteli ama şamriyalli.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Yeni lastiklerimi de şamriyalli seçtim. Benim için şamriyalli lastiği onartması daha kolay. Ayrıca jantlara değişmesi lazım dediler. Büyük masrafa girmek istemedim. Yeni lastikler kaliteli ama şamriyalli.
    formulax jel'in şamriyelli olanlar için de modeli varmış.
    Ben çocukların bisikletleri için de düşünüyorum bu yaz almayı.

Lastikleri değiştirtirken sibopları da metal L şeklinde olanlarla değiştirirsen lastik havası kontrol ederken falan L subap çok daha rahat oluyor.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikleri değiştirtirken sibopları da metal L şeklinde olanlarla değiştirirsen lastik havası kontrol ederken falan L subap çok daha rahat oluyor.
    Espresso onun jant çapı büyük, 17 jantta lastik havalarını kontrol etmek yada hava basmak kolay. Bizim gibi küçük jant çapı olanlarda sorun oluyor. Ayrıca arican siboplara bence masraf yapmaz.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı mertowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Espresso onun jant çapı büyük, 17 jantta lastik havalarını kontrol etmek yada hava basmak kolay. Bizim gibi küçük jant çapı olanlarda sorun oluyor. Ayrıca arican siboplara bence masraf yapmaz.
    Aa, işin bu tarafını düşünmemiştim. Bizdeki 15 jantta siboplara ulaşmak sorun oluyordu.
    Bu arada formulax de pahalanmış, araba için de düşünmüştüm ama fiyatlara baktım, 4 lastik birden formulax parası vermekten vazgeçtim, arabada lastik patlarsa çekici çağırırım artık daha ucuza gelir dedim.
    mertowski ve arican bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bu hafta ustam şehirdışında olduğundan lastikler değişmedi. Motora da binemedim haliyle...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

Motosikletimi köye götürüp bundan sonra köy çıkışlı gezilerde kullanmaya karar verdim. Köyde köpek sorunu var biraz ama bunu dert etmeyeceğim. Erkekliğin onda dokuzu kaçmak. Kaçarız köpeklerden...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

Genelde paylaşımlarımı yazılı mecrada yapmayı seviyorum. Size Blog sitemin adresini vereceğim. Bu sitede yazmaya devam edeceğim. Foruma her şeyi zamanında yazamayabilirim ama Blog sitemi yolda da olsam güncel tutmaya çalışabilirim.
    https://motogezisolo.wordpress.com/

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

Bundan sonra paylaşımlarımı kendi blog siteme link vererek yapmayı planlıyorum.Böylece her şey yerli yerinde ve sağlamca saklanabilecektir.
    espresso, Guven ve mertowski bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Bu hafta ustam şehirdışında olduğundan lastikler değişmedi. Motora da binemedim haliyle...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:57 ----------

Motosikletimi köye götürüp bundan sonra köy çıkışlı gezilerde kullanmaya karar verdim. Köyde köpek sorunu var biraz ama bunu dert etmeyeceğim. Erkekliğin onda dokuzu kaçmak. Kaçarız köpeklerden...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

Genelde paylaşımlarımı yazılı mecrada yapmayı seviyorum. Size Blog sitemin adresini vereceğim. Bu sitede yazmaya devam edeceğim. Foruma her şeyi zamanında yazamayabilirim ama Blog sitemi yolda da olsam güncel tutmaya çalışabilirim.
    https://motogezisolo.wordpress.com/

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

Bundan sonra paylaşımlarımı kendi blog siteme link vererek yapmayı planlıyorum.Böylece her şey yerli yerinde ve sağlamca saklanabilecektir.
    Siz yine buraya yazmaya devam edin, bu başlık da mini blog gibi oldu.
    Blog siteme yazdım deyip kısa iki satır özet de buradan geçseniz süper olur.
    Guven ve arican bunu beğendiler.

Motosikleti
    Arabayla gidince içinde yatma avantajı var. Konaklama masrafları düşer. Motosikletle gidersem yakıt maliyetleri önemli ölçüde düşer ancak konaklama maliyetleri artar. Ben her gezi türünü de çok seviyorum. Bakalım yazın nasıl yola çıkacağımız ancak günü gelip çatınca belli olacak. Arabayla da gitsek, Motosikletle de gitsek gezmek çok güzel. Motosiklet hissiyat olarak daha özgür hissettiren ama daha riskli bir seçim. Ama bundan vazgeçemedim. Hala motosikletimle gezmek istiyorum. Hem de doya doya...
    mertowski ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bugün motosikletli gezilerimde kullanmak üzere kendime çakı, şarj cihazı, tırnak makası, diş fırçası ve macunu gibi ihtiyaçları sipariş ettim. Gezilerimde gitmek kadar durmak da önemli yer teşkil etmekte. Bu yaz güzel bir gezi yapmayı hayal ediyorum. Bakalım kısmet. Sağlık durumları elverirse...

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:22 ----------

Motosiklet hayatımda birçok uzun yolculuğa çıktım. Birkaç yerde lastik patlattım. Lastiğin patlaması çok sevimsiz bir durum. Bunu kendim tamir edebilirim belki ama elimi vurmuyorum bu işe. Gerçekten lastiğinizi tamir edebilmek sizi daha özgür kılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:59 ----------

Ben bir süredir yanımda yedek şamriyel taşıyarak bu sorunu çözüyorum ama onu da değiştirecek birine ihtiyacım oluyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:00 ----------

Bugün lastiği patlak motorumu yerinde 15 dk kadar çalıştırdım. Bu haftasonu bu işin çözülmesini ümit ediyorum. HAdi inşallah!

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

Bugün Angara'da zaman zaman yağan yağmur nedeniyle Mobidik'i yapamadık. Belki kısmet yarına...
    espresso ve mertowski bunu beğendiler.

eyup58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Pcx125
    Bugün motosikletli gezilerimde kullanmak üzere kendime çakı, şarj cihazı, tırnak makası, diş fırçası ve macunu gibi ihtiyaçları sipariş ettim. Gezilerimde gitmek kadar durmak da önemli yer teşkil etmekte. Bu yaz güzel bir gezi yapmayı hayal ediyorum. Bakalım kısmet. Sağlık durumları elverirse...

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:22 ----------

Motosiklet hayatımda birçok uzun yolculuğa çıktım. Birkaç yerde lastik patlattım. Lastiğin patlaması çok sevimsiz bir durum. Bunu kendim tamir edebilirim belki ama elimi vurmuyorum bu işe. Gerçekten lastiğinizi tamir edebilmek sizi daha özgür kılar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:59 ----------

Ben bir süredir yanımda yedek şamriyel taşıyarak bu sorunu çözüyorum ama onu da değiştirecek birine ihtiyacım oluyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:00 ----------

Bugün lastiği patlak motorumu yerinde 15 dk kadar çalıştırdım. Bu haftasonu bu işin çözülmesini ümit ediyorum. HAdi inşallah!

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

Bugün Angara'da zaman zaman yağan yağmur nedeniyle Mobidik'i yapamadık. Belki kısmet yarına...
    kamera da al abi.biraz foto ve videoda paylaş.

Motosikleti
    Bugün kargo ile gelen tırnak makası ve telefon şarj cihazlarını moto gezi çantama yerleştirdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

Kameram var. Aynı yerleri şehiriçinde çeke çeke sıkıldım o işten. Youtube videolarımı yucelgunduz kanalından izleyebilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:38 ----------

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCG0...KlCgwJUmbrzJXA

fakebitchess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60)
    Videolarınızı izledim. Cana yakın bir insana benziyorsunuz. İyi gezmeler. Eski nickiniz Snappy X olsa gerek.

Motosikleti
    Sağolun. Eski Nickim yok. Hep Arican'dım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

Ustam satışa getirdi. Gelmedi. Mobidik'i bu hafta da yapamadık..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

Yazın inşallah motosikletimle bir geziye çıkabilirim. Çok özledim motosikletli solo gezmenin hissettirdiği özgürlüğü.

Motosikleti
    Bugün kısmetse minik sıpamı götürecekler. Lastikleri değişecek. Sonra alacağım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

Sıpam getti!...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Mobidik'imin uzun zamandır lastiği patlak. Çıkıp şöyle bir tur atamıyorum. Oysa motosikletimle turlamayı pek severim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

Mobidik'imi aldım ustasından ve eve kadar geldim. Valla özlemişim iki tekeri.

Motosikleti
    Motosikletimin yeni lastikleri tam uydu hani derler ya, Şıkır şıkır oldu! Şimdi mesele o lastikleri eskitecek gezilere çıkabilmekte... Bakalım mevlam neyler, Neylerse güzel eyler... Ama arabamla gezmeye yatkınım bu aralar. Motosikletimle küçük şehir turları atmaya devam edeceğim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:09 ----------

Beni borçlandırıp motosiklet satmak için çok numaralar çekiyorlar ama yemem ben bunları. İyice eskitmeden Mobidik'imden vazgeçmeyeceğim.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Bugün Mobidik'imle hem gündüz hem de akşam gezmeye çıktım. Akşam motorla gezmek tehlikelidir ama ben severim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:58 ----------

Bugün Motorumla,

Demetevler, Ragıp Tüzün cd., İvedik, Tandoğan, Beşevler, Gazi Turu attım.

İvedik'te Cafe Arabica'da kahve içtim.

Güneşin pırıl pırıl parladığı harika bir gündü.

Motosiklet gezim çok güzel geçti.

Yeni lastikler de ayrı bir güven verdi bana....

Umarım kolayına lastik patlayıp durmaz artık...

Motosikleti
    Bugün biraz yakın çevrede turladım. Güzel bir gündü...
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    sevgili motosikletim Mobidik ile bir tur attım. İvedik Metroya kadar sürüp geldim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

Bugün Mobidik'imle Sıhhıye'deki Maltepe Pazarı'na gittim. Niyetim PS3 oyunu almaktı ama malesef PS3 oyunu satan yer kapalıydı. Güzel bir gezi oldu. Angara'da caddeler ve sokaklar boş. Sanki gizli bir sokağa çıkma yasağı varmış gibi... Mobidik'imle boş caddelerde patırdadık. Çok keyifli oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

Yarın motosikletimi Karagedik'e götürüp bırakacağım. Bundan sonra motosiklet de benimle Karagedik'te olacak...

Motosikleti
    Bugün Mobidik'imle Epiyce gezdim. Önce Demet, Yenimahalle, İvedik, Köfteci Yusuf, Sokullu, Bahçeli, Gazi rotasını takip ettim. Güzel bir gün. Hava ne sıcak, ne soğuk. Tam motosiklete binmelik günler...
    Guven, espresso ve mertowski bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)