Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ezio41, Tommygun, Gurcanozturk, Cyan ve Kerem34_ ile köfte uğrunda Edirne/Uzunköprü

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında Türkiye'de de İngiltere gibi motosiklet sürerken reflektif sarı yelek giyilmesi zorunlu olması lazım sanki.
    Gece,yağmurlu ve de sisli havalarda görünürlük açısından faydalı olabileceğini düşünüyorum. Gerçi Rospacıların giydiği şu aşağıdaki yelek daha şık duruyor.

Cyan ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Gece sürmeyi seven biri olarak hep kullanayım diyorum ama çok çirkinler. Şu şekilde işçi yeleği değil de şantiyede falan mühendislerin tercih ettiği biraz daha pahalı yelekler var. İçleri polarlı oluyor, neopren malzemeden falan olanları da var. Hem rüzgar kesmek için ekstra bir katman olur hem de görünürlüğü arttırır. Çifte işlevsel. Sabah köprüden geçerken aramızda tek gözüken sendin, sisten köprünün ayağı bile görünmüyordu.

[IMG][/IMG]
    Cyan, espresso ve levend84 bunu beğendiler.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gece,yağmurlu ve de sisli havalarda görünürlük açısından faydalı olabileceğini düşünüyorum. Gerçi Rospacıların giydiği şu aşağıdaki yelek daha şık duruyor.

https://i.hizliresim.com/bvximpu.jpg
    Ben de beğendim bunu, şıkmış.
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Dün sarı renkli reflektif yeleğim ve de gidişte 6-7000 devri çok geçmemeyi tercih ederek Nc.ci kardeşlerimize göz kırptım.
    Sana da NC alacağız abi az kaldı
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana da NC alacağız abi az kaldı
    Alalım hakikaten beyaz renklisinden. Kurtulayım şu eski Kawa.dan. Ne zaman park etsem ağanın teki gelip yerdeki yağ birikintisini gösteriyor. Usandım valla "yok bee aabiiii bloktan gelmiyor, çocuklar zinciri fazla yağlamış da fazla olan zincir yağını atıyor" diye yalan söylemekten, garip gurebayı kandırmaktan.
    espresso, Ezio41 ve berk_cglr bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen ucuza yaşatıyorsun bir de ruhu, ekonomik. Ben 100km/7Litre ortalama ile yaşattım forumun ruhunu. Ben motor alacakken forumdan biri 4,5'u geçiremezsin zorlasan da demişti, bulursam vuracağım kendisini bana gözükmesin.
    Gercekten 7 mi yakti ?
    O kadar degildir be.yani gruptan kopmadigina gore bu kabul edilebilir bir tuketim degil.bir sorun mu var acep ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

Forumu uzaktan kötülerler ama bir faydaları olmaz. Biz ise forumun ruhunu canlı tutup yaşatıyoruz. 706 km yol yaptım dün. XJ6 ile 100 km'de 4.3 litre ile 4.4 litre arasında yaktım. Alemin kralı NC olsaydı daha da az yakardı tabi
    4.3 4.4 arasi he

İnsan biraz genis tutar araligi.

Onemli olan digerleri ne yakti. Forza 250 ve cb500 e bakmak lazim..

Kerem de bir problem var galiba onu saymiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ekonomik krizde bir de cüzdanı kaybettim be Hırbo, içinde de nereden baksan 30 EURO kadar para vardı .. şimdi yeniden ehliyet, yeniden kimlik derken bir 30 EURO'da öyle gider .. Durduk yere 60 EURO içeri girdik, düşünebiliyor musun 60 EURO !

Bir Alman asla bu yükü kaldıramaz ..
    Gecmis olsun cuzdan kaybetmek sikinti gercekten.

Fakat sen motoru satmistin ? Sattigin motor degil mi bu..
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    @Hırbonen CB500F 4,4l/100km yaktı. Akşam dönüşte 200km 145-150 arası yapınca yaktı çocuk tabi.
    espresso bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Hırbonen CB500F 4,4l/100km yaktı. Akşam dönüşte 200km 145-150 arası yapınca yaktı çocuk tabi.
    Ben 3,34lt /100km yakmisim, gidiste otobanda 120-130 km/saat ile biraz yaktirdik, yoksa ilk 90km boyunca ortalama 3.0lt/100km idi.
    espresso bunu beğendi.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    oldukça keyifli gezmişsiniz, böyle çok kalabalık olmayan günlük gezileri severim.
    espresso ve Gökhan_Aygün bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 3,34lt /100km yakmisim, gidiste otobanda 120-130 km/saat ile biraz yaktirdik, yoksa ilk 90km boyunca ortalama 3.0lt/100km idi.
    Duzelteyim. 3,79lt/100km.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gercekten 7 mi yakti ?
    O kadar degildir be.yani gruptan kopmadigina gore bu kabul edilebilir bir tuketim degil.bir sorun mu var acep ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

4.3 4.4 arasi he

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

Valla ben de inanmadım, benzinlikte elle hesapladım 6,6 mı ne çıktı hırbo. Karşıdan çok yoğun rüzgar vardı, izlersen naked motora yatarak gidiyorum zaten. Bir de sürekli 140-150 üstü sıkıştırınca öyle yaktı. 250cc motosiklet gezideki herkes 500cc üstüydü. Tempo güzeldi ama.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Gercekten 7 mi yakti ?

4.3 4.4 arasi he

Motosikleti mahalleden birine sattım, işim düştüğünde isteyebiliyorum, gezi de bizim taraflara olunca ödünç aldım diyelim (tabii raconu ile)

Yakıt konuşulmuş ben de 4,4 yakmışım, zaten Loris ağabey ile aynı blok, aynı yol şartları ..
    espresso ve Kerem34_ bunu beğendiler.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kerem sen iyi yardırdın, ne zaman baksam motora kapanıp basıyordun. O nedenle doğal o yakıt tüketimi.
    Kerem34_ bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti mahalleden birine sattım, işim düştüğünde isteyebiliyorum, gezi de bizim taraflara olunca ödünç aldım diyelim (tabii raconu ile)

Yakıt konuşulmuş ben de 4,4 yakmışım, zaten Loris ağabey ile aynı blok, aynı yol şartları ..
    Ahahaha,yav valla cok aklli adamsin.
    Ben de boyle bir mahalle arkadasi bulsam ben de satarim hrhehe

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

Forumu uzaktan kötülerler ama bir faydaları olmaz. Biz ise forumun ruhunu canlı tutup yaşatıyoruz. 706 km yol yaptım dün. XJ6 ile 100 km'de 4.3 litre ile 4.4 litre arasında yaktım. Alemin kralı NC olsaydı daha da az yakardı tabi
    https://www.fuelly.com/motorcycle/yamaha/xj6

Yavv sen bizi mi kandiriyon!! Bir allahin kulu 4.6 dan asagi yaktiramamis burda.

İyi hesao et,5lt yakmistir o :p
    Senin hesap dogruysa alemin kralindan sadece 0.5 lt fazla yakiyor demektir.zor.
    Gökhan_Aygün ve Kerem34_ bunu beğendiler.

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Tebrikler, ne iyi etmişsiniz kendim katılmış gibi mutlu oldum.

Guzel geziymis , fotograflar da cok guzel, afiyet olsun.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Şu da benden olsun:

http://<a href="https://www.hizlires...uk.jpg</a></a>

3 Honda, 2 Yamaha ve 1 Kawasaki
    Resimdeki kawa hangi zalımın

Helal olsun bu aldiginiz doz 1 hafta yeter

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

Yaaa bi de ekonomik kriz var deniyor..millet her hafta kofte,sucuk,balik yemeye 400 500 km yol yapiyor.hey yavrum hey...

Bunu bir alman yapabiliyor mu ? Cok zorr.
    Reis istanbuldaysan katilsana sende yatirma africayi,bak bu adamlarin tam kafa dengi olduguna hiç şuphem yok..kavgaya bile gidilir o derece

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimdeki kawa hangi zalımın

Helal olsun bu aldiginiz doz 1 hafta yeter
    O zalım Kawa'nın içinden geçmişler de hala ölmemeye direniyor. İlk sahibi ben olsaydım şu an müzede sergilerlerdi Japonya'da ama geç sahibi oldum.
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    O zalım Kawa'nın içinden geçmişler de hala ölmemeye direniyor. İlk sahibi ben olsaydım şu an müzede sergilerlerdi Japonya'da ama geç sahibi oldum.
    Abi kawasakinin hastaligidir bloktaki tuhaf sesler,bir de 70binden sonra titreşim artiyor Er serisinde,krank bosluk yapiyor.

Devirlenmesin de sorun yoksa daha gideri var.elletme motoru.en kötü supaplari yenile devam..

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kawasakinin hastaligidir bloktaki tuhaf sesler,bir de 70binden sonra titreşim artiyor Er serisinde,krank bosluk yapiyor.

Devirlenmesin de sorun yoksa daha gideri var.elletme motoru.en kötü supaplari yenile devam..
    Gidiş,duruş, ses hiçbir sorun yok ama benden önce 40-49k arası 2 defa motor yapılmış, ben şu an 73000deyim. tek sıkıntım conta oring bir yerlerden yağ kaçırması. Ben de yağ ekleyip devam ediyorum.
    levend84 ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)