Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kelebekler Vadisi Çadır Kampımız | Fethiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    3 motosiklet 3 arkadaş Trabzon'dan çıktığımız bu yolculuğumuzda Akın'da SYM JoyMax 250, Serkan'da Honda Africa Twin, bende ise bildiğiniz üzere Yamaha Tracer 700 var. Evet üç motor üçü de birbirinden farklı tarzlarda farkındayım ama kafalar bir olsun önemli olan o değil mi sizce de? Biz de öyle düşünerek zaman ve süratten bağımsız bir şekilde yolların, manzaranın ve anıların tadını çıkardık.

Gezimizin bu videosu yolculuğumuzun 7. bölümü oluyor ve Marmaris'ten Fethiye'ye gidiyoruz. Kelebekler Vadisi'nde kurduğumuz kampımızda önce ben rahatsızlanıyorum ve ardından Serkan hastanelik oluyor. Sağlık sorunlarıyla boğuştuğumuz bu bölümde Kelebekler Vadisi'nin manzarası ve huzuru bizi oldukça etkiliyor.

İyi seyirler.

Gezinin önceki bölümleri: https://www.youtube.com/watch?v=48v2...1lnF2SMOBz_26s

Kanala abone olarak desteklerseniz sevinirim.
    3RE3RA bunu beğendi.
    Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Geçmiş olsun hastalık neden oldu acaba kamp alanından mı
    uthec bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hastalık neden oldu acaba kamp alanından mı
    Sağolun. Benim hasta olmamın sebebi güneş çarpması olduğunu düşünüyorum. Çünkü öğlen vakti yola çıkmıştık ve Muğla'nın yaz güneşine oldukça maruz kalmıştım. Gece uyuyunca sabaha bir şeyim kalmamıştı.
    Arkadaşım Serkan ise hastanede yapılan kontrollerin ardından kum düşürdüğü ortaya çıktı. Onun da sancısı baya fazlaydı.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Güzel harika manzaralar, çekimler çok güzel ben de çok sevmesem de kabak koyuna gitmiştim geçen değil önceki sene, yalnız kasksız asla sürmedim, bu konuda yaptığınızın hiçbir savunması yok, hele de böyle bir vlog yayınında, mont eldiven pantalon demiyorum ki onlar bile olmalı ama bir kask, daha çekimin başında bile gideceğiniz yere kadar ki baya bir yol var sadece bir kask, altı ise hak getire, kendi adıma oradayken böyle bir yerden bir yere giderken kask mont eldiven ve şort altına bile olsa mutlaka kısa dizlik giydim, hele ki kamp yerine gidiyorsam yola çıkmış üstüm full'dü, motorculuk adına hiç beğenmedim bu yaptığınızı.
    uthec bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel harika manzaralar, çekimler çok güzel ben de çok sevmesem de kabak koyuna gitmiştim geçen değil önceki sene, yalnız kasksız asla sürmedim, bu konuda yaptığınızın hiçbir savunması yok, hele de böyle bir vlog yayınında, mont eldiven pantalon demiyorum ki onlar bile olmalı ama bir kask, daha çekimin başında bile gideceğiniz yere kadar ki baya bir yol var sadece bir kask, altı ise hak getire, kendi adıma oradayken böyle bir yerden bir yere giderken kask mont eldiven ve şort altına bile olsa mutlaka kısa dizlik giydim, hele ki kamp yerine gidiyorsam yola çıkmış üstüm full'dü, motorculuk adına hiç beğenmedim bu yaptığınızı.
    Haklısınız. Bu konuda savunulacak bir tarafım yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler