Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

HAYAT GEZİNCE GÜZEL-49- (ARILAR)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem kardeşim önce geçmiş olsun . Bir de diğer tarafından bakarsan aŕınin iğnesi bile şifadır.
    Babam merhum romatizma illetinden kurtulmak için defalarca arıcılara dizlerini açtı . Biraz fayda
    görmüştü. Mesut hocam yine muhteşemsin . Bu kadar tatlı görüntüleri nasıl yakalayabiliyorsun bilmiyorum
    anlatım lezzeti yine harika . O arıların insanlar için hazırladığı bal senin kaleminde mürekkebe ďönüşerek satırlarını süslemiş. Tebrikler X tebrikler . O ' na emanet olasın. Hürmetlerle.
    Teşekkür ederim ALİ abi,yazdan kalama bir geziydi, mübarek arı'nın her şeyi şifa kaynağı, hem gezdim hem bilgi edindim, fotoğraf daki bakış açısına gelince , güzel fotoğraf çekebilmek için inanın çok uğraş veriyorum,etrafımda öyle güzel fotoğraf çekenler varki benim fotoğraflarım onların yanında sönük kalıyor, inşallah yakın zamanda profesyonel fotoğraf makinesi almak istiyorum, ESKİŞEHİR den selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Çok okuyan mı, çok gezen mi bilir" derler ya hani.. Okumuş adamın da gezmesi, bilgi aktarma maharetiyle gösteriyor kendini..
    Hem gezmiş olmak kadar olup, hem gezme isteği yaratırken de kıskandıran bir gezi yazısı klasiği daha..
    Yüreğinize sağlık, kazasız belasız nice gezilere..
    Okuyan bilir de ,sanki gezen daha çok bilir gibime geliyor,ben gezmeyi seviyorum,huzur buluyorum,gezmeyi seven ,gezmeyi bilen tüm dostlara selam olsun, ESKİŞEHİR den selamlar
    bursalıali bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper bir gezi olmuş Mesut Hocam.
    Raporunu hayranlıkla izledim.

Doğal ortamın güzellikleri insanı büyülüyor.

Ellerine sağlık.
    Güzel gezi raporlarının devamını diliyorum.
    Teşekkür ederim sayın abim, Allah sağlık verdiği sürece gezilere devam,Hayat gezince güzel,Hatay'a selam olsun
    Guven bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem size hem bize çok güzel ve faydalı bir gezi olmuş. Gitmiş kadar olamasamda, beni mevcut ortamdan kopartan fotoğraflar var.
    Yeğeniniz balın kilosunu veya çıtasını ne kadara satıyor. Konuştunuz mu hiç?
    Selam dostum,benim için de değişik bir gezi ve tecrübe oldu bu gezi, bilmediğim bir çok şeyler öğrendim,bal'ın çıtasını bilmiyorum , lakin kilosu 100 TL civarına geliyor,850 Gr lık süzme kavanozlar la satıyor,ama daha çok tüccara toptan veriyorlar 25 kg lık tenekelerhalinde, ilginiz için teşekkür ederim, Eskişehir den selamlar
    EthanHunt bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Mesut Hocam yine süper bir gezi olmuş "porsuk çayının yeryüzüne çıkan kaynaklarından bir yer" Burası tam olarak nerde bilgi verirmisiniz bende gidip görmek isterim.
    mesut hoca bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tebrikler. Güzel gezi. Güzel fotoğraflar. Yazınız sayesinde daha önce karşılaştığım fakat adını bilmediğim yılanın anadolu engereği olduğunu öğrendim. Kazasız belasız geziler...
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı atc_ergin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut Hocam yine süper bir gezi olmuş "porsuk çayının yeryüzüne çıkan kaynaklarından bir yer" Burası tam olarak nerde bilgi verirmisiniz bende gidip görmek isterim.
    Selam arkadaşım, porsuk çayının kaynakları olan yeri size nasıl tarif etsem diye düşünürken aklıma gelen tarif , Kütahya dan Afyonkarahisar istikametine giderken, Kütahya dan çıkışta hemen sağ tarafa yolgider bu yol Çavdarhisar Gediz yolu, bu yola döndükten sonra 8-10 km sonra porsuk restorant var,birde Kütahya belediyesinin işte bu kaynaktan şehre kullanma ve içme suyunu bastığı yer burası, Whatsapp tan olsa size konum olarak gönderirdim
    atc_ergin bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Mesut hocam valla bence çok iyi tarif olmuş gayet anlaşılır teşekkür ederim,zaten bende Bozüyüklüyüm gittiğimiz yollar ama bilmeyince böyle yerleri geçip gidiyoruz sizler sayesinde bu civarda birçok yerler gördük teşekkürü bir borç bilirim. Yola çıkmadan burdan yine haberleşip irtibat numaranızı alırım izniniz olursa belki şu dönemi atlatırsak oturur çay içer sohbet ederiz. Saygılarımla
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı atc_ergin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut hocam valla bence çok iyi tarif olmuş gayet anlaşılır teşekkür ederim,zaten bende Bozüyüklüyüm gittiğimiz yollar ama bilmeyince böyle yerleri geçip gidiyoruz sizler sayesinde bu civarda birçok yerler gördük teşekkürü bir borç bilirim. Yola çıkmadan burdan yine haberleşip irtibat numaranızı alırım izniniz olursa belki şu dönemi atlatırsak oturur çay içer sohbet ederiz. Saygılarımla
    Tabiki hem tanışır hemde çay içer sohbette ederiz, Bozüyük civarını da biraz bilirim, bilmediğim yerler hakkında sizden bilgi alırım
    atc_ergin bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Eyvallah Mesut Hocam görüşmek üzere kalın sağlıcakla "HAYAT GEZİNCE GÜZEL"
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 400İ 2015
    Çok güzel fotoğraflar çekmişsiniz. Bende Sındırgılı emekli öğretmenim. Zaman zaman motorla buraları bende gezdim. Ancak Kütahya tarafına hiç gitmedim. Umarım bu yaz giderim..
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı AzÇok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler. Güzel gezi. Güzel fotoğraflar. Yazınız sayesinde daha önce karşılaştığım fakat adını bilmediğim yılanın anadolu engereği olduğunu öğrendim. Kazasız belasız geziler...
    Bir anda sabah sabah karşımda görünce korktum biraz lakin zum yaparak çektim fotoğrafı,doğada gezince çıkıyor böyle canlılar karşıma,selamlar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Bu hafta sonu bende Gökhan Eren'in uzun yol videolarına sardım,sanırım yol zamanım gelmiş.

Motosikleti
    Alıntı gondors1990 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta sonu bende Gökhan Eren'in uzun yol videolarına sardım,sanırım yol zamanım gelmiş.
    Havalar biraz soğudu, dikkat etmek lazım,ama insanın nefsi hiç durmuyor ,illaki motora binesi geliyor insanın, kazasız sürüşler dilerim ESKİŞEHİR den selamlar

Motosikleti
    Alıntı biseduda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel fotoğraflar çekmişsiniz. Bende Sındırgılı emekli öğretmenim. Zaman zaman motorla buraları bende gezdim. Ancak Kütahya tarafına hiç gitmedim. Umarım bu yaz giderim..
    Teşekkür ederim hocam, Sındırgı güzel ve sakin bir ilçe, demokrasi anıtı olan tank çok ilgimi çekti,yakından tank görmüş oldum, doğası güzel bir ilçe,ben de ilk defa geldim buralara ,yol çok keyifli idi, özellikle Simav ile Sındırgı arası virajlı ve göl manzaralı bir yoldu,Simav'ın Gölcük krater gölü de ayrı bir güzellik ti,gezmek görmek güzel, Hayat gezince güzel
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Her zamanki gibi yine keyifli ve fotoroman tadında bir gezi olmuş.. Bu forumda fotoya önem veren iki kişiden
    birisin, dilerim foto ve gezi merakı hep devam eder, Allah bahtını ve yolunu açık eylesin.
    mesut hoca bunu beğendi.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Maşallahın var herkes gezebilir ama bunu bu şekilde dökmek ayrı kabiliyet.. Allah sağlık sıhhat versin

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    bu sogukta bu sıcak yerleri görmek güzel oldu teşekkürler. memleketin her yeri guzel ama bilmek lazim tabi.kutahyadan da balikesirden de öylece çok geçtim ama bu cennet yerleri hic görmedim tabi
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı arokh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her zamanki gibi yine keyifli ve fotoroman tadında bir gezi olmuş.. Bu forumda fotoya önem veren iki kişiden
    birisin, dilerim foto ve gezi merakı hep devam eder, Allah bahtını ve yolunu açık eylesin.
    Fotoğraf çekmeyi ve gezmeyi seviyorum, Allah sağlık verdiği sürece gezilere devam edeceğim,lakin foruma gezi fotoğraflarını yüklemek giderek zorlaşıyor, aslında foruma değilde fotoğraf yükleme sitelerine , fotoğraf yükleme giderek zorlaşıyor, gidebildiği kadar gitsin,ilgin için teşekkürler dostum, selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:06 ----------

Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallahın var herkes gezebilir ama bunu bu şekilde dökmek ayrı kabiliyet.. Allah sağlık sıhhat versin
    Teşekkür ederim Ahmet abi, sağlığımız varken gezelim,elbette gezemeyeceğimiz zamanlarda gelecek ,o zaman bu gezilere bakar avunuruz, Hayat gezince güzel, Allah tüm dostlara kazasız belasız geziler nasip etsin,selamlar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Güzel bir gezi.
    Paylaşım için teşekkürler...

Motosikleti
    Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sogukta bu sıcak yerleri görmek güzel oldu teşekkürler. memleketin her yeri guzel ama bilmek lazim tabi.kutahyadan da balikesirden de öylece çok geçtim ama bu cennet yerleri hic görmedim tabi
    Selam dostum, aslında hepimiz öyleyiz,nerelereden geçiyoruz ama bilmediğimiz çok yer var,sşunu yapsak olacak aslında, gezilecek görülecek yerleri araştırıp öyle yola çıksak belki çok güzel yerleri keşfetmiş olacağız, Eskişehir den selamlar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)