Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

HAYAT GEZİNCE GÜZEL-48- ( DOĞUKARADENİZ GEZİSİ) 3400 KM

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Selam olsun tüm dostlara,bu yıl covit-19 nedeniile gezi yapamayacağımızı sanırken 08.08.2020 cumartesi günü çıktık yola ,gezi rotamız doğu karadeniz ,iki kişi Eskişehirden iki kişi de afyon karahisardan yola çıkacak ve Eskişehir sivrihisarda buluşup samsuna doğru yol alacaktık,yolumuzun üstünde tanıdık dostlarımıza da uğrayacaktık,daha sonra samsunda konaklayıp ,doğukaradeniz gezimize başlayacaktık

Bu bizim ilk günkü rotamız olup samsunda noktalanacaktı,

Sabaha karşı yola çıkıyorum saat 03:54 ,benzinimizi aldık ve düştük yollara,ilk mola yerimiz Kırıkkale,

Kırıkkalede motosiklet dostumuz ARİF KÖSE kardeşimiz bizi karşıladı,sağolsun çokta ilgilendi,kahvaltımızı ARİF KÖSE kardeşimizin evinde yaptık

ARİF KÖSE Kardeşimize bu güzel kahvaltı içi çok teşekkür ederiz,ilgi ve alakasından dolayı ayrıca teşekkür edriz,gerçekten çok samimi bir DOST kendisi, buradan samsuna doğru yola çıkıyoruz,

Burada vedalaşıp yola koyuluyoruz,

Samsun şehir tabelasının önünde fotoğraf çekiyoruz, yaşasın deniz kokusu geldi,ve yorulduk
    670 km yol yaptık buraya kadar,

Burası bizim kamp yerimiz, doğu park diyorlar buraya, az ilerimizde BANDIRMA gemisi var,

Sabah kalkıp yolda bir kahvaltı molası ardından ORDU boztepeye çıkıyoruz,benim buraya ikinci gelişim ,çok güzel bir mnzarası var

GİRESUN kuzalan şelalesine geliyoruz, muhteşem güzellikte bir manzara ile karşılaşıyoruz,

Yolda asker arkadaşım AHMET İLYAS ALP kardeşime de uğruyoruz,ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim,sağ olsun var olsun,

YASİN arkadaşımın,üniversiteden arkadaşına gidiyoruz gece burada konaklayacağız,sağ olsun oda bizimle çok ilgilendi,yedirdi içirdi,hoş sohbet bir arkadaşımızdı kendisi,müthiş bir karadeniz şivesi vardı,tabi biz içanadoludan geldiğimiz için şive çok ilgimizi çekiyordu,kendisine ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyor ve yola devam ediyoruz,

ÇAL MAĞARASI’na geliyoruz buralarda her yer yeşil ve dik rampalardan oluşuyor,

Sümela manastırına geldik,şansımıza rostorasyonun bir kısmını bitirmişler ,ucundan da olsa bir kısmını görebiliyoruz,

Yasin,kutsal mekana gelince ALLAH’a dua etmeye başlıyor😊,

İnşallah dağlara çıkınca erir bu göbek,maşallah,

Geziye dört kişi katıldı AZİZ BİLGE- BEN MESUT ŞİMŞEK-EKREM ELBİR ve YASİN ÖZEN

Köy kahvesi,

Kemençe sesini duyuyor ve kulaklarımızın pası da siliniyor,ha şöyle be ,karadenizde olduğumuzu anlıyoruz,

Yüksek irtifaya çıkıyoruz ilk defa gördüğümüz bu yerler çok hoşumuza gidiyor, ARNASTAL YAYLASI’na gidiyoruz,

Her yerden dereler akıyor maşallah,su bol buralarda,

ARNASTAL YAYLASI’nda dinleniyor ,doğal olan her nimetinden faydalanıyoruz, dört kişi köfte yiyoruz 100 tl para ödüyoruz ve çok ta lezzetli idi,

Afiyet olsun bize,

Ekrem elbir,

Santa harabelerine gidiyoruz GÜMÜŞHANE-TRABZON il sınırı ,yaylalara devam,

Bu canavar, benim hayalimin motoruydu çok şükür ALLAH bana nasip etti de gezilere bile çıkıyoruz,

SANTA HARABELERİ’ndeyiz, Gümüşhaneye bağlı imiş,

Köyün çocukları etrafımızı sarıyor,motorlara bindiriyoruz,

Buradan ayrılıp BAYBURT’a doğru gidiyoruz gece orada kalacağız,

Bayburt yolu rotamız,

Devlet yaylalara betondan yollar yapmış ,sert havaya daha dayanıklı diye,

YASİN ÖZEN kardeşim,ben ona navigasyon yasin diyorum ,bütün rota işi onun üzerinde idi,biz ise haybeci gibi onun ardında takip ettik hep,sağolsun var olsun,,tabi herkesle yola çıkılmıyor sağlam adam vesselam,

Yağış hep var burada , ara ara hep yağıyor,

AZİZ BİLGE, sadece helal olsun diyorum kendisine ,hiç beklemediğim bir performans gösterdi ,çok zorlu yollar o yükle banamısın demeden çıktı,söylenecek tek söz helal olsundu,HELAL SANA AZİZZZZ,

Dağ yollarından sisler arasında gidiyoruz,birbirimizi kaybetmemek kopmamak için gayret gösteriyoruz,

Bayburt yolu üzerinde TİLKİ GEÇİDİ’de yola düşen kayalar nedeni ile tekerim patlıyor,biraz can sıkıyor hava yağışlı ,ama yapacak bir şey de yok tamir edip yola devam ediyoruz,

Bu fotoğrafları AZİZ çekmiş , bize de bir hatıra kalıyor,bu yıl üç kez lastiğim patladı,

Gece görünümlü BAYBURT KALESİ,

Çoruh nehri, bu gece BAYBUTTA konaklıyoruz,konaklama derken otelde kalmıyoruz çadırda kalıyoruz,temiz hava bol gıda, EKREM ELBİR arkadaşımız BAYBURT’ta kendi isteği ile bizden ayrılıp Afyon kara hisara dönüyor,dört kişi olarak çıktığımız yola üç kişi olarak devam ediyoruz

Yolda gece patlayan yamalı iç lastiği değiştiriyoruz burada ,biz gece görememişiz ama dış lastikte yarıkmış onu da değiştirip yola çıkıyoruz,

D915 kara yolu( DEREBAŞI VİRAJLARI) na gidiyoruz,

Bu da virajları harita görünümü,

BAYBURT’tan çıktık yola gidiyoruz yaylalardan TRABZON sınırına,

Şu güzelliğe bakarmısınız,ALLAH nede güzel yaratmış,

Burada derebaşı virajlarına yaklaştıkça içimi bir heyecan kaplıyor doğrusu,hani diyorlar ya dünyanın en tehlikeli yolu D915 diye,işte öyle,

Vay arkadaş ne manzara var buralarda, yüksek irtifanın en yükseği buralar,

İşte namı değer D915 kara yolu( derebaşı virajları) buradan ineceğiz ve TRABZON – Uzun göle doğru gideceğiz,

Başlıyoruz aşağıya inmeye, bu ben,

AZİZ VE YASİN iniyor,

Yollar ve YASİN,

AZİZ de geliyor,

Hey yavrum be, yollara bak yollara, ölürmü lan burada yaşayan insan demek geliyor içimden,

Bilmeyen arkadaşlar öğrensin diye bu fotoğraf rusların zamanında oradaki yerel halka zorla yaptırılmış bu yol,

Ara ara yağmurunda yağması ve sisi den dolayı tedirgin bir iniş yaptık ama yol dedikleri kadar tehlikeli bir yol değil,yine de dikkatli olma gerekiyor, yorulduk köy kahvesimde bir çay molası veriyoruz,çayı içiyoruz ama sağ olsunlar ücret almıyorlar,gerçekte çok sıcak kanlı insanı var buranın,

UZUNGÖLE geliyoruz,çok kalabalık , ve her yerde araplar vardı,

Uzungöl manzaralı fotoğrafımızı da çekiyoruz ,sonra yola devam,

Geceyi ÇAYKARA - BARMA YAYLA’sında geçiriyoruz,

İşte kamp yerimiz üstümüz de tente var,oooh değme keyfime,

Çayıda yaptık ,çekirdekte var,

Sabah uyandık POKUT YAYLASI yoluna düştük ,aman ALLAHIM ne yol du ama anam ağladı desem yeridir, D915 yolu neki bu yolun yanında otoban olarak kalır,bana göre gezi boyunca en zor bu yoldu,

Bunlar da POKUT YAYLASI fotoğrafları idi,

Bu şelale HUSER YAYLASI yolu üzerinden,bulut denizini göreceğiz tabi sis olmazsa,

HUSER YAYLASI’na geliyoruz, aman ALLAHIM buranın yolu da POKUT YAYLASI yolunu aratmıyor,gerçekten zor biryoldu,

Bulutları ayaklarımızın altında görüveriyoruz bir anda,

Kampı burada kuruyoruz en zirvede kamp, gece biraz yağış oluyor ,çadırlara az da olsa su giriyor,tabi bizi huzursuz ediyor,burası çok güzel bir yer muhteşem bir yer kesinlikle görülmesi gereken bir yer,

Burada YASİN arkadaşım iştahla muhlamayı götürüyor, biz de yedik tabi, tarifini bile aldık

HUSER YAYLASI tesisi küçükte olsa bir işletme var burada,

Bu keçi beni çok sevdi dibimden ayrılma dı bir türlü,

Kamp alanımızdan bir görüntü,

Arkasından gelen ineği görmüyor YASİN, GÜZEL YERMİŞ VESSELAM BU HUSER YAYLASI,

HUSER YAYLASI’n dan sonra ARTVİN istikametine doğru sürüyoruz motorları,

ARTVİNDE Murgul deliklitaş şelalesine giderken gördük bu güzelliği,ismini bilmiyorum dağın tepesinden çıkıyor,

Murgul deliklitaş şelalesi burası çok güzel bir yer burası ,kamp ta yapılır burada,

ARTVİN’e geliyoruz, nüfusu 26 bin küçücük bir şehir burası, AZİZ arkadaşımın radyatöründe delik olduğunu fark ediyoruz,lakin öyle büyük bir delik değil sızıntı gibi bir şey,buradan ERZURUM’a doğru sürüyoruz motorları,

ERZURUM Uzundere civarı,buraya gelene kadar ARTVİN - ERZURUM arasındaki deriner barajı civarında belki 40-50 tane tünelden geçtik,

Nihayet TORTUM ŞELALESİ’ne geliyoruz,muhteşem güzellikteki bu şelale benim gördüğüm en büyük şelaleydi,

TORTUM BARAJI kenarında kamp atıyoruz, uzunca bir yol geldik ,birazda yorulduk tabi,dinlenmek çalışmanın yarısıdır derler,

Sabah erkenden kalkıyoruz, bu gün çok yol gitmemiz lazım,

Bu gün sabahtan beri yollardayız,ilk defa bir günde ,bu gün tam 830 km yol gittik, ve ERZURUM-TORTUM BARAJI’ndan YOZGAT’a kadar motor sürdük,yolda birde akıllara zarar rüzgar vardı ,hızımızı 60-70 km lere kadar düşürdük,

YOZGAT’ta YASİN’nin askerlik yaptığı yere gittik sağolsun komutanlar bize çay ikramında bulundular,ALLAH cümlesini korusun,buraya yakın bir yerlerde kamp attık,sabah erkenden uyanıp yola koyulduk ,öğlene doğru saat 11:00 civarı eve geldik,

Evet erkadaşlarbu gezimizinde sonuna geldik,bu geziyi rapor haline anca getirebildim,malum çocuklar uzaktan eğitim görüyor ,bilgisayarda bize zor kalıyor,sabırla gezimi okuduğunuz için teşekkür ederim,hakkınızı helal edin,kalın sağlıcakla ESKİŞEHİRDEN SELAMLAR
    .HAYAT GEZİNCE GÜZEL.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Bu pandemi sabahında uyanıp boş boş mt yi okurken birden gözlerim açıldı gezi yazısını görünce..
    Resimlere uzuun uzun baktım
    Doğru insanlarla yola çıkınca, her şey daha bir keyifli oluyor fikri daha bir pekişti bende.
    Pek çok karadeniz gezisi gördüm, bakmaya okumaya doyamadım yine. Kim bilir daha paylaşamadığınız neler vardır.
    Ülkemizin her bir karışı birer cennet.
    İnsanları da "hâlâ" paylaşımcı, yardımcı. Yeter ki, iyi niyeti sömürülmesin!
    Yüreğinize sağlık, tekeriniz düz bassın her daim..
    Devamı nasip olursa, bize de okumak nasip olur illallah
    Selametle
    mesut hoca ve Enes ŞENTÜRK bunu beğendiler.

eraysefer28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 Esd - Dominar 250 - Duke 200
    Hayalimi gerçekleştirmişsiniz valla memleketimin olduğu yerleri motorumla gezmek Allah inşallah bana da nasip eder
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu pandemi sabahında uyanıp boş boş mt yi okurken birden gözlerim açıldı gezi yazısını görünce..
    Resimlere uzuun uzun baktım
    Doğru insanlarla yola çıkınca, her şey daha bir keyifli oluyor fikri daha bir pekişti bende.
    Pek çok karadeniz gezisi gördüm, bakmaya okumaya doyamadım yine. Kim bilir daha paylaşamadığınız neler vardır.
    Ülkemizin her bir karışı birer cennet.
    İnsanları da "hâlâ" paylaşımcı, yardımcı. Yeter ki, iyi niyeti sömürülmesin!
    Yüreğinize sağlık, tekeriniz düz bassın her daim..
    Devamı nasip olursa, bize de okumak nasip olur illallah
    Selametle
    İlginiz için teşekkür ederim,ben de çocuklar dan fırsat bulup ,bilgisayarın başına oturamıyordum,hem vakit geçirdim,hemde evde kapanmayı bahane edip hazırladım bu raporu,Karadeniz'e iki kere gittim,ama bu sefer çok daha güzel yerleri gördüm, dediğiniz gibi daha bunun3-4 katı fotoğraf ve video var, resimleri upload yapıp yazmak çok zor oluyor,yakında bir gezinin daha raporunu yazacağım,başkada yok zaten, tüm motorcu dostlara kazasız sürüşler dilerim ESKİŞEHİR DEN SELAMLAR ��
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Harikasınız Mesut Hocam. Yürekçe'nin dedigi gibi, sokağa çıkma yasağının olduğu bir günde evde boş boş otururken gezi raporunuza denk gelmek güzel oldu.
    Daha önce gezdigim yerleri yine sizin raporda görmek bana iyi geldi.

Çok güzel gezmişsiniz. Ve bu güzellikleri rapor haline getirip bizlerle paylaşmışsınız.
    Keyif aldım inanın. Her satırını okuyarak raporu izledim.
    Teşekkür ederim...
    mesut hoca bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    mesut hocamın tam da motoruna göre yollar.gerçekten hoş bir rapor olmuş.elinize,emeğinize sağlık.ADANA'dan selam olsun.
    mesut hoca bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Alıntı eraysefer28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayalimi gerçekleştirmişsiniz valla memleketimin olduğu yerleri motorumla gezmek Allah inşallah bana da nasip eder
    İnşallah sizde gezersiniz,ben taa ESKİŞEHİR den gittim oralara ,size de nasip olur inşallah, ESKİŞEHİR den selamlar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesut hocam. tekerine ve eline sağlık. Muhteşem bir gezi ve gezi yazısı.
    Bayağı bi yer gezmissiniz. Dolu dolu bir gezi olmuş.
    Huser yaylasinda ben oralardayken işletme yoktu. iyi olmuş orasi için.
    Sumela Manastırı asırlardır restore ediliyor. bi bitmedi 😀
    Pokut yolu kötü lakin bence en manzaralı yayla o civarda.
    Artvin bölümü ayri bi guzel. Benim gitmediği m yerlere de gitmissiniz oralarda. Hala içimde oraları tam gezememek.
    Neyse çok uzattim hocam. En kisa zamanda görüşmek üzere
    Guven bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harikasınız Mesut Hocam. Yürekçe'nin dedigi gibi, sokağa çıkma yasağının olduğu bir günde evde boş boş otururken gezi raporunuza denk gelmek güzel oldu.
    Daha önce gezdigim yerleri yine sizin raporda görmek bana iyi geldi.

Çok güzel gezmişsiniz. Ve bu güzellikleri rapor haline getirip bizlerle paylaşmışsınız.
    Keyif aldım inanın. Her satırını okuyarak raporu izledim.
    Teşekkür ederim...
    Teşekkür ederim Güven abi,fırsatını bulup bir türlü raporu yaşamamıştım,evde kapanınca yazayım dedim,ilginiz için teşekkür ederim
    Guven bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Mesut Hocam, paylaşım icin teşekkürler. Fotoğraf çektiğiniz yerlerin bazılarında daha önce bende geçtim. O yerleri görünce içim bir hoş oldu. Derebaşı virajları hep aklımda olan bir rota umarım ilk fırsatta bende geçerim o yolu. Pazar sabahı, yol ve yol manzaralarıni görmek, bir an önce yollarda olma hissi uyandırdı.
    Günlük oldukça fazla kilometre yol kat etmiş siniz. İnazuma dan sonra motosikletiniz sizi konfor olarak rahatsız ettimi?
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesut hocamın tam da motoruna göre yollar.gerçekten hoş bir rapor olmuş.elinize,emeğinize sağlık.ADANA'dan selam olsun.
    Teşekkür ederim Bora karakaş abim,gezdik gördük paylaştık,bizim için de çok güzel ve gezi oldu,önemli olan kazasız belasız gelmekti, çok şükür ki sağ salim evimize ulaştık,tüm dostlara kazasız sürüşler dilerim,ESKİŞEHİR den selamlar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    As, Çok güzel insanın bu güzellikleri görünce devamlı gezesi geliyor yav, pokut a bende çıktım tek olunca geri dönüşte ecel teri döktüm Allah'tan siz dört kişi gitmişsiniz, ben pokut a gitmeye değer birşey göremedim sırf arkadaş ile iddiaya girdiğim için gittim ve bir depo benzin kazandım. İnşallah bir gün birlikte gezeriz hocam elinize ayağınıza tekerinize yüreğinize sağlık. Mümkün mertebe Karadeniz e ilkbahar veya sonbahar da gidin yaz ayında yağışlı olur genelde.
    bursalıali ve mesut hoca bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut hocam. tekerine ve eline sağlık. Muhteşem bir gezi ve gezi yazısı.
    Bayağı bi yer gezmissiniz. Dolu dolu bir gezi olmuş.
    Huser yaylasinda ben oralardayken işletme yoktu. iyi olmuş orasi için.
    Sumela Manastırı asırlardır restore ediliyor. bi bitmedi ��
    Pokut yolu kötü lakin bence en manzaralı yayla o civarda.
    Artvin bölümü ayri bi guzel. Benim gitmediği m yerlere de gitmissiniz oralarda. Hala içimde oraları tam gezememek.
    Neyse çok uzattim hocam. En kisa zamanda görüşmek üzere
    Teşekkür ederim Yusuf Aydın hocam,işin aslı oraları sizinle de gezmek isterim,Hamzayı da ayarlayalım diğer arkadaşlarla kalabalık bir grup olup öyle gidelimsen oralarda görev yaptın , hazır rehber olursun bize,ne gezeriz ama,dediğin gibi en yakın zamanda görüşelim inşallah, Allah'a emanet olun Eskişehir den selamlar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

reclusive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AT1000Dct
    Mesut hocam ağzımızın suyu aktı yine maşallah tekerinize taş değmesin.
    mesut hoca bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Mesut hocam eline ayağına ıüreğine XT ye ve deklanşörüne sağlık. Sayelerinizde bizler de ülkemin harikalarıñı görme imkanı buluyoruz. Birlikte seyahat edebilmek için arkadaşınızın, ARKADAŞ olması gerek. Sağolsunlar senin arkadaşların da gerçekten sağlam arkadaş. Buradan onlara da selam göndemek
    istiyorum. İnşaallah bir gün birlikte sürebilmek ümidiyle. Selam, sevgi ve hürmetlerimizle.
    mesut hoca ve blueway2 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı adm12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut Hocam, paylaşım icin teşekkürler. Fotoğraf çektiğiniz yerlerin bazılarında daha önce bende geçtim. O yerleri görünce içim bir hoş oldu. Derebaşı virajları hep aklımda olan bir rota umarım ilk fırsatta bende geçerim o yolu. Pazar sabahı, yol ve yol manzaralarıni görmek, bir an önce yollarda olma hissi uyandırdı.
    Günlük oldukça fazla kilometre yol kat etmiş siniz. İnazuma dan sonra motosikletiniz sizi konfor olarak rahatsız ettimi?
    Günaydın dostum,size sabahın 06:30 da yazıyorum,inazumadan sonra XT beni çok fazla rahatsız etmedi,motoru sevince gönül her şeye katlanıyor,D915 mutlaka görmelisiniz, çok güzel manzarası var, yalnız dağların zirvesinde sis ve yağışta olabiliyor,tedbirli gitmelisiniz, muhteşem bir doğası var,inanın kendimi rüyada sandığım zamanlar oldu,ilginiz için teşekkür ederim
    adm12 bunu beğendi.
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Çok güzel hayatımın gezisiydi,Mesut abim,Yasin,Ekrem hepinizde pırlantasınız.Sizleri tanımaktan dolayı çok mutluyum.İnşallah başka gezilerdede beraber oluruz.Sizlerle olmak çok güzeldi.Ellerine ve o güzel yüreğine sağlık Mesut abim
    mesut hoca bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    As, Çok güzel insanın bu güzellikleri görünce devamlı gezesi geliyor yav, pokut a bende çıktım tek olunca geri dönüşte ecel teri döktüm Allah'tan siz dört kişi gitmişsiniz, ben pokut a gitmeye değer birşey göremedim sırf arkadaş ile iddiaya girdiğim için gittim ve bir depo benzin kazandım. İnşallah bir gün birlikte gezeriz hocam elinize ayağınıza tekerinize yüreğinize sağlık. Mümkün mertebe Karadeniz e ilkbahar veya sonbahar da gidin yaz ayında yağışlı olur genelde.
    Ben pokut yaylasını beğendim çok ta güzel di,lakin yolu çok kötüydü, kötü olmasının nedeni galiba insanlar gelmesin diye,dediğiniz gibi gezdikçe gezesi geliyor insanın, bakalım seneye yaza neresi olur, hayırlı akşamlar
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Harika gezmişsiniz,tekerinize sağlık Mesut abi.

Çok keyif aldık gezi raporunu okurken.
    mesut hoca bunu beğendi.

Çok kral adamsın Mesut abi, Allah sağlıklı sıhhatli bol gazlamalı uzun ömür ihsan eylesin sana inşallah.

Lastikler %50 ve üzeri offroad gibi duruyor, marka modeli ne acaba?
    Önümüzdeki bahara uzunca bir transtoros turuna hazırlıyorum wr yi Konya'da bir ustaya soft yan çanta sipariş verdim kısmetse onlar gelince pek bi eksik kalmayacak offroad tur için ama lastik konusunda kararsızım. Arazide çok iyi michelin tracker ile mi çıksam yoksa %50/50 heidenau k60 gibi birşey mi baksam...
    mesut hoca bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)