Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

ATP zincir yağlama

Motovento
    REKLAM ALANI
    muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800

mesut hoca ve F54 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.aliexpress.com/item/1005001924054711.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.73 1b366a0o19XZ&algo_pvid=e6818091-26c3-4bcc-a4e5-551b4d7798af&algo_expid=e6818091-26c3-4bcc-a4e5-551b4d7798af-1&btsid=2100bb4916097426735293201ea02e&ws_ab_test= searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

Aliexpress'te 15 dolara var baya ucuzmuş...
    bu üründen aldım gerçekten bi BOKA yaramaz istersen sana yollayayım bedeva
    atp ye gelince daha önce kullandım gerçekten bütün kullanıcılar gibi bende memnun kaldım
    memnun kalmasam emin ol o verdiğim paranın 10 katı nı geri verseler beni susturmaya yetmez burda her konu açıldığında verip veriştirirdim
    artık lanet olsun ben bu işi bırakıyorum diyene kadar ama ürün güzel al kullan tavsiye edrim
    mesut hoca bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atp ye gelince daha önce kullandım gerçekten bütün kullanıcılar gibi bende memnun kaldım
    memnun kalmasam emin ol o verdiğim paranın 10 katı nı geri verseler beni susturmaya yetmez burda her konu açıldığında verip veriştirirdim
    artık lanet olsun ben bu işi bırakıyorum diyene kadar ama ürün güzel al kullan tavsiye edrim
    Kayışa yağ damlatmayalım şimdi durduk yerde sende kalsın...

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Fatih bu 3 harfli nin karın ağrısı başka. Ne ölür iken su ister ne de ölmek üzere olana su verir. O kadar kin ve nefret dolu. Yapacak bir şey yok maalesef
    mesut hoca, yokon ve F54 bunu beğendiler.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih bu 3 harfli nin karın ağrısı başka. Ne ölür iken su ister ne de ölmek üzere olana su verir. O kadar kin ve nefret dolu. Yapacak bir şey yok maalesef
    abi sen güzel sistem bulmuşsun üretmişsin para kazanıyorsun keşke senin bu yaşında birşeyler üretme azmin herşeye muhalefet olan genç arkadaşlarda da olsa
    varsın fatura kesmeden garanti vermeden icat yapsınlar belki bize yaramaz ama birilerine fayda sağlayıp para kazansınlar
    babamın oğlu değilsin doğru düzgün iş yapmışsın tebrik ederim arkadaşımın başarısından mutlu olurum
    çevremde işe yarayan insanlar görmek beni ziyadesiyle mutlu eder ve ediyor
    mesut hoca bunu beğendi.

abi sen güzel sistem bulmuşsun üretmişsin para kazanıyorsun keşke senin bu yaşında birşeyler üretme azmin herşeye muhalefet olan genç arkadaşlarda da olsa
    varsın fatura kesmeden garanti vermeden icat yapsınlar belki bize yaramaz ama birilerine fayda sağlayıp para kazansınlar
    babamın oğlu değilsin doğru düzgün iş yapmışsın tebrik ederim arkadaşımın başarısından mutlu olurum
    çevremde işe yarayan insanlar görmek beni ziyadesiyle mutlu eder ve ediyor
    Süper mantık! Tebrik ederim. Vergi kaçırmayı teşvik dahi suçken bunu meşrulaştırmak neye girer acaba?

Vergi kaçırmak vatan hainliğidir.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Süper mantık! Tebrik ederim. Vergi kaçırmayı teşvik dahi suçken bunu meşrulaştırmak neye girer acaba?

Vergi kaçırmak vatan hainliği de, yok yere vergiye boğmak nedir? Vergiden vergi almak nedir? Rakı'nın ötv'sine %17 zam nedir? (Yüksek fiyat nedeniyle 2020'de sahte içkiden 100ün üzerinde ölüm oldu.)Zorlama işte alan memnun. Sıhhatinize...
    ''Bir adam hangi yolda gidiyorsa, o yol onun kendi seçimidir.'' İp Man

Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vergi kaçırmak vatan hainliği de, yok yere vergiye boğmak nedir? Vergiden vergi almak nedir? Rakı'nın ötv'sine %17 zam nedir? (Yüksek fiyat nedeniyle 2020'de sahte içkiden 100ün üzerinde ölüm oldu.)Zorlama işte alan memnun. Sıhhatinize...
    Ne alaka? Ben o iyi bir şey demiyorum ki? Söylemediğim şeyler üzerinden varsayım çıkarmayınız. Alan satan memnun olabilir arada kayıp olan vergi (varsa) tüyü bitmemiş yetimin hakkı. Ha o hak ona gider gitmez orası benim görevim değil.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    vay be ,konuya bak nereye kadar gelmiş

Motosikleti
    crf 1000L + dio

sende vatandaşlık görevini yap o zaman cimer diye bişey var aç orayı bas şikayeti

sende vatandaşlık görevini yap o zaman cimer diye bişey var aç orayı bas şikayeti
    Basmadığımı nereden biliyorsun?

Bu arada "de" ayrı yazılır.

Motosikleti

Yav 3 harfli karın ağrısı zordur. Çekenlerden bilirim. Birkaç tedavi ettiğim oldu. Bu ağrıdan kurtulmak o kadar zor değil. Tedaviye tamam de gerisi inan çok kolay olacak...
    mesut hoca bunu beğendi.

Tarkovsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Ahmet hocam selamlar, benim de 2 ay önce aldığım CRF Rally'de sizin sistem mevcut, ancak eski bir sistem galiba bendeki kontrol panelinin üzerinde tuş vs. yok iğneyle düğmelerine basılan modelden.

90 numara Castrol şanzıman yağı aldım depoyu dolduracağım, bu yağla hangi ayarda kullanmam lazım sence tavsiyen olur mu? bu benim ilk zincirli motosikletim o yüzden bakım işinden pek anlamıyorum maalesef, şu an yeteri kadar yağlamıyor zinciri sistem kuru kalıyor hep zincir.

Bir de fırça biraz yıpranmış durumda, özellikle zincire temas eden bir kısmı çok eskimiş ve kopmuş. Sadece fırçayı değiştirme şansımız var mı? Hatta bana kalırsa yağ deposunu da değiştirmek istiyorum içindeki miktarı görebileceğimiz bir depo çeşidi var mı?

Motosikleti
    Alıntı Tarkovsky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet hocam selamlar, benim de 2 ay önce aldığım CRF Rally'de sizin sistem mevcut, ancak eski bir sistem galiba bendeki kontrol panelinin üzerinde tuş vs. yok iğneyle düğmelerine basılan modelden.

90 numara Castrol şanzıman yağı aldım depoyu dolduracağım, bu yağla hangi ayarda kullanmam lazım sence tavsiyen olur mu? bu benim ilk zincirli motosikletim o yüzden bakım işinden pek anlamıyorum maalesef, şu an yeteri kadar yağlamıyor zinciri sistem kuru kalıyor hep zincir.

Bir de fırça biraz yıpranmış durumda, özellikle zincire temas eden bir kısmı çok eskimiş ve kopmuş. Sadece fırçayı değiştirme şansımız var mı? Hatta bana kalırsa yağ deposunu da değiştirmek istiyorum içindeki miktarı görebileceğimiz bir depo çeşidi var mı?
    Buradan tarif zor olur ilk yapılan modellerden. Yeteri kadar yağlaması için ayar yapmanız gerekiyor. Telefonla ulaşırsanız yardımcı olurum. İstanbul'da iseniz uğrayın fırça yı degiselim gerekiyor ise kaç km olmuş fırça en az 15 bin km gider. 05356166558

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir arkadaşımda var bu sistem, gayet memnunlar ama merak ettiğim birşey var.

ATP vergi vermeye başladın mı sattıgın şeyler için?

Motosikleti
    crf 1000L + dio

VERGİ kaçırmaya teşvik ve yataklıktan/ övmekten beni şikayet ettin mi?
    1 yıl olmuş buraya yazalı daha arayan soran olmadı mahkeme kağıdı bekliyorum oda gelmedi

VERGİ kaçırmaya teşvik ve yataklıktan/ övmekten beni şikayet ettin mi?
    1 yıl olmuş buraya yazalı daha arayan soran olmadı mahkeme kağıdı bekliyorum oda gelmedi
    Sen "de"yi "da"yı doğru yazmayı öğrenememişsin halen? Mahkeme kağıdı gelse okuyabileceğinden, okusan dahi anlayabileceğinden şüphem var.

Motosikleti
    Benim köpek son günlerde yağ işine merek saldı. Kaç defa bu yağ köpeklere iyi gelmez desem de bir türlü dinlemiyor. Oysa bahce kemik dolu. İstediği gibi oynayabilir..
    Ama köpek işte kopekligini yapacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:04 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaşımda var bu sistem, gayet memnunlar ama merak ettiğim birşey var.

ATP vergi vermeye başladın mı sattıgın şeyler için?
    Hemen bir sipariş veriyorsun. Bütün sorularına cevap buluyorsun. Ama yok ben köpekler i çok seviyorum diyorsan yapacak bir şey yok .

https://www.atpzinciryaglama.com/

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:07 ----------

Yönetim e rica

Bu postun sahibi baştan konuyu yanlış yere açtığını beyan etti. Konu amacını aştı. Konu sahibine ayıp olmaması için işime de gelmesine rağmen konuyu kapatın. Mesut hoca ne der bilmiyorum
    mesut hoca bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi ara ortadan kayboldun ya cıkmış aklımdan sikayet etmek :D

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:   Firma sahibinin isteği üzerine konu kapatılmıştır
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    mesut hoca bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)