Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletle Doğada Kahvaltı Yapmaya Gittik / Yamaha X Max 250 / Doğada Menemen Başka

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Nc 750 x DCT
    Bir cumartesi sabahı, kap kaçak ne varsa motosikletimize yükledik ve doğruca doğanın yolunu tuttuk. Xmax 250 motosikletimizle bir süre keyifle sürüşün ardından Sakarya Serdivan Tepesine vardık. Sandalye masa ve hamağımızı kurarak hem yedik, hem dinlendik. Keyifle geçen birkaç saatimizden kesitler sunuyorum sizlere. Film tadında izlemeniz güvencesiyle. Keyifli seyirler.

Guven ve espresso bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Öncelikle başarılar dilerim.
    Youtuber izlemem hiç.
    Ego tatmini gibi gelir.
    Ama fotoğraf çekmeyi severim.
    Öncelikle, kamerayı neden genelde sürücü tutuyor. Koca çubuk, ön ve yukarıdan tutsanız anlarım.
    Ama sürekli açı değiştirmenizden pop klipleri gibi manasız olmuş.
    Geriye, yana, sağa, sola.. Yolu çekerken bile sağdan sola, dokdan sağa geçirmişsiniz. Bence önce kamerayla bolca oynayıp hevesinizi alıp sonra çekim yapınız.
    İkinci husus ise, ( afiyet olsun da ) bu kadar ağız şapırtısı..
    İleri ala ala izledim.
    Ve nacizane, ben doğaya kaçış videosu çeksem, daha sakin, daha yumuşak müzikler eklerdim. Bazı yerleri fazladan koyup hızlı çekeceğime, daha azını, mesela hamağa ilk uzanışı, ağır çekimde ve huzurlu biçimde çekerdim. Bir de, çağ içerken, hamakta boynunuzu eğip bükmenizin görüntüleri hoş değil. İki kişi olmanın avantajını kullanıp, azıcık karşının bakışını kullanın. Sürekli çubukla çekeceğinize, bir anlık hamakta eşiniz tarafından çekilen ve gülümsediğiniz an var. O çok daha içten..
    Yaptıklarınızı değil, hissettiklerinizi gösterin.. Doğa sesini de eklerseniz tadından yenmez..
    Kızmaca yok, pozitif eleştri olarak alın lütfen ;)
    Tekrar başarılar dilerim...
    Osm@n, emreyamans, gitaristgkn ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Honda Nc 750 x DCT
    Öncelikle videoyu izleyip ardından ilgili eleştirinizden dolayı teşekkür ediyorum. Her eleştiri benim için yol haritasıdır. Teşekkürler. Diğer videolarda dediklerinizi dikkate alacağım.
    Youtube / Emre Yaman TV

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)