Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Espresso, Ezio41, Garip, Mustafa, Kerem34_, Cyan, Gurcanozturk, Tommygun ve ben :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Herkese Selamlar,

Bu sefer Gebze/Kocaeli buluşmalı, feribot ile Yalova'ya geçip Bursa'ya bir "merhaba" deyip geri döndüğümüz bir rotamız vardı ..

Başlangıç olarak "İdo Eskihisar Feribot" iskelesinde Buluştuk (Gebze/Kocaeli)

Buradan feribota binip "Topçular Feribot" iskelesinde indik (Çiftlikköy/Yalova) Ezio41 ve Garip ile burada buluşarak rotamıza başladık ..

Çınarcık Sahili / Armutlu / Fıstıklı / Narlı derken Bursa-Gemlik yaptık, sonra da haritada gösterildiği şekilde Bursa'dan Yalova'ya feribota binmek için geri döndük ..
    ---------------------
    Katılımcılar;

Espresso (X-Max 250)
    Ezio41 (Diversion F)
    Garip (Joymax Z 250)
    Mustafa (Cbr 500R)
    Kerem34_ (MT 25)
    Cyan (Cb 500F)
    Gurcanozturk (Forza250)
    Tommygun (Er-6F)
    Gökhan_Aygün (Cbr 500R)
    ---------------------
    Rota Görseli

---------------------
    Rota Bilgisi
    https://www.google.com/maps/dir/Ta%C...40.6897519!3e0
    ---------------------

---------------------
    Yolu merak edenler için video aşağıdaki gibidir

Ek olarak; Bir önceki videolarda dikkatimi çeken " okanbagiscan, cemmoto41, oktayakgoz, Kural [Z], F54 " gibi üyeleri de ileride aramızda görmek isteriz.

berk_cglr kardeşim sana sarı kart verdim, sebebini biliyorsun ama yine de başımızın üstünde "cıbılduck" ile yeriniz var
    espresso, dreams82, erensel ve 11 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Güzel buluşma ve gezi olmuş. Tebrikler.
    Gökhan_Aygün ve espresso bunu beğendiler.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Xj6 hemi de grenajlı xj6 gören masum köylü. Tekrardan hepimizin eline ayağına sağlık.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Eline sağlık kardeşim çok güzel gezdik MT yavaş yavaş eski haline kavuşacak umarım
    espresso ve Gökhan_Aygün bunu beğendiler.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ilk basta motosiklet sayisindan dolayi cekincelerim olsa da guzel etkinlik oldu. Amac gezmek, tanismak, yemek yemek oldugu surece ben gelirim )

@gokhan videolar ve sohbetin icin,
    @tommygun liderligin ve kendin kaybolup bir de bize "kayboldunuz" dedigin icin )
    @Ezio41 mutevaziligin icin,
    @Garip katilip biz sefil scootercilari yalniz birakmadigin icin,
    @Loris yillanmis anilariniz icin
    @espresso geride kalan beni yalniz birakmadigin icin,
    @Kerem34_ genc yasindaki olgunlugun ve ara gazlarin icin )
    Mustafa (henuz forumda yok, olacak) katilimin ve sohbetin icin, (o da kayboldu ayrica )

Hepinize tesekkurler arkadaslar, guzel bir pazar gunuydu benim icin.
    espresso, Gökhan_Aygün ve tommygun bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    yutube bizim skuter'lara torpil geçmiş.
    Espresso video izlemiyor, ona da izleteyim demiş sanırım.

Güzel geziydi. kaza bela olmadı, kimse apaçilik yapmadı, kimse niye geride kaldın niye ileriye ileriye yardırdın da demedi, çok eğlenceli oldu.
    Bu geziden sonra honda sitesinden bu x-adv de nasıl bişeymiş diye bakmaya başladım.
    Gökhan_Aygün ve Kerem34_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yutube bizim skuter'lara torpil geçmiş.
    Espresso video izlemiyor, ona da izleteyim demiş sanırım.

Güzel geziydi. kaza bela olmadı, kimse apaçilik yapmadı, kimse niye geride kaldın niye ileriye ileriye yardırdın da demedi, çok eğlenceli oldu.
    Bu geziden sonra honda sitesinden bu x-adv de nasıl bişeymiş diye bakmaya başladım.
    Evet, video gorselinde (thumbnail) ben mal mal bakmisim "noluyo la" diye, evet video gorselindeki suratsiz benim.
    Gökhan_Aygün bunu beğendi.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Keyfiniz ve dostluğunuz daim olsun inşallah
    Kerem34_, Gökhan_Aygün ve Ezio41 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Selamlar,

Bu sefer Gebze/Kocaeli buluşmalı, feribot ile Yalova'ya geçip Bursa'ya bir "merhaba" deyip geri döndüğümüz bir rotamız vardı ..

Buradan feribota binip "Topçular Feribot" iskelesinde indik (Çiftlikköy/Yalova) Ezio41 ve Garip ile burada buluşarak rotamıza başladık ..

Çınarcık Sahili / Armutlu / Fıstıklı / Narlı derken Bursa-Gemlik yaptık, sonra da haritada gösterildiği şekilde Bursa'dan Yalova'ya feribota binmek için geri döndük ..
    ---------------------
    Katılımcılar;

Espresso (X-Max 250)
    Ezio41 (Diversion F)
    Garip (Joymax Z 250)
    Mustafa (Cbr 500R)
    Kerem34_ (MT 25)
    Cyan (Cb 500F)
    Gurcanozturk (Forza250)
    Tommygun (Er-6F)
    Gökhan_Aygün (Cbr 500R)
    ---------------------
    Rota Görseli
    https://i.hizliresim.com/m63lgwy.JPG
    ---------------------
    Rota Bilgisi
    ---------------------
    https://i.hizliresim.com/r1bia3a.JPG
    https://i.hizliresim.com/pir53y2.JPG
    ---------------------
    http://www.youtube.com/watch?v=xMB6s3zEU-I

Ek olarak; Bir önceki videolarda dikkatimi çeken " okanbagiscan, cemmoto41, oktayakgoz, Kural [Z], F54 " gibi üyeleri de ileride aramızda görmek isteriz.

berk_cglr kardeşim sana sarı kart verdim, sebebini biliyorsun ama yine de başımızın üstünde "cıbılduck" ile yeriniz var
    Gokhan,acilen dizliklerden kurtulman lazım Gurubun karizma puanını cok feci dusuruyo yapmaaaa..

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Hırbonen, halbuki senden tam puan almak için bellik bile takmıştım

Fakat içine takabilirim aslında bak bu da bir alternatif.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hırbonen, halbuki senden tam puan almak için bellik bile takmıştım

farkı goruyomusun, acilen pantalon alıyosun veya içene tak

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Yollar ve muhabbet acaip keyifli olmuş umarım bir dahakine katılacağım, dün sabah gördüm ezio41 in davetini hemen plan yaptım gelmek için biraz gazı açar yetişirim dedim fakat sonra bir baktım ne ben müsaitim ne benim motor dedim bir daha ki sefere :( .
    Ezio41 ve Gökhan_Aygün bunu beğendiler.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ohooo yine bize haber veren olmamış Hangi gün yaptınız geziyi.Pazar günü bende eğitime katıldım.Eskihisar iskelede saat 7:00 de Sağda 30 motor vardık.Onlarlaydım.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Arkadaşlar birbirinin sürüş stilini çok iyi bilmeyen 9 farklı sürücü, farklı tipte motorlar ve hakim olmadığımız bir güzergah ile azıcık risk aldık.. Gün çok keyifliydi ama kazasız belasız dönmüş olmamız daha da mutluluk verici. Site üzerinden muhabbetimizin olduğu espresso, Garip, Kerem34_ ve de dışarıdan gelen Mustafa ile yüzyüze tanışıp makara yapmak, beraber sürmek çok güzeldi. Gökhan eline emeğine sağlık videon harika olmuş, ölümsüzleştirmiş gezimizi. O sondaki Ktm olmasa daha da güzel olacaktı, hakikaten kuvvetli bir motor ve eğitimli,iyi bir sürücü birleşince bize de arkadan aval aval bakmak kalıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:41 ----------

Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.ibb.co/M7BcWTJ/Untitled.jpg

farkı goruyomusun, acilen pantalon alıyosun veya içene tak
    Acilen kilolar verip pehlivan imajımdan kurtulmam lazım
    Gökhan_Aygün, espresso ve Ezio41 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Herkese Selamlar,

---------------------
    Katılımcılar;

Espresso (X-Max 250)
    Ezio41 (Diversion F)
    Garip (Joymax Z 250)
    Mustafa (Cbr 500R)
    Kerem34_ (MT 25)
    Cyan (Cb 500F)
    Gurcanozturk (Forza250)
    Tommygun (Er-6F)
    Gökhan_Aygün (Cbr 500R)
    ---------------------
    Rota Görseli
    https://i.hizliresim.com/m63lgwy.JPG
    ---------------------
    Rota Bilgisi
    ---------------------
    https://i.hizliresim.com/r1bia3a.JPG
    https://i.hizliresim.com/pir53y2.JPG
    ---------------------
    http://www.youtube.com/watch?v=xMB6s3zEU-I

Güzel gezi olmuş, keyifle izledim. Forumda bu tarz etkinlikler görmek çok hoş.

Ben çift mafsallı dizliği pantolon altına giydim, az kalsın pantolon cart diye yırtılıyordu Muhtemelen sizdeki dizlik sorun çıkarmayacaktır. Mafsallı olanlar biraz iri oluyor.

Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pantolon içine-altına giyilebilen dizlik önerisi olan var mı ?

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohooo yine bize haber veren olmamış Hangi gün yaptınız geziyi.Pazar günü bende eğitime katıldım.Eskihisar iskelede saat 7:00 de Sağda 30 motor vardık.Onlarlaydım.
    Benim hatam, telafi ederiz. Biz gec ciktik, 10:00'da Eskihisar'da idik. Aslinda daha erken cikip daha fazla muhabbet daha fazla yemek yapmamiz lazim
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Arkadaşlar birbirinin sürüş stilini çok iyi bilmeyen 9 farklı sürücü, farklı tipte motorlar ve hakim olmadığımız bir güzergah ile azıcık risk aldık.. Gün çok keyifliydi ama kazasız belasız dönmüş olmamız daha da mutluluk verici. Site üzerinden muhabbetimizin olduğu espresso, Garip, Kerem34_ ve de dışarıdan gelen Mustafa ile yüzyüze tanışıp makara yapmak, beraber sürmek çok güzeldi. Gökhan eline emeğine sağlık videon harika olmuş, ölümsüzleştirmiş gezimizi. O sondaki Ktm olmasa daha da güzel olacaktı, hakikaten kuvvetli bir motor ve eğitimli,iyi bir sürücü birleşince bize de arkadan aval aval bakmak kalıyor
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 13:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:41 ----------

Sayı arttığında ikiye bölünüp 10 dakika aralıkla çıkmak lazım.Buluşma noktasında buluşulur.Zaten aynı anda 20 motorlu konvoy yapmak hem keyifsiz hem sıkıntılı.
    Gökhan_Aygün, espresso ve tommygun bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sayı arttığında ikiye bölünüp 10 dakika aralıkla çıkmak lazım.Buluşma noktasında buluşulur.Zaten aynı anda 20 motorlu konvoy yapmak hem keyifsiz hem sıkıntılı.
    O da mantikli bir cozum, benim derdim sohbet/tanisma/gezme zaten. Ortada bulusulur
    okanbagiscan bunu beğendi.

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Ya yok mu Antalyada şöyle bi ekip? Beyler gözünü sevim kişiler yapın da gezelim
    Gökhan_Aygün, tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O da mantikli bir cozum, benim derdim sohbet/tanisma/gezme zaten. Ortada bulusulur
    Eeee yeme yokmu.Ben Tommygun sağlam yer gibi gördüm resimlerden.Benim bir arkadaşımın babası Sivasta hayvan yetiştiriyor yazın full yaylada.Kendide aşçı.Burdan bir ekip ayarlayıp Sivasın yayalalarına çıkıp kuzu çevirme yaptıralım Tommgun tek başına bir kuzu yiyecek potansiyelde.Yaylada temiz havada.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)