Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

HAYAT GEZİNCE GÜZEL -50-

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    SELAM DOSTLAR
    Tarih 03 TEMMUZ 2021 gösteriyordu,önceden planlanan bu gezi bu güne nasip oldu,arkadaşlarla kararlaştırdığımız gibi ,onlar SAKARYA/ AKYAZI dan yola çıkacak benide ESKİŞEHİR den alacaklardı, ve öylede oldu,önce ISPARTA ,KEÇİBORLU,Kozluca köyüne gittik,oradan SALDA GÖLÜNE, dahasonra ISPARTA/EĞİRDİR GÖLÜ,sonrası da YAZILI KANYON MİLLİ PARKI na gidecektik,sırasıyla ANTALYA ,GÜNDOĞMUŞ İLÇESİn de bulunan UÇAN SU ŞELALESİ, daha sonrada GEYİK DAĞLARI/ EĞRİGÖLE gidecektik,sonrası da dönüş olacaktı ve planladığımız gibi de oldu,işte gezi raporumuz,izlerken ve okurken umarım keyif alırsınız

Bu bizim gezi rotamız,

Sakarya ,Akyazıdan gelecek arkadaşları beklerken,

Akyazıdan gelen arkadaşlarla yola çıkalı 90 km oldu,burası Sakarya nehrinin doğduğu yer sakarya başı tesisleri ve piknik alanı, burada kamp yapmak ücretsiz,

Fotoğrafçımız SONER kardeşimiz,

Bu Arkadaş YUSUF AYDIN HOCAM,hocam diyorum çünkü o bir öğretmen,

Bu arkadaş ben oluyorum yani MESUT HOCA,Motorum XT660R seviyorum bu makinayı,insanın hayaline kavuşması kadar güzel bir şey yok bu dünyada,

Peki biz nereye gidiyoruz,öncelikle konaklayacağımız yer Veysel abinin hanım köye,yani Keçiborlu Kozluca köyüne gideceğiz ve orada konaklayacağız,

Bu Arkadaş HAMZA GÜLER,Bana göre bu gurubun direği,her motosiklet gurubunda olması gereken bir arkadaş,neden mi? Adam motordan anlıyor,motoru xt660 z tenere,

YUSUF AYDIN HOCAMIN KLR500 ü,

VEYSEL İNAN abi gurubun en büyüğü,KLE 500 ü kullanıyor,Veysel abinin hanım köyüne gidiyoruz,

Yağmur başlayınca zorunlu mola veriyoruz,zamanımızı iyi değerlendirip yemeğimizi yiyoruz,sanki kıtlıktan çıkmışız gibi  ,burası AFYON KARAHİSAR ,GÖMÜ BELDESİ,

Adam acıkmış,bu ekmek arası bana yetmez der gibi,

İki tane ekmek arasını yiyince gücünü denemeye gitti,bakalım demir parmaklıkları açabilecekmi,

Sonrası yola devam ediyoruz,Keçiborlu Kozluca köyüne gidiyoruz,

VEYSEL ABİNnin Hanım köyüne geliyoruz,burası Isparta,Keçiborlu,Kozluca köyü,

Köyün meydanında bulunan kahvehanede çay içip biraz dinlenelim dedik ve etrafı tanımaya çalışıyoruz,

Anlaşılan YUSUF HOCAM, yorulmuş ,oturduğu yerde görüntü kaymış,tabi bu da herkesin dikkatini çekmiş,

Uykudan uyandırılan YUSUF HOCANIN ayılamamış hali,

Köyün insanı 10 numara,sağolsun bizimle çok ilgilenen köyün kahvecisi bizi hemen alıp köyde var olan düğüne götürüyor,yemeğide yedik ALLAH bereket versin bu günde doyduk,

Yemeğiyedik uykuda geldi doru yatışa geldik, burası VEYSEL abinin bir gurbetçi akrabasının evi,sağ olsun amca ve teyze bize evini açtı, kendilerine çok teşekkür ediyoruz,

Biraz boğuşma sonrası, horlayanlar yan odaya, gerisi buraya yattık,iyide yorulmuşuz hani ben çok yorulmadım lakin AKYAZI dan gelen arkadaşlar 437 km yol geldiler,ben ise ESKİŞEHİR den bu yana 237 km yol geldim,

Sabah oldu köyün az üst tarafında,bulunan barajın kenarına gidiyoruz,sonrası keçiborluya kahvaltıya gideceğiz,

Çok mütevazi olan ben arkadaşlara fotoğraf çekmeyi öğretiyorum,şaka bir yana YUSUF HOCAMDAN öğrenecek daha çok şeyimiz var,

Baraj kıyısında gurun fotoğraflarını çekiyoruz,

Burası KEÇİBORLU kahvaltıya geldik,oldukça güzel bir kahvaltı yapıyoruz,kahvaltının güzelliği,işletmenin sahibi çay varmı MUSTAFA ABİ,

Bu arkadaş SONER ,İYİKİ VARSIN SONER, sen olmasan bizim bu kadar fotoğrafımız olmazdı emin ol,teşekkürler,

Şapkalı ,ak sakallı ve gözlüklü işte işletmenin sahibi MUSTAFA ABİ,gerçekten 10 numara bir esnaf,SONER ve tüm guruba ne çay taşıdı be arkadaş,,adam başı çorba ile başlayan kahvaltıya ,10 kişilik melemen ile devam ettik,içtiğimiz çayın hesabını bile tutamadık,ÇAY VARMI MUSTAFA ABİ teşekkürler sayın abim,selamlar…

Dağlardan SALDA GÖLÜNE gidiyoruz,Dağ Yollarından görüntüler,

Yollarda durup,sık sık fotoğraf çekimi yapıyoruz,dağ yolları çok güzel ve çok keyifli idi,

AK GÖLÜN zirveden fotoğrafı,

Nihayet SALDA GÖLÜ civarına geliyoruz,

SALDA GÖLÜNE doğan baba köyü tarafından giriş yaptık,kamp için köyde biraz soruşturma yaptık,gölü hem tepeden ve bizi kimsenin rahatsız etmeyeceği bir noktaya yönlendirdiler,göl manzaralı yere geliyoruz, burada kap hazırlıklarına başlıyoruz,

Yeşilova ilçe merkezi,

Kamp alanından fotoğraflar,

Alaca karanlıkta SALDA GÖLÜ,

Gece çayını SONER yapıyor,

HAMZA’nın göl manzaralı akşam keyfi,

Ve sabah oluyor,önce toparlanıyoruz sonrası kahvaltı yapacağız,

Kahvaltı sonrası yola çıkıyoruz, bu kez ISPARTA EĞİRDİR GÖLÜNE gideceğiz,ISPARTA girişinde bir arkadaşımız daha bize katılıcak,o da AKYAZIDAN gelecek,

İstikamet EĞİRDİR GÖLÜ,sonrası yazılı kanyon,

Ak yazıdan gelen SELİM GÜLER arkadaşımız da bize katılıyor,yolda motoru arıza yapmış,konjektörü yanmış, akü şarj tutmuyormuş,HAMZA kardeşim hemen olaya el atıyor,ıspartada konjektörü bulamıyoruz eğirdire gidiyoruz ve orada motora uygun bir konjektör bulup takıyoruz,eğirdirdeki motosiklet tamir ustası arkadaşa ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz,

Belediyenin yeri olan eğirdir gölü kıyısında çok cüzzi rakama kamp yapıyoruz, çdırları kurduktan sonra hem yemeğe hemde eğirdiri gezmeye çıkıyoruz,,

Eğirdir gölü etrafı fotoğrafları,

Seyiterasına çıkıyoruz,

Bu arkadaş gezinin görünmeyen kahramanı HALİT GÜLER,afrika twini var ,en büyük motor onda 750cc,görünmeyen kahraman dedim gerçekten öyle soner ve ikisi bir motorda birisi fotoğraf çekiyor diğeri motoru kullanıyor,ikisinede çok teşekkür ederim kendim ve diğer arkadaşlar adına,

EĞİRDİR GÖLÜ terasındayız ,burada sac kavurma yiyoruz,ama biraz pahalı idi,ve çok ta lezzetli değildi,buraya gidecek arkadaşlara bilgi olsun diye yazıyorum,

Terastan EĞİRDİR GÖLÜ,

Yemeğin kokusunu alan misafirimiz,

Karnı doydu YUSUF HOCAM keyifli,Maşallah,

Sabah oldu,KOVADA GÖLÜ ,üzerinden, YAZILI KANYON MİLLİ PARKINA gideceğiz,

EĞİRDİR’ den yola çıkalı 20 km oldu ,önümüze çıkan ilk tesiste kahvaltı molası veriyoruz,

Kovada gölü milli parkı, gölün eşsiz manzarası eşliğinde yazılı kanyona doğru ilerliyoruz,benim buraya 3. Kez gelişim oldu bu,

Bu sefer fotoğrafları ben çekiyorum,daha öğrenecek çok şeyimiz var bu fotoğraf konusunda,

VEYSEL İNAN abimiz,

SELİM GÜLER kardeşimiz,

HALİT GÜLER ve SONER SEZER kardeşimiz,

YUSUF AYDIN HOCAM ayaklarını dinlendiriyor,

HAMZA GÜLER kardeşim,

Kovada gölü piknik ve kamp alanı,

Burada VEYSEL abinin motoru yağ lambasını yakıyor, ve tabi gurubumuzun ustası ve medarı iftiharı HAMZA kardeşimiz olaya hemen müdahale ediyor,sanırım müşür arızalı,

Kendimi çekemesemde motorumu göl manzaralı fotoğrafını çekiyorum,

Sütçüler köyünden aşağıya Yazılı kanyona iniyoruz,

Nihayetinde YAZILI KANYON MİLLİ PARKINA geliyoruz,burası çok güzel bir yer daha önce 1 kere daha gelmiştim buraya,

Hava sıcak olunca YUSUF HOCAM kendini derenin soğuk sularına bırakıvermiş,

Yusuf hocamı gören kendini derenin soğuk sularına atıyor,Hamzayı suya alıştırmak kolay değil,o kaçıyor biz su atıyoruz,

SELİM ve HALİT GÜLER,

Bakmayın böyle prof yüzücü gibi durduğuma,idare edecek kadar yüzebiliyorum,ha bu da ben MESUT HOCA,

Bunlarda level atlamış yüzücüler ,suda sırık atlama böyle oluyormuş,

Maşallah YUSUF HOCAM balık gibi, atlıyor, yüzüyor,

VEYSEL abide sırıkla atlayanlardan,zaten sırığı o buldu getirdi buraya,

Kimi yüzüyor kimi de namazını kılıyor,guruba bak evliya gibiler maşallah,

SELİM bu yüzme işinde en iyimiz,

Bu garibimde bizi seyrediyor ,HALİT ,suya girmeyi tercih etmiyor,acaba korkuyormu ne,

Bu da HAMZA’nın kuğu gibi yüzer hali, suya alıştı ya çıkmaz artık,

SONER anlamış kendisini taşıya bilecek adamı, HAMZA’nın sırtına biniyor,

Kanyonun bana göre güzel gördüğüm fotoğrafları,

Kanyondaki uzun pozlama denemeleri,

Yüzme işi bitti,kamp yapacağımız yere doğru hareket ediyoruz,

YUSUF HOCAMIN keyfi yerinde,doğayı kucaklamaya çalışıyor sanırım,

Ne yazıkki yazılı kanyon tesislerinde kamp kurmak yasakmış, az aşağıda EĞİRDİR dağ komando birliğinin kamp alanı varmış ,tesis görevlisi bizi o tarafa yönlendirdi,bizde birliğin komutanında izin alarak ,askeri birliğin yakınına kam çadırlarımızı kurduk,eee buradan haha güvenli yer yoktur herhalde,

Kamp ateşimizi de yaktık,

Çaya susamış SONER fotoğrafı,

Motor gurubumuzun isim babası,GARA ÇAYDANLIK,ismini bu çaydanlıktan aldı,

Ve burada çay çekirdek muhabbeti başlıyor,

Bu fotoğrafta gece uzun pozlama denemesi,

Yazılı kanyon maceramız bitti,yola koyuluyoruz,bu kez Antalya,Gündoğmuş ilçesine doğru motorları sürüyoruz,hava sıcak sahil yolu trafik yoğundu hiç durmadan yola devam ettik,ta ki, Gündoğmuş ilçesine yakın bir yerlerde namaz kılmak için mola veriyoruz,

Namazı kıldık ,çay molası ve ihtiyaç molası veriyoruz,sonrası UÇAN SU ŞELALESİ diye bir yere gideceğiz,

Gündoğmuş ilçesine geldik,burada alışveriş yapıp şelaleye doğru yola koyuluyoruz,

UÇAN SU ŞELALESİ’ ne geliyoruz, ALLAH’tan kimsecikler yok her yer boş, hemen çadırları kuruyoruz,gece kamp ateşi ve yemek için odun toplamaya çıkıyoruz,

İşte uçansu şelalesi burası,söylediklerine göre burada şu anda akan suyun en az4 katı su akıyormuş daha önceleri,kuraklık buradaki akan suyun azalmasına da sebep olmuş,

Şu güzelliğe bakarmısınız,maşallah nede güzel akıyor,

Tabiki böyle bir suyu görünce biz dururmuyuz hemen atlıyoruz suya,

Ve sırayla soluğu suyun içerisinde alıyoruz,

O da ne YUSUF HOCAM havada askıda kalmış

Ekip tamam , herkes soğuk suyun tadına bakmış,

Uzun pozlama akan dere suyu,

Yüzme işinin ardından,akşam yemeği sac tava ,bu işin ustasıda HAMZA kardeşim,bu işi iyi biliyor vesselam,

Etrafa mis gibi et kokusu yayılıyor,

HALİT’i dere başında fotoğraflıyorum,sanırım abdest alıyor,

SONER ateşle dans ediyor,

Sabah oldu,geç kahvaltı yapıyoruz,

Melemenin başında soner var,

Kahvaltı sonrası biraz keyif çatmaca ,komşu çadırdaki arkadaş bize ziyarete glmiş,biraz muhabbet

Toparlandık , yola çıkıyoruz,istikamet GEYİK DAĞLARI/ EĞRİ GÖL,dağ yollarından tırmanmaya başlıyoruz,

Torosların yüksek noktalarına yaklaşıyoruz,

Gündoğmuş/pembelik denilen yere (yaylaya) geliyoruz, burada mola veriyoruz ,gözleme yiyor, yayla sakinleri ile sohbet ediyoruz,

Gözlemeler pişiyor,

Etrafı fotoğraflıyorum,

Bu amca ALİ AMCA, emekli olmuş yazın yylada kışın şehirde yaşıyormuş,bizi evine davet ediyor ,bizim buraların yayık ayranı meşhurdur diyor ,bize ayran ikramında bulunuyor,

Buradan yiyecek birşeyler alıyoruz,

ALİ AMCA ve HANIMI, sağolsunlar bizimle çok ilgileniyorlar,ayran ve meyve ikramından sonra yol hakkında biraz bilgi alıyoruz ve EĞRİ GÖLE doru sürüyoruz motorları,

Toplu olarak ALİ AMCA ile fotoğraf çekiniyoruz sonrası yola devam,

Müthiş dağ yolları,en sevdiğim yolla ,hiç bitmesin istiyorum bu anlar,

Nihayet EĞRİ GÖLE geliyoruz,muteşem güzellikte bir yer burası,Torosların zirvelerinde geziyoruz,hayallerim gerçek oluyor,

Burada bir amcaya ziyarete gidiyoruz kendisi çok önemli bir siyasetçinin babası,sağolsun çay ikramında bulundu ve bize gece yakacak odun da verdi,

Göl kıyısına çadırları kurduk,uzaktan fotoğrafını da çekiyorum,

Gölün içerisinde bolca vardı bunlardan ,sanırım tatlı su kereviti,

Gece bir hayli soğuktu, adeta kıçımız dondu desek yeridir,şimdi hava iyi güneş doğdu ,ve kahvaltı sonrası yola çıkacağız,buradan konya beyşehire doğru süreceğiz motorları,

Gölün sabahki görüntüsü,

Biz motorla yorulduk buralara gelirken arkadaş bisikletle gelmiş,iyi cesaret,

Konya istikametine doğru yola devam ediyoruz,

Dağ yollarında devam ediyoruz,

Bu günlerden CUMA, CUMA namazı için yayla camisinde mola veriyoruz,

Buradan konya dedemli nahiyesine doğru devam ettik,ve Beyşehire kadar motorları sürdük,

Konyanın , yunak ilçesine doğru sürüyoruz motorları,

Yolda yemek molası,sonrası yola devam,

Fotoğraf çekerek devam ediyoruz yola,

Geceyi KONYA/YUNAKTA otelde geçirdik,buradan Eskişehir istikametine doğru sürüyoruz motorları,

Döndük dolaştık 6 gün sonra yine aynı yere geldik Eskişehir çifteler sakarya başına,bu gece burada çadır kurup yarın geziyi noktalandıracağız,

YUSUF AYDIN HOCAM son noktayı koyuyor ,sac kavurma benden olsun,ALLAH kesesine bereket versin,

Bu son fotoğraftı
    Çifteler sakarya başının gece uzun pozlama fotoğrafı, ortalama 1650 km yol yaptık,çok şükür kazasız belasız yolculuğu tamamladık,bu geziden ne öğrendik,dostluğu,arkadaşlığı,birşeyler paylaşmayı,öğrendik,bir insanın çok arkadaşı olabilir,ama herkesle dost olamaz ,ben dostum diyebileceğim insanları buldum, geziye katılan tüm arkadaşlarımı kutluyorum ,uyum içerisinde bir gezi oldu, (BİTTİ)

HAYAT GEZİNCE GÜZEL
    fusuy364, AzÇok, MCV ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam eline emegine saglik.
    Gezi yazısı ve fotograflar harika.
    Şelalerdeki suyun sicakliginin nerdeyse buz soguklugunda oldugunu da ekleyelim.
    Çok güzel bir geziydi . Bu kadar uzun soluklu ve kamplı ilk gezim oldu. Toros dağları süperdi.Anlatılmaz yaşanır dedikleri şey bu olsa gerek
    erkanzdemir ve mesut hoca bunu beğendiler.

mukemmel bir gezi ve arkadas grubu kiskandim😀😀
    mesut hoca bunu beğendi.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Bu sitenin en sevdiğim tarafı da bu. Gezen tozan kamp yapanların paylaşımları. Mesut hoca zaten bu işte zirve. Gezmiş kadar oldum, fotoğraflar koparttı beni şu andan.
    mesut hoca bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Eski motorlar da bir başka güzel. Kle 500, Xt 660r ve Xrv 750 Africa Twin'in aynı fotoğraf karesinde olmaları harika.
    mesut hoca, fusuy364 ve espresso bunu beğendiler.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Keyifle okudum, emeğinize sağlık. Geçenlerde merak edip Honda Africa Twin 750 / Yamaha TDM850 videolarına bakıyordum, 750 Twin'i burada görünce dejavu yaşadım

Hakikaten nostalji kokan bir gezi olmuş.
    mesut hoca bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir geziydi . Bu kadar uzun soluklu ve kamplı ilk gezim oldu. Toros dağları süperdi.Anlatılmaz yaşanır dedikleri şey bu olsa gerek
    Evet Yusuf hocam şu soğuktu,hatta baya soğuktu, hatta çooook soğuktu,içimiz titreyere girdik bu kaynak sularına, çok güzel vakit geçirdik hep beraber,adete dostluğumuzu pekiştirdik bu gezide, Allah daha nice güzel geziler nasip etsin, selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:52 ----------

Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Yusuf hocam şu soğuktu,hatta baya soğuktu, hatta çooook soğuktu,içimiz titreyere girdik bu kaynak sularına, çok güzel vakit geçirdik hep beraber,adete dostluğumuzu pekiştirdik bu gezide, Allah daha nice güzel geziler nasip etsin, selamlar
    fusuy364 bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Harika bir gezi olmuş Mesut Hocam.
    Tebrik ederim.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    250r
    Ekip iyi olunca her gezi güzel olur sanırım. Keyifli duruyor. Emeğinize sağlık.
    Şöyle bir grubumuz olmadı ki gezelim. :D

Motosikleti
    Alıntı tnjşhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mukemmel bir gezi ve arkadas grubu kiskandim����
    Kendileri arkadaşlarım diye demiyorum,hepsi de bir birinden değerli arkadaşlarım, teşekkür ederim
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    İyi bir gezide olması gereken her şey bu gezide var. Kıymeti bilinmesi gereken değerli anlar, hatıralar yaşanmış.
    mesut hoca bunu beğendi.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam,rota harika. Grup efsane. Bir daha ki sefere, Eğri Gölden sonra Ermenek,Mut,Gülnar,Anamur Yaylalarını içeren rotayı kesinlikle tavsiye ederim.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sitenin en sevdiğim tarafı da bu. Gezen tozan kamp yapanların paylaşımları. Mesut hoca zaten bu işte zirve. Gezmiş kadar oldum, fotoğraflar koparttı beni şu andan.
    Teşekkür ederim sağolasın kardeşim,artık zor yazıyorum,gezi raporu yazmak çok zamanımı alıyor,aslında zor da değilde çocukların elinden alması çok zor, Eskişehir den selam olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim sağolasın kardeşim,artık zor yazıyorum,gezi raporu yazmak çok zamanımı alıyor,aslında zor da değilde çocukların elinden alması çok zor, Eskişehir den selam olsun

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Bu kadar güzel bir paylaşımla bizde gezmiş olduk aynı yerleri teşekkürler.
    Gezileriniz hiç bitmesin inşallah
    vol x milyon geziler dilerim.
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski motorlar da bir başka güzel. Kle 500, Xt 660r ve Xrv 750 Africa Twin'in aynı fotoğraf karesinde olmaları harika.
    Motorlar Eski model,lakin eski motor yoktur,bakımsız motor vardır,seviyoruz ama, teşekkür ederim beğendiğine, Eskişehir den selamlar ��
    tommygun bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Keyifli bir gezi olmuş, bu ekip zaman zaman güzel işler çıkarıyor,tebrik ederim, ölmeden böyle bir gezi gerçekleştirrim inşallah

Motosikleti
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyifle okudum, emeğinize sağlık. Geçenlerde merak edip Honda Africa Twin 750 / Yamaha TDM850 videolarına bakıyordum, 750 Twin'i burada görünce dejavu yaşadım

Hakikaten nostalji kokan bir gezi olmuş.
    Teşekkür ederim,evet dediğiniz gibi biraz nostalji var bizim gurupta, sağolsun arkadaşların uyumuda bir başka güzellik katıyor gezimize, inşallah daha nice güzel geziler yaparız
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Mükemmel bir gezi, mükemmel resimler, mükemmel anlatım.Zevkle ve özenerek izledim.
    Kafa dengi arkadaşlarla, güzel bir rotada, süper bir gezi yapmışsınız.
    İnsanın imkanı varken yapabildiği bu tür faaliyetler en büyük kazanım ve tatlı anılar.
    Sizinle beraber gezmiş gibi oldum. Paylaşım ve emek için teşekkürler Mesut Hocam.
    mesut hoca bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ekip güzel gezilen yerler güzel kaza bela olmamış daha ne olsun süpersiniz

Motosikleti
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika bir gezi olmuş Mesut Hocam.
    Tebrik ederim.
    Teşekkür ederim sağolasın Güven abi,Hatay'a selam olsun
    Guven bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)